Új privát üzeneted érkezett!

Era!
Ugye azoknak a láncházaknak az egyikébe költöztök, amik Józsa felé esnek, Debrecen felől jobb oldalon. Jól emlékszem? Tegnap azok mellett jöttünk el, és eszembe jutottál Kép

Nekem ez a négyes gyertyatartó nagyon teccc, olyan keleties hangulata van.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Csajok,
segitsetekKép
Egy sotetito fuggonyt kene megvarrnom, a kov. parameterek adottak: az ablak 1,50 szeles, a karnis 2 m-es farud, vegen ugye a falrarogzites plusz lezaro. Az anyag 1,40-es.
A terv szerint olyan "fulekkel" lenne felteve, az menne a szoba hangulatahoz. Es mivel az rogzult belém, hogy dupla szeles anyagmennyiseg kell, ennyit is vettem, ketszer a hosszat nagyjabol.
De: ha fuleket akarok, akkor nem kell az a rancolo a hatuljara? Es ha nem kell, akkor hogyan lesz olyan szep egyenletes, ha el van huzva /azaz be van sotetitve/? Es ebben az esetben a dupla szelesseg nem sok egy kicsit?!

Jubi,
Anyud biztos tudja a valaszt. Felteve, ha sikerult ugy leirnom, hogy erted a gondomatKép

-Afonya
 
 


Áfonya!

Anya jön hozzánk szombaton 25-én ebédre. Akkor megkérdezem tőle, és leírom a választ. Ráér addig?

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Ööö, köszi, de az már késő. Vasárnapon adom át elvileg, mint karácsonyi ajándékot.
Megpróbálok a neten valami közeli képet találni, talán attól okosabb leszek.
Köszi azértKép

-Afonya
 
 


.

Kép
Kép
Kép
 
 


Áfonya!

REmélem sikerül!

Ezt a konyhát most találtam, nagyon tecc, bár magamnak azért egy kicsit rendezettebbet szeretnék:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Afonya,
csak egy amatőr tipp: mi lenne, ha rátennél a hátuljára egy szegőt (vagy erre gondoltál per ráncoló?), azt becsipkednéd, mintha rakott függönyt Kép csinálnál, és a csipkedés szerint varrod rá a füleket? Vagy leegyszerűsítem a problémát?

Jubi,
nagyon szép ez a legutóbbi konyha Kép (a többi is, de ez különösen megfogott)

Üdv
Kriszi
 
 


 
 


Igen. Es a kepen szep egyenletesen rancolt. De ha mindennapos hasznalatban van, nem pedig csak disz, akkor keptelenseg allandoan eligazgatni. Tehat nekem megiscsak be kell rancolnom, ugye?
Valoszinuleg az lesz, amit Kriszi ir, hogy "berakom" es a rakashoz varrom az akasztofuleket. De még mindig nem tudom, milyen szelesnek kell lennie. Es milyen surun illik rakniaz akasztokat. Micsoda gondokKép
Rancolo alatt azt a feher, keszen kaphato csikot ertettem, amiben a kozepso ket szalat meghuzva "berancolodik" a fuggony. Hivatalos nevet nem tudomKép

-Afonya
 
 


Áfonya!

Behúzószalag. Kép
És kérünk majd képet a "műről".

Üdv: Juca (a "koca-olvasó" Kép)

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Áfonya!

Mi pont most varratunk ilyen függönyöket, és azt is ráncolni fogják a fülek alatt.
Sajna nem tudom neked megmondani, hogy milyen sűrűn lesznek a fülek, de úgy emlékszem, hogy 5 cm-t mondott a srác!

Jubi!
Igen, ott lesz a házunk Józsa feléKép, vagyis már vanKép
Úgy néz ki, hogy jövő szerdán költözünkKép

Era

Era
Kép
 
 


Áfonya!
Szerintem ez nem szépen ráncolt (mármint tűvel-cérnával), hanem bővebb az anyag, ami fel van fülezve-->emiatt a hullám.
Nekem ehhez nem megy a behúzószalagos ráncolás, a hajtogatás inkább...vagy az sem... (sokat segítettem, mi?Kép)
Itt van egy oldal, olvasd el:
http://www.alternative-windows.com/tabtop-curtains.htm
Hátha....

Csi
 
 


Sziasztok lányok! Elkelne némi ötletKép

Nekem az új konyhám a baj: másfél éve költöztünk, kb. fél éve van meg a konyhám, de falburkolat még semmi (a csempét nem bírom a konyhában). A stílusához rozsdamentest terveztem, csak majd' 3 m és csak egy nagy gyárban tudják félhivatalosan lehajlítani. A napokban Andrásom ragasztott parafaburkolatot a tűzhely fölé és egész kedves. Eljátszottunk a gondolattal, mi lenne, ha ezt tennénk mindenhova, de nem tudom mennyire tisztíthatóKép Sajnos konyhailag nagyon steril vagyok
Segítség!!! Akinek van benn tapasztalata:
Rozsdamentes vs. parafa???
Mindjárt lefutok egy fotóra...
 
 


Paat!

Írtam a decoupage fórumba! Kép Azt olvastam előbb, így oda került a válaszom! nem nagy segítség, csak az én tapasztalatom parafa ügyben! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Paat!
Mi már lakkozva vettük. Ez speciális lakkal van kezelve. De lehet teljesen natúrt is venni, csak lakkozás nélkül mire jó? Dekupálásra? Kép Ma még gyors lefotózom a konyhát, hogy lásd! Felrakni nagyon könnyű és gyors! Mi többek közt ezért is vettünk parafát! Kell venni hozzá ragasztót. Parafához valót. Felkened a falra és már teheted is rá a parafát. Kicsit odanyomod és kész is. Ha jól emlékszem 1 nap alatt ragad oda teljesen. Addig nem szabad hozzányúlni.
A gép pedig valóban nagy segítség! Imádom! 4 éve vártam rá! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Köszi, Anikó, én is ott válaszoltam előbb.
De ha mást is érdekel, a lapomon egyebek alatt lesz a konyha, most töltöm.
 
 


Paat!

Végre eljutottam ide, hogy megmutassam a konyha egy részét.
Kép
Kép

Megnézem a tiedet is!
Ez csak átmeneti konyha. Építkezni szeretnénk, de a polgármester minden tervünket keresztebe akarja húzni! Megy a pereskedés, nem is egy pert indítottunk ellene..sajnos eddig semmi eredmény. Azért bízom benne, hogyha máskor nem, Hágában eldöntik, hogy mi legyen! És akkor végre lehet szép új házunk szép új konyhabútorral! Addig is ez is tökéletesen megteszi! Kép Főleg, hogy mostmár mosogatnom is alig kell! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok.
Paat, olvastalak, Én a helyedben parafát választnék, de a mszines mintásat.
VAN ITT EGY KÉP bár nem sok látszik belőle (nem a falat fotóztamKép), de holnap lefotózom ha akarod nagyban. Ebben a konyhában csak a tűzhelynél van rozsdamentes, (ikeáben vett pont odaillő méret) de elég nehezen lehet szépen tartani, ha az egész faladat beborítanád vele, szidnád magadat ..szerintemKép

a parafát nagyon könnyen fel lehet tenni, a barátainknál kb derékmagasságig van a falra ragasztva is mindenhol, tépett cikkcakkos felsővel.

konyhádban azon a részen lesz polc? vagy valami még? és a 2égős tűzhely elég neked?? ( csak kivi vagyokKép )

Hajni
 
 


Áfonya!
Végül megvarrtad?
Fénykép? Enyém függönyanyag hónapok óta itt pihen zacskóbanKép

Paat!
Olaszországban az apartmanok konyháiban vannak szenzációs rozsdamentes konyhák. Ott találkoztam velük, és bár nem ilyenem van itthon, mégis több hét tapasztalata ez:
--gyönyörűKép
--könnyen tisztítható, ott a gáztűzhely is egy lapon volt a pulttal-mosogatóval, semmi felesleges kiugró, ahol a kosz megülne, egy mozdulattal minden letörölhető.Kép
--Nem áztatja fel a víz, mint pl a faburkolatot, így "sterilebbnek" hat Kép
--nem sérülékeny, nem pattan el, mint a csempe, és nem lehet felsérteni késsel, mint a szokásos pultokat, bár ez falburkolatnál talán nem lényeges...
--Ha megáll rajta a víz, biztosan foltosra szárad a vízkő miatt (elég egy vízcsepp)Kép
--Ha véletlenül nem karcmentes szivaccsal pucolod, összekarcolódik nyomban, később ez már nem törölhető leKép Ugyanígy egy elhúzott lábas is felkarcolhatja Kép
--Akkor igazán szép, ha ki van fényesítve. Nekem itthon a kéttálcás mosogatóm rozsdamentes, az is csak kipucolva szép igazán Kép És hiába vigyáztam rá, bizony ez is karcos márKép
--nagyon klassz kiegészítőket lehet venni hozzá, egységesebb lehet a konyha, mint más burkolat esetében (szerintem)

Parafáról nincsen tapasztalatom, csak az, amit egy parafa-díler mondott nekem:
--Ellenálló, nem penészedik, ha penészedne, vagy érzékeny lenne a vízre, akkor nem használták volna a hajókon a mentőöv anyagának, illetve nem felelne meg a borosüvegben a dugó anyagának. Az üvegnél rendszeresen nedvességnek van kitéve...

Ez lehet, hogy csak marketingfogás volt, de elgondolkodtató...

Csi
 
 


Hajni!
Tudom, frissítésKép
Megnéztem a képedet! Nekem is nagyon tetszik ez a doboz, meg a többi hasonló üveges tároló, ami ennek a környékén volt, pont meg akartam mutatni AniTánakKép Megmutatod neki?
Mi a hatalmas (szintén csomós) képet vettük meg ismerős névnapjára - a balatoni nyaralójába. Ő ráadásul vitorlázik is, így nagyon találó voltKép

Csi
 
 


Köszi Anyko!

Azt hiszem, belevágunk, elég meggyőzőek az érvekKép
Igazából van egy nagy tekercs, amit a hálóba szántunk falvédőnek ragasztani, így az natúr, de megpróbálnám ragasztás után lakkozni. Max. levakarjuk és jöhet a rozsdamentes.
Köszi!
 
 


Sziasztok!
No, ide is elcsaltatok.
Nagyon jó ötletet adtatok ezzel a parafa megoldással. Mutattam is a férjemnek. Ugyanis a csempét még nem mi tettük fel, és nem elég , hogy ronda még rondán is lett feltéve.(szerintem olyan, mint a "boaaaa")-bocsi. Körül nézünk, hogy milyen a készlet itt. Azt hadd ne mondjam, hogy munkalapot se lehet olyat kapni. Kéne még 1,70 a mosogató köré. No, de majd lassacskán..., most már legalább van hova pakolnom.Kép
Anna
annaa
1133
 
 


ÁÁÁÁÁ, Csi!

Nem lehet, hogy végre döntenék és egy ilyen jó kis értekezéssel elbizonytalanítaszKép
Igazad van: gyönyörű a rozsdamentes (nekem legalábbis), tiszta, egységes. Főleg, ha nézted, hogy eddig szinte minden az a konyhában. Viszont így igazat tudok adni a másik érvednek is, hogy sokat kell tisztítani. Igaz, maradéktalanul makulátlan akkor, de két vegyszer 5 fázisban...Kép
És elég, ha valaki zsíros ujjal nyomja be az elszívót utána...Kép

Végül mégis kipróbálom a parafát. Itthon az anyag, nem kér pénzt. És lehet, hogy a konyhabútorhoz nem feltétlenül, de a konyha másik felének dédi-tálaló, fenyő-étkező hangulatához illik.
Ja! csak dicsekvésnek írom, hogy a tálalót a dédim kapta nászajándékba (kb.80éve) és 5 réteg olajfestéket hőpuskáztam-kromafágoztam-csiszoltam le 6 hét alatt, mire ilyen lett. Belül üvegpolc és világításKép
Köszi mindenkinek!

Hajni!
Olyan jót nevettem: bejött a rutinkérdés!!!
Két főzőlap: igen, elég. Pedig külön van baba-gyerek menü. AMC edény félrehúzva tartja a hőfokot, nagylétszámú vendégségre meg ott a szuper-sütőm. Nagyon vágytam már erre a konyhára és szeretném készen látni.
A falburkolat csak az elszívó alatti szinten fut majd körbe, az elszívó szintjén kis lebegőpolc a fémdobozkáimnak és díszcsík, meg a legtetején még egy piros díszcsík. Örülök, hogy nem szorultam rá felső szekrényre.Kép
No sziasztok
 
 


Paat!
Örülök, hogy segíthettemKép
Lehet olyan parafát kapni, aminek a töredékei közt piros színezék van, biztosan találsz a konyhabútorodhoz illő színt is. Akkor menne ahhoz is. Ehhez hasonlóra gondolok (hawaii): http://www.startcolor.hu/szin09.html
Ha lakkozol, parafalakkot vegyél.
Ha viszont veszel lapot, akkor olyan vastag lakkréteggel kapod meg azt, hogy inkább lesz a tapintása linóleumhoz hasonlító, mint a parafa nyers felületéhez.

Csi
 
 


Sziasztok!

Mindenkihez szól a kérdésem. Remélem valaki közületek tud majd segítei!

Feltettem ide a konyhám egy részét. A felső szekrény foggantyújánál maszatos. Amikor főzök, sütök, mindig nyitogatom és sajnos ilyen csúnya lett a szekrény. Már mindennel próbálkoztam leszedni, de nem megy. Zsíros. Kép Próbáltam a cif univerzálisat, cillitet, faápolót(elkeseredésemben), mosogatószert, de eddig semmi nem hozta le a randa foltokat. Mivel próbáljam még? Csak karcmentes érdekel, mert nem akarom, hogy még csúnyább legyen. Amúgy bútorlapból van.

Paat!
6 réteget lecsiszolni....minden elismerésem. Mikor ideköltöztem ebbe a házba, akkor a legfiatalabb bútor 40 éves volt. A férjem ágya! Kép De a többi ütötte a 150 évet!!!! Meg akartam menteni, de a férjem hallani sem akart róla. Így elajándékoztuk. Maradt pár régiség, mint pl. a szék, amin ülök. Ez is 100 éves múlt. Még az igazi vörös vastag anyaggal van bevonva. Kép És kb 15 kg! Kép
Viszont a konyhám ablaka is megmaradt és a függönytartó is! Gondolhatjátok milyen hőszigetelt az ablak! Kép

Lefotózhatnád a próbát, hogyan is áll a parafa a konyhátokban! Én már csak ilyen kis kíváncsi vagyok! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!Kép
no én is átjöttem kicsit parafázni!Kép
Nekünk is van kis területen a konyhában. Az asztalnál ahol eszünk, mondjuk ott nem nagon szennyeződik, de két kis gyereknél mégis előfordul. Nekünk a szegélye gipszholker?! lett. Szóval olyan gipszstukkó a teteje és így 1ütt nekem nagyon tetszik. Nincs lakkozva, teljesen natur és az 1ik legeccerűbbet vettük. Meg kell mondani milyen felületre akarod ragasztani és akkor olyan ragacsot adnak hozzá. Nekünk be kellett kenni a hátulját és kb:fél óra múlva fel lehetett tenni a kívánt helyre! Azóta is ott díszeleg-csak Lillus megcakkozta az 1ik végét...
Mi vékonyat vettünk így a ragasztásnál rá kellett számolni vagy 1-2 centit, mert annyit enged a véknyabb anyag!
No ennyi!
Jó válogatást és gratula az új konyhához, no meg a "bejárónőkhöz"Kép
abby
UI: itt látszik, mint háttér...
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85141&index=3&PHPSESSID=28eb2848c724 4dacda804d00157a2a39
 
 


Anyko!
Próbáld meg cif tűzhelytisztítóval (fújós és nem karcol, kék színű lötyi). Nekem az bevált a konyhaszekrényen is.

Paat!
Engem nagyon érdekelne, hogy milyen is az a dédi-féle tálaló...nem tennél fel róla egy képet?
Most tervezem a konyhánkat, és én sem szeretnék felső szekrényt. Csak azt nem tudom, hogy fog anélkül minden elférni. Épített konyhaszekrényünk lesz, és ahhoz nem igen tudok felső részt elképzelni.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Köszi Jubi!
Holnap megnézem a boltban. Remélem ez hatásos lesz! Kép

Paat tálalója pedig fent van a honlapján. Kép Érdemes megnézni, mert szép nagyon! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Paat!
Megnéztem a tálalódat - Anyko navigálásával Kép - tecc nekem Kép Gyengém a sok kis fiók Kép

Kedves Mindenki!Kép
Van valaki köztetek, akinek épített konyhája van? Ha igen, megosztaná velem a tapasztalatait?

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Paat!
egy fémes konyha... persze nem azért, hogy elbizonytalanítsalak Kép
Kép

Más. Egy ötlet a karácsonyi lapok dekoratív tárolására:
Kép

...és végül egy kis meghitt hangulat:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


SziasztokKép
Csi, örülök hogy tecc a ládaKép (Szalvétáimnak kaptamKép ) Nem tudom mi volt körülötte, mert a Jézuska nem mondta el honnan hoztaKép)))stb... megmutatom Anitának...

Pat.
Én is azt a féle parafát mutattam a dobozos képemen amit Csi linkelt, az viszont nagyon mutatós sztem, és van színben illő a bútorodhozKép és így nagyon el találták a sógornőmék, hogy a főzőlaphoz viszont rozsdamentest tettek, (ez is látszik picit a képen ) http://img.tar.hu/hajnii/img/10235845.jpg#3

FőzőlapKép)))) Értem, én elvesznék kettővel, bármilyen edényekkel isKép)))

Ah..polcokat. csíkokat értemKép) Felsőszekrényt is értem hogy nem akartál, csak kiváncsi voltam mit tervezel még oda, mert nekem ugy kicsit üresnak tünt a két szélső magas szekrényhez, amugy sztem tökéletes a konyhádKép

Hajni
 
 


Anyko
Nagyon nem jut eszembe az a hideg zsíroldó neve (ST.Moritz, Well Done talán) no, az mindent felold, amire nincs szükségedKép van konyhára fürdőre..
Hajni
 
 


 
 


Hajni!
Juj, akkor nem mondok semmit, max annyit, hogy én is szerettem volna ilyen szép ládát kapniKép
Ami körülötte volt, csak annyiban érdekes, hogy mind ilyen helyes kis üveglapos-oldalú voltKép

Anyko!
http://welldone-hungary.hu/hu/termekek/index.php?code=4216
ezt mondja a Hajnii, nekem is kedvencem. Ezen az oldalon van a tűzhelyre való tisztítószer is...
Ez a szaniteres lehoz mindent és nem büdös. Ha lejött, akkor kend át bútorápolóval, így annak a viaszos felületére fog odatapadni a kézlenyomat, így az könnyebben eltávolíthatóKép

Jubi!
Ha olyan képet találsz, ahol kosarak-kiskosarak-kenyérkosarak vannak normálisan elhelyezve, tedd be ide légyszi'! Van egy rakatnyi, nem tudom már hova rakni őket... Láttam valahol provanszi-stílusban felaggatott kosarakról készült képet valahol, de most nem lelemKép
Kösz

Csi
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy ilyen aktív lett parafában mindenkiKép
Elméletileg jól néz ki ez a pirosas is, csak utánajárok élőben isKép Én már csak ilyen tapizós (szagolós) vagyokKép
Dédi-féle tálalóKép
Mikor a nagyszüleim eladták a nyaralót, én ezt választottam. 4 éve újítottam fel, sajnos a pác színe már nem olyan friss, mint volt. Tervezek is valamit tenni, de a lakk nagyon nem esne jól neki - ezt súgta.
Jubi!
A másik gyengém a másik véglet: kis, vidékies csempékből épített konyhaszekrény, kemence, kosarak...
Csak egy belvárosi klasszikus polgári ház 2. emeletén...KépKépKép háááááááátKép
Egy környékbeli faluszélen van egy vad kertünk. Ha valaha lesz ott nyaralócska, akkor majd oda.
Holnap körülnézek, mim van hozzá, de ma egész nap
www.sonnentherme.at
volt és ki vagyok nyúlvaKép
(nem reklámnak írtam, csak ha valaki kisgyerekekkel erre jár, nagyon tudom ajánlaniKép)
 
 


JajaKép Csi tudja mit beszélekKép
Erre gondoltam
http://welldone-hungary.hu/hu/termekek/4018.jpg
nem tudtam hogy van honlapjuk.
Paat, tapogads mgeKép az ollan kis 3D-s parafaKép)

Csi, azééé tudom honnan voltKép meg hogy mi votl nagyjából kürülötte, anno én mutattammeg Robinak a reklámujságbanKép)))

pááKép

itt a karácsonyfámKép
http://kep.tar.hu/hajnii/50002416/10235846#2 és a következő
csak ugy...............
 
 


Hajni, Csi!
Köszi! Ma délután megyünk vásárolni a sparba. Remélem ott is van!
És Hajni!
Gyönnnyörű a fátok! Elárulod, hogy hány gömb és miegymás van rajta? Kép És hány órába telt mindezeket felaggatni rá? Kép

A mi fánk valahol a honlapomon van. Talán a decoupage menüben.. ? Kép

Találtam pár képet konyhákról. De most olvasom, hogy inkább a régebbi stílust kedvelitek! Én is! Nemrég feltettem ide álmaim konyháját! Csak még egy ház kell hozzá! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Kép
Kép

Kép

KépKép
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép

KépKép
 
 


Kép
Kép

Jubi!
Olyan beépített konyhára gondolsz, ami téglából van kirakva és az ajtaja fa?
Barátnőméknek ilyen a konyha!És azt hiszem itt a képek közt is van 2 ilyen.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Jubi!
Olyan beépített konyhára gondolsz, ami téglából van kirakva és az ajtaja fa?
Barátnőméknek ilyen a konyha!És azt hiszem itt a képek közt is van 2 ilyen.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Kép
Kép

Jubi!
Olyan beépített konyhára gondolsz, ami téglából van kirakva és az ajtaja fa? Barátnőméknek olyan van.
Ha jól emlékszem, a képek közt is van 2, ami ilyen.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Bocsi!
Ezt nem így akartam! Kép De a gép azt írta ki, hogy nem sikerült feltölteni a képeket. A kis hazug... Kép
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko!
Előtte próba, a tűzhelytisztító drasztikusabb, nehogy megmarja a felületet!
 
 


Anyko!
Igen, ilyesmire gondolok. Nagyon tecc - és mivel a párom fogja építeni, ezért gondolom olcsóbb is lesz, mint a kész. A tisztíthatóságával voltak problémáim, de ha jól emléxem egyszer régen Csi írt arról, hogy szüleinek is épített konyhája van, és nincs gond a tisztántartásával.

CSi!
Igaz, hogy ez nem kosárkákból van, de annyira jó:
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Ja, és egy csaptelep, amire felkaptam a fejem:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Jöttem még néhány képpel!

Ez szintént beépített konyha, bár egy kissé ódivatúnak tűnik nekem. De hogy ez a téglával kirakott fal mennyire tisztítható..háááát. Barátnőmnek csak meszelt és nagyon szép. Hófehér, így bármikor könnyen tisztítható még a makacs folt is! Kép
Kép

Talán ebédlő, vagy társalgó..mindenesetre én szívesen dumcsiznék itt a barátnőmmel! Kép
Kép

Kedves kis függöny! Csak meg kell hozzá taláni a stílusában odaillő szobát, nappalit! Nekem tecc!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Néhány olyan dolog, ami a konyhába való, mégis részletkérdésnek tartjuk! Szépek, praktikusak! Főként a vasalódeszka! Egy mozdulattal eltüntethető és nem foglal helyet! Milyen okos volt, aki kitalálta! Tuti nő volt! Kép

Kép
Kép
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Mit szóltok ehez a fürdőhöz? Akármilyen csicsa is, nekem nagyon tetszik! Mit nekem...idén ilyet építünk! Kép
Kép

És egy aranyos babaszoba!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Még pár konyha!
Kép
Kép
Kép
Anikó

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron