Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok, 

Pipus: nekem 09.26. 07:12 kor azt írtad, hogy 8-as kóddal kell kérnem, akkor azt csak elírtad?
a 9-es nem a veszélyeztetett terhesség? 

és miért csak az használható? 

 
 


jah és még valami? Házaséletet meddig lehet élni? egészen a leszívásig és utána nem?

régebbi hozzászólásokban láttam, hogy a leszívás/beülti napon ne használj smink, dezodor, parfüm és körömlakk? mi van ha vkinek műkörme van?:)
 
 


Sziasztok,énis Dévais vagyok.Szeretném a segítségeteket kérni.Et +10.napon vagyok.
Én még nagyjából uj vagyok itt.A férjemnek azoospermája van,megműtötték és hereszövetből nyerik a lombikhoz a spermiumot.3.lombikunk volt augusztusban hyperstimulácíó miatt le kellett fagyasztani az embriokat nem kaphattam vissza. A segítségetek szeretném kérni!Visszakaptam a fagyasztott embrioimat a ciklusom 21.napján.Beültetés után 3.napon 1/3-ad ovitrellét kellet szurnom.Ma vagyok beültetés után 10. nap.(3napos embriok lettek beültetve,6 és 8 sejtes.Olvasztás után az egyik 1-et a másik 2-t osztodott.) Ha jol tudom h ez a mennyiségű ovitrelle 2-3nap alatt kiürül! Nekem ET+6.naptól pozitivak a tesztjeim előtte nem csináltam.

et+6:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/131108/ ... .kepfelto..

et+7 hibás:azért hibás,mert 5perc után kezdtek megjelenni a csíkok.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/131108/ ... .kepfelto..

Et+7 2.teszt(új):

http://www.kepfeltoltes.hu/view/131108/ ... .kepfelto..

3teszt együtt:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/131108/ ... olata_www.. http://www.kepfeltoltes.hu/view/131108/ ... .kepfelto..


et+8.napon:másikfajta teszttel iszonyat halvány alig látható és végül csináltam egy CB digitálisat:
+1-2hetes terhességet ír ki.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/131109/ ... es.hu_.jpg

Aztán szétszedtem a tesztet,ott ez volt:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/131109/ ... es.hu_.jpg

et+9:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/131110/ ... es.hu_.jpg


Et+10: digitális negatív:(


Ti mit gondoltok?

 
 

 
 

nyainya, littletigrincs: hogy álltok tüsző ügyileg?  Lehet már tudni, hogy mikor lesz a leszívás?

moro: hogy vagy? érzel valamit? Mikor kell tesztelned?

pipus: vannak tünetek? Jól számolom, hogy már a 12.hetet betöltötted? Mesélj valamit, hogy hogy viseled.

littletigrincs: szerintem a műköröm csak akkor gáz, ha mondjuk tűzpiros, vagyis teljesen elfedi a körmödet. Azt hiszem, hogy azért nem javasolják, mert ha történik valami altatás közben, akkor azt a körmön veszik észre legelösször. Legalábbis én egyszer ezt hallottam. Remélem, hogy nem mondtam hülyeséget. Én leszedettem így a szülés előtt, de ven olyan ismerősöm, aki nem szedette le.
A többi kérdésre nem tudom a választ. De szerintem pl a leszívás előtti nap nem hiszem, hogy kellene házaséletet élni, hogy a sperma mennyiség meglegyen másnapra

normocyta: van már kb.időpont, hogy mikor indulhattok? Nagyon szorítok Neked. 

És persze mindenkinek. 

Puszi Mindenkinek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 



Na bocsi most látom nem jok a linkek.

 
 


mokucica, köszi az érdeklődésedet!

Nagyon nem vagyok jól lelkileg. Totál megviselt ez a két hét, hogy be vagyok zárva a lakásba és feküdni kell. Ez a méhlepény leválás és vérömleny nagyon nem hiányzott a babavárás boldog napjai közé.

Hát szarul érzem magam :(

Ma megyünk kombinált tesztre Rózsadombra, persze Dévisz azt mondta, TILOS autóba ülnöm, de ide feltétlenül menjek el. Hogyan? Repüljek? Felülök a boszi söprűmre és odarepülök....

Mindegy. Megyünk, lesz ami lesz. Félek az úttól bevallom :(

Kombinált teszt lesz, nagyon drukkoljatok!!!!!!!!
 
 


ani! bízzál még!!! fel ne add nekem a reményt!!!!!!!!
 
 


mokucica:Köszönöm az érdeklődésedet!!!!Jól vagyok,illetve nem annyira!ET+7.napon csináltam egy tesztet,ami negatív lettRosszallTeljesen kikészültem ettől.Lehet,hogy korai volt még!Azóta nem csináltam,és nem is fogok csak ha nem jön meg.Már 2 napja mensis görcseim vannak,hol jobban,hol kevésbé!SZÓVAL, EL VAGYOK SZONTYOLODVA!!!!De hátha tényleg vannak csodák,és nem jön meg!!!!Veled mi újság?Hogy vagytok????

pipus:Minden rendben lesz Veletek!!!!!!!

ani:Ancsika!Nem találtam a neten ilyen esetet,de jól tetted hogy ide írtál,a Lányok hátha tudnak segíteni!!!!!És ahogy Te mondtad nekem,nem feladni!!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


pipus: nem is tudtam hogy otthon fekszel  nagyon remélem, hogy most már minden simán fog menni, és minden a legnagyobb rendben lesz. Párnázd ki magad a kocsiban mindenképp. És ha meg van az eredmény írj. 

moro: ne legyél még elszontyolodva. Ne add fel. Anno nekem is mensis görcseim voltak, és nem jött meg Én bízom benne, hogy sikerült Nektek, ne add fel. Szorítok.
Amúgy velünk minden ok. Alig 1 hét múlva kell, hogy megszülessen a kisfiúnk, legalábbis papírforma szerint. Már nagyon várjuk, én pláne, mert már nagyon nyüglődök, nagy a hasam, nem tudok aludni stb.. De nem panaszkodok, sőt mindenkinek ezeket a tüneteket kívánom teljes szívemből.


....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica:Tudod mi is annyira bíztunk,mint még eddig soha!!Olyan jól alakult minden az egész stimu alatt.Tök jók lettek a leleteim,aztán a stimu,úristen 12 tüsző,aztán sokan meg is maradtak a kicsikék,ilyen még soha nem volt,szóval olyan hihetetlen volt, hogy mennyire jól alakult minden!!!Nagyon örültünk.Na,de nem fogom még addig feladni,amíg nem jön meg!!!!!!Neked is mensis görcseid voltak?
Köszönöm,hogy szorítassz,nagyon jól esik ám,és erőt ad!!!!!

Hú,1 hét már csak???Jesszus!Telik az idő!!!Elhiszem ,hogy mennyire várhatjátok Őt!Én is szeretném érezni!!!Nehéz is lehet már cipelni a pocilakót,de hamarosan a kezetekben tarthatjátok!!!!
Vigyázz Magatokra,és írj ám !Nem izgulsz?
Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Mindennap nézem, hogy írtok-e! Olyan rossz mikor nem :( Én ott állok, hogy izgulok! Szerdán megyek az első uh-ra, az lesz a 8. napom. Foggalmam sincs, hogy mikor lesz a leszívás! Azért izgulok nagyon, hogy sok tüsző nőljön, és hogy legyen benne pete! Most az a legujjabb heppem, hogy nincs petesejtem... 
Moro izgulok nagyon érted, én is azt gondolom, hogy lehett még baba a dologban!
Pipus, nem is írtad, hogy méhlepény leválás van. Az mit jelent pontosan? Most veszélyeztetett terhes vagy?
Mokuscica olyan jó neked! 1 hét...hu de hosszú lesz ez most neked...! Remélem gyors és könnyű szülés lesz. Majd ha kicsit feleszméltél, majd küldj képet nekünk kérlek!
Littletigrincs te hogy állsz?
Ani ne add fel!

 
 


köszi lányok,hát nem tudom....nehéz ez így.et+10.napon vagyok még.
 
 


nyainya:Ne izgulj,lesz ott sok tüsző!!!!Csak Apánk szeret ám ijesztegetni,hogy hát ott csak ennyi van,de ettől nehogy elkeseredj!!!Nekem is az elején úgy indult,hogy azt mondta,itt csak 2-3 db van,és egész idő alatt a frász kerülgetett,pedig már megszokhattam volnaÉs látod 12-öt összehozott!Köszi a drukkot,pár nap múlva kiderül, hogy a nemvárt megjön-e!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok CSAJOK :))

képzeljétek már elérkezett az idő:) szerdán lesz a punkció.
a balban van 5-6 22-es több 18as, a jobban 18-as volt ma a legnagyobb. most voltam ügyeleten, beadattam a cetrotide-t mire 2-t pislogtam már a hasamban volt és putty kész is voltam... szóhoz sem jutottam, főleg,hogy nekem mennyivel tovább tartanak az előkészületek :))

most még 10ig fent vagyok aztán szúrok 1,5 ovitrelle-t aztán hüvelykúp és alvás :))

Tényleg úgy van ahogy mondjátok, amint elkezd szúrni az ember akkor már elérkezik a punkció aztán már kapom is vissza a picikéket :))

Pipus: veled meg mi történt? mi ez a leválás és bevérzés? mit csináltál?

Moro: nem ilyet nem játszunk!! nem csüggedünk, fel a fejjel! ott a babád, képzeld el ahogy növekszik, és hogy ott szunnyad benned :)) te tartottad bennünk a lelket, nem teheted, bízni kell!!! Nem tünetet keresni! tudod :) megy a drukk neked!


 
 


Nyainya :)) szerdán akkor ott leszel te is a tömegben:)) szuper :)
 
 


littletigrincs:Köszönöm, aranyos vagy!!!!!!!!!
Nagyon szépek a tüszőcskéid!!!!!!!Vigyázz rájuk!!!!!Óvatosan,nehogy elveszíts egyet is!!Látod,milyen hamar eljött a leszívás napja?!Mindjárt anyuci leszel Te is!!!!Ügyes legyél,és írj hányaska kerül majd a tenyeredbe!!!!Drukkolok Neked nagyon!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro: dehogynem izgulok, viszont ez olyan jó izgulás. Már nagyon kíváncsi vagyok Rá, hogy mikor fog jönni, milyen lesz, és nagyon vágyok már rá, hogy magamhoz öleljem, és elmondjam neki, hogy mennyire vártuk.

littletigrincs: hú de ügyesen növesztetted őket vigyázz rájuk, csak óvatossan mindennel. Várom holnap a szép nagy számot, amit Dévai ír majd a tenyeredbe.

nyainya: holnap már te is látod, hogy milyen jól haladtok. 

pipus: minden rendben volt tegnap a kombinált teszten?


....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Igen, minden rendben volt tegnap, csak 3 órán keresztül egyfolytában gyötörtek. Nagyon fájt az UH-ozás, kb. 5x volt a hüvelyemben az UH bot és a többi idő alatt hasi UH volt, de mivel kő kemény hasfalam van, a doki szerint kb. 10cm mélyre kellett belyukasztania a hasamat a hülye UH fejjel, hát csajok nekem iszonyatosan fájt. Főleg ugye a méhlepény leválás miatt is eleve érzékeny volt elől a hasam.
Nagyon féltem, nehogy megint vérezni kezdjek, de hála Istenkének nem történt meg amitől tartottam.

A baba nagyon jól van, ficánkol, de állandóan elmászott a heyéről, mikor vizsgálni akarták. Ezért tartott közel 3 órán át mire mindent tüzetesen megnéztek nála.

De minden a legnagyobb rendben van!  És ma este küldik e-mailben a vérvétel eredményét is, remélem az is jó lesz!

Pénteken megyek vissza Déviszhez.  Szeretnék már menni dolgozni.

Szerintetek veszélyeztetett terhességből vissza lehet menni dolgoznI?????
 
 


Moro, mokucica: holnap este írok, hogy hányat sikerült :)

Izgulok, bár szerintem közel sem annyira, mint te mokucica, a szülés az már nagyon nagy dolog, de már mindjárt öleled, puszilod érzed a saját kis csoda fiadat :)

Ma hajnalban mikor felkeltem nagyon feszült a hasam, nagyon kellett pisilni, és utána még vagy fél óra volt mire lenyugodott... lehet , hogy a hólyagom miatt ?:)  a kis petéim nem bírták...

Vigyázok, autóval is nagyon finoman közlekedek...

Pipus: vissza lehet menni dolgozni, nekem az egyik kolleganőm pont tegnap hozta a 9-es kódú papírját, meg én is beszéltem a bérszámfejtőnkkel és ő mondta, hogy igen ugyan úgy le lehet zárni a tb-s papírt mint bármelyik másikat és ha az orvos azt mondja, hogy meneht dolgozni akkor mehetsz...

3 órát vizsgáltak? szegénykém akkor megkínoztak :( de legalább tudod, hogy picurral minden rendben van.
 
 


littletigrincs, köszi az információt a táppénzzel kapcsolatban. Ha Dévisz enged, megyek melóba, de ha nem akarja, akkor még kell egy kis kényszerpihenő. Elég szigorú ilyen téren!
 
 


Mokucica:Persze, ilyenkor az ember már kiváncsi ,hogy milyen lehet az arca,a hangja, meg úgy az egész kis Gyermek!!!!Már nem kell sokat várnod!!!!!Császározni fognak?

Pipus:Ügyes voltál!!!!A lényeg, hogy Te is ,és a csepp Ficánka is jól van!!!!!Várd meg, hogy Dévisz mit mondd a melóval kapcsolatban,és ha kell inkább kényszr pihi!!!!!Ficánka mindennél fontosabb!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


pipus: örülök, hogy minden rendben van a kicsiddel. Én megértem, hogy dolgozni akarsz. Én egészen a 35.hétig dolgoztam, és azóta hogy nem dolgozok nagyon fura itthon. Mindenki mondja hogy pihenjek, most használjam ki az időt, de nem vagyok az a típus, aki meg bír ülni egy helyben. És tudom, hogy te sem vagy olyan. De a baba a legfontosabb, ha kell, akkor igenis maradj otthon, kíváncsi leszek, hogy Dévai mit fog tanácsolni.

moro: elvileg jól fekszik, úgyhogy elvileg természetes apás szülés lesz. Aztán majd kiderül. Ma megyek este CTGre meg megnézi a méhszájat, hogy zárt-e még vagy nyílik-e. De mivel nem érzek még semmit, én úgy gondolom, hogy biztos zárt.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


SZiasztok!

Littletigrincs de jó, akkor találkozunk holnap! Én már megyek 7-re! Barna színű csizma és barna táska lesz nálam, a hajam is barna válligérő! :) 
Nagyon fogok izgulni érted! Pipus sszerintem, ha nem muszáj akkor ne menj még vissza! Most ez a legfontosabb!
 
 


Sziasztok Lányok!! Sajnos nekem ma egyértelműen megjött!SírósMegint nem sikerült!SírósPénteken megyek Apánkhoz. littletigrincs:Remélem szép szám került a tenyeredbe!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Jaj Moro, nagyon sajnálom! Littletigrincs hogy vagy? 6an is voltatok punkciósok! De nagyon izgultam érted! Nekem 3 tüszőt látott Dévisz...elég kevés sajna!
 
 


moro: nagyon nagyon sajnálom

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyainya:Köszi

Mokucica:Sajnos, ez a baba dolog nálunk, úgy látszik nem megy olyan egyszerűen!!!!Összekapartam magam lelkileg egy kicsit,és most megyek a fagyi babáinkért!!!!!!Biztosan itt voltak velem egy darabig a babók,mert most olyan darabok esnek ki belőlem,hogy úristen!!!!Persze nem tudom,hogy azért-e,de ilyen mensesem még nem volt!És az elején még éreztem Őket!Csak valaki rájönne, hogy mi a probléma,annyira jó lenne, istenem!!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro, menj is a fagyibabáidért, biztosan sikerülni fog velük a babásodás :)
Mi itt mind nagyon drukkolunk Neked!

És mindenkinek megy a drukkolás!!!!!!!!!

mokucica egyben vagy még??????  nincs semmi jósló fájásod????
 
 


pipus:Köszönöm,aranyos vagy!




moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro: sajnálom, de hidd el, bízz benne, hogy sikerülni fog. Tudom, hogy most nehéz, de fel kell állni, és újult erővel folytatni. Mi velünk vagyunk, mindenki drukkol ezerrel. Öllelek és puszillak.

Pipus: igen még egyben vagyok, nincsen semmi fájásom. Annyi tünetem van, hogy tegnap este óta egyfolytában sírok A hormonok gondolom dolgoznak, illetve félek az új feladattól, hogy helyt tudok-e állni. De bízom benne, hogy igen. Kedden kell visszamennem a dokihoz, amikoris betöltjük a 40.hetet, és akkor beszéljük meg a részleteket a szüléssel kapcsolatban. Feltévem ha addig nem szülünk meg
Neked megküldték az eredményt? Minden renben van, ugye?

Littletigrincs: Mennyi az annyi? 

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica, igen megküldték az eredményt, és minden a legnagyobb rendben van, szerintem apánk is megnyugszik és többé nem említi meg a magzatvíz vételt. Hiszen tökéletes az eredmény :)  Hála!!!!!

Ne aggódj, naná, hogy helyt tudsz állni!!!!!!!   Szorítunk nagyon !!!!!!!!

Ha nem indul meg keddig, akkor utána megindíja a dokid? Mi a terv? Vagy még nicns és gondolom kedden beszélitek meg.......
 
 


Sziasztok Csajok :)

11 <3 volt a kezembe írva :)

Nyainya: sajnos nem is tudtam felocsudni, megérkeztünk és már egyből papírozás és mentem be UH-ra, megvoltak szépen nem pukkasztottam ki őket, aztán az első 2-ben benne volt a párom is. Mi meg már mentünk be a kórterembe... én voltam a falnál és a 4. voltam :) azért jó mert a 4 a szerencse számom (dec. 4.-én születtem, 4-es lakásban lakom).
Kicsit izgultam, mert a páromnak 3szor kellett mintát adni, nagyon sajnáltam szegényt, meg izgultam is miatta... de a 3. termész szép volt, sok élénk kiskatona.

A 11 petesejtből 7 volt érett ezeket ICSI-zték meg, és 4 :) szabályosan megtermékenyült, holnap reggel telefon fél 9kor apánknak és megmondja a tutit és mehetek értük :)

Moro: nagyon sajnálom :( pedig annyira drukkoltam, de ne add fel, jó?

Pipus: ügyesek vagytok :) csak így tovább!!

Mokucica: ne is gondolj arra, hogy nem állnál jól helyt! nagyon jól fogsz boldogulni :)
 
 


mokucica:nem adom fel,csak már lelkileg kezdek fáradni ennyi csalódottság után!De amíg van esély addig megyek előre!
Köszönöm Neked is, és tényleg Csajok mindenkinek!!!!!Nem bántam meg, hogy anno regisztráltam ide!!!!
És hidd el helyt fogsz állni,meglátod majd azt a Csepp Fiatokat,és minden fog jönni magától!!!!!
Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


littletigrincs, ez igen!!!! 11 db tüsző :)   ügyes vagy!  És meglásd, szerencsét hoz neked az, hogy 4.voltál, biztosan sikerülni fog!!!!

Mostantól izgulhatunk, hogy mennyi lesz, ami szépen fejlődik tovább :)  Drukkolunk!!!!!   Látta a párom ma a Kálmánt, ment be megetetni az embriókat :)

Holnap azonnal írjál, hogy mi a helyzet!!!!!!!

moro, Te is írjál ahogy kijöttél apánktól, és kérd vissza a kicsikéidet!!!!!!!!!!!!!!

mokucica, csak bátran!  Minden menni fog, ahogy kell!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moronak is igaza van, mi már szültünk kétszer, megy az a maga útján szépen, ha elindul a szülés, bízzál magadban!!!

 
 


littletigrincs:Ügyes voltál!Nem fáj a pocid?Drukkolok nagyon!!!!Próbálom nem feladni!!!Majd írj hány pici kerül a pocakba!!!

pipus:Fogok írni amint hazaérek!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: már nem, tegnap estig rossz volt, feszült és fájt... ma már dolgozom :) és sokkal jobb, eszem a husit iszom  a vizet :)
 
 


sziasztok, 
 2 bogyesz maradt, és ők kerültek a pocakomba:))
mostmár én vigyázok rájuk :) és remélem minden rendben lesz.:)
 
 


Gratula littletigrincs, olyan jó , hogy túl vagy rajta. Nekem csak most kezdődik. Hétfőn megyek reggel. Ma 5 tüszőt látott! Kicsit izgulok, nálad 11-ből kettő pici bogyót raktak vissza, akkor nekem nincs túl sok esélyem az 5-ből...
 
 


littletigrincs,nagyon vigyázz a babócákra.Nagyon drukkolok,hogy sikerüljön.És ha lehet ne gugolj és ne hajolj!!
Énis ma voltam Dévainál nekem megjött és megállapította,hogy korai vetélésem volt és valamiért nem maradtak velem a babócáim!!!
 
 


nyainya: nah ne tessék pesszimistának lenni... ebből az kell leszűrni, hogy a 11 semmit sem jelent. volt velem egy csaj, neki 2-t szívtak le és mind a kettőt visszakapta... ezért mondom,hogy fel a fejjel és bízni bízni...

ani: sajnálom :( de akkor semmi tipp,hogy miért nem sikerült?
 
 


littletigrincs:Anyuka drukkolok,és vigyázz a picikre!!!!Jó sokan voltatok pénteken,én is voltam bent Apánknál.
nyainya:Egyetlenegy jó is elég a babához!!Ne keseredj el,és különben sem biztos,hogy az 5-ből 5 lesz.Nálam is több lett a tenyerembe írva,mint amire számítottam



moro75
Budapest IX. kerület
 
 


littletigrincs: Vigyázz a babókra. Most már jó helyen vannak

nyainya: ne add fel már most. Mindenki másképp reagál. Az is lehet, hogy neked 5ből 5 lesz. Sőt holnapra még változhat a helyzet. Mekkorák voltak amúgy azt lehet tudni?

ani8603: nagyon sajnálom

moro: mit mondott Dévai? Látott valamit? A fagyibabókat mikor kaphatjátok vissza?

pipus: te is pénteken voltál Dévainál? Mit mondott? Vissza mehetsz dolgozni? Vagy pihenésre utasított még mindig?

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Nem vagyok pesszimista, csak minden új előtt úgy izgulok.  Mókuscica pénteken olyan 13-15 mm-ek voltak meg volt egy 10-es még azt hiszem. Az jó? Mekkorának kéne lenni? Inszemek alatt olyan 24 mm-en repedtek ki, ha jól emlékszem, de nem tudom, hogy most lombiknál, hogyan működik. Mekkora a jó méret?! littletigrincs remélem 2-őt én is vissza kapok, nagyon szeretném. De most nagyon megkönnyebbültem, hogy mondtad a 2-ből 2-ő esetet! Izgulok! Tudom, hogy nem szabad, csak még sosem altattak!
 
 


Nyainya: én ugyan így voltam vele, kórházban akkor voltam mikor megszülettem. ez volt az első altatásom, az első infúzióm stb. nálam jobban senki nem félhetett :) izgultam persze, de visszafogtam magam, hogy nehogy eldurranjanak a tüszők... neked annyi előnyöd van, hogy inszemeztél, pár dologgal érzéssel tisztában vagy, nekem ez sem volt...

az altatás mondhatni a legjobb dolog az egészben, tök jó érzés... az utolsó kép Dévisz sapis feje utána meg hirtelen semmi és az ágyamban kelte fel és már folyt az infúzió...


 
 


Sziasztok!

8-as volt a tenyeremben! Állítólag annyira izgultam altatás közben, hogy lerúgtam dévisz fejét és 3-an fogtak le :S Lányok az utrogestant, mikor kell elkezdeni szedni? A transzfer napján? Vagy már most? Biztos mondta, de nem rémlik! ICSI lett nekünk is, mert kevés volt a jó minőség sajnos....
 
 


nyainya:Ügyes voltál!Már most kell elkezdeni az utrot!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Nyainya gratulálok,írj majd hány termékenyült meg.drukkolok!
Littletigrics veled mizu?
 
 


Sziasztok!

7 termékenyült meg! Holnap 9kor megint kell telefonálnom, mert ha megmaradnak ennyien, akkor tovább tenyésztik őket és akkor csak pénteken kapom meg a babócákat. Jaj nagyon szorítok nekik, hogy ügyesek legyenek!!!
 
 


Nyainya: ez nagyon szép :) látod te meg túlparáztad :) ügyes vagy , csak így tovább

ani: nekem a derekam szokott fájdogálni, meg a hasam alja.. amúgy sokat pihenek, nem hajolok, nem gugolok, de így elég nehéz az élet, mert ilyenkor jön rá az ember, hogy szinte mindenhez kellene, olvasok, filmeket nézek :) elvagyok
beszélek a pöttyöcskékhez, zenét hallgatok, ami nagyon jól megy, mert elalszom rá :)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: