Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Valaki segítsen! Mit tudtok Dr. Zacher Pálról a Péterfyben? Minden infó érdekel, de mivel nem vagyunk valami gazdagok, az anyagiakra nagyon kíváncsi lennék!
Marica
 
 


Szia Marica!

Ha megnézed a Péterfy Kórházas topicot, ott olvashatsz róla többször. A magánrendelését ismerem, az nagyond drága másokhoz képest. A topicban csak jókat írnak róla, de ezt látni fogod.
 
 


Csk annyit, hogy nála születtem 28 évvel ezelőtt, azaz nem mai csirke, de 1 hónapos a kisbabám, ott született, azaz nem is olyan régen találkozhattam vele a vizitek alkalmából. Nagyon szimpatikus ember, de sajna többet nem tudok róla mondani, de a topikban tényleg lehet róla olvasni, csak épp időigényes
Jó böngészést!
Meske

babafalva.hu vonalzó
 
 

 
 

Mivel új felhasználó vagy, biztos nem tudsz róla, de a szerkesztő is kérte már, ne nyíljon orvosonként új topik. Semmi értelme, ráadásul az adott orvos szempontjából sem szerencsés.
Az volna jó, ha töröltetnéd a szerk.-vel-kérheted az ő topikjában-, és kérdezz az orvosról a péterfys topikban, ahogyan azt fentebb javasolták.
Képzeld el, milyen káosz lenne-így is van-, ha minden kórház minden orvosáról új topik nyílna.
Csak azért, mert időigényes, még nem lehet mindig mindenről újat nyitni, amiről már sok szó esett. Be lehet ütni a keresőbe az orvos nevét és úgy hamarabb jutsz eredményre.
 
 


Sziasztok!
Jár valamelyikőtök a Zacher doki magánrendelőjébe? Én eddig a kórházba voltam nála, de most szeretnék a magánrendelőjébe menni, a rendelő számát megadta, de nem tudok bejelentkezni, mert nem veszik fel a telefont. Mikor lehet bejelentkezni?
Móni

Kép
 
 


Én járok Zacher doktor magánrendelőjébe. Egy alkalom kb. 8000,- Ft. Rendelési időben érdemes telefonálni. Kedden és csütörtökön délután általában sikerül. Engem kétszer műtött. Szerintem a szakmai hozzáértése kifogástalan. Robin
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


Sziasztok!
A Péterfiben szültem.Van ott egy FÕORVOS,arrogáns, tekintélyelvű,lekezelő.Egy őszhajú hapi,aki hála a jó égnek nem a fogadott orvosom volt 2003-ban.Na nála nem szülnék!De fogok ugyanott a Dr Rácz Tibornál! Kriszta
Krisztib71
 


Szia Krisztib71!

Légy szíves írd meg nekem priviben a tapasztalataid a siqa@freemail.hu-ra, ill. hogy ki a szóban forgó orvos. Én is Péterfy-ben szeretnék majd szülni és jó előre szeretném tudni kihez érdemes / nem érdemes menni. Nagyon szépen köszönöm!!
Vendég
 


Sziasztok!én a Rappai Áginál szültem,nagyon jó volt vele,és fogadott szülésznő Farkas Adriennel.Mindenre figyeltek,elmondták hogy mikor mi fog történni,egy percig nem éreztem magamat kiszolgáltatottan.A Doktornő adta be az edát is,azt sem éreztem,felszívódós cérnával varrt össze,minden nap bejött megnézni,érdeklősött irántunk.Alapos,precíz nő.Nem drága egyáltalán/a tdöbbiekhez képest.Nekem nagyon jó élményeim vannak,a csecsemősök is tök jó fejek!
 
 


Péterfy Szülészet honlapja!!!

www.peterfyszuleszet.hu

Még nincs kész teljesen, de a lényeges részek már működnek.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: