Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Itt ajánlhattok könyveket egymásnak a gyerekneveléssel kapcsolatban.

Én is ajánlok nemsokára, csak haza kell mennem érte.

Üdvi.

Évi
 


Sziasztok!

Egy nagyon jó könyvet szeretnék ajánlani a témában. A címe: Felnövekedni újra - Hogyan válhatunk jó szüleivé gyermekeinknek....
A könyv nemrég jelent meg. A www.z-press.hu honlapon bele is lehet lapozni.

Kedvenc idézetem a könyvből:
Mint minden szülő, semmire sem vágyom jobban, mint arra,hogy gyerekeimnek jó legyen. Annyira, de annyira vágyom rá, hogy- a gyerekeim kedvéért; talán még arra is képes leszek, hogy elégedett, és a világba jól beilleszkedő emberré alakítsam magam.

Angi
 
 


Csupan merenges...
mi van akkor, ha en nem akarok ebbe a vilagba beilleszkedni? Es mit tegyek, ha nem akarom, hogy olyan legyen a gyerekem, ami ebbe a vilagba illeszkedik? Es van-e jogom massa formalni akkor, ha esetleg nem lesz jo neki, hogy kilog ebbol a vilagbol? De nehez Anyanak lenni... De jo Anyanak lenniKép

-Afonya
 
 

 
 

Áfonya,
hasonló gondolatok foglalkoztatnak.Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Áfonya,
És ha egyáltalán nem formálnánk? Sem olyanná, hogy beilleszkedjen, sem mássá, csak hagynánk, hogy kifejlödjön az Ö személyisége? Lehet, hogy pont attól fog kilógni, de sztem ha talpraesett, akkor úgy is mindegy Kép
Kati
 
 


Sziasztok!

Sokatokat érinthet :wink:

Megjelent a Hurrá, ikrek!
Az első, gyakorlati tanácsokat tartalmazó ikres könyv.

Négyen összeálltunk egy ikres fórumról és összeválogattuk azokat a kérdéseket és válaszokat amelyek az ikres és nem ikres szülőknek adhatnak sok-sok segítséget.
A válogatás tapasztalt ikres szülőktől származik, akiktől valóban rengeteget lehet tanulni, hiszen ők maguk is túljutottak azokon a nehézségeken melyeket az ikres lét hoz magával.

Ajánljuk mindazoknak akik ikreket várnak, vagy már meglévő csemetéiket nevelik, vagy a családban van iker, vagy egyszerűen csak érdekli őket a téma.

Ha többet szeretnél megtudni:
www.ikreskonyv.hu

Kép

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: