Új privát üzeneted érkezett!

Saját tapasztalatból tudom hogy mennyi probléma volt unokáimal, ameddig meg nem ismertem az aloe vera termékeket. (www.aloevera.hu). Ha bármi kérdésetek van szivesen állok rendelkezésetekre.

Kellemes karácsonyt Kati

pekikati@westel900et
Névtelen
 


nagyon jó a csöpi porszívos orrszívó üveg és sterilizálható nem úgy mint a müanyag utánzatok mindenkinek ajánlom alkatrészek potolhatok hozzá és kifözhetõ ami fontos ebben az agyhártya gyulladásos idõszakban. (www.ranyakuveg.hu)
aggodó szül&o
 


Reklám helyett: az orsszívós porszívót (mûanyag) Neomagnolban szoktam áztatni. Ugyanúgy fertõtlenít, mintha kifõztem volna. Gyógyszertárban vettem, a doboza szerint a gyártótól lehet alkatrészt utánrendelni...
Jó lenne, ha a babaneten nem kellene olvasnunk mindenféle magánhirdetésnek álcázott reklámokat!!
Csakazértseüdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 

 
 

Az hagyán Zsóka, de nézd meg hány topicba berakta magát.
pl. a fõzés és a fogyás témának ehhez mi köze?

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Pontosan. Én is az on a topicon elegeltem be. Benne a ne haragudjunk, hogy oda teszi be szöveggel. De igen, haragszom.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Pethes Ildi, látod, más meg igy van veled...Minden topicban a te neved, ugye milyen unalmas, és idegesitö???
CSakazértisnévtelen és csakazértisnemadühöngötopicbairok...
Névtelen
 


Ez viszont szerencsémre lepereg.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Találtam egy úgynevezett bio pelenkát. Állítólag kukorica származékból készült, ezért mivel lebomlik, környezetbarát. Több méretben létezik, az ára is elég kedvezõ.
Lehet, hogy csak nekem újdonság,de hátha mégsem.
Érdekel valakit?

Prü
prü (prü)
 


Prü!

Engem igen. Írjál.

Puszi:

Dia
Dia
 


Szia Prü! Engem is érdekelne. Megköszönném ha bövebben írnál róla a következö emil-címre:
norcsievi@freemail.hu

Köszi: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Sziasztok! A biopelust pl. a Mini Manó Bababoltban lehet kapni. A maxi méret ára: 40 Ft/db. Inkább csak nappalra válik be, de akkor tökéletes. Én is nemrég találtam rá és mi biztosan ezt fogjuk használni a textil nadrágpelus mellé kiegészítõnek (pl. orvoshoz, kiránduláshoz.) Azt, hogy tényleg jól lebomlik-e, csak akkor tudnám meg, ha elásnám a kertben, de persze a kedvezõ ára sem elhanyagolandó. Kép Éjszakára inkább valami "komolyabb nedvszívásút" ajánlanak.
Remélem tudtam segíteni.
Sziasztok
Tejbemami
Tejbemami
 


Tejbemami!
Hol van ez a bababolt?
Edóka
Edóka
 


Edóka!

Nagy Lajos király útja 112. Én is nagyon szeretem ezt a boltot, jó árai vannak.

Szióka
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Sziasztok, igen ahogy Magdi írja. A Nagy Laja út Bosnyák tértõl az Örs felé vezetõ része, egy udvarban van (Ro-Ka Udvar).
Most nemrég bõvültek is, rengeteg mindent lehet kapni.
Sziasztok
Tejbemami
Tejbemami
 


Köszi Mindkettõtöknek!
Edóka
Edóka
 


Szia Dia (és még akit érdekel a bio pelenka)!

Én erre a pelusra a barátnõm által találtam rá. Ahogy Tejbemami is írta, a Mini Manó Bababoltban lehet ezt a pelust megvenni. Ez az üzlet a 14. kerületbe van, a címe: Nagy Lajos király útja 112. ( De lehet, hogy máshol is rá lehet bukkanni.)
Tudtommal lehet kapni a következõ méretekben: Mini - 36 Ft/db , Maxi - 40 Ft/db , és van még egy eggyel nagyobb méret aminek nem tudom a nevét pontosan, de azt igen, hogy 42 Ft/db. Ebben az üzletben a legkevesebb amit megvehetsz a 10 db, és mivel nincsenek elõre elkészített kész csomagok, ezen felül bármennyit kérhetsz. Én legalábbis így tudom. A külsõ borítása a pelusnak nem papíros benyomású, hanem nylonos. Tudod az a fajta, amitõl kicsit csörög a gyerkõc mikor mozog.De ez nem csörög annyira, mint pl. a Pampers. A derék részén és a pocaknál is van egy kis gumírozása, a záró csíkja részben öntapadós és részben tépõzáras. Tejbemami írta, hogy õ éjszakára nem ajánlja. Ez biztosan a gyerkõctõl is függ, mert a fent említett barátnõm pl. éjszakára ezt használja. (Õ napközben textilezik.) Én magam még éjszakára nem próbáltam. Gondolom ez mindenki maga tapasztalja ki.
Ahogy korábban is írtam, kukorica származékból van ezért, azt mondják teljesen lebomlik. (Természetesen ez lehet, hogy nem igaz, hisz nem a szemünk elõtt történik a dolog, de mint tudjuk a bizalom fontos dolog.) Maga a pelus fehér, és kicsi zöld levélkék vannak rajta, ezzel is arra utalva, hogy környezetbarát.A pelenkán a következõ angol nyelvû felirat látható apró betûkkel : "Mother nature says - Thank you". Lehet, hogy ezzel kenyerezik le az olyan lelkületû embereket mint én is vagyok, de jól esik a köszönet!
Ettõl többet azt hiszem nem tudok most írni róla. Szerintem kipróbálni mindenképpen érdemes, de nem akarlak befolyásolni.
Ja, az üzlet pontos nyitvatartását most nem tudom, de ha érdekel szívesen meg nézem.

(Norcsi elment az emil a hétközepén?)

Prü
prü (prü)
 


Szisztok!

BOcsánat, ha valakit félre informéltam a bio pelenka árakról és méretekrõl. Utána jártam a pontos áraknak.

MICRO-MINI - 36.-Ft/db
MINI - 36.-Ft/db
MIDI - 38.-Ft/db
MAXI - 40.-Ft/db
JUNIOR - 42.-/db

A Mini Manó nyitvatartása pedig: H-P: 10-18-ig SZ: 9-13-ig

Prü
prü (prü)
 


Most jarok eloszor ebben a tarsalgoban es elore is elnezeset kerek az ekezetem hianyaert, de sajnas egy szep nyari napon egyszercsak eltuntek... Szoval nagyon erdekes ez a bio pelus tema, en bevallom egyenlore meg nem talaltam mindket fel reszere (Mother Nature es az en kis leanyom - 3 honapos)kielegito megoldast, ugyhogy meg liberozunk, ,de ez oszinten zavar. Probalkoztam a monpel-lel, de hatalmas csomagnak erzem szegenyke laba kozott, szerintem zavarja es akadalyozza a mozgasban, azon kivul a kulso nedvzaro reteg szerintem nem legateresztos. Van ebben valakinek tapasztalata? Szivesen meghalgatnam.
Névtelen
 


Szia!
Mi használtunk olyan kicsi zöld levélkés pelust és úgy emlékszem, jó volt. A Brumi maciban vettük de csak egyszer kaptunk (diszkont kiszerelésben, ami papírdobozt jelent) úgyhogy nem tudtam miféle pelus. Engem is zavar a sok mûanyag burkolatú, mesterséges anyag tartalmú pelus. Bele sem merek gondolni, hogy mennyit használtunk el a 2 év alatt Kép
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Monapel-rol, valaki?
Névtelen
 


Szia névtelen,
én használok (játszótérre, orvoshoz, egyébre) monapelt. Itthonra textilt, éjszakára pedig eldobhatót. Éjjelre is használnám a monapelt, csak sjna nálunk nem bír ki egy éjszakát a pelus.

Ne hidd, hogy a gyereket zavarja, hogy a két lába közt mekkora csomag van. Összenyomódik úgyis a pelus járás közben. Próbálkoztál esetleg sima textilpelenkával, esetleg csak éjszakára monapellel?

A külsõ légáteresztõ réteget nem tudom - én nem vettem, sima Libero pelenkavédõt adok rá. A bõrének semmi baja, (ellenben ha nem kenem be jó alaposan a nadrágpelus alá a hátsóját, szabályosan kiszárítja a nadrágpelenka a bõrét).
ha van egyéb kétrdésed, szívesen válaszolok
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Koszonom az infot Zsoka!
Az en kis l;anyom meg csak 3 honmapos, ezert tunik meg nekem olyan hatalmas csomagnak ez a monapel (plussz a vizzaro reteg - mar nem semmi). Ti mennyi idosen hasznaltatok eloszor? Lehet, hogy az a megoldas, hogy egy kicsit meg varunk vele, amig hozzanovunk? Ezt a bizonyos bio/pelust mindenesetre - kozbenso lepeskent - kiprobaljuk. (elnezest a nevtelenkedesert, de e-mail kuldesevel probaltam magam ragisztraltatni kb. egy hete, de semmi sem tortent ez ugyben... ugy hogy most ugy jarok el ahogy azt az utmutato... topicban egy felhasznalo ajanlotta...
jasmin (jasmin)
 


Visszavonom! Ujje, regisztraltak!
jasmin (jasmin)
 


Szia Jasmin,
vmikor a nyáron, azt hiszem, augusztusban vettem a pelusokat, Emese akkor volt 11 hónapos. Szóval nagyobb volt már, mint a Te csemetéd. Elhiszem, hogy rajta nagynak tûnik a csomag Kép. De majd belenõ Kép.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Jasmin, a Monapelbe nem kell a plussz betét, amíg olyan kicsi a baba. Ált. 5-6 hónaposan, vagy még késõbb, esetleg éjszakára hamarabb. Így azért jóval kisebb a csomag. Még akkora sincs, mint a hajtogatós textillel.
Liesel
Liesel
 


Koszonom Zsoka es Liesel! Azt hiszem kiprobalom betet nelkul, de akkor mi a helyzet a kulso nedvzaro reteggel ami allitolag legatereszto? Nekem nem tunt annak. Ebben van valakinek tapasztalata otlete?
jasmin (jasmin)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: