Új privát üzeneted érkezett!

Szia mariann!!
Az, hogy hány naposan kapod vissza azon is múlik, hogy meggyit tud le szívni és mennyi marad meg belőle ha csak egy kettő akkor vissza adja három naposan, hogy benned fejlödjön mert ott jobb helyük van mint kint. Biológus néni azt szokta nekem mondani jobb ha bent vannak mint kint más azért a te tested meb a lombik.
Meg persze azon is múlik, hogy mennyire vagy stimulálva ha nagyon akkor vissza sem kapod vagy csk egyet. 
De ne legyen gond sok sok husi és vízzzzzz!!!!!!

Sok sikert mindenkinek.

 


Sziasztok :) ma voltam UH -on, egyszem babszem van de az nagyon szép dagi :) ( mint az anyja ;) ...) amikor én voltam beültetésen négyen voltunk és ugy hallottam abból ma hárman jöttünk örömhírrel :)
Majd augusztus 13-án megyek a következő UH -ra,addigra remélem szívhangot is hallunk majd <3
Mindenkinek nagyon köszönjük a drukkolást :)
Akik meg utánunk jönnek hajrá!! Higgyétek el sikerülni fog !
Ha nekem sikerült 39 évesen 5.-re akkor mindenkinek van esélye!!
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Gratulálok normocyta nagyon vigyázz rá pihenj ha tudsz aztán ha meg lehet akkor azért mozogj és sok sok séta.
 

 
 

Gratulálok normocyta!!
Szerintem mikor nektek volt a punkció, akkor volt nekünk a transzfer. Melletted lévô ágyon feküdtem.
Én is négyet kaptam vissza és nekünk is egyszem babszemünk van :D
Tényleg nem szabad feladni nekünk a 6. lombik volt!!
Sok sikert mindenkinek!!!

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Juhúú virag6 de jóóó :) gondoltam rád , és nagyon drukkoltam :)
Gratulálok és vigyázz magatokra <3
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Te is vigyázz Magatokra!!
Tünetek vannak??

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Mariann!
Én az első lombiknál 2-t kaptam vissza, többé kevésbé 3 naposan ( túlstimu miatt le kellett fagyasztani 3 naposan, aztán felolvasztás, szóval kb 4 naposak lehettek), most közép súlyos túlstimu volt csak így egyet lehetett csak, de mivel 2. nap még volt 6, így 5 naposan kaptam egyet (amúgy még 2 maradt). Mindkét lombikból van most fagyi, úgyhogy most majd amennyi túléli, annyi jön vissza augusztusban :)
Sok sok sikert!!
Brigi
spurigambrigi
Őrbottyán
 
 


sziasztok,

Óriási gratula Nektek csajok! Normocyta és Virag6 :) élvezzétek a boldog pillanatokat és vigyázzatok a pöttyökre.

Én szeptemberben kezdem a 2.at valószínüleg szept 10.-e körül.

Akik már többször nekifutottak D-nél kérdezném, hogy a páromnak ismét kell sperma tenyésztés, nem jó a tavaly novemberi amikor volt a beültink és produkálni kellett?

Nekem megtapadt, de 8 hetesen befejezték a terhességet, és az lenne a kérdésem, hogy nem lesz újra szondázás ugyeeee?

most ennyi jutott eszembe kérdés :)

puszi mindenkinek!
 
 


Littletigrincs:
Nem lesz újra szondázás!! Csak egyszer van :D

Szerintem kell új tenyésztés+ neked is kenet!!

Sok sikert!! Kívánom hogy most sikerüljön!!!

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Littletigrincs!
Szereintem sem lesz újra szondázás, az csak akkor van, ha azóta szültél normál úton.. Baci tenyésztés viszont kell, az csak 3 hónapig érvényes...
Brigi
spurigambrigi
Őrbottyán
 
 


sziasztok,
köszönöm, én is így gondoltam :) a kenetet tudom, meg amúgy minden vvtelt elintéztem már, ma voltam a ciklus végi progin, már csak egy ekg kell és teljes újra a repertoár, ja meg a párom tenyésztése hiányzik....

jól tudom, hogy most péntekenténk nincs D ezért csak hétfőn hívjam időpont miatt, hogy konzultáljunk és bevigyem neki a leleteket, meg hogy levegye a kenetet....?

 
 


Péntekenként nincs, de van helyette másik doki.
De szerintem jobban jársz ha hétfőn hívod, és ő nézi át a leleteket.

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


ez most kapufa volt, és D egész héten szabin 
 
 


Sziasztok! Normocyta, Viråg ėn is szívből gratulålok nektek. Nincs vėletlen valaki mås is itt, aki ugyanûgy szåmolja a napokat, hogy mikor csinålhatja az első itthoni tesztet? Ti mit javasoltok, a beülti utån 2 hėttel? :D
evia
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia evia!
Én beülti után 2 héttel csináltam az elsőt. Halványan már ott volt a 2. csík és napról- napra erősödött. :D
Te hol jársz? Hányadik nap?

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Köszi Virág! ET+10, de már alig bírok várni!
evia
Budapest XIII. kerület
 
 


Még azért legyél egy kicsit türelmes. Tudom hogy nagyon nehéz :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


sziasztok,
evia én ET+12. nap teszteltem, nagyon halvány csík, napról napra erősödött... de szerintem vasárnapig még bírd ki :), csak hogy tuti legyen, és 10es erősségűvel tesztelj.

 
 


Köszi szėpen, vårok ės majd beszåmolok! :)
evia
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy zavarok.

Maradt 2 doboz crinonom,érdekelne valakit???


L.
 


Sziasztok!ma kaptam vissza 2 babszemet 5naposan.de sajnos volt 34mm vizem és a duplája mindkét petefészkem.semmi tapasztalatom tulstimuval kapcs.igy titeket kérdeznélek hogy javithato még ez az állapot a beágyazodásik? Amugy napi 3l vizet ittam iszok és rengeteg hust tojást turot eszek.
 


Sziasztok!
Ma regisztáltam erre az oldalra. Hála istennek részei vagyunk a júniusban indult baby boomnak.....Mi vagyunk a 2262.-ek, csüt-ön kezdjük a 10. hetet ;)
Aki szintén itt tart és prolutexet szúr, abba kell hogy hagyja a 10. héten?
Nekem holnap elfogy és Dévai doki szerint, ha elfogy abba kell hagyni. kétszer is rákérdeztem.
Sok helyen a 12. hétig viszik......Szó sincs róla, hogy nem bíznék a szavában ,mert eddig minden úgy alakult, ahogy ő megmondta, csak lényeges a különbség a orvosok progi adagolási gyakorlata között.
Ha még ma reagálna valaki azt megköszönném ;)
Akik most kezdik vagy éppen benne vannak annak sok szerencsét kívánok! Próbáljatok meg relaxálni, pozitív megerősítéseket hallgatni (youtube) és a 16.nap előtt nem tesztelni, inkább bízni a sikerben ;))
ansz
Gyomaendrőd
 
 


Szia ansz!!
Én a 2266. vagyok :D
Nekem azt mondta a másik doki a Rezsô ( Dévai szabin volt) hogy a 12. hétig kell szúrni és akkor is csak fokozatosan szabad abbahagyni. Pl: 12.hét után minden másnap- harmadnap. Hirtelen nem szabad abbbahagyni!

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Nekem is azt mondta hogy majd ha elfogy akkor annyi... kb még 15 napi adagom van...
lehet hogy ez attól is függ hogy milyenenek a petefészkekben a sárgatestek, vagy hogy milyennek tűnik a méhlpény az UH-on, mert az veszi át a progeszteron termelést a petefészektől. De ezt csak találgatom, szóval semmi infom nincs.
Ma este megyek 6-ra ha úgy látom hogy olyan a hangulat hogy lehet tőle kérdezni akkor megkérdezem...
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Érdekes :D
Nekem felirták 12. hétig.

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok!!

Ha valakit érdekelne van eladó prolutesz injekció 10db tűvel fecskendővel együtt olcsobban mint amennyi.
Gratulálok a babásoknak sok sikert a kicsihez.
 


 Igaz nekem utrogestant kellett nyomkodnom és mikor a 7. héten voltam nála akkor azt mondta,hogy ha elfogy akkor nem kell több.Rá is kérdeztem,de nem kell fokozatosan elhagyni,elfogy és kész?Erre azt mondta igen,de én a biztosnág kedvéért vettem két dobozzal és fokozatosan hagyom el.
Már csak 10 napig kell dogdosnom


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Mariann82!
Én mindig túlstimus vagyok.. Legutóbb nekem is csak harminc akárhány ml volt, és így kaphattam, bár én csak egyet.. Mostmár túl vagy persze a beágyazódáson, de remélem, megnyugtat, ha azt mondom, hogy ez bizony, ha megmarad akár csak egy is, jobb l nem lesz, csak rosszabb.. Kb a 12.hétig.. Szóval kitartás!! Remélem, még mindig ott van/vannak :)
Brigi
spurigambrigi
Őrbottyán
 
 


Sziasztok!A segítségeteket kérném,új vagyok a topicban!
Milyen tapasztalatotok van az intézettel kapcsolatban? Mi szeptemberben megyünk első konzultációra,de túl vagyunk már a 3. lombikon,sajnos sikertelenül.Milyen leleteket vigyünk magunkkal?
 
 


@zsu013:
Szia!
Először is szerintem mindenképpen csináltasd meg a leleteket,mire mentek a konzira,hogy minél előbb kezdhessétek.Ha minden negatív a következő ciklusban már lehet kezdeni: http://devaiintezet.hu/kivizsgalas-assz ... cio-eseten (ezeket kell beszerezni)


Kezdés előtt lesz még egy tájékoztató,ahol elmondja nektek az összes negatív dolgot ami történhet a gyerekkel és veled,ja és persze ezt ti akarjátok vagy lehet örökbefogadni mondatokat. A ciklust egy méhszondával kell kezdeni,amikor meg van a mensid. Ez nem fájdalmas dolog és egy pillanat az egész. Van egy stílusa de meg kell szokni,az idő múlásával enyhül :)
Kicsit sokat kell várakozni,úgyhogy türelmet is vigyetek magatokkal
Nekem csak jó tapasztalataim vannak. Egy használható petesejből sikerült elsőre,szerintem elég jó

Ha van kérdés,írj nyugodtan!

Hol csinálták a lombikokat?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Köszönöm, hogy válaszoltál! Remélem nálunk is minden rendben lesz, leleteim vannak, még nem 6 hónapnál régebbiek, remélem azokat elfogadják majd.
Sajnos már vannak tapasztalataim, így egy picit izgulok! Eddig a BMC-be jártunk.

Megkérdezhetem, hogy Nálatok mi volt a probléma és hogy mennyi idős vagy?


 
 


Olvasgattam itt a fórumot, valaki beavatna a szonda rejtelmeibe? nekem olyanom még sosem volt. A BMC-ben csak simán megUH-oztak a ciklus 2. napján.

 
 


@zsu013: Endometriózis volt a probléma,magas fsh és alacsony amh.Petefészek kimerülés,de szerintem attól még messze vagyok,remélem. 29 vagyok.

A szonda a mensi 2-3. napján történik,ilyenkorr nyitva van a méhszáj és könnyen be tud kukkantani a méhbe,ez csak egyszer lesz.Azért kell,hogy a lehető legjobb helyre rakja vissza az embriókat. Előtte lesz egy uh,utánna a méhszonda. Egy hosszú valamit vezet fel,én azt éreztem mintha megcsíptek volna odabenn,de egy pár másodperc az egész.

A hüvelyváladék,clamydia lelet 3 hónapon belül legyen és nem árt egy friss 3,21 napi hormon is és szerintem az amh is.

Itt elég gyorsan pörögnek az események,csak minden meglegyen.
A férjnek is a sperma és tenyésztés sem fog lejárni a 6 hón belül?


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Köszönöm!
 
 


Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy sikerült-e utánajárni, megkérdezni, hogy hogyan és mikor kell abbahagyni a prolutexet? Mert egy kicsit ellentmondásosak az infók.....Már nekem is csak pár napra való adag van és Dévai nekem is azt mondta, hogy ha elfogy, akkor elfogy. De addigra még a 10. hetet sem töltöm be... Nem értem, mert én is arra számítottam, hogy 12. hétig marad a szuri. 
Én sem kételkedem abban, hogy tudja, hogy mit csinál és mit mond, de annyira féltem a babócámat, nem szeretném, ha emiatt lenne bármi gond  
Köszi előre is a válszt.
 


@pindur2014:


Nekem is azt mondta, hogy ha elfogy akkor annyi...gondolom ez több mindentől is függhet. Mindenesetre én már nagyon várom!!! Már csak 4 db van belőle. Nem a szúrással van gondom, hanem a mellékhatásával: akkor tőle a hasam, hogy simán 5 hónaposnak néznek :( feszül az egész, a petefészkeim is nagyon érzem :( kb mint aki hiperstimus... amúgy is jó nagy sárgatestek vannak a petefészkeimben, azt mondta, és gondolom az injekció is rátesz egy lapáttal...nagyon rossz, teljesen rányomja a mindennapi dolgaimra a bélyegét, mivel folyamatosan rossz a komfortérzetem... remélem kicsit könnyebb lesz ha már nem kell szúrnom

Lilypie First Birthday tickers
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Picit indiszkrét kérdésem lenne, ne haragudjatok, van itt olyan valaki, aki túl van a 40-en, negatív leletekkel (férjnek is), és sikeres lombik áll mögötte?
 
 


Sziasztok,

én is a progeszteron injekció miatt írok. Pár nap és nekem is elfogy, azt gondoltam, hogy a 12. hétig kell majd használni. Ma beszéltem Dévai dokival, azt mondta, ha elfogy az teljesen rendben van, nem kételkedem a szavában, mert biztos vagyok benne, hogy tudja mit csinál és miért. Kicsit nyugtalankodtam, de látom, hogy másokat is foglalkoztatott ez a kérdés. Hétfőn megyek hozzá személyesen azért még rákérdezek, biztos, ami biztos.

@normocyta


azt hiszem együtt voltunk a leszíváson és a beültetésen is, és az utolsó ágyon fekütem, Te pedig az elsőn.

Szép napot mindenkinek!
balogha
Üllő
 
 


@balogha:


:) örülök hogy minden rendben veletek :) :) én még egyszer fogok menni Apánkhoz, aztán elköszönök tőle... mondjuk még képlékeny, hogy kihez megyek át, van 1-2 jelölt, de majd kialakul..
Boldog babavárást neked vigyázz magatokra

Lilypie First Birthday tickers
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

a 10. hetet én szombaton töltöttem be, és pénteken volt az utolsó injekcióm. Ma személyesen is voltam az intézetben. Vizsgálat után azt mondta a doki, hogy minden rendben van, megkérdeztem az injekciót, megerősítette, hogy valóban nem szükséges tovább használni.


@normocyta

Köszönöm szépen! Neked is boldog babavárást, aranyos a vonalzótok
balogha
Üllő
 
 


Sziasztok!


Nem tudom él-e még a fórum...Azoktól szeretnék kérdezni, akiknek szerencsésen sikerült a baba.
Ti hogy oldottátok meg a munka kérdést? Dologoztok, otthonról dolgoztok, táppénzen vagytok? Minden orvos nyugodt, kímélő életmódot javasol, sok pihenést, de nekem vissza kellett mennem egyenlőre dolgozni...


Köszi a válaszaitokat!

evia
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Evia!
Én beültetéstől 2 hetet voltam otthon, utána már dolgoztam. És ez így ment a nagy pocak megnövesztéséig. Én hiszem, hogy attól még, hogy lombik, átlag terhességnek minősül...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Szia Evia!

Én a beültetés után még 2 hétig otthon voltam, aztán irány vissza dolgozni. Én irodában dolgoztam, tehát nem volt megeröltető, így végig, szülés előtti napig dolgoztam :)
 
 


Szia Evia!

Attól függ milyen a munkád. Én beültetés után otthon voltam 1 hetet. Majd visszamentem dolgozni. A 6. héten vérezni kezdtem, 2 hét betegállomány jött. Utána szóltam a munkahelyemen, hogy 2 hetet még maradok, addíg vegyenek fel embert. Azóta itthon vagyok. Az Dévai doktor is a betegállományt javasolta. Neked kell eldönteni. Mondjuk nálunk az is közrejátszik, hogy ikrek lesznek.


sziasztok,
újra elkezdtem lombik 2. :) 7. cn tartok, ma voltam UH-n, gonal F és merional meg a clostyt kapom. azt szeretném kérdezni, hogy ha a lapomra az van írva, hogy 4 este is 1 db closty és az 5. reggelnél meg egy x van az azt jelenti, hogy este vettem be az uccsót? tudom szőke kérdés, de nem figyeltem mit mond, mert éppen leszídott és ott megállt minden felfogó képességem....

Pipus hogy vagytok a kisbabáddal?:)
 
 



Szia drága littletigrincs!  De nagyon örülök, hogy elindultatok :)

annyira drukkolok!!!!!   Napi 2 clostyt szedsz????

Mi köszi nagyon jól vagyunk :)    FECUS TÜNDÉR!!!  IMÁDOM!!!!  ÉLETEM SZERELME!!!!!!







Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia Pipus!! Nagyon aranyosak vagytok vigyázz magatokra sok boldogságot a kicsihez.

 


Nem, napi 1-et szedek clostyból 4 esténél van beirva, 5. reggelnél meg X azért nem tom , az azt jelenti, hogy a 4.-en kívül már abból nem kell?

Nagyon édes a kisfiad :) úgy várom már, hogy nekem is legyen egy ilyen édes csöppségem! nah de majd most ;)
úgy számolom talán jövhét pénteken PU és aztán hétfőn visszakapom :) és jön 3 hét otthon pihi, relax, és kisbaba lélek csalogatás :)
 
 


Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Én is barnáztam a 6. héten, ami miatt a Dévai doktor korházba is akart küldeni. Elég stresszes és nem csak ülő munka az enyém. A betegállományt hogy kell intézni? A Dévai vagy a nőgyógyászomnak ki kell adnia egy papírt és azzal lehet menni a háziorvoshoz?


Köszi a segítségeteket!

evia
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia pipus meg szerenémkérdezni, hogy neked nem volt gondod a cukroddal?

 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: