Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok, 
én 30.-án 12-re megyek de szerintem odamegyek már 11-re... soha nem fogok végezni...

nyainya:neked milyen méretek vannak a lapodon? és most hány hetes vagy?

Nekem senki nem mért HCG-t eddig, senki nem adott beutalót sehova. Csak dévisz nézte eddig 2szer UH-n....
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítséget kérnék tőletek. Napok óta hiába hívom a Dévai honlapján megadott 309-7755 számot, de néhány csöngetés után (reggel, délelőtt, délután) csak fax jelentkezik. Első konzultációra szeretnék bejelentkezni, nem jártam még az Intézetben, de most kicsit elbizonytalanodtam...

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni egy működő elérhetőséggel!

Köszönöm!

 
 


Evetke, serintem szerencsésebb ha inkább januárban próbálkozol
reni87
Kecskemét
 
 

 
 

Reni, köszi a tanácsot! Csak elég fura, hogy napok óta nem veszik fel. Azt hittem bezárt! Ezek szerint jó a szám?

Az első (nyilván sikertelen) lombikot novemberben a Kaáliban csinálták, ők mindig elérhetőek voltak. Minden leletünk megvan és már "öreg" vagyok várni, mert a Kaáli csak júliusban ér rám újra mint TB-s. Sajnos nekem már minden hónap számít, ezért szeretnénk mielőbb konzultációra menni, és másodszorra is nekifutni.  Azzal kecsegtetnek a Dévai honlapján, hogy nem kell sokat várni....

 
 


Evetke: szerintem már leálltak karácsonyra, mert amúgy mindig felveszik a telefont elsőre...
nem tudom,hogy két ünnep között mikor kezdenek, de 30.-án biztos hogy lesznek, mert sokunkat akkora rendelt vissza Dévai.

Sok sikert! :)

itt nincs várólista, ha az oldalon található A és B lapról a vizsgálataidat akár már az első konzultáción bemutatod akkor ahogy megjön a mensid kezdhetsz...
 
 


@littletigrincs:


Nagyon szépen köszönöm az infokat! Littletigrincs megnyugtattál a várólistát illetően Akkor ünnepek után próbálkozom!
Boldog kismamaságot mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Evetke dec 16-tól leállás van január 2-ig úgy tudom! Pipus ha látlak, akkor biztos, hogy oda fogok hozzád menni! Littlitigrincs az 5 hetes ultrahangos papírra ez van írva:
petezsák 11x4x6 mm
uterusban 1 éles szélű petezsák, benne magzati elem látható
magzat fekvésben
biometriai adatok 5 hetes terhességnek felelnek meg

Neked mi van írva a lapodra? Nem értem engem miért küldtek HCG vizsgálatra és téged akkor miért nem, azt hittem ez kötelező!
 
 


Reni mi van veletek?
 
 


Hát novemberben nem tudtunk kezdeni mert nem volt tökéletes a májenzim Dévisz meg mint tudjuk szigorú az ilyesmiben, most meg ugye szünet. Szóval majd ha minden tökéletes kezdés, de bízom benne januárban, amint lehet megyek is vérvételre. Akkor eléggé megzuhantsm mert beleéltem magam hogy talán már karácspnyra babát várunk, közben meg a ors akarta így két kisebb vírus is elkapott nem tudom milyen hatással lett volna. Szóval most várakozás...
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok! Én a 2226.os számú babavaro vagyok, inszemes. Részese vagyok az elmúlt hónapok szerencseseinek egy elég hosszú és fusztralo sikertelen idoszak után. 30án szintén ott leszek, durva lesz az a nap. Addig is mindenkinek jó pihenést karácsonyra, a varakozoknak kitartást.

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
 
 


Chili gratulalok :)
Igen rengetegen leszunk, de az a lenyeg hogy mindenkinel minden rendben legyen.

Nyainya: most kicsit ideges lettem, h. Nekel miert nincs hcgs beutalom mikor 1hettel vagyok elotted.
Petezsak: 10*6*9 mm
Szikholyag: 3,7 mm
1 magzat fekvesben
Magzat lathato

6 hetesnek felel meg.
 
 


littletigrincs, ne idegeld magad, dévisz sosem ad hcg beutalót.!!!! Ő nem ad, érted??? Nekem sem adott, neki az bőven elég, ha látja a babuckát fejldőni az UH-nál :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

Talizunk 30-án Dévisznél :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus: rendben :) vettem :)

Boldog Karácsonyi ünnepeket kívánunk Nektek az én kis teknőstojásommal :)


 
 


Sziasztok Lányok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Ünnepeket szeretnék én is kívánni!
 
 


Csajok, akit érint, HOLNAP DÉVISZNÉL UH!!!!
 
 


Sziasztok csajok!

Én ma odamentem Déviszhez 8.15-re, de egy árva lélek nem volt a váróban. Ilyen még sosem volt!!!!!

Dévisz nagyon-nagyon jókedvű volt ma, öröm volt vele viccelődni.

Viszont most azt mondta, hogy LÁNY baba lakik a pocimban.    kb. 1 hónapja ugyanilyen határozottsággal állította, hogy FIÚ baba van a pocimban.

Most akkor mi van?????????????????????????????????????????????????

Talán legközelebb jobban látja majd, addig marad meglepi a baba neme.


Bár jöv.héten kedden megyek genetikai UH-ra, ott 4D-s monitor is lesz, és azért ott sokkal jobban látszik, hogy mi van a baba lába között.

Most Dévisznek nem akarta megmutatni a lába közét, ezért nem is látott kukit a lábai között, gondolom ezért mondta, hogy kislány.

Keddig marad a kérdés, fiú? lány?


Aki  ma volt UH-on, írjatok ám, hogy mi volt!!!!!!

Puszi mindenkinek!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok,
Elhalt a babam, missed ab... Voltam korhazban, megerositettek a tenyt. Holnap reggel kiveszik.
Most kicsit belehaltam es megszakadt a szivem.
Vigyazzatok magatokra.
 
 


Jaj Littlitigrincs nagyon sajnálom :(..
pipus annyira gáz, de amikor ott voltál a váróban pont jöttem ki Dévisztól...meg is ismertelek oda akartam menni, de annyira beszélgettél az asszisztensekkel meg még sokk alatt voltam, a pici szívverésétől, hogy nem mentem oda köszönni! Annyira sajnálom, aztán vártam rád egy 20 percet a kocsiba, de nem jöttél...:S
Nálunk szerencsére eddig minden rendbenm más fél cm a baba. 
Lányok olyan kérdésem van, hogy ti, ICSI-ek csináltattok vagy csináltatattok magzat víz vízsgálatot? És a 12 hetes kombinált vizsgálatot hol csináltattad pipus? Mert most dilemmázom.Nekem mindenki az Istenhegyit mondja és Hajdú Krisztát, de Dévisz azt mondta, hogy menjek egy jobbhoz Rózsekert Medical kft....meg oda is be kéne jelentkezni ahol szülni szeretnék,,,tesómék a Sote 1-est mondták....szóval teljes a káosz a fejemben...
segítsetek kérlek!

Pipus gyönyörű a pocakod amúgy....:D
 
 


Littletingrincs, libabőrös lettem :(    Nem tudok mint mondani, ez szörnyű :(   NAGYON SAJNÁLOM :(
Azért kérlek gyere majd, hogy hogy érzed magad, jó????

Nyainya, jaj de nagyon kár, hogy nem jöttél oda :(   Remélem, még talizhatunk többször személyesen, de akkor gyere oda, nem baj, ha dumálok, kérlek gyere oda!!!!!!!!!!!!

Nekem is Dévisz az ICSI miatt, és a korom miatt és a párocskám kora miatt 3x-osan ajánlotta a magzatvíz vizsgálatot, DE!!!!!  A kombinált teszt 97-98%-os biztosan megmondja a lehetséges veszélyt.

Hidd el, tökéletes egy módszer :)   vérvételből és a vizsgálatokból simán és pontosan kiszámolják a kockázati arányokat.

Nekünk messze de nagyon messze nem volt semmi veszélye bármilyen genetikai bajnak!!!!!!

És valóban a Rózsakert Medical Center a messze legjobb intézet, a legspécibb gépük nekik van Budapesten!

És Elekes doki a legtutibb UH-os ott!!!   Menj hozzá, hívd fel és kérjél időpontot hozzá!!!!!

3 héttel hamarabb kell kérni, tehát feltétlenül mondd meg mikor bejelentkezel, hogy ICSI lombikos voltál, és hogy TE napra pontosan tudod, hogy mikor termékenyítették meg a petesejtedet, mert nem mindegy, hogy a mensid utolsó dátumát mondod vagy hogy bemondod a pontos tuti megtermékenyítés idejét, ugyanis sokkal de sokkal pontosabban tudnak számolni.

Nekem is a leszívás napját kellett megadnom, és a 12 hét 3.napjára kaptam időpontot, ez a nap a legideálisabb a vizsgálathoz!!!!!!

Szerintem ide menj!!!  És ha nagyon nem jó eredményt kapsz, kizárólag akkor kezdj csak el egyáltalán gondolkodni a magzatvízvizsgálaton.

dévisz is nagyon erőltette nekünk, de mikor látta az elekes eredményeit, akkor egyből leállt a dologgal, elfogadta hogy nem kérjük a magzatvíz vizsgálatot.

Én most kedden is Elekeshez megyek genetikai UH-ra!!!!!!

Kérj időpontot!!!!!

És gratulálok a kicsikédhez :)    Nagyon örülök a boldogságodnak!!!!!!!!!!!


DRÁGA LÁNYOK!!!!    LEENDŐ ANYUKÁK!!!!!  MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK, ÉS AZT KÍVÁNOM, HOGY MINDENKIT ÉRJEN UTOL A CSODA, JÖVŐRE TELJESÜLJÖN A VÁGYATOK, BABÁSODJATOK!!!!

SOK PUSZIMAT KÜLDÖM!!!!!!



Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


littletigrincs nagyon sajnálom!!De mi volt mikor mentél 30-n déviszhez már nem volt szívhang?
Minden kedves fórumtársamnak boldog ujévet kívánok és babásodást!


 
 


Littletigrincs, kérlek gyere, jelentkezz!  Hogy vagy testileg és lelkileg???   és most hogyan tovább? Mik a terveid!

Nem ám elkeseredni!  Tessék hamar felállni és menni tovább a babáért!!!!!   Sikerülni fog!!!!!!!!!
 
 


Szaisztok lányok! Nagy a csend...remélem mindenki jól van! Littlitigrincs nagy ölelést küldök neked...

Én nagy dilemmában vagyok. Kérhetnék olyanoktól információt, akik Dévisznél szültek? Pipus te nála fogsz ugye? SZóval olyanok érdekelnének, hogy hányszor kell menni hozzá ultrahangra? Mert nekem ez a kéthetetnte egy kicsit soknak tűnik..vagy ha túl vagy a 12. héten, akkor kevesebbet kell menni? Ő a János kórházban csinálja a szüléseket, igaz? És oda is kell hozzá menni vizsgálatzra vagy a Törökbálinti útra kell menni végig? A szülés megkezdése előtt egyáltalán kell menni a János Kórházba? Az összes ultrahang akkor fizetős nála? És mennyit "kell" neki adni a végén? Sosem szültem még, szóval brutál laikus vagyok...kérlek nagyon részéletesen írjátok le, hogy mi hogy működik nála. Előre is köszönöm!
 
 


Szia Nyainya!  Csak az elején rendel vissza két hetente, később már csak havonta.
Most én havonta járok hozzá, és minden alkalommal 13.000 pénzt fizetek.

A szülés úgy van, hogy ha csütörtökön indul meg a szülés, akkor Dévisz egész nap bent van a János kórházban, lehet menni hozzá.  Ha nem csütörtökön szülnénk, akkor van egy állandó helyettese a János Kórházban, aki levezeti a kismamái szülését.

Nagyon megbízik benne, tapasztalt doki.  Ha jól emlékszem, akkor Szentiványi Zoltán a neve.

És a 8.hónap végén személyesen bemutat egymásnak és beszélgethetünk a dokival.

DE!  Ha este 7 után indul meg a szülés, lehet bármelyik nap, akkor Dévisz ezerrel száguld a kórházba és ott van veled a szülésnél.

Vizsgálatokra a terhesség alatt mindig a Dévai intézetbe kell menni.

Én anno 13 éve 60.000 pénzért szültem a lányomat, most szerintem egy 100.000 Ft minimum van.
Kb. annyit szoktak adni, mint amennyit a dokinál hagysz a 9 hónap alatt.

Én még nem kérdeztem meg, hogy mennyit kér a szülésért. De lehet, nem is fogom!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


littregrincs légy erős!Fel kell állni és menni tovább!Sajnos nekem kevés időm van írni,de minden kismamának szoritok!Én ma megyek Déviszhez és kiderül,h kezdhetek-e már ujra januárban.
 
 


szia!!!!  De izgi, ma már okosabbak leszünk!!!   Azonnal jelentkezz dévisz után, hogy mit mondott!!!!   Nagyon szorítok, hogy kezdhessetek most januárban!
 
 


Sziasztok,

köszönöm, hogy érdeklődtök és törődtök velem!

A műtét napjától kezdve azt hittem, hogy megy ez nekem el is engedtem, huh de szuper vagyok, erre tegnap elötőrt minden, egész nap ki se kelltem az ágyból, se enni, inni nem volt kedvem, egész nap csak sírtam, bármin elbőgtem magam, a gondolataimtól, a tv-től mindentől amiben a gyerek/baba szó benne volt.

Tudom, fel is állok... persze 2. alkalommal is megyek lombikra..., de most még nagyon rossz.
Minden barátnőm terhes! az egyikőjük március végén szül, a másik meg 2-3 nappal volt mögöttem, mert hogy mi majd együtt szülünk... és annyira jól teljesítette a tervet, hogy mikor beültették nekem a bogyókat és hazamentem és újságoltam neki, akkor letámadta a párját és egyből sikerült is pedig ők is próbálkoztak vagy 4-5 hónapja... ő ma megy dokihoz, már 9 hetes, és most fogja látni a pici szívhangját, ahova én el se jutottam...
és ne értsétek félre, örülök NEKIK, és drukkolok, és elmegyek velük baba cuccokat venni, de közben iszonyatosan sajnálom magam. és félek, és ott a kérdés, hogy nekem megadatik valaha?

Én nem tudok gyerek nélkül élni, és nem is akarok!

Ma felhívom majd Déviszt, gondolom ad időpontot és megbeszéljük ,hogyan tovább....

ilyenkor nem tudom, hogy honnan indul a 3 hónap pihi, a beültetéstől, vagy a missed ab. műtéttől?

Nyainya: nagy gratula az erős kis picurodhoz :)
Ani: kitartást, drukkolok nagyon , hogy kezdhess és hogy sikeres legyen
Pipus: olyan jó, hogy vagy nekünk :)

 
 


Drága littletigrincs!!!   Nagyon Veled érzek!!!  Én is ezt éltem át 8 éven keresztül.  De nem adtam fel, mert úgy éreztem én is, ha nem lesz egy picibabám, akkor nincs is értelme az életemnek.
Tényleg nem szólt másról a napom, minthogy babatémában keresgéltem és se éjjelem, se nappalom nem volt.

Hidd el, nagyon megérdemled a babát és TE IS MEGKAPOD!!!!!   Sírd ki magad, a fájdalmadat és újult erővel menj tovább!!!!

Most friss a nyálkahártyád, sokkal nagyobb eséllyel fog megtapadni a baba benne beültetés után.

Sajnos az ET-től ketyeg a 3 hónap, de remélem hamar eltelik az idő, addig is erősödj meg lelkileg!!!!!!!!!

BIZTOSAN BABÁS LESZEL!!!   ÉS VELED FOG MARADNI!!!!!!!!!!!!!!!!

Én Veled vagyok, nagyon drukkolok Neked!!!! 

Hívjad Déviszt és gyere a hírekkel, hogy miben állapodtatok meg!

Millió puszim drága Littletigrincs!!!!!!

 
 


Ma voltam Dévisznél visszavittem az eredményeimet,de nem kezdünk.Mert decemberben nem jött meg időben,hanem hamarabb 3nappal és nem telik le a 3hónap.3napon mulna az egész.Meg egy tsh-ra el kell mennem,mert az hiányzik.Meg mondta Dévisz h nagyon szar az fsh-m.De nem is bánom jobb lesz az a február minden szempontból!
 
 


Ja még azt akartam,hogy van Dévainak egy uj kollégája akit betanit,mint Paragit.
 
 


Sziasztok!

Örülök littlitigrincs hogy jelentkeztél, már mindenki aggódott miattad! Foggalmam sincs milyen érzés lehet elveszíteni egy babát, de hatalmas lelki erő kell hozzá, hogy az ember túl élje! Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha megszületik a te pici babád mennyire de mennyire fogod szeretni...és a világ legboldogabb embere leszel!

Pipus, ha nem Dévisznél szülök, akkor úgymond meddig kell járnom hozzá? Vagy a következő ultrahangon mondjam, hogy nem jövök többet? Nem fog szerintetek megsértődni? Még mindig nem döntöttem el hol szülök, de ahogy számolgattam, ha Dévisznél maradok egy 130 ezerrel többe fog kerülni, és most nagyon kellene nekünk ez a pénz. Szóval nem tudom! Tesóm a Sote 1-en szült! Én szívesen szülnék Dévisznél, hiszen neki köszönhetem a kisbabám, de köldökzsinor vérti is szeretnénk és ez így együtt úgy érzem nem fér bele...
 
 


Pipus írtad valamikor, de nem találom, hogy a Brendonban vettetek egy szívhang figyelőt...mi a neve pontosan? És mennyibe került? És te hány hetes kortól hallod vele a baba szívhangját?
 
 


Igen, a Brendonban vettük. MOst nem tudom megnézni a nevét, mert nem otthon vagyok, de majd ha hazaértem, megnézem.
Több féle van a Brendonban, ez olyan érzékeny, ami már a 14.héttől képes megmutatni azaz hallatni a baba szívhangját.  Van olyan, ami csak a 18.héttől mutatja.

Ez a készülék egy füllhallgatóból áll, mint régen a walkmen füllgallgató volt, és fehér-rózsaszín színű, és maga a kütyü elfér egy tenyérben, rózsaszín szívecske van a kütyü tetején.  Az egész kb. egy 25x25 cm-es dobozban van :)

Mi már a 14.héttől hallottuk ragyogóan a szívhangot. Teljes hangerőre kell tenni és zselét tegyél a hallgatóra (ez a hallgató úgy kidudorodik a kütyüből, kerek formája van, azt kell a pocakra tenni sok zselével, mert az viszi jól a hangokat.

Vegyétek meg!  Kb. 8.000 Ft volt, ha jól emlékszem. Nem volt drágább.

Ma voltam genetikai UH-on, 21.hetesen..   Nagyon cuki a baba, és láttuk a fütykösét, tuti hogy kisfiú :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Hát lányok nekem még mindig nem okés a májenzimem kezdek aggódni a többi mint tök jó csak ez tér el nem nagyon, de amíg nem tökéletes Dévai nem kezd bele semmibe
reni87
Kecskemét
 
 


Angelcare szívhanghallgató.... Nagyon jó, én mindkét gyereket jól hallottam és megnyugtató volt, amikor elöntötte a kaki az agyam, főleg addig, amíg nem éreztem Őket.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Azaz Angelsounds.....

http://www.angelsounds.hu/

Kb. 9 ezer körül van, de ebből jó a használt is. Elvileg egy füli van hozzá, de simán be lehet dugni kettőt és műxik is. Így Apa is hallhatja a dobogást

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Kösi nuyszika!

Te hány hetes kórtól hallotad a kicsiket?
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Esetleg tudna valaki segíteni akinek donor sperma volt a lombiknál,hogy megy ez az egész folyamat?

Köszönöm!

Puszi Mindenkinek!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


A lányomat úgy 15-16 hetes kor körül találtam meg, a Fiamat már korábban, 11-12 hetes, pár pillanat, mert elúszott :), és persze volt tapasztalatom :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Szisztok lányok!

SZóval szerintetek, ha nem Dévisznél szülök, akkor mikor érdemes elköszönni tőle? Vagy ő megkérdezi tőlem, hogy nála akarok szülni? Hogy működik ez a dolog? Ő pl. csinál külön 12 hetes vizsgálatot, vagy küld valahova? Mert engem elküldött az Elekes Tiborhoz, de arról nem beszéltünk, hogy ő is meg akar nézni a 12. héten...
 
 


@nyainya:


Sajnos én nem tudom/tapasztaltam, de egy jó ismerősöm nemrégiben panaszkodott, hogy egy héten belül (12.hét) kell mennie Elekeshez és Dévaihoz is, és végül bement ugyan Dévaihoz, de azzal kezdte, hogy elköszönni jött és úgy tudom, a doki kedvesen elbúcsúzott (elég sok páciense van, nem sértődik meg) és pénzt sem kért tőle már arra az alkalomra.
 


Sziasztok lányok! Boldog Újévet így utólag is!

Reni, nem tudom mennyire térnek el a májenzim értékeid, de nekem sem volt tökéletes és mégis lenyomtam két lombikot, és csak a második előtt küldött el Dévisz hepatológushoz, aki azt mondta, hogy hát ez azért nem olyan nagy eltérés, és szedjek máriatövist. Érdekes módon a harmadik előtti májenzim értékek, a hormonkezelések ellenére jobbak voltak, mint a korábbiak, de utána spontán terhes lettem és a 12. heti laborértékeken minden érték tökéletes lett, na erre varrjál gombot. Dévisz mindíg azzal riogatott, hogy a terhességben majd elszáll a májam, ha már eleve nem volt jó. A hepatológus mit mond, nagyon nagy az eltérésed?

 


Hepatológusnál nem voltam még, de a háziorvos szerinte nem kell aggódni, és igazából nem nagy az eltérés, de nekem is azt mondogatta Déviz de majd ha terhes lesek, mert volt olyan kismama akinek normál értékei voltak de aztán durván elszálltak az értéket és hamarabb be kellett indítani a szülést...de hát lehet nálam ez alkati dolog és nem lehet vele mit tenni...
reni87
Kecskemét
 
 


Reni sajnálom,de most akkor mi lesz mi a következő lépés?
 
 


Csajok,képzeljétek el mi történt!!!!Tegnap volt a spermavizsgálat és 2,7 millio spermánk lett!El sem hiszem.És a kövi lombikot már friss spermával kell csinálni nem fagyasztott bioptátummal.Nem kell műteni a férjem.Azoospermából átléptünk oligospermába.1 hónapja fer14-et szedünk és a biologus csaj mondta h továbbra is szedjük.Ezekszerint vannak még csodák! Ne haragudjatok,h leírtam mindezeket de valakinek el kellett mesélnem.Persze ez nem jelent semmit hisz igyis lombikoznunk kell,de legalább nem 0 a spermaszámunk.
 
 


Ani, ne viccelj! ez szuper jó hír, még jó,hogy megosztod velünk.
Én is gondolkoztam a fer14-en, de én most másik fajtát rendeltem, kiváncsi vagyok, de ha ez elfogy lehet hogy beruházunk mi is erre...

mikor indulhattok a lombikkal?
 
 


littletigrincs, nálunk is a FER 14 (napi két szem) megháromszorozta apa seprmaszámát és még a mozgásban is fickósabbak lettünk :)

Szerintem nagyon jó!!!!!!  Mai napig szedjük, mert a potenciát is szépen fenntartja és az nálunk azért még fontos!!!   vigyáznom kell apára, hogy még jó néhány évig potenciális maradjon!!!!   Nálunk sajnos ketyeg az idő :(

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Ani, szuper ez a hír!  Érzem, sikerülni fog friss spermával a baba :)    mindent bele!!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Köszi csajok,Februárban kezdünk,pontosan febr.9. körül,már nagyon várom!Most sok-sok pozitivat érzek:)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron