Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Keresek bármi olyan rajzot, ami leginkább valami gyerekkönyv illusztrációja lehet, esetleg nyelvkönyv illusztrációja, vagy kifestőújságban ábra, stb.
A téma valami olyasmi, hogy tóban gyerekek fürdenek vidáman, látványosan (pancsi, úszógumik, mosoly, nagy napocska az égen, homokvárat építő babák a parton, vitorlák a távolban, stb.) Meleg színű, vidám hangulatú kép kellene, egyszerű vonalvezetésű, határozott körvonalú figurákkal.
Fürdőszobánkat szeretném "ifjúsági" jellegűen csempézni, és találtam egy embert, aki - pénzért - ilyen csempe-dekorációt készít. Vinnem kell neki képet, mert a tervezést nem szívesen vállalja. Már rengeteg helyen kerestem a neten, meg a nekünk meglévő gyerekkönyveket is végignéztem, de nem találtam meg a megfelelőt. Rajzoltam is, de nem lett jó.
Ha valaki tudna ilyen képet, el tudná juttatni hozzám akár azt, hogy én hol találom meg (melyik könyvben, stb), vagy ha lehetőség van rá, akkor magát a képet itt ebben a topikban mellékletként?

Előre is köszönöm.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kedves Adrienn,

mondjuk ez?, bár ez egy szalvéta.

Kép



Üdv Gigóca
 
 


Igen, ez elég jó, csak én ennél kicsit melegebbet és kicsit komplettebbet keresek (pl nem csak víz, hanem mellette tópart is, ahol homokvárat építenek, stb). Meg a rajzok ezen egy fokkal egyszerűbbek, mint én szeretném. Ezért gondolok elsősorban gyerekkönyv-illusztrációra.
Nem azért elemeztem ezt most ilyen részletesen, mert le akarom szólni, hanem azért, hátha segít közelebb kerülni ahhoz, amit szeretnék.

Szóval köszönöm, és azt pedig külön köszi, hogy be is szkennelted.


Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

 
 

Adrienn!
Van itt egy Kézimunka...topik, ott is kaphatsz ötleteket.
Ha magad szeretnél válogatni, akkor ajánlom az Üvegfestés topikot, ott nagyon sok cím van, amire rákattintva kifesthető "gyerekes" rajzok között válogathatsz. Több ezer ilyen kép van, aminek egy része tartalmaz ilyen kategóriákat is. Ezek könnyen kifesthető rajzok, nem igazi illusztrációk, szerintem a könyvekben hasonlóakat találsz, mint Gigóca szalvétája. Ami mellesleg a tőle már megszokott szápséggel bírKép
Csi
 
 




Kedves Afonya!
Köszi szépen, a "Teddy bear beach" nagyon jó! Az egyetlen gond, hogy sehogy se sikerül szemezgetnem, biztos elszúrok valamit, mert nekem a "Sandcastle"-re pl. csak egy kép jön elő. Hogy csináljam?

Csi, neked is köszi, az üvegfestés jó ötlet volt, egy üvegfestés motivumújságban már találtam is egy képet, csak annak a színei elég rosszak, de ezen lehet segíteni. Ha nem találok jobbat, az lesz a képünk. Vagy az Áfonya által feltett Teddy bear beach, csak még nem tudom, hogy nyomtatom ki színesben.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kedves Áfonya!
Sikerült találnom képeket az általad megadott helyeken, úgyhogy most van kb. öt kép, ezekből valahogy már összekombinálom azt, ami kell. Most már csak az kéne, hogy a csempefestő iparos jó árat mondjon, és akkor nagyon aranyos fürdőszobánk lesz. Ha elkészült, majd felrakom a fényképét. Kb. két hónap, ha minden a tervek szerint halad.
Köszönöm a segítséget.
Ha még talál valaki képet, jöhet!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn! Én is akartam ilyen munkát vállalni, most hogy kifestettem a saját fürdőszobánkat. Ha kaptál árajánlatot elküldenéd nekem. Csak az arányitás miatt, hogy képben legyek mennyit kérnek ezért mások.

Köszi
Zsunya

 
 


Ok, majd a jövő héten megyek az ajánlat ügyében Pestre.
Egyébként egy kis képért tízszer tizes csempére 820 Ft-t kér, mert azokhoz már van szita. Amit én találtam ki, azt kézzel csinálná.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ja, igen: melegtechnikával csinálja (azaz nem hozza le a vízkőoldó), és dombornyomott a végeredmény.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szitázza. Világos. Kép Köszi
Zsuny

 
 


Most jutott eszembe, hogy azoknak, akik segítettek, megígértem, hogy felteszem a végeredményt ide, ha meglesz. Már rég megvan, le is fényképeztem. És mindjárt föl is teszem. Ha nem sikerül, akkor este a férjem.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok ! Keresek hasonló stílusú és témájú rajzokat, mint ez .Régebben Füzessy Zsuzsának voltak hasonló képeslapjai, de sehol nem találom. Előre is köszönöm a segítséget !
 
 


Sziasztok!Adrienn,nem jó az a rajz ami a szalwétán wan,csak lerajzolwa,és máshogy kiszinezwe?
abe
 
 


Aynadit,nekem wan mesekönywe Füzesi Zsuzsának.Mihez kellenek a rajzok?
abe
 
 


Abe !
Nekem is vannak Füzesi Zsuzsa illusztrálta mesekönyveim, de nekem inkább képeslapszerű rajzok kellenének. Pl.ilyesmi Régebben többet adtak ki, ezek ma már nem igen fellelhetők.
 
 


Ditti!
Az én mostani mániám a Lisi Martin rajzok. Először szalvétán láttam, az alapján kerestem rá.
Nézd megKép
http://lisimartin.com/index1.php?what=galerie&kat=22
 
 


 
 


Csi !
Köszönet ! Ditti
 
 


sziasztok!

használható mikulás képet keresnék...ablakdísz lenne belőle, olyan ami a kezét lábát mozgatni is tudja
nem tudnátok segíteni?

előre is köszi...
drezsy
 
 


 
 


Esetleg ez zsák nélkül, és akkor mozoghat a keze.

Kóbor

http://www.theholidayspot.com/christmas/coloring_book/pict4.gif
 
 


Ebből is ki lehet vágni a mikulást.

http://www.coloringbookfun.com/santa/images/santa2.gif
 
 


Drezsy!
Én nem tippet adni jöttem, de olyan jó volt meglátni a neved!Kép
Szia!KépKépKépKépKép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Csatlakozom Katához!
Szia Drezsy!Hogy vagy?Alkotsz még?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 



Sziasztok!

Kukoriról és Kotkodáról keresek jó felbontású rajzot.

Ha valakinek van feltenné ide? KÖszi!!

Gina
 


Sziasztok,
engem pedig Vukkrol es Bambirol erdekelnenek kepek.
Kosz, Hajni
 
 


Sziasztok,
engem pedig Vukkrol es Bambirol erdekelnenek kepek.
Kosz, Hajni
 
 


elfelejtettem mondani falvedo es agyterio diszitesre kene,
Hajni
 
 


Szia Hajni!

Bambiról tudok képet feltenni, az megvan könyvben (walt disney-s)

ha ezt keresed, szkennelem Kép
 


Kép
 


Kép

Kép
 


Kép

Kép
 


Szia Georgina!
Eleg kesore, de kosz szepen a kepeket. Meg nem fokoztam be agyterito diszitesbe, de kinyomtatva is kedvesek ezek a kepek. Koszi, Hajni
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron