Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Több helyen is olvastam a Dévai Intézetrõl, de sehol nem találkoztam a névadó Dévai Doki nevével.
Érdekelne, hogy szült-e nála valaki?
Pocor
Pántlika
 


A sógórnõm hozzá jár, bár még nem szült. Ha kell róla valami infó megpróbálok szerezni.

Saci
 


Szia Pocor!
Nála születtek a lányaim...másodikra:-)))
Nagyon szigorú,de nem véletlenül!!!Én nagyon szerettem.Bár amikor elõször találkoztunk ugy gondoltam hozzá sose....
Mindig nagyon korrekt volt,mindenre választ kaptam és a munkatársai is nagyon EMBEREK.
Szülni nem szültem nála,mert az ikrek hamarabb jöttek mint kellett volna,és a Barossba kellett mennünk.De ott is érdeklõdött utánam...jól esett. Azóta is ha felé járunk egy pusziért mindig beugrunk a lányokkal.
Csak ajánlani tudom...:-)
sztanki
sztanki
 

 
 

Sztanki!

Köszönöm!

Pocor
Pocor
 


Sziasztok!
Én most találtam rá erre az oldalra. Csak annyit szeretnék hozzáfûzni, hogy én most járok a Dévai dokihoz és nem tudom elmondani ugyanazt, amit az elõttem szóló. Én mikor megláttam sokkal szimpatikusabb volt, mint bármelyik doki, akinél eddig voltam. Utólag pedig kiderült, hogy ért is ahhoz amit csinál. A párommal és velem is nagyon kedves, mindig válaszol minden kérdésünkre és törõdik velünk.
Ezt azért tudom, mert a 2. beültetés után megmaradt mind a két pete, amit beültettek, de sajnos hyperstimulált lettem, ezért kórházba kerültem. Igaz, nem tudott bejönni hozzám minden nap, de a nõvérektõl mindig megtudott mindent és kért, hogy ha tudom hívjam fel minden nap, hogy tudja, hogy vagyok.
Szerencsére megmaradt az egyik baba!!! Most vagyok a 4. hónapban és azt hiszem maradok is nála, mert már csak benne bízok meg (ja, és a kórház sem elhanyagolható dolog egy szülésnél).
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Engem érdekelne, mióta próbálkoztok, és hogy mennyibe kerülnek a beavatkozások. (Nem szeretnék felesleges kiadásokat, a gyógyszeres kezelések is elég drágák...)
Mi már négy éve próbálkozunk, sok mindenen átestünk, de csak nem jön össze. Nem tudom mi a tapasztalatotok az orvosokkal kapcsolatban, de azt hiszem rá kellett jönnöm, hogy a nõgyógyászok csak a pénzre hajtanak.
A háziorvosomtól kaptam eddig a legjobb tanácsot, hogy keressünk fel egy meddõségi centrumot, hátha összeférhetetlenség van. Érdkes nem?

Ha tudsz/vagy bárki tud segítsen, minden információra nyitott vagyok.

emy
emy
 


Emy, pedig "jo" nogyogyaszok helyett tenyleg erdemes lenne egy meddosegi kozpontot felkeresnetek. Vannak allami helyek pl. a Janos korhazban, ahol hosszabb a varakozasi ido de ingyenesek a vizsgalatok. A haziorvosodnak igaza van.
idike
 


Szia Emy!
Mi a Dévaihoz jártunk,a harmadikra sikerült,ne várj feleslegesen,az idõ sokat ér!!! minnél késöbb mész orvoshoz,annaá rosszabbak az esélyeid!!!
A dévaiban mindig megbeszéltük a dokival hogy mit ajánl,mi mibe kerül,mi mit tudunk vállalni.Teljesen korrekt volt.Persze nála is van vizit díj,de hol nem.?És szerintem mindenhol kell fizetni....
Vannak drága gyógyszerek és olcsóbbak,ami nem feltétlenül jelenti azt hogy rosszabbak is lennének...én egy olcsóbb gyógyszerrel csináltam végig a punkcióig és azt mondta a doki hogy a drágább gyógyszerrel sem lettek volna jobbak az eredmények.Konkrét számot ne várj,mert mindenkinek más kell,más a mennyiség...de azért ,ha nehezen is de ki bírtuk fizetni...
Hajrá!!! és ne várakozz!!!
Névtelen
 


Sziasztok!

Kérlek segítsetek! Október elejére kaptam időpontot a Dévai Intézetbe. Megírná valaki, hogy mennyi itt egy átlag vizit díja? Esetleg az inszemináció díját is, ha tudja valaki... Csak hogy hogy készüljek.
Előre is köszönöm
Pukkancs
Pukkancs
 


Bocs.. az előbbihez írnám az e-mail címem, ha nem szeretnétek nyilvánosan az összegeket leírni:

pukkancs74@freemail.hu

Nagyon várom az információkat! Köszi
Pukkancs
 


Sziasztok!

Talán láttátok a Babanet címlapján Klubot szervezünk címmel a felhívásomat. Az alábbiakban egy kicsit személyesebben is megfogalmaztam ezt a felhívást. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre, és ha érdekel, szívesen fogadlak Benneteket a még kis csapatba.

Minden jót Nektek:
Abádi Ágnes

Azoknak, akiknek "nem jön össze", akiknek "elmegy", és akiknek hosszú évek,
komoly erőfeszítések után "jött össze",...
... a családnak, amely támogat, az orvosoknak és a biológusoknak, akik a kezelést végzik,
és az egészségügyi dolgozóknak, akik segítenek, és törődnek

Meghívunk mindenkit, érintetteket és érdeklődőket egy érdekes és izgalmas kalandra. Olyanra, amely nem rejt veszélyeket, és a valóságshowk-kal szemben ebben mindenki nyertes.
Évszázadokon át megbélyegezték a meddő nőket: a gyermektelenség egyenlő volt a becstelenséggel és az isteni büntetés egy formájával. A társadalmi szemlélet szerint ma is szégyellnivaló hiányosságuk van a gyermekteleneknek. Új problémaként merült fel a férfiak terméketlensége. Nem csoda hát, hogy a meddőséget gyakran kíséri szégyenérzet, szorongás és bűntudat. Konfliktusokat okozhat és elmélyíthet a családban és párkapcsolatban. Ezért fontos, hogy mit hisznek ma általában az emberek, de mit hiszünk mi, érintettek is: "igazi nő-e a nő gyermek nélkül", ill. "igazi férfi"-e az, aki nem apa?

Egészségügyi intézmények specializálódtak, ill. alakultak a kezelésre, és Magyarországon több meddőségi központ ér el világszínvonalú eredményeket. A "trónörökösre" vágyók mégis sok nehézséggel szembesülnek. Pl. nehéz biztosítani az anyagiakat, bonyolult megoldani az orvoshoz járást ("mit hazudjak a munkahelyen?"). A vizsgálatok és a kezelések során fájdalmakat, kellemetlenségeket is el kell viselni. Könnyen el lehet tévedni az egészségügy "útvesztőiben".

Immár 14. éve dolgozom meddő páciensek között. Rengeteg örömöt láttam, de még több szenvedést: szomorúságot, kétségbeesett kapkodást és reményvesztettséget. Láttam embereket vergődni, "utolsó szalmaszálakba" kapaszkodni. Voltak, akik a látszólag legreménytelenebb pillanatban azt mondták, hogy most nem adom fel. De nagyon kevesen mondták azt, hogy akkor is boldogok akarnak lenni, ha "nem jön össze".

Csak kínlódva, sok-sok szenvedéssel lehet megélni azt, hogy nehézségek vannak életünk e területén? Csak akkor lehetünk boldogok, ha feláldozva mindent egy cél érdekében azt el is érjük? Biztos vagyok benne, hogy Ti is sejtitek, hogy nem. Ezért
arra hívlak meg Benneteket, hogy lázadjatok fel mindaz ellen, ami szenvedést okoz.

Civil szervezet tagjaként azt igyekszem tanulni, hogy az ember képes fejlődni, változni és változtatni, nagyon sokat tenni azért, hogy boldog legyen, és hogy minden ember arra született, hogy boldog legyen. Ezt szeretném a saját életemben megvalósítani, és továbbadni másoknak. Ezért szeretnék létrehozni egy klubot, amelyben a résztvevők nem panaszkodni jönnek össze, hanem egymásnak segíteni, tanulni, tapasztalatokat szerezni, és azt megosztani. Ahol olyan, őket érintő kérdésekről is beszélgethetnek, amelyek túlmutatnak a meddőség orvosi-egészségügyi területén. Ahol a reményt nem a "Majd csak sikerül Nektek is!" szlogen jelenti. Alapvetően egy új szellemiséget szeretnénk felmutatni, amely segít abban, hogy megerősödjünk, hogy elkezdjünk az eddigitől eltérő kapcsolatokat kialakítani önmagunkkal és másokkal, hogy elhigyjük azt, hogy képesek vagyunk a változtatásra, és hogy a mindennapok szürkesége mögött rejtőzik egy másfajta valóság, ami sokkal színesebb és értelmesebb.

További információ:
Abádi Ágnes (Közösség az Emberi Fejlődésért)
abagi@freemail.hu, 06-70-282-9969
abagi
 


Sziasztok!

2002. októberben Dévai István doktornál szültem a János Kórházban. Szerintem a világ legjobb orvosa, szakmailag és emberileg is. Nagyon szigorú, amit előír, azt következetesen számon is kéri de kizárólag az anya és a baba érdekében.

Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.

Van honlapjuk is : www.devaiintezet.hu
Viki
 


Sziasztok!
A Dévai dokiról csak felsőfokban tudok nyilatkozni. Mi két évig jártunk hozzá,mig most negyedik lombikra sikerült összehozni a törpikét.(most a 20.hétben vagyok)Mível többször sikertelenek voltunk már többen mondták, hogy kéne keresni egy másik orvost. De eszem ágában sem volt. Nagyon emberi és akármilyen nagy baj is volt azért mindig röhögtünk egy kicsit. Az asszisztensek és a biológusok is nagyon rendesek. És az sem elhanyagolható, hogy nála nem egy lepukkadt kórházi folyosón kell órákig ülni, hanem egy nagyon szép új klinikán. Szóval csak jó tudok róla mondani és mindenkinek ajánlom mert szakmailag nagyon elismert.

KépKép
 
 


Sziasztok!
Mi 5 évig próbálkoztunk,de nem estem teherbe.
Decemberben találkoztunk Dévai doktorral,és a második inszemináció sikerült.Most 13 hetes terhes vagyok.A doktor úr nagyon emberséges,jó humorú,profi szakember.Én hálás vagyok neki.Nem
nála szülök mert már korábban is volt orvosom,de azt mondta,hogy ha megszülök értesitsem hogy vagyunk a kisbabámmal.Mindenkinek ajánlom Dévai doktor urat!!!Ha valakinek kérdése van,szivesen válaszolok!Dia.

Kép
Kép
 
 


Hello Dia!

Gratulálok a babához! Hasonló cipőben járunk mert nekünk is öt év után jött össze a törpike!
Kívánom,hogy legyen szép várandósságod ( főleg eseménytelen) és még annál is szebb és egészségesebb kisbabátok!

Üdv, Gigi

KépKép
 
 


Köszönöm Gigi!
Nektek is minden jót kivánok.Mi pocaklakónak hivjuk.Szia.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Új vagyok köztetek, de két éve irogatok máshová.
Szóval tegnap a dokim -4 sikertelen inszem után-beutalt a Dévai Intézetbe, hétfőn fogok jelentkezni.
Tőletek szeretném megkérdezni, milyen összegekben gondolkodjam, ill. hogyan működik, hogy melyik dokihoz kerülsz...stb
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!
Mire utalt be a dokid inszemre vagy lombikra?
Szerintem a Dévai főorvoshoz kerülsz.Ne félj nagyon aranyos!Én csak az inszem árakat tudom,de az első konzultáció 10eft.
Ajánlom a www.devai-klinika.hu oldalt.Ott árak is
vannak és a timet is megismerheted.Sok sikert!!KépDia.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem is csak jó tapasztalataim vannak az intézetről és főorvos úrról. Meg persze az intézet összes munkatársáról. Mindenkinek bátran merem ajánlani. Dévai főorvos úrnak tényleg nagyon jó humora van, néha talán kell egy kis idő, míg az ember megismeri ezt az arcát is, mert egyébként valóban szigorú. De kizárólag a mi érdekünkben.
Más lombikos fórumra is írogatok és látom, van olyan módszer, ami nagyon jó, de szerintem csak a Dévai Intézetben alkalmazzák. Ezért is érdemes őket választani!

Nálunk a 2. lombik lett sikeres, most a 22. hétben járok az ikreimmel.
Gigi,Kép nem lehet, hogy egyszerre volt a transzferünk és a 21. napos uh.-n is találkoztunk? Csak mert kb. egyidős terhesek vagyunk és a 4. lombikról nekem beugrott egy szőke, hosszúhajú lány. Nem Te vagy?

A most próbálkozóknak sok sikert, mielőbbi babásodást, a pocisoknak zavartalan terhességet, az anyukáknak és gyerekeiknek jó egészséget kívánok.
 


Szia Eszter!
Valóban hosszú szőke hajam van. Én is a 22. hétben vagyok. Ha szőke vagy és szemüveges és három babával indúltál akkor veled találkoztam. Egymás mellett feküdtünk a két transzferes ágyon???!!! Február 9.-én volt a transzfer.

Szeritnem tuti Te vagy, mert még mondtad is, hogy a második lombikon vagytok és még azt is említetted, hogy hány kilót híztál az első után.

Ugy Te vagy??!!!!!!
U.I: Kisfiunk lesz! Nektek?
Üdv, Gigi

Madaran!

Én a lombikról tudok neked nyilatkozni. Az első vizsgálat 10 e. Minden lombik elött csinál kenetvizsgálatot, ez már csak 7 e. ( és minden egyéb vizsgálat is ennyi)Három fajta gyógyszer csomag közül választhatsz. (30,- 120,-300 ezer) Mi a középsőt választottuk. Ez csak kb. ennyi, mert a szervezetedtől függ, hogy miből mennyi kell. A lombik alatt az ultrahangokért nem kell fizetni (ekkor nézi a petéket). Nagyjából ennyi.
Nézd meg a web lapukat ott minden le van írva!!
www.devai-klinika.hu

Sok sikert!

KépKép
 
 


Gigi!Kép Persze, hogy én vagyok!
Sajnos a babák már csak ketten vannak. a 20. hét környékén elhalt a legkisebb, amelyik kezdettől sokkal kisebb volt, mint a többiek.Kép Nagyon sajnálom, de a másik kettő miatt menni kell tovább, nem szabad depizni.
Amúgy az ikrek jól vannak, szépen fejlődnek, sokat mozgolódnak. Az egyik biztosan fiú lesz, a másik meg valószínűleg.

Gigi, ha van kedved, gyere a 2004. őszi kisbabák topikba, vagy írhatsz e-mailt az eszter28@freemail.hu-ra, mert érdekelne bővebben is, hogy mi van Veled!

Madaran, mi is a középső árkategóriájú csomagot választottuk. Mindenki másként reagál a gyógyszerekre, nekem nagyon kevés is elég volt, mások kétszer-háromszor több injeskciót kaptak. A kiadások tehát főleg ettől függnek.
 


Sziasztok!
Köszönöm, már megnéztem az oldalt, nagyon szimpatikus..
Gratulálok Nektek!! Kép Remélem, hamarosan én is így fogom érezni magam. MEnnyi ideig tartott, mire minden vizsgálatot megcsináltak a lombik előtt? meg azt is hallottam,hogy augusztusban szünetelnek. Mit tudtok erről?
LIdicsi! Kép már 5 inszemen túl vagyok, a hatodikat leigazolta, úgyhogy lombikra utalt be.
Egyébként nálunk semmi különösebb ok nincs a meddőségre, a prolaktinom volt magas, szedem rá bromot,
Nektek mi volt a probléma?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!

Ha már meg van a papírod, hogy másképp nem eshetsz teherbe ( erről ad az inszemes orvos papírt) akkor a Dévai már sok mindent Nem vizsgál. Hormon vizsgálatra mindkettőtöket el fog küldeni. Ott nézik azt is, hogy védett vagy e rubeola ellen. Persze én nem voltam már védett, úgyhogy beadattam magamnak ellenszérumot. Emiatt várni kellett három hónapot. Nem kötelező beadatni ha kiderül, hogy ez van, de ha már az ember ennyit várt, akkor szerintem nem szabad megkockáztatni, hogy esetleg elkapd valakitől a betegséget. Kell még AIDS szűrésre is menni a Mária utcai kórházba. Csinál még kenetet és rákszűrést ha egy éven belül nem voltál.Ez így egyszerre soknak tünik, de hamar le lehet zavarni. Azt hiszem, hogy augusztusban és januárban a Dévai szabin van. De van ott van a Vass doki, aki már nekem is csinált kenetet ha nem volt a doki. Januárban nekem is ő csinálta a kenetvizsgálatot mert a Dévai szabin volt. És mire a dokim megjött már meg volt az eredmény is. Ő is nagyon szimpi.
Nemsokára mi is gratulálni fogunk neked!!!!Kép)
Csak tarts ki mert ha valami miatt nem sikerül elsőre, akkor sincs minden veszve.
Én is azt hittem, hogy reménytelen eset vagyok aztán látod, mégsem Kép)

Vigyázz magadra és írjál!!

Gigi

KépKép
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok itt, hasonló problémával, amiket itt lehet olvasni.
Sok jót olvasok Dévai István dokiról, ezért nagyon szeretnék elmenni hozzá. Ha valaki tudna segíteni abban, hogy megadja a privát elérhetőségét, vagy hogy, hogyan lehet hozzá bejelentkezni, annak nagyon tudnék örülni.
Egyébként sok sikert kívánok azoknak, akiknek sikerült teherbe esniük, és kívánom, hogy egy gyönyörű, egészséges babával ajándékozza meg őket a sors!
Köszi, Bucika
 


Sziasztok!
Gigi Kép szóval akkor nem kell sokat várni. Nem értem, a rubeola-oltásra miért kell ennyit várni.
Egyébként kenet-eredményem van több is ebben az évben, mert volt P3-mas és P2-es is.
De jó,hogy akkor nem áll le a kezelés augusztusban!! Jó lenne, ha már okosabb lehetnék.
Összesen tehát olyan három hónapot vártatok?
anna
Bucika, Kép Menj fel a honlapjukra www.devai-klinika.hu ott találsz telefonszámot, azon kell felkeresni őket.
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Madaran!

Nem az injekcióra kellett ilyen sokat várni, hanem arra, hogy kitisztuljon a szervezetemből. A hárziorvosnál alá kellett írnom, hogy tudomásul veszem, hogy három hónapig nem eshetem teherbe mivel a rubeola súlyosan károsítja a magzatot. A védőoltást a helyi védőnőktől lehet beszerezni és teljesen ingyen. Még akkor van esetleg várakozás, ha cysztád van. Vagy megvárod, hogy magától elmúljon vagy van egy 40 ezer Ft-os injekciót amitől kidöglik, de még igy is meg kell várnod a következő ciklust!

Bucika!

A honlapon tényleg mindent megtalálsz és még a klinikát és a személyzetet is meg tudod nézni.
Sok sikert!Kép

KépKép
 
 


Bucika, Madaran és mindenki, aki most kezd lombikozni!Kép
Ajánlanék Nektek egy könyvet, a címe: Várva Várt Babák, Bencsik Andrea írta. A lombikeljárást mutatja be a szerző, főleg a Dévai Intézet tevékenységén keresztül. Vannak benne riportok a Főorvos úrral és az egyik biológussal, az egyes eljárások ismertetése, és nagyon sok riport azokkal a szülőkkel, akiknek sikerült. Szép történetek, tapasztalatok vannak benne.
Egy éve jelent meg, még szerintem kapható.

Dévai doktorról és az intézetről készült dokumentum film is Lombik és a hal címmel, pár hónapja volt a tv-ben. Ha esetleg újra adják, szerintem érdemes megnézni.
 


Köszi Gigi és Eszter!
A könyvet mindenképpen beszerzem. Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Köszönöm szépen a tanácsokat.
Érdemes ide jönni beszélgetni, sok tapasztalatból lehet tanulni, és ezekre szerintem mindenki kíváncsi.
Mégegyszer fogadjátok jókívánságaimat! Kép
Köszi, Bucika
 


Helo csajok!
Voltam a dokinál, nagyon szimpatikus. Természetesen kismillió vizsgálat van előttünk, de nem érdekel, csak a cél...
Arra nem válaszoltatok, hogy kinek milyen problémája volt, volt-e egyáltalán konkrét ok.
Mindenkinek jó babavárást.
A könyvet nem tudtam megszerezni még.
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!
Nekem hormonzavarom volt,és ezért policisztás a
petefészkem.Kép
Sok sikert kivánok!
Én most vagyok 18.hétben december 15-re várjuk a
kis lurkót.Kép
Dia

Kép
Kép
 
 


Szia LIdicsi! Kép
Mennyi idő alatt tette rendbe a doki? Hány lombikod volt?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!
Szerencsére nem kellett lombikra menni,mert elég
volt az inszemináció.
Decemberben keztük és március 24.én estem teherbe.Kép
Dia

Kép
Kép
 
 


Dia Kép Gratulálok!
Holnap meg holnapután megyek vérvételre, de nem igazán értem, miért nem lehet megcsináltatni egy napon a kettőt.: Szóval, miért kell külön a vizelet és a progeszteron, és miért külön a többi hormon? Neked is így volt?
MOst voltam EKG-n, tiszta véraláfutás lett a mellkasom, gyönyörű!
Melyik hormon okozta Neked a galibát?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!

Neketek lombikotok lesz? Mert ha igen, akkor arról tudok mesélni. Persze csak ha érdekel.
Valami szado-mazo helyen csinálták neked az EKG-t?? Mitől lettél véraláfutásos???

DiaKépKép

Hát még itt sem tudok tőled megszabadúlni??????KépKépKépKép

Puszi,Gigi

KépKép
 
 


Drága Barátnőm!
Miért akarsz megszabadulni tőlem????????KépKépKépKép
Anna!
Nekünk nem volt ilyen bonyolult.Szerintem nektek
lombikotok lesz.Ugye?
Nekem a férfi hormonom volt több a kelleténél.Kép
Puszi,DiaKép

Kép
Kép
 
 


Drága DiaKép

Nem akarok én tőled megszabadúlni!!!!KépKépKépKép

Gigi

KépKép
 
 


Sziasztok!
Igen lombikunk lesz az ősszel, azért rohanálunk a leletekért.
Az EKG-t a körzeti csinálta valami kőkorszaki,kissé röhejes gépen, olyan volt, mint egy olcsó gyerekjáték, műanyag és fém lógókkal...
Dia Kép Mennyi idő alatt tett rendbe? NEktek már babátok van, ugye?
Annyira várom, hogy mellettünk is hamarosan szuszmákoljon egy bébi, hgoy el sem tudom mondani.
Sajna el fog kezdődni egy újabb tanév a suliban, mire bármi is történne. De hát van két végzős osztályom, akiket még le kell érettségiztetni....
úgy látszik, azt még meg kell várnom.
puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Oké, visszaolvastam: pont Neked tettem fel már ezeket a kérdéseket, kb két hozzászólással ezelőtt. SZóval inszeminációval és sikerült. De jó Nektek!!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!
Szerdán voltam a 18.heti UH-on.
Már 18cm-ek vagyunk és buzgón rúgkapálunk.Kép
Nektek is hamarosan sikerülni fog!Kép
Szoritok.Jó kezekben vagytok ott a klinikán.Kép
DIA

Kép
Kép
 
 


Szia Dia Kép
Gratulálok!! Egy babád lesz? Szép nagy!! Láttad Te is? Mindene megvan már?
Ma voltunk vérvételen Bp-en a János kórházban, hétfőn HÍV-teszt...Olyan szar a vénám,a nő alig tudta levenni!
Hát, remélem is, hogy jó kezekben vagyok, asszem nem bírnék ki még egy doki-csalódást! A Dévai már a negyedik orvosom,mióta elkezdtük a kálváriát. Ha tudtam volna, hogy mi kell, már régen itt lettem volna.
Nem baj, így legalább tanítottam pár évet. Semmi nem történik véletlenül...Csak nehéz kivárni.
Puszi, vigyázz magatokra, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!
Igen egy lesz.Egyszerre ez is elég.Kép
Most nem láttam,mert az én oldalamon el volt
romolva a monitor.Kép
De már láttam sokszor.Kép
Mindene meg van keze,lába most már szempillája is
van.Kép
Remélem kislány lesz.Kép
Én is sok dokinál jártam,mire Dévaihoz kerültem.
Ha jövő látó lettem volna,meg spóroltam volna
5 évet."Jó lett volna."
Na de most már örülhetünk picurnak.Kép
Munka:
Jó ha tudod előre,hogy a sok fekvés a legjobb
módszer,hogy a kicsi megmaradjon.
De majd ő is jelez úgy,hogy bekeményedik a
hasad.Kép
Én a megfogantatástól itthon vagyok.
Nekem a karom úgy nézett ki mint a "narkósoknak"
a sok vérvételtől.Kép
De mindent a gyerek érdekébe.Kép
Puszi,Dia

Kép
Kép
 
 


Így van Dia!! Kép Sziaszia Kép
Én is kislányt szeretnék, de igazából mindegy lenne: Sőt az is, hogy egy v. kettő. Most már az ikreknek is nagyon örülnék, bár tudom, hogy sokkal több a kockázat, meg hogy a lombiknál elég gyakori.
Szóval Ti is vártatok 5 évet!! Istenem,milyen hosszú idő. Belezöldülnék, ha még egy évet várni kellene. Persze, mindent kibír az ember.
Hétfőn megint vérvétel Kép meg sperma-vizsgálat.
Éne is úgy gondoltam, hogy amint megtudom, hgoy kismama vagyok, eljövök a suliból, nem baj, ha még van a tanévből... Nem akarok kockáztatni. Egyébként is veszélyeztetett terheseknek számít,nem?
Lassan megyek a húgaimért, megjöttek az evezésből..
Szia, a.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!
Igen,sajnos nekünk Dévaisoknak jobban kell
vigyázznunk.Többet pihenni,nem cipekedni stb.
Én a 6.héten véreztem,ezért nagyon meg ihedtem.
Teljesen kétségbe voltam esve.Kép
De szerencsére nem volt nagy a baj.Kép
Csak kevés volt a sárgatest hormonom amit gyógyszerrel pótoltak.KépDe igy is bekerült a kiskönyvembe "fenyegető vetélés"Kép.Ezért még
jobban kell vigyáznom!
Kb mikorra mondja a doki a beültetést?
2-3hét?Vagy még több? Puszi,DiaKép

Kép
Kép
 
 


Szia Dia!
Szeptember elején kell visszamennünk az összes lelettel, gondolom az azt követő ciklusban már kezdjük. Szerintem szept. vége, okt. lesz belőle. De nem baj, csak sikerüljön.
Azért kell várni szeptemberig, mert a doki -meg mi is - szabin vagyunk.
Puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
Találkoztatok már hasonló esettel, mint az enyém??? Interneten még nem olvastam ilyet. Segítség!
Gyönyörű 7 db tüszőm érett júniusban lombik-program során, de a leszíváskor kiderült, hogy egyikben sincs pete. Számomra a tüsző és a pete eddig szinte szinonímák voltak. Ilyen esetről nem is hallottam még, az orvos vígasztalgat, hogy valószínű csak az éjféli injekciót adták be hibásan. És ha nem? Ez lenne az az eset, hogy petesejtdonort kell keresnem? Vagy aki ilyen gondokkal küszködik, annak tüszőérése sincs? Nekem tüszőérésem normálisan is van, látta az orvos az ultrahangon, amikor még el sem kezdtük az injekciókat.
Valakinek vann erről infója? Nagyon Köszönöm előre is!
Szani
 
 


Szia Szani!

Úgytünik, hogy itt még senkinek sem volt hasonló baja. Szerintem inkább a "ma megint megjött" topikban kérdezősködj, mert ott csak olyan csajok vannak, akiknek van valami bajuk. A topikot a várandosság-fogamzás alatt találod!

Szia, Gigi

KépKép
 
 


Kedves Gigi!

Köszönöm a válaszod, megpróbálom ott.
Jó lenne valami megnyugtatót hallani.
Egy orvos már írt nekem e-mailt, s szerinte nincs ok az elkeseredésre, de azért jó lenne sorstársakra lelni.

Szia! Szani
 
 


Sziasztok!
Szani Kép Szerintem nyugodj meg. Neki kell menni a következőnek, és ha ott is uez történik, akkor lesz időd még gondolkodni ezen. Ha nagy valószínűséggel a beadás időpontja volt rossz, akkor SIKERÜLNI FOG!! Egyébként elhiszem, hogy iszonyatosan elkeserítő lehet. én is félek ettől egy picit, hiszen még nem láttam, hgoy lenne petém. Szedsz Macát? Az állítólag növeli az ilyen jellegű esélyeket. De ezt dodo jobban tudja! Ártani nem árt, próbáld meg!
Én most diétázom, félek ettől az iszonyú sok szuris stimutól, meg attól is, hogy állandóan el kell majd kéredzkednem!!
Szerintetek mi az oka annak, hogy bár mindketten a Dévainál voltatok-vagytok, más kezelést kaptatok??Azért ez érdekelne. Nem szeretném, ha a pénz miatt megcsináltatnának velünk több lombikot is! nekünk minden fillér számít...sajna
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Madaran!

A kezelés lényege ugyanaz, csak annyi a külömbség, hogy esetleg más injekciót kapsz. De ezt aszerint állapítja meg, hogy látta a hormonvizsgálat eredményét. Tehát ez abszolút személyfüggő. Attól ne félj, hogy több lombikot csinál meg ilyen meggondolásból. Neki sokkal fontosabb, hogy eredményes legyen, mert minden évben készítenek statisztikát az intézetek között és ott nem mindegy, hogy melyik helyen áll. Az az érdeke, hogy hamar összejöjjön. A szuritól ne félj. Én régen még a vérvételtől is elájultam. Most már meg se kottyan.

Puszi, Gigi

KépKép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: