Új privát üzeneted érkezett!

Itt következik két furcsa asztal:
Kép
Kép
Egyenlőre ennyi...de majd folyt.köv.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!
Ezek megint nagyon jók!Kép
Az aug.31-én felrakott képek is nagyon klasszak!
Csi
 
 


Sziasztok!

Már rég jártam erre! Hát gondoltam bekukkantok. És milyen jól tettem! Kép
Jubi! A két régi ajtós megoldás annyira tetszik, hogy teljesen elvarázsolódtam! Annyira hangulatos, hogy egyből otthon éreztem magam bennük!
És a kislányszoba...az valami leírhatatlanul szép. Nekem miért nem volt ilyen????

Sajna mi ott tartunk, hogy 1 éven belül bontják a házat. Most ügyvédhez járunk, sok sok értékbecslő flangál a házban, igazságügyi szakértő..és még sorolhatnám. A kezdet elég ígéretes volt, de amik most vannak folyamatban...nem akarnak fizetni..stb...
De nem panaszkodom. Jövőre új házba költözük és azt szeretném igazán otthonossá tenni! Időközben rájöttem, hogy nekem nem kell az últravagáns modern belső, mindinkább a romantikus rusztikus dolgok vonzanak! Úr Isten..mi történt velem??? tiszta romantika érzelgősség..jajjj...ez nem én vagyok! Kép
De komolyan...minden ilyenre vevő vagyok! Kép Képek jöhetnek!Kép Mint pl a régi ajtós! Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Jubi!
Nagyon húz a te szíved a kislányok feléKépKép
A szoba nagyon szép, és az ajtók, meg az asztalok...mennyi jó ötlet!!

Era

Era
Kép
 
 


Szilde,

Anyuék csak a frontlapokat vették meg (fehér bútorlapot) Leszabatták méretre, apu meg feltette otthon. Még azt is kijelelülte apu, hogy hová fúrják azt a lyukat, ami a zsanérozáshoz kell.

Ha vágotod a bútorlapot akkor 2200 Ft körül van m2-e. Ez szerintem elég jó ár, innen már neked kel kiszámolnod mekkora felülettel bírnak az eddigi ajtóidKép

Fogantyúkat külön vettek, ott a bútorszabászatnál lehetett kapni minden barkácsolással kapcsolatos dolgot a csavartól a fogantyúkig, és ott választották ki anyuék.
Ha ügyesek vagytok tényleg olcsón kijön az egész, élfoliázod a bútorlapokat, férjed pedig felszereli Kép Kép

Ha van még kérdésed, szívesen segítek Kép G.
 


Jubi, nagyon jó képeket tettél fel, le is mentettem őketKép gyerekszobák előnyben Kép

Viszont ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés vajon hol van a fűtőtest? Kép Kép
 


Gina!
Falfűtés, padlófűtés? Talán...ma már van olyan padlófűtés, amit megfelelő parketta alá is lehet tenni. De az is lehet, hogy több ablak is van abban a szobában, és az alatt van a radiátor.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Futok-szaladok.........
Kelta ajtódísz:
http://mermalior.tripod.com/
 
 


Sziasztok!
Talán érdekel valakit, hogy megint lesz kézműves vásár a Petőfi Csarnokban okt.23-24-én 10 órától. A program lényege, hogy egy helyen megtalálhatóak a hagyományos(népi), valamint a modern kézművesek,akik nem csak árulnak, hanem egész nap bemutatóznak, tanítanak, ötleteket adnak. Plusz vannak gyártók, forgalmazók, akiktől alapanyagot lehet vásárolni.
 


Sziasztok!
Egy kislányszoba:
Kép
...ja, és ezt az Anyukám varrta!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Csi,
megneztem a tripodos oldalt es sikitozott a spybotom. Csak gondoltam, szolok, hatha neked nincs fenn ilyesmi...

Jubi,
ugyes Anyud vanKép

-Afonya
 
 


Ha valakinek az ikeában lenne kedve vásárolni, előtte nézzen be az osztrák weboldalra árösszehasonlításra. (www.ikea.at) Nagyon sok bútordarab 30-40%-al olcsóbb az osztrák ikeában. A fantázianeve ugyan az mint itthon, így a keresővel könnyen rátaláltok, ha már itthon kinéztétek.
Sajnos én a vásárlás után értesültem. Vettem egy fogast itthon akciósan 14.900Ftért(19.900-ról volt leértékelve) ugyan ez kinnt 9.000 Ft átszámolva. A cipősszekrényem, amiből kettőt is vettem darabja 27eFt ez kb 10.eFt-al volt olcsóbb. A fotelem is kb 15eFt-al drágább volt itthon. És ezek csak kis dolgok, de 40eFt-ot spórólhattam volna. Főleg a határ közelében élők gondolják meg, melyik irányba indulnak vásárolni, de szerintem a pestieknek is megéri.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Áfonya!
Köszi!
Azt kell tudni Anyuról, hogy ötven évesen döbbent rá, hogy neki ezekhez a dolgokhoz van érzéke, kreativitása, kézügyessége és kedve is Kép Így hát váltott, most már ebből él. Ezt is ő csinálta:
Kép
...na jó, most már nem dicsexem többet vele Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!
Anyukád nagyon ügyi!Gratulálok neki,hogy felfedezte magában a tehetséget!KépKép
Ebből is látszik,hogy soha semmit nincs későn elkezdeni!
Nyugodtan rakhatsz még fel ilyen szépeket,hadd gyönyörködjünk!
Megkérdezhetem kié lett ez a szépséges virágos lakosztály?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!
A virágos szobában egy pici lány lakik, aki nem az enyém Kép

Mit szóltok ehhez a hangulathoz?
Kép
Itt a csipeszekre rakott minta tetszés szerint variálható:
Kép
Itt a kép a falra van festve, körülötte pedig fémutánzatú bordűr van felragasztva:
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!
Nagyon érdekeseket tettél fel már megint.Áruld el,honnan szedted a képeket?Kép
Az első tiszta szafari lehetne pálmaággal a vázában.Szeretem a pálmákat!
Jópofák a bőröndödönök.Kár,hogy pakolni nem praktikus az alsóba.Amúgy vagány.
A lepkés remek.Kép Én a fényképeket virágokra raknám.KépOlyan IKEÁ-s szobában tudnám leginkább elképzelni.
A falra munkált kép roppant eredeti.Uras,régies,klassz.
A három közül neked melyik stílus tetszik?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Nagyon ügyes Anyukád van.
És megrendelésre is varrogat?
Nagyon jó hangulatú és ötletű képeket találtál.

Kriszta!
Az én ismerőseim is Ausztriában vettek most bútort. De nekik könnyű, mert Győr mellett laknak.

Era

Era
Kép
 
 


Szilde!
Amikor böngészem a netet - kifejezetten a lakberendezéssel foglalkozó oldalakat -, akkor mindent elmentek, ami tetszik, és ami később még mint ötlet jól jöhet. Így már rengeteg képem összegyűlt. Ezek is azok közül valók Kép
Hogy melyik tetszik a három közül leginkább?
Hmm, az utsó tetszik, de nekem túl hideg, nem érezném magam benne jól. Az elsőnek a hangulata nagyon tecc, bár én a falat egy kicsit régiesebbre maszatolnám. De mostanában változik az ízlésem, így hát még magam sem tudom hol fogok kikötni Kép

Era!
Köszi a dícséretet Anyu nevében is. Igen, vannak megrendelései is.

Kora délutánonként (olyan 13-14 óra körül) megy a Club TV-n az Awesome Enteriers c. műsor, tele jobbnál jobb lakberendezési ötletekkel!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Hogy áll már a házatok?
Sikerült elintézni mindent?

Mi lehet, hogy idén még nem költözünk be,mert a szomszédok mondták, hogy a dísztégla miatt nagyon nagy a páratartalom, így még fűtünk egy pár hónapot.

Era

Era
Kép
 
 


Era!
Ott tartunk, hogy okt. elején megkaptuk - VÉGRE!!!!- az építési engedélyt.(Tavaly dec. óta húzódott a dolog.) Ez most emelkedett jogerőre. Gyorsan el kell döntenünk, hogy megcsináljuk-e még most az alapot, vagy várjunk az egésszel tavaszig. Mindenesetre én már a berendezést tervezgetem Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Én most azt látom, hogy jobb mindent minél előbb megcsinálni, mert annyi apró dolog van, ami miatt csúszhat az egész átadás.
Merre is lesz a házatok?

Van valakinek gránit mosogatótálcája?
Nekem annyira tetszik, de nagyon drága, és még senkinek nem volt ilyen a közelemben, hogy érdeklődjek felőle.

Era

Era
Kép
 
 


Era!
Felső-Józsán fogunk építkezni. Debrecenben olyan irreálisan drágák a telkek, hogy inkább kompromisszumot kötöttünk. Inkább kertes ház Józsán, mint bérház Debrecenben.
Két ismerősünknek is gránit mosogatótálcája van (az egyikőjük féláron jutott hozzá egy bemutató darabhoz az egyik boltból), és nagyon szeretik.

Csináltam Anyunak egy "firhangos", honlapot, oda felteszem a munkáit: www.firhangos.gportal.hu

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Jubi,
megnéztem az oldalt, nagyon szépek a dolgokKép
Ti milyen házat építtettek, és kivel?

manóka

manóka
 
 


Szia Manóka!
Könnyűszerkezetes házunk lesz (fa szerkezettel), 82,5 nm és a MOL-FA HÁZ Kft a kivitelező. Lesz benne három szoba, egy nappali+étkező, egy konyha, egy fürdőszoba WC-vel, egy külön WC, egy pici mosókonyha, kamra és egy dolgozósarok. Magunknak terveztük meg, olyanra, amilyenre szerettük volna, a tervező csak átrajzolta, hogy "szabályos" legyen.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Csináltam egy oldalt, ahol gyűjtöm a lakberendezéssel kapcs. cikkeket és ötleteket: www.judit-lak.gportal.hu

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Nagyon szép lett az új honlapod, és hasznos isKép
Anyukád munkái is nagyon tetszenekKép

Ahogy leírtad, nagyon jó kis házatok lesz.

Tudtok itt Debrecenben jó lámpaboltokat?

Era

Era
Kép
 
 


Jubi!
Szép a honlapod!Kép
A legjobban a katicás asztalnak álcázott fürdőszoba tetszik!Kép
Esetleg tudnál ajánlani címeket ahol ilyen szépeket lehet találni?
Köszi.Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!
Ajaj, azt elszúrtam egy kicsit Kép
Én a www.lakberendezes.lap.hu -ról szoktam elindulni nézelődni, aztán csak linkelgetek ide-oda...

Era!
Van egy olyan lap is, hogy www.lakberendezes-hajdubihar.lap.hu . Ezen vannak ilyen boltok világítástechnika címszó alatt!
Off: nekem péntek délelőtt 10 körül jó lenne, ha akkor el tudtok jönni a köcsögökért...

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Véletlenül találtam rátok egy másik honlaponKép Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az új házikónkba kellene lépcsőt és hozzá korlátot csináltatnunk. Konkrét elképzelésünk nincs, talán csak annyi, hogy fából legyen és ne legyen túl drágaKép
Tudtok valami jó honlap címet, ahol ötleteket tudunk szerezni?

Előre is köszi!
Tacsifül

Kép
Kép
 


Tacsifül!
Itt találsz fa lépcsőket:
http://juhar.uw.hu/kepek/lepcso/index.html

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Egy ócska ronda fekete polcos szekrényt átalakítottam a fiúknak:
Kép
A zsiráfot egy szalvétáról lestem le Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!
Jubi megpróbálom ide fölpakolni a Kodának küldött képeket!Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Abby!
Ezek szerintem nem csak Kodának érdekesek4
A bútorfestés engem kifejezetten érdekel, találtam is egy jó oldalt a neten, ahol bútorokat restaurálnak, festenek: www.antikburo.hu

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Abby!
Ezek meseszépek! Nagyon szeretem a régies stílust!!! Főleg konyhában! Valami hasonló az álmom, csak egyszer legyünk túl ezen a ház hercehurcán!
Megkeresem a neten azt a konyhát, amit meg akarok majd csináltatni az új házunkba.

Jubi!
Ti hogy álltok? Ha jól emlékszem novemberben szerettetek vlna költözni. Sikerül? Nagyon remélem, hogy a karácsonyt már a szép új kuckótokban fogjátok ünnepelni! Micsoda ajándék lenne! Kép

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Megtaláltam! Kép
www.hanak-konyha.hu
De felteszem ide, hogy melyik konyha az álmom!!!
Szerintem csodaszép! Már bele is képzeltem magam! Kép
Kép
Hogy tetszik?
Anyko

Kép

KépKép
 
 


Anyko!
Nem sikerül Kép Tegnap előtt emelkedett jogerőre az építési engedélyünk (mert onnan kell számítani a 15 napot, mire az utsó szomszéd is átveszi a levelet....burokrácia). Most meg már jönnek a fagyok...szóval az alapozás sem lesz meg. Az egészbe majd csak tavasszal fogunk belekezdeni. TEhát valamikor nyáron lesz a beköltözés...szerintem Kép De hát mint tudjuk, az építkezéseknél a meglepetések száma határtalan Kép

Ez könyha tényleg meseszép!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!
Annyira sajnálom! Kép Már úgy örültem, hogy idén beköltöztök! Látod....akadályok és buktatót kínoznak m inket..mit lehet tenni....tűrni és várni, hogy minden jóra fordul. Nálunk még semmi kilátás sincs, mert a bírósági per másfél év és utána is hosszú idő, míg találunk magunknak kuckót. Hogy tudunk e építeni??? Remélem! Egenlőre csak gyűjtögetem a szép képeket! Kép Egyszer úgyis ilyen konyhám lesz! Kép A férjem szerint hamarabb,mint sem azt én gondolnám....csak tudnám mire gondolt! Kép Lehet, hogy ő már tud valamit, amit én nem? Kép

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Ébresztőőő! Kép
Van egy ötletem: mit szólnátok, ha tennénk fel fotókat karácsonyi hangulatban díszített szobákról? Lehet akár a saját lakásunkról is...

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Na, hát akkor én kezdem Kép
Néhány ajtódísz:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


folytatom..
Kép
Kép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


van itt még néhány téli hangulatú lakásdísz:
KépKép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


...és végül a karácsonyi hangulatú szobák:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


ez már tényleg a vége:
Kép
Kép
Kép
Kép

ennek nem sok köze van a karácsonyi hangulathoz, de igen ötletes és látványos. Szerintem színesre és csillogóra lefújt pinponglabdákból is meg lehet csinálni (alapnak mondjuk jó egy nagyobb fém konzervesdoboz):
Kép

Várom a ti ötleteiteket is!
JubiKép

Kép
Kép
Kép
 
 


Nem jár erre senki?Kép
Na sebaj, azért felteszem ezt a fiúszobába való ötletet, nekem elindította a fantáziáma...
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Nekem az a koszorú teteszett nagyon, ami a sütiszagattó formákból van. Kép))))

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Gyönyörű képeket hoztálKép
Nálunk még nincs sok dekoráció, mert lehet, hogy karácsony előtt már költözünk.

Egy pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép



Era

Era
Kép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: