Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Eladom Avent Isis mellszívómat, amit - lustaságból - csak párszor használtam. Fertőtlenítve lett ugyan, de a tartalék alkatrészekre nem is került sor.
Adok hozzá 2 db 125ml-es Avent cumisüveget, amelyeket szintén csak fertőtlenítettem, valamint 10 db 240ml-es Avent Via poharat (ezek is csak dísznek kellettek :oops: ), tető nélkül.
Az egész cuccért kérek 10e Ft-ot, viszont jó lenne, ha el tudna érte jönni Budaörsre, akit érdekel.

Ha tetszik az ajánlat, az e-mailem:
nemesek@citromail.hu

Üdv, Kati
Vendég
 


Sziasztok!

Eladó egy teljesen új, bontatlan csomagolású Avent Isis mellszívó készlet 11 ezer forintért. :D

Szép napot,
gabi
 
 
 
 
 


Sziasztok,

AVENT anyatejgyűjtő zacskókra lenne szükségem. Ha van valakinek, átvenném.

Köszönöm,

Kata

06309894632, hmoci@freemail.hu
 
 

 
 

Sziasztok!

Eladom kb 1 évet használt Avent Isis mellszívómat hibátlan állapotban, eredeti dobozában.
A dobozon látható összes tartozéka megvan, a gyári pótalkatrészek még bontatlanul megvannak (szilikon betét + kis műanyag alkatrész).
Sosem főztem ki és nem sterilizáltam (csak mosószerrel mostam el), tehát nem vízköves és nem kopott.

Ára: 9.000.-ft

Kép

Érd:
30/237-0030
ildi142@freemail.hu
 


Sziasztok!

Eladom kb 1 évet használt Avent Isis mellszívómat hibátlan állapotban, eredeti dobozában.
A dobozon látható összes tartozéka megvan, a gyári pótalkatrészek még bontatlanul megvannak (szilikon betét + kis műanyag alkatrész).
Sosem főztem ki és nem sterilizáltam (csak mosószerrel mostam el), tehát nem vízköves és nem kopott.

Ára: 9.000.-ft

Kép

Érd:
30/237-0030
ildi142@freemail.hu
 


Sziasztok!

Eladó egy AVENT cumisüveg- és bébiételmelegítő 4000 Ft-ért. Átvehető Gödöllőn, de Bp-i helyszínt is megbeszélhetünk.

Kriszta
(bagabi@fotnet.hu vagy pü a babanet-en)
 


Az általam október 21-én hirdetett Avent Isis használt mellszívó elkelt.
 


Eladó 4db Aventos cumisüveg, 125 ml-s. Kétszer volt kifőzve, nem használtuk. A lányom nem tudott cumisüvegből inni.

Egyenként 500.-Ft.

viaje@citromail.hu

Viki
 
 


Halihó!
Eladó egy teljesen új Avent Isis mellszívó.
Ár: 10.000 Ft
Érd.: fnevuka kukac freemail.hu
Kép
 
 


Sziasztok!
Eladó egy keveset használt Avent Isis mellszívó (Via tároló rendszerrel). A pótalkatrészeket (szilikon membrán és csillagszelep) még csak nem is fertőtlenítettem (nem használtam). Tartozik hozzá 5 db 180 ml-es Avent Via pohár fedéllel (ezeket sem használtam), két újszülött etetőcumi (szintén használatlan).
Adok hozzá 2 db 260 ml-es Avent cumisüveget (két lyukú etetőcumival), melyet fertőtlenítettem aztán max 2* használtunk, valamint 2*2 db Avent eldobható melltartóbetétet.
Még GARANCIÁLIS!
Mindezért kérnék 10 ezer Ft-ot.

Érdeklődni: 70/9425399 vagy hriczo.marika@freemail.hu

Kép

 
 


A korábban hirdetett Avent zacskók már elkeltek. :(
Vendég
 


Sziasztok kedves kismamák!

Eladó Avent csomagom tartalma:

- Avent ISIS kézi mellszívó, bontatlan pótalkatrészekkel
(3 hónapot használt)
- 2db 125 ml-es cumisüveg 1-es cumival
- 2 db 260 ml-es cumisüveg 2-es cumival
- dupla termosz (nagyon jól melegen tart)
- 4 db VIA tárolópohár fedéllel
- 2 db varázsitató csőr 3-6 hónaposnak
- 2 db játszócumi kupakkal (legkisebb méret)

Emellé adom a következő ajándékokat:
- Chicco cumisüveg, bontatlan cumival
- új Nübi alvóscumi
- új Chicco fiziológiás cumi
- medela tejgyűjtő kagyló

Ár mindezért: 10.000 FT !!!
+ postaköltség, ha nem tudod Győrben átvenni

érd:
r.eniko@mail.tvnet.hu
30/74-33-113 Kép Kép ajándékok
 


Avent ISIS kézi mellszívó 5 db VIA tárolórendszerrel, cumival

Pár hónapot használt hibátlan Avent ISIS kézi mellszívó VIA tárolórendszerrel, hozzá 2 db adapterrel és 125 ml-es cumisüveggel és 1-es újszülött cumival és a képen látható pótalkatrészekkel, steril cumi utazókészlettel, dobozában eladó. A képen csak 1 VIA pohár látszik, de 5 db-ot adok hozzá!
Ajándékba adok mellé 2 db melltartóbetétet.

Ára: 8000 ft

zoldpatti@freemail.hu

Postázni tudom postaköltség nélkül vagy zuglói átvétel megoldható! Kép Mellszívó
 
 


Az általam meghirdetett mellszívó elkelt!
 
 


Eladó AVENT Isis mellszívó készlet.

2 alkalommal, még a kórházban használtam, a pótalkatrészek még az eredeti, zárt csomagolásban vannak. Az a fajta csomag, amihez a 2 db cumisüveg és a 2 db cumi tartozik.

Irányár: 11.000,- ft.
 


Eladó Avent Isis mellszívó.

Használt,minden alkatrésze megvan.

2 darab cumisüveg,a mellszívó,tetők.

Ár:9900.-Ft.


De szerintem ,ha érdekel ,megegyezünk.

06-70-70-90-434



Kép

Kép


Xénia,Emese,Kriszta


Az avent csomag ajándékokkal együtt elkelt!
Enikő
 


Eladó: Avent Isis Natruraly mellszivó.

Párszor használtam sajnos.Soha nem volt fözve,csak fertötlenitve(vizkömentes).A pótalkatrészeket nem használtam.
Ára:9000 Ft

Átvehetö a XIII.kerületben.
Érdeklödni :
timcsi012@citromail.hu
Kép
Vendég
 


:!:
A Babyfun Babadiszkont megnövelt alapterülettel, árukészlettel és új akciókkal vár minden kedves érdeklődőt, vásárlót már a www.bababolt.net weboldalon is!
ui: BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKERES ÚJÉVET!


Eladó egy két hónapot használt Avent ISIS IQ UNO elektromos mellszívó.


Tartozékok:
- Hőszigetelt utazótáska
- ISIS mellszívó fej motorral és szabályozó fogantyúval
- 2 db tejtároló cumisüveg (125 ml, 260 ml)
- Elemtartó, adapter vezetékkel és fali dugasz
- Mellszívó fogantyú és mellszívó tető
- 2 db hűtő akku


ár: 26000 Ft.

Érdeklődni: 06/30-40-80-570
agnesdallos@gmail.com

Kép
 


Az általam hírdetett Avent elektromos mellszívó elkelt.

Ági
 


AVENT ISIS mellszívó 2007.05.06-ig érvényes jótállási jeggyel

Szeretném eladni tökéletes állapotú, megkímélt AVENT ISIS mellszívómat. Nagyon jó szolgálatot tett, de már sajnos nincs rá szükségünk.
Jótállása 2007.05.06-ig érvényes, dobozában, jótállási jeggyel, számlával együtt adom.
Adok hozzá ajándékba egy MEDELA anyatejgyűjtő tasakot, MECSEK baby teát ( 15 filter ) és 10 db AVENT eldobható melltartóbetétet.

Eredeti ára 14.976,- Ft volt. Szeretnék érte 10.000,- Ft-ot kapni.

Részletek itt:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=168477

Kép
 
 


AVENT VIA ISIS MELLSZÍVÓ

AVENT ISIS Mellszívó VIA tárolórendszerrel

AVENT ISIS Mellszívó VIA tárolórendszerrel

2007 szeptemberéig garanciális, néhány alkalommal használt AVENT mellszívó eladó ára 8000 Ft

- 1 db ISIS mellszívó
- 1 db puha maszírozó párna
- 5 db VIA 180 ml-es pohár
- 5 db VIA pohártető
- 2 db VIA adapter
- 2 db extra puha újszülött etető cumi
-2 db steril cumi utazókészlet
pót szilikonmembrán, és 2 db pót csillagszelep.

Átvehető: Budapest
Érd: 70-297-33-57, vagy az annamaria.szocs@freemail.hu címen.
Hívj és megeggyezünk! :lol:

 


Eladó egy mindössze 2* használt Tefal autós cumisüveg melegító, kék-fehér színű, vállpántos. 1db 240ml-es cumisüveg vagy 1db 150ml-es és 2db kis bébiételes üveg fér el benne.
Ár: 5000 Ft (eredeti ára 7000 Ft volt)
Érd: Salacz Orsolya 06304294911

Kép
Kép
Kép

Lara

KépKép
 
 


A Tefal autós melegítő elkelt.

Lara

KépKép
 
 


Helló!
AVENT temékeket keresek mellszivót, csumisüveget, varázsitatót olyat ami 3-6 napstól használható,
és egy csumisüveg mellegitőt autóban is használhatót.
Üdv; Marcsi
mirjam22@gmail.com
Vagy a privibe írjatok.
[/img][/b]


Eladó Avent Expressz IQ 24 elektromos gőzsterilizáló.
4 hónapot használt, 2007. szeptember 23-ig garanciális.
(Új ár: 26300 Ft.) 18000 Ft.-ot szeretnék kapni érte.
Budapest XIV.
Tel.: 20/3355922
 


Eladó Avent Expressz IQ 24 elektromos gőzsterilizáló. 4 hónapot használt, 2007. szeptember 23-ig garanciális. Ára: 18.000,- Ft. (Új ár: 26.300,- Ft.)
Budapest, XIV.
Telefonon: 06/20-3355922 Kép
 


Eladó kifogástalan állapotban egy avent cumisüveg- és ételmelegítő, adok hozzá egy szintén teljesen ép avent duplatermoszt. 7 ezerért elvihető. Bp belváros. 06 30 5659174 vagy hrubyagi@externet.hu Kép
 


A fenti melegítő elkelt, a termosz 1500-ért elvihető.
 


Eladó

Kép
Eladó egy AVENT express elektromos sterilizáló. Egyszerre 6 üveget sterilizál kb. 8 perc alatt. A készülékbe 9O ml vizet kell bele tölteni és be kell kapcsolni. Az intenzív hőhatás extra gyorsasággal elpusztít minden háztartásban előforduló kórokozót.
A készülék belső kosarába könnyen behelyezhető az ISIS mellszívó alkatrészeivel együtt. A két kosarat úgy össze lehet pattintani, hogy ha sterilizálás előtt az apró alkatrészeket mosogatógépben szeretnéd elmosni, azt így könnyen megteheted. Tartozéka egy műanyag fogó a cumik steril kivételéhez és összerakásához, továbbá vízkőtlenítő.
Az AVENT a honlapján a kórházi módszeren alapuló gőzsterilizálást ajánlja, mert az újszülötteknek fertőzést okozó baktériumok elpusztításának leghatékonyabb módja a gőzzel való sterilizálás.
A gép 1 éves, kb 2 hónapot használtuk. Kifogástalan, sérülésmentes állapotú. Ára 12 000 Ft (újonnan 20 000 Ft)
Érdeklődni pü-ben tud, akit érdekel.

Sziasztok

 


Sziasztok,
Garantáltan nagyon új állapotú Avent isis mellszívó eladó. Kisfiam végig szopott, egyszer 3 napig gyógyszerszedés miatt nem szoptathattam, akkor használtam, de ennyi. Mivel a cumisüvegeket használtuk és gondolom mindenki szívesebben vesz inkább maga újakat azokat nem tenném már mellé, de ezért is ennyi az ára. Viszont adok egy sose használt avent poharat a mellszívóra csatlalkoztathat gyűrűvel. Pótalkatrészek is természetesen megvannak, azok vadiújak. Képet szivesen küldök, ha valaki kéri.
Érdeklődni: tunde5@citromail.hu -n lehet.
Tünde

KépKép
 
 


Sziasztok!

Eladó egy hibátlan Avent Isis mellszívó pótalkatrészekkel, eredeti dobozában.

Ár: 6000 Ft

Tel: 20/828 0429; 70/ 237 4812
Kép
 


Sziasztok!

ELADÓ EGY AVENT ISIS MELLSZÍVÓ EREDETI TARTOZÉKOKKAL, DOBOZÁBAN, TÖKÉLETES ÁLLAPOTBAN.

ÁR: 10 E FT.

Két hónapig használtam, de addig nem akartam eladni, amíg van tejem.
Most már szívesen átadom, akinek szüksége van rá! :)

Fotókat is tudok küldeni! :)

Írj privit, vagy keress e-mailben:

ancsipancsi3@freemail.hu

Személyesen átvehető: Gyöngyösön vagy környékén,
de igény szerint postázom.

üdv,
Ancsi

KépKép
KépKép
 


Kedves Mindnyájan,

Eladó Avent Isis IQ elektromos mellszívó jó állapotban, áron alul 17000 Ft-ért (Bolti ára 35000 Ft). Könnyen kezelhető, jóval hatékonyabb, mint a kézi.
Ajándékba adok 10 db Avent hozzátartozó fedővel rendelkező, a géppel összeilleszthető tejgyűjtő poharat, mely a gépről levéve egyenesen a mélyhűtőbe tehető és melyben a tej higiénikusan tárolható (nem kell a sterilitást veszélyeztetve másba töltögetni).
Amíg nem írom, hogy elkelt, él és írhatsz: privit v. e-mailt az egrileanyka83@yahoo.com címre.
Budapesten belül egyeztetett helyszínre viszem, távolabb postázom.
Megéri az árát!
ALKUDNI LEHET!!!!!!!!!!!! :wink:
Évi



Kép Avent ISIS IQ Kép A poharak

Kép
Kép
 
 


Kedves Mindnyájan,

Eladó Avent Isis IQ elektromos mellszívó jó állapotban, áron alul 17000 Ft-ért (Bolti ára 35000 Ft). Könnyen kezelhető, jóval hatékonyabb, mint a kézi.
Ajándékba adok 10 db Avent hozzátartozó fedővel rendelkező, a géppel összeilleszthető tejgyűjtő poharat, mely a gépről levéve egyenesen a mélyhűtőbe tehető és melyben a tej higiénikusan tárolható (nem kell a sterilitást veszélyeztetve másba töltögetni).
Amíg nem írom, hogy elkelt, él és írhatsz: privit v. e-mailt az egrileanyka83@yahoo.com címre.
Budapesten belül egyeztetett helyszínre viszem, távolabb postázom.
Megéri az árát!
ALKUDNI LEHET!!!!!!!!!!!! :wink:
Évi



Kép Avent ISIS IQ Kép A poharak

Kép
Kép
 
 


AVENT Isis bimbókiemelő és anyatejgyűjtő kagyló eladó újszerű állapotban.

Anyaga: szilikon és műanyag
Tartalma: 2 db puha szilikon párna, 2 db tejgyűjtő kagyló, 2 db bimbóvédő kagyló
(Kisebesedett mellbimbó esetében egy áldás volt...)
Eredeti ára 2390 ft volt, én 1000 Ft-ot szeretnék kapni érte.
Átvehető Budapesten a XIII. kerületben.
Ha érdekel, írj privit, vagy e-mailt: Waterlilly2008 kukac gmail.com, vagy hívhatsz is: 0620/461-3915

Kép
 


Eladó egy Avent ISIS IQ UNO elektromos mellszívó.


Tartozékok:
- Hőszigetelt utazótáska
- ISIS mellszívó fej motorral és szabályozó fogantyúval
- 2 db tejtároló cumisüveg (125 ml, 260 ml)
- Elemtartó, adapter vezetékkel és fali dugasz
- Mellszívó fogantyú és mellszívó tető
- 2 db hűtő akku

Ára:15 000 Ft (bolti áta 35 000 Ft volt)

AngelCare 300 légzésfigyelő eladó: Ára :13 000 Ft (bolti ára 22 000 Ft volt)Eredeti dobozában.

Bp környékieknek megbeszélés alapján el tudom vinni.Kép

Kép
 
 


sziasztok

ELADO EGY AVENT ISIS KÉZI MELLSZIVÓ VIA ETEÖRENDSZERREL EGYÜTT ,EREDETI DOBOZBAN
KEVESET HSZNÁLT, ÁR:10000 FT Kép

Kép

Kép

Képimg][/url]
Kép
 
 


az általam hirdetet termék elkelt

Képimg][/url]
Kép
 
 


Eladó újszerű állapotban (összesen két alkalommal, még a kórházban használt) AVENT Isis kézi mellszívóm. 2 db cumisüveg, bontatlan cumik és bontatlan pótszelepek tartoznak hozzá.

Irányára 11.000,- ft. (újonnan 16.000,- ft volt)

Érdeklődni a szilvibank@freemail.hu-n érdemes, mert ide ritkán jutok el sajnos.
 


Eladó 3 hónapig használt AVENT Isis mellszívó 5.000 Ft.
A pótalkatrészek nem voltak használva, a pohárhoz természetesen tető is van.
Ha szükséged van rá, ajándékba adok egy hagyományos babakádat (gyöngyház bézs színű).
Átvehető Budapesten, kád nélkül Csepel és belső kerületek, káddal csak Csepelen, mert nincs autónk.

daisy@comunique.hu

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: