Új privát üzeneted érkezett!

Az Oregon Tandem babakocsira tett ajánlat visszavonva!

zuzoo
 
 


Sziasztok!

Eladó egy testvérbabakocsi!
Ára: 10000Ft
Tökéletes megoldás a kis korkülönbséges gyerekeknek és szüleiknek!
A hátsó teljesen fektethető, az első nem teljesen. 5pontos övvel rendelkeznek.
Hibái: A kukucskáló ablak ragasztva lett, de csak akkor látszik ha felemeljük róla a kupola huzatot.
A hátsónak nincs meg a lábtartó huzata.


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Érdeklődni priviben lehet!
 


TESTVÉRBABAKOCSI ELKELT!
 

 
 

Ha tud valaki eladó testvérbabakocsit ami jó állapotban van légyszi' írjon.Köszi

Kép
Kép
 
 


Használt testvérbabakocsit vennék Budapesten saját részre-pontosabban nagy lányom és picifiam részére :) Képeket, árakat e-mailben(zartkert kukac freemail pont hu) várom. Kedvező ajánlat esetén azonnal érte tudok menni.
Köszönöm

Kép
Kép
 


Köszönöm, már tárgytalan.

Kép
Kép
 


Sürgősen eladó egy 3 éves, megkímélt állapotú, Hauck márkájú, tandem-jellegű testvérbabakocsi.
Kis korkülönbséggel született gyerekeknek ideális megoldás.
Fékezhető, bolygósítható kerekekkel, puha, tépőzárral rögzíthető ülésbetétekkel, elől-hátul biztonsági övvel, hátul levehető kupolával.
Huzata sötétkék alapon fehér pöttyös, mindenhol levehető, mosható.
A hátsó ülés három fokozatban 90-180 fokig, teljesen vízszintbe fektethető, az első ülés két fokozatban 90- kb. 130 fokig dönthető.
A hátsó ülés fekvőhossza 65 cm, a terjedelmes alsó kosár mélysége 28 cm.
Lapra csukható, kis helyen is elfér.
Irányára 17 000 Ft.
Tel: 0630 6510038 Papp Adrienn
(kép nem fért fel, de küldök emailben szívesen!)


Jó állapotú ABC Design Tandem light tesókocsit vennék. Konkrétan a macis kivitel érdekelne.
Ajánlatokat képpel és árral a zita79@t-email.hu emailcímre kérnék.
Köszönöm.
Zita

Kép
Kép
 
 


b_edit írta:Sziasztok!
Testvérbabakocsit szeretnék venni kedvező áron. Eddig még nem néztem igazán körül, egyetlen tipust láttam (Cam), de elsőre elég ilyesztőnek és nehéznek tűnt. Ha esetleg csak ajánlani tudtok tipusokat amit könnyű használni, azt is megköszönném. Még egy kérdés járdára fel való közlekedés ilyen babakocsival mennyire nehéz, mert én a Cam-ot alig bírtam megmozdítani.
Köszi, Edit


KEDVES EDIT!
BOCSÁSS MEG HOGY, ZAVARLAK.
TUDOD ÚJ VAGYOK EZEN AZ OLDALON ÉS SZERETNÉM MEGTUDNI HOGYAN LEHET IDE HOZZÁTOK BEÍRNI.
PL AZT SZERETNÉM KÉRDEZNI ÍGY A TÁRSALGOKTÓL HOGY, VAN E VALAKINEK ILYEN BABAKOCSIJA: ABC design Tandem Light testvérbabakocsi
Oregon Tandem típusú testvérkocsi
ESETLEG REÁLIS ÁRON. VAGY CSERÉLVE DOLGOKRA STB.... AMIKRE AZ EMBER ÚGYIS KIADJA A PÉNZT MERT HÁT KELL.
SZÓVAL EZEKET A DOLGOKAT SZERETNÉM ITT MEGKÉRDEZNI AZ ANYUKÁKTÓL MINT AHOGY, TE IS INDÍTOTTAD EZT A KÉRDEZŐKÉT.
HOL IS KELL EZT CSINÁLNI.
TALÁN AZ ÚJ TÉMA INDÍTÁSA-ÁNÁ ÉS BABAKOCSI KERES-KÍNÁL? :
NAGYON SZÉPEN MEGKÖSZÖNNÉM HA SEGÍTESZ NEKEM ÉS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK NEKED ÉS MINDENKINEK AKI LÁTOGATJA EZT AZ OLDALT.
ILDIKÓ Kép KEDVES ANYUKÁK! KERESNÉM EME KÉT BABAKOCSI TIPUS VALAMELYIKÉT. KEDVEZŐ ÁRON. ESETLEG AMIVEL MINDKETTEN JÓL JÁRNÁNK MEGFELELŐ VAGYINKÁBB ÚGYMONDOM KIELÉGTŐ CSERÉVEL IS MEG EGYEZHETNÉK. HA LEHET ILYENRŐL SZÓ.
EZ A KÉT TIPUS A KÖVETKEZŐ: ABC design Tandem Light testvérbabakocsi . [img]
Oregon Tandem típusú testvérkocsi http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.7989.jpg[/img]

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: