Új privát üzeneted érkezett!

Reginand, úgy érzem - kérlek ne hargudj ezért, de túl szigorúan veszed a hőmérőzést. Ez nem stabil "rendszer" sok minden befolyásolja és nagyon érzékeny. Ha a hőd leesik, az nem 1 vagy 2 tized, hanem legalább 3. Szóval ez még simán fent van és nem esett le, bármi történhet.
Szerdán megyek vissza fogorvoshoz, már két fog gyanús, lehet az egyiknyomásra érzékeny, a másik meg hőre. Már tényleg nem tudom, kezd elegem lenni.
Voltam konzultáción, májusban kezdhetünk! Egy hormonvérvételre kell mennem a ciklus elején (ez kb jövő héten lesz), férjemnek spermavizsgálatra (április végére kaptunk), és ha minden rendben megy, akkor május 10-15. között kezdhetünk. Még egy hónap. :)
 
 


Lehet 1-2 kérdésem? Rövid protokoll esetén mit adnak stimuláláskor és mennyit? Tudom, ez nagyjából egyénenként változó... Milyen gyakran kellett menni kontrollra? Mint inszemnél vagy gyakrabban? Köszi.
 
 


Az az egy honap hamar elmegy foleg h. El is lesztek foglalva :)
Ezek szerint nem kell tobb vizsgalat? Ez jo!
Sikerulni fog!

A fogaddal minel elobb szamolj le! Ez nem mehet igy sokaig. Mire elkezditek a programot jo lenne a vegere jarni, nem ?bar baratnimnek mar terhesseg alatt huztak az egyik fogat..

Probalom nem szigoruan venni a jovoben, nem tudtam h csak azok szamitanak.. azert voltam kiakadva mert nem jott meg idoben, igy most a lut.16 nap lett. Persze ez az ff szerinti ovutol. Viszont a johir, h alig fajt a hasam.. inkabb csak annyi mint mensi elott, nem is neveznem gorcsnek. Remelem ez mar a torna jotekony hatasa.

Sztem a mit adnak es mennyit azt a hormonlelet fogja megadni, nem?de ahogy olvastam gonalf et adnak altban elso korben. Baratnom sokat jart, tobbet mint mi inszemkor,, de o kaalis volt..

 
 

@notrete:


Én ugyanúgy Merionalt kaptam, mint inszemkor. Kevesebbel kezdtük, de mivel nem úgy nőttek a peték, megnővelték az adagot. Amikor már a Cetrodidot is kellett szúrnom, már 6 inkekciónál tartottam naponta. Kb. 150e lett a vége. Hetente kétszer jártam kb uh-ra, nem volt olyan sok vv-telem, mert nem állt fenn a túlstimú veszélye.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Köszönöm Andi az információkat. Hát, kiváncsi vagyok.
Aztán eszembe jutott, hogy ha esetleg marad embrió, akkor a fagyazstásnak is van költsége... arról van infoód? Valahol olvastam, hogy 120.ezer? Egy évre? Hogy működik?

Reginand, az jó hír ha nem voltak görcseid. Én ma vagyok a 27. ciklusnapon, a hőmérőzés alapján a 22. napon volt ovuláció, ez valami förtelmes. Így ha ez tényleg igaz (valószínű mert akkor volt csak tojásfehérje nyákom), akkor még csak az 5. dpo-n vagyok. Elméletileg szombaton kéne megjönnie, de lehet most is csúszik pár napot. Meglátjuk.

Ma voltam megint fogászaton, remélem most tényleg megtaláltuk a problémát. Fél szám most lezsibbadva, alig tudok beszélni.
 
 


A fagyasztás annak idején 100.000 volt, de csak akkor kellett érte fizetni, ha a támogatott 5 lombikon kívül kérted. Ha ez az egyik az 5-ből, akkor ingyenes.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, ez nagyon hasznos info. Ezt nem tudtam. Akkor nem is kell fagyasztásért fizetni, mert ez még az első (és utolsó) tb támogatott lombik lesz? Jaj de jó! Most kicsit merészebben  állok neki, már így is számolgattunk hogy mennyit is kellene tartalékolni május közepére, hogy jövünk ki.
 
 


Sziasztok ! Új vagyok itt, még nagyon az elején vagyunk . Sajna apa gondok vannak. Tudnátok segiteni ha nálam minden oké akkor milyen protokolra számithatok. ? Lehet nem is kellene még hogy ilyeneket tudjak mert csak 29. derül ki lehet e egyátalán gyerekünk közös . De pozitiv akarok lenni és ugy indulni hogy lehet. addigra meg szeretnék tájékozott lenni mindenben :) Köszi a segítséget :)
 
 


Sziasztok én is új vagyok itt, volt már 3 lombikom máshol, leírnátok a protokollt itt a BMC ben nagyon köszönöm

Mirrmurrka
 


nalunk nem lombik volt, de a menet:
idopont konzultaciora, marmint elsore: ott felmernek, kiirjak a vizsgalatokat: alt, 3. 21. napi hormon, a nonek, nogyogyaszati vizsgalat, es atjarhatosagi attol fuggoen h. volt e mikor volt .
ffinak sperma
majd ha ezek megvannak ujabb idopont a kezelodokihoz, mire odaertek mar meglesznek az eredmenyek, erre a doki megmondja mit lehet tenni. Ha ugy alltok, gondolom ciklusban akkor lehet is kezdeni.
3. nap UH , huvelyi , megnezik hogy allsz, peteugyileg, szurik felirasa, szuras, visszarendeles 10. nap korul, majd ujabb eligazitas, vegul inszem.
nem tudom ha eleve lombik az miben mas, de gondolom sokban nem ter el.

Tobbiek tobbet tudnak sajnos ezekrol.


Sziasztok, megvan az eredmeny: polip, amint lehet kivetetem.


Sziasztok!
Még én sem voltam lombikon, május közepe körül kezdjük az elsőt.

Ma kezdtem a lombik előtti utolsó spontán ciklusomat. 3 napja halvány pozitív tesztet sikerült produkálni, de aztán pecsételni kezdtem másnap, és már negatív is lett a teszt. Azt már nem tudhatom meg, hogy tényleg próbálkozás volt, vagy csak egy rossz teszt, de sebaj, jönnek még jobb napok!

 
 


Notrete, azert ez eleg biztato nem ? :) nekem soha nem volt meg pozitiv tesztem, meg szellemcsikos sem :) Milyet vettel ha ez ilyen becsapos veszek en is, lassak mar 2 csikot ;)

En azert drukkolok hogy megse kelljen az a lombik :)


Szia, x-epilt vettem. :) Köszi szépen. Hát ki tudja, vevő vagyok mindenre. Nem bánnám ha nem lenne lombik.

Holnap megyek vérvételre, most vettem észre, hogy a beutalómon nincs pecsét és orvos aláírás. Gondolom ez nem normális, azt hiszem a recepción kezdek reggel és megkérdezem, mert szerintem akkor is kell, ha ott a meddőségin veszik le a vért... vagy nem?
 
 


:) en is veszek ilyet:) es megnyugtatlak h. volt ott vmi:)
Erre nem tudom a valaszt..:(

voltam dokinal, es nem tudja megcsinalni az operativ hiszteroszkopot csak esetleg egy eu kaparast, amivel vakon mindent levesz. Van vkinek javaslata hogy mi lenne a jo dontes?

Koszi
R


Szia! A recepción kellett kezdenem, most már tudok mindent. A beutalóm igazából egy beutaló volt, hogy beutalót kapjak :))) Ott a recepción megírják a kis papírka alapján az "igazi" beutalót, aztán mehettem a főkapuhoz, és ott vették le. Jó sokan voltak, be sem értem munkaidő kezdetére, pedig korán indultam, de hát mindenhol várni kellett. Ma az intézetben nem voltak sokan, simán volt hely, igaz, reggel 8 előtt voltam ott.

Nem értem, nincs rá alkalom, vagy ő nem csinál ilyet, vagy hogy érted? Más orvoshoz nem tudsz menni? Most ez a mióma miatt kell? Nekem egyik sem volt még (remélem nem is kerül rá sor), nem tudom milyen következményi vannak, vagy elég-e egy kaparás.
 
 


@notrete:


A lenyeg hogy minden megoldodott:) Meg ha nem is ertel idoben be a melohelyre.

Hogy en az enyemet mennyire nem szeretem mar... mindennap egy tuleles..

Az en dokim azert nem tudja megcsinalni mert itt a varosban nincs hozza muszer. De a kuretet megcsinalja.
Viszont idokozben megtudtam hogy az a doki aki diagnosztizalt Budapesten, megcsinalja a Janosban a beavatkozast 1 napos sebeszet kereteben:) tehat ugyanoda kellene menni ahol eddig voltam csak masik epulet :D jol ki vannak ezek talalva.
Holnap felhivom es egyeztetunk idopontot, Szurkolast kerek hogy minden klappoljon :D
Orulj neki, hhogy meg nem volt ilyen- Ja ez nem a mioma miatt van hanem a polip miatt. a miomak nem olyanhelyen vannak hogy meddoseget okozzanak, igy nem kell muteni.

A kovetkezmenyeket en sem tudom.. remelem nekem egy szep kis babavaras lesz csak :)


@reginand1pont0:


köszönöm válaszod én tuti lombik vagyok...sajnos  drukkolok hogy sikeres légy


Mirrmurrka
 


Notrete, hogy vagy?
mikorra nem varod hogy menjetek ujra? most lehetsz kb a 9. napon, ha jol szamolok, szoval 20 nap mulva, ami maj.9 korul?

En 6 an megyek a nogyogyaszatra, akkor megbeszeljuk hogy mikor legyen a mutet, mar varom, eleg szar h  ez varja vki de igy van :)

remelem akkor 9 en mutenek is, persze most abs, nem tudomhogy lesz a ciklusom, a multkori ota..


Szia!
Köszi kérdésedet! Igen, jól tudod, a 9. napon vagyok. Viszont mostanában elég hosszú a ciklusom, így ahogy számolok, május 14-én megjön, és 16-án, pénteken megyek első uh-ra. Még 3-4 hét. :)

Sajnos ez van, de ha már túl vagy rajta, nagyobb reménnyel indulhatsz el. Ezért érdemes várni. :)
 
 


Huha, akkor jol kitolodott a ciklusod, de ugye ez mindig egy meglepetes :D

Kivancsi leszek en hogy zarom ezt a ciklust. Viszont jol megfaztam... remelem ez nem fog gondot okozni es megcsinaljak a mutetet! :( Izgulok egy kicsit..


Mirrmurr, mikor kezdetek ?


most sincs szerencsem, fullra megfaztam, sztem a mutetnek annyi :( nagyon csalodott vagyok...



reginand: Jobbulást, még hátha megcsinálják a műtétet.

Nálunk is gáz a helyzet. Barbus leforrázta magát anyukámnál (jobban mondva anyukám mögött állt, mikor levált a teafőző alja és anyu hasa lett hólyagos és Barbus keze, lába és combja) és ezért kötözésre kell vele járni 2 naponta. Tesó projekttel most nem foglalkozunk.



 
 


Vicky, nagyon sajnalom ami tortent, Kitartast!


Köszi. Most ez van, remélem minél előbb túl lesz rajta és nyomtalanul.



 
 


Sziasztok! Hogy vagytok?
Én várom, hogy mengjöjjön, és kezdhessük a lombikot. Elég izgatott vagyok, kicsit félek. Azt hittem holnapra megjön, de szerintem késni fog, ilyenkor már pecsételni szoktam, a 29. ciklusnapon vagyok. már teszeltem is hétfőn... hátha, de negatív lett.
Reginand?
 
 


Meg vagyunk. Barbus javulgat. Reméljük nem marad nyoma. Sem testileg, sem lelkileg. Nálam meg kéne lassan jönnie, ha még a jövő héten sem lesz semmi, akkor csinálok tesztet.



 
 


Vicky, remélem tényleg minden rendben lesz! Mivel kezeltétek? Képzeld, egy ismerősöm kisfiával is hasonló történt, pont a 4. szülinapján, csak nem vízzel égette meg magát, hanem megnézte mennyire forró a kandalló. :( De az övéké is szépen gyógyul!

Nekem ma van az első ciklusnapom. Már tegnap délután volt 1-2 csepp, és este 8 után indult be jobban. Igazából dilemmáztam, hogy ez most az 1. vagy a 2. ciklusnap? Számít néhány csepp, aztán pár óráig semmi? Mindenesetre nem hiszem sokat módosít a kezelésen fél nap. Hétfőn megyek uh-ra.
 
 


Krémet kaptunk a kötés levétele után, meg aloe firstöt fújunk rá minden nap. Egyelőre jól gyógyul. Szörnyűek ezek a forrázások meg égések, nagyon fájdalmasak. Mostanában rémálmai vannak Barnusnak, ez most nagyobb gond. Ezzel egyelőre nem tudunk mit kezdeni.

Szerinteá ha a rendes piros vér este jött, akkor a másnapi az első nap. Hajrá!



 
 


Sziasztok! Mi még most jelentkezünk be első konzultàcióra. Tudtok segíteni,hogy miket kell vinni magunkkal? Beutalót kérnek? Ja és nem tudjàtok dr Wiegandt Péter itt dolgozik-e még? Nekem az első babyben ő segített,dehàt az màr nem most volt. :-) Mindenkinek szép napot kívànok...

 
 


Szia Sehike!
Wiegand már rég nem dolgozik ott.
Beutaló kell.
A többiek majd segítenek, h mit vigyetek még.
Mikor kezdtek?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Szia Andi! Én még hétfőn fogom hívni őket! Sajnálom,hogy Wiegandt már nem dolgozik ott,én nagyon bírtam.:) Neked ki volt a dokid? Szűcsről hallottam még jókat. Nem emlékszel megkérdezik-e egyáltalán,hogy kihez szeretnél menni konzultációra? Gratulálok a babához,remélem hamarosan mi is csatlakozunk majd! :) Köszönöm előre is a válaszod. Szép Napot!

 
 


Nekem is Wiegand volt a dokim, az öccsével együtt dolgoztam. Kiment külföldre dolgozni. A betegeit akkor Zeke doki vette át. Nem egy mosolyalbum, de én meg voltam vele elégedve. Drukkolok a tesóhoz.



 
 


Sziasztok!
Szia sehike! Én Szűcs dokihoz járok, és ahogy mostanában hallok ezt azt más lányoktól és más orvosokról én őt ajánlom neked! :) Nagyon bírom, igaz, nem sokat beszél, csak ami szükséges, és olykor mogorvának is tűnhet,  természetesen ha kérdezel, akkor válaszol, és nagyon segítőkész. Nekem már csinált 2 inszemet és most lesz az első lombikunk!

 
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok,hogy írtatok.Zekét én is ismerem,Szűcs meg akkoriban jött oda amikor mi már eljöttünk. Valószínű maradok Szűcsnél.:) Láttam,hogy egy nő doki is van,de a modoráról sok rosszat írtak. Tegnap igaz dolgoztam,de 10-szer próbáltam őket hívni és nem sikerült elérnem a recepciót.Vagy foglalt volt,vagy nem vették fel.:( Ennyire nehéz őket elérni? Nem baj,ma itthon vagyok egyfolytában tudom majd hívogatni őket. :) Ti milyen vitamint szedtek?

 
 


Jobban jársz, ha inkább koradélután hívod őket. Én szedtem mostanában D vitamint, Szelént, Cinket, Krómot, C vitamint, de most csak a D vitamin van. Viszont most azt olvastam, hogy magnéziumot kellene szedni a D vitaminhoz, de azt is olvastam már, hogy kálciumot. Még jobban utána nézek. Vasat kellene még szednem, mert a vérvétel szerint vashiányom van, de ez most elmaradt. Jó is, hogy írod, kicsit fel kéne tölteni a készleteket.



 
 


Szia Vicky!

Köszi! C vitamint én is szedek meg Multivitamint. Az első babánál én már előtte elkezdtem az Elevitet  szedni,lehet most is azt kéne.Az előző oldalon olvastam,hogy már kérnek Mammográfiát vagy mellultrahangot? Mert itt ahol lakom erre néha hónapokat is kell várni úgy tudom. Bár én még nem voltam ilyenen.Annakidején nem kértek.Vagy ez korfüggő?Végülis már én is 36 vagyok.

 
 


Sziasztok! Hihetetlen de 2 napja próbálom őket elérni és hiába. :( Ma egyfolytában hívtam délután és nem vették fel. 06-1 458-4579-et és a 06-1 458-4580-at felváltva próbáltam. :( Van esetleg valami másik számuk amiről nem tudok? Nem gondoltam,hogy ez ilyen nehéz....:(

 
 


Sziasztok!
Sehike! Sajnos igen, nekem is több nap után sikerül elérni őket, azt mondják délután kell próbálkozni, 12-13 után. nekem mindig akkor sikerült, amikor foglalt volt és rögtön utána próbálkoztam. Kitartás, én nem tudok más számot!

Mammográfiát kérnek mindenképp, 1 éven belüli lelet kell, és az uh-t nem igazán szeretik, lehet el sem fogadják. A Szent Jánosban 2 hónapot kell várni a röntgenre, így érdemes előre kérni időpontot, mielőtt mentek konzultációra, időt nyertek. Akár most, bemondod az orvos nevét (mert kérdezik ki utalt be) és ennyi, aztán majd ha mész konzultációra, akkor kapsz beutalót.

D, E vitamint szedek, cinket, terhes vitamint. a nagy mennyiségű C vitamin vékonyíthatja a méhnyálkahártyát...

Holnap gondoljatok rám, leszívás lesz! :))
 
 


Szia Notrete! :)

Köszönöm az infót,ma kérek is beutalót a háziorvostól Mammográfiára akkor. Én Egerben lakom,akkor azt megcsináltatom itt,gondolom azt is elfogadják és hát sajnos van időnk mert július 29-re kaptunk csak időpontot Konzultációra. Az még 2 hónap.... :( Lehet a nyári szabik miatt,nem tudom.De Szűcshöz megyünk végül,azt is kérdezték kihez szeretnénk. Remélem már túl vagy a leszíváson és minden jól ment..:) Drukkolok,hogy sok petécske legyen..:) Szép Napot!

 
 


Sziasztok, elnézést a zavarásért ősrégi babanetes vagyok (jó pár éve nem írtam), ezért merészkedem ide. 
Az utolsó 6. lombikunkból megmaradt a Pharma Expressz Kft-től rendelt 7 doboz ( egy dobozban 3 100 mg-os ampullával) progeszteron szurim amit a gyári csomagolásból (vagyis amibe ide szállítányozták) ma bontottam fel. 2015 novemberig jó, és szívesen elküldeném annak aknek szüksége lenne rá, a részletekről e-mailban tudunk egyeztetni.  Gyakorlatillag számlával igazolva eredeti csomaolásban el tudom küldeni postán és annyi még hogy amíg nem volt meleg a spájzunkban volt, aztán áttettem a hűtőbe. De amúgy 25 C alatt kell tartani. Amim még van az suprafact ampulla,ez félig van ezt bónusz küldöm. Ez 2014 oktberéig jó, ez is a hűtőmben van. 
Mivel nekem a progi szurira végül egyáltalán nem volt szükségem csak a nyakamon van és 19.000 Ftba került...ami nem kevés. Szval a lényeg akit érdekel keressen és megegyezünk.

Kívánok mindenkinek minden jót ezen a nagyon nehéz, de azért izgalmas és gyönyörű úton. 

Elérhetőségem: koeszt@vipmail.hu



Junko
 
 


Sziasztok, elnézést a zavarásért ősrégi babanetes vagyok (jó pár éve nem írtam), ezért merészkedem ide. 
Az utolsó 6. lombikunkból megmaradt a Pharma Expressz Kft-től rendelt 7 doboz ( egy dobozban 3 100 mg-os ampullával) progeszteron szurim amit a gyári csomagolásból (vagyis amibe ide szállítányozták) ma bontottam fel. 2015 novemberig jó, és szívesen elküldeném annak aknek szüksége lenne rá, a részletekről e-mailban tudunk egyeztetni.  Gyakorlatillag számlával igazolva eredeti csomaolásban el tudom küldeni postán és annyi még hogy amíg nem volt meleg a spájzunkban volt, aztán áttettem a hűtőbe. De amúgy 25 C alatt kell tartani. Amim még van az suprafact ampulla,ez félig van ezt bónusz küldöm. Ez 2014 oktberéig jó, ez is a hűtőmben van. 
Mivel nekem a progi szurira végül egyáltalán nem volt szükségem csak a nyakamon van és 19.000 Ftba került...ami nem kevés. Szval a lényeg akit érdekel keressen és megegyezünk.

Kívánok mindenkinek minden jót ezen a nagyon nehéz, de azért izgalmas és gyönyörű úton. 

Elérhetőségem: koeszt@vipmail.hu



Junko
 
 


Sehike: nekem Konc volt a dokim, őt is csak ajánlani tudom. Szerintem mindegy kihez mész, mindenki profi. Nem tudom, h megkérdezik-e, kihez akarsz menni, én mondtam, h kit szeretnék és segítettek is, h bejussak hozzá. de a legeegyszerűbb felkereseni őket a magánrendelésen. Ha a kistesó nem jön össze természetes úton( Balázs a sikertelen lombik után fogant), akkor októberben mi is megyünk, de én magánban fogok kezdeni. A blogomban pont tegnap posztoltam azokról a vitaminokról, amik nekünk segítettek, ha gondolod, olvasd el: http://kisviragszuletik.blogspot.hu/201 ... mment-form.
Csináltathatod Egerben a mammográfiát.

Notrete: drukklok a leszíváshoz! Gyere majd a hírekkel :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!
5 petém lett! :) a 10 tüszőből... holnap hívnak hány embrió lett. :)
 
 


@notrete:


Hurrrááááá! Ügyi vagy! Remélem minél többen megtermékenyülnek

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok! Ma hívtak, és igazából 4 petém volt, az az egy valószínű nem az volt.... de 4 petéből 4 embrió lett! :) Hétfőn megyek, és megkapok kettő babát, ha a többi is szépen fejlődik, akkor fagyasztásra kerülnek. :))
 
 


@notrete:


Szuper!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@notrete:


Mi újság?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Köszi Andi kérdésedet! 2t kaptam vissza, 2 fagyibaba lett.  :)) Mind a négyen nagyon szépen fejlődtek! Nagyon kis szépek, mától itthon pihenek! :)
 
 


@notrete:


Nagyon örülök :) Maradjanak veled 9 hónapig!!!!!!

Írj majd a fejleményekről!

Drukkolok ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: