Új privát üzeneted érkezett!

Littletigrincs:EZ POZITÍV!!!!!!!!!!!Nagyon jó,sikerült!!!!!!

normocyta:Ügyes legyél,várjuk a híreket!!!!!!!!Megy a drukk ezerrel!!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


nyainya, Te mikor tesztelsz???????
 
 


SZiasztok! Most vagyok ET+10 napon! Úgy beszéltük meg, hogy ha addig nem jön meg akkor dec.6-án. De az Utrogestan sem tudom, hogy meddig tartja vissza...DE képzeljétek eddig úgy feszült a mellem (gondolom a 8 sárgatest miatt), hogy csak na, ma meg olyan puha..ez nem jó jel! Littletigrincs te éreztél valami mást, mint eddig, mensen előtt? Vagy ugyan olyan minden? Kicsit mesélj nekünk az érzéseidről...
 
 

 
 

Sziasztok,
ma már jöttem dolgozni (csak irodai munka), reggel is csináltam egy tesztet, szerintem az ugyan olyan erősségű lehet, mint a tegnapi.

Azt olvastam, hogy 48-72 óra alatt duplázódik a HCG mennyiség, gondolom úgy lesz erősebb a teszt is.

Amiket én éreztem, nem volt sokkal másabb mint amikor meg akar jönni, bár a napokban nem volt semmi, mert hét közepére elmúltak a dolgok...
az elején volt derék fájás, az ET utáni napokban annyira, hogy se állni, ülni, feküdni sehogy nem volt jó :)
aztán olyan érzékeny volt a cicim, hogy csak na...
aztán meg néha olyan szúrkálódást éreztem az alhasamban (méhemben, petefészek) nem tudom pontosan, hogy hol...
aztán pénteken el is voltam szontyolodva, mert ezek a szúrkálások nagyon fájtak, azt hittem, hogy kész vége, aztán estére enyhült és azóta nem nagyon van ilyen...

Az utro csak annyira tartja vissza szerintem, hogy max elszíneződött folyás jön, nem?

Remélem minden rendben lesz, azért szerintem ez a 16 nap smafu volt, most ez az 5 nap lesz izgi, hogy minden így is maradjon és lásson valamit majd Dévisz 6.-án.


 
 


littletigrincs, én is 6-án megyek Déviszhez délután 3-ra!  Te mikor mész??????  Jó lenne talizni!!!!
 
 


littletigrincs, én is 6-án megyek Déviszhez délután 3-ra!  Te mikor mész??????  Jó lenne talizni!!!!
 
 


nyainya, ne aggódj a cicid miatt, nekem sem fájt mikor babás lettem!
 
 


De nekem meg nagyon fájt tegnapig ma meg semmi, elméletileg ma kéne megjönnie, de nem fog az utro miatt. Hát lányok nemtudom, fogalmam sincs hogy mit kéne éreznem vagy mit nem...sosem volt még két csíkom...azt mondták egyszer, hogy ha valaki terhes akkor ,amit eddig produkált a teste, akkor most mást fog. Ezért gondolom, hogy a szűnő cici fájdalom nem jó jel, mert menses előtt mindig ez van. Fáj-fáj érzékeny és a menses előtt egy-két nappal semmi...elmúlik...mint most! Pedig nagyon nagyon reménykedünk...csak ...közelítve a teszt csináláshoz be vagyok szarva konkrétan! Úgy érzem nem bírok ki még egy negatív tesztet...annyira gáz, erősebbnek kéne lennem...meg sokkal pozitívabbnak, csak akkor meg nagyobb a pofára esés. Mindegy, littletigrincs neked nagyon nagyon örülök. Nah összeszedem magam kicsit..majd jelentkezem! Hajrá Lányok!
 
 


Nekem megjött az utrotól, mikor nem sikerült a baba.
 
 


nyainya: fel a fejjel, ne engedd, hogy a negatív gondolatok eluralkodjanak rajtad, hidd el az tényleg nem tesz jót!!!

Pipus: nem tudom, hogy mikorra fog behívni, azt tudom, hogy a feladat reggel tesztelni és fél 8kor felhívni, és majd megmondja, hogy hányra menjek, de hátha összefutunk :)

Te már hanyadik héten vagy?
Még otthon kell lenned?
 
 


nyainya:Nekem is megjött mindig időben az utrotól!!!!!!Szóval ne tessék feladni,és tesztelj már!!!!Már izgulok!


moro75
Budapest IX. kerület
 
 


littletigrincs, én már a 16.héten járok, pénteken töltöm be a 16.hetet :)

És nem vagyok  otthon, Dévisz visszaengedett melózni, már 3.hete dolgozom :)
 
 


aztaaa már a 16. hét, akkor nemsokára érezni fogod ahogy mocorog :)

én azt várom már nagyon, hogy az én kis teknőstojásaim :) érezhetőek legyenek és mocorogjanak :)

most úgy látom,hogy mérhetetlenűl messze van az az idő ...

már 3. hete? upsz akkor valahol lemaradtam és akkor te maradsz végig Dévisznél terhesgondozáson gondolom :) úgy tudom ott még szigorúbb, bár én megértem, mert mindig csak a javunkat akarja és a babáét/két.
 
 


Igen, maradok Dévisznél terhesgondozáson. Aranyos nagyon, mindig viccelődik, de a vérképem rossz volt és olyankor kőkemény, ha baj van, de ez nem is baj, nagyon vigyáz rám és a babára :)

Már két hete érzem a kicsi mozgását :)

És nagyon nagy a pocakom, pedig még alig kéne látszania :)
 
 


De ééédes pocakod van :) gondolom a párod is és te is folyton simogatod :))

jól érzi magát akkor a csöppség ha így megnőtt :)

És te mire tippelsz? lány v. fiú? mit mond az anyai megérzés?
 
 


Én a pocakom formája alapján kisfiúra tippelek :)  De majd kiderül (hátha pénteken megmutatja magát Dévisznél :)
 
 


pipus:Drágám,úristen mennyit nőtt a hasad!!!!!!És nem is mondtad,hogy már mozogEjnye bejnye!!!!!Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


ET 16,17,18 ET 16,17,18

sziasztok,
ezek a 16,17,18. napok összehasonlítása, szerintem a mai kicsit erősebb lett... :)
 
 


Sziasztok!

Szerintem is erősödött! Hu de izgi...Már mindjárt mész Déviszhez...
 
 


littletigrincs, nagyon szépen erősödik a csíkod :)   annyira örülök!!!!

nyainya, tessék már tesztelni, mert nem bírok magammal, annyira kíváncsi vagyok a te csíkjaidra is :)

morokám, drága barátnőm, látod elfelejtettem mondani, hogy ficánkol már a kis Ficánka a pocimban :)

Normocyta!!!!!

Gyere már a hírekkel!!!!  úgy vártam, hogy megírod mennyi tüszőcskéd lett!!!!!!!  kérlek szépen jelentkezz!  Hogy érzed magad, mesélj el mindent!!!!!!
 
 


Mokucica gratulálok a picidhez:)Jó egészséget és sok boldogságot
mindenkinek szurkolok!

Littletigrincs!Nálam alíg látszott a csík anno szóval szerintem sikerült.(Nem attól terhes valaki mert erős csíkjai vannak,nálam fordítva műkődött erős csíkos tesztes babák nem maradtak velem,a halványak meg igen :))mindenki másképp műkődik!Hajrá!
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok. 11 szívecske lett ami nálam kiváló eredménynek számít
De mára "csak" hárman maradtak :( most reggel óta sírok mert rettegek attól hogy holnapra egy se marad velem...
Ne haragudjatok ,nem akartam rontani a fórum hangulatát de igazán rajtatok kívül senki nem érti meg min megyek keresztül
Tudom hogy nincs mit tenni csak bizakodni de annyira félek attól hogy holnap rossz híreket fogok kapni :(
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Pipus, de édes vagy:) Nagyon cuki a pocakod és ha jobban megnézlek emlékszem rád a váróból :) ÉN pénteken tervezem, akkor leszek ET+14 napon. De szerintetek nem lesz korai a tesztelés? Littletigrincs is a 16.napon tesztelt. Bár én punkció+4 naposan kaptam vissza őket, gondolom az is számít valamit nem? Littletigrics ha jól eemlékszem te punkció+2 naposan kaptad vissza őket ugye?
 
 


nyainya, nem lesz korai!!!!  Tessék tesztelni pénteken, hozzon Neked is a Mikulás szép két csíkos tesztet :)
Úgy lesz, meglátod!!!!!!!

Normocyta, nyugi!!!  Az a három erős sejtecske!!!!  Holnapra is ott lesznek, és visszakaphatod őket!!!!

Emlékszem, mikor nekem volt punkcióm, TE akkor kaptad vissza a kicsikéidet! Sajnos akkor nekem sem sikerült.

Majd most sikeres leszel, csak bízzál benne!!!!!
Nagyon fontos, hogy bízz a kis sejtjeidben, hogy szépen osztódnak és erősek!!!! Csak így lehet hozzáfogni!!!!
Nagyon jó lesz, mikor holnap visszakapod őket!!!!!

Légy utána nagyon nyugodt, és magabiztos. Úgy fogd fel, hogy TE már kismama vagy és csak annyi a dolgod, hogy drukkolj az emrióknak, hogy szépen megtapadjanak és mélyre ássák magukat.

Én is így tettem és akkor sikerült.  Emlékszem, az elsőnél tiszta aggodalom voltam, még Te is írtad, hogy nyugi legyek, mert már kész görcs lettem.

Most én írom, hogy nyugi!!!!!   Ott lesznek holnap is és visszakapod és Veled maradnak!  CSAK BÍZZÁL BENNÜK, HOGY ÉREZZÉK A BIZTONSÁGOT!!!!!!!!
 
 


sziasztok,

nyainya: én csináltam egyet a 12. napon is, de ott annyira halvány volt, hogy nem akartam belemagyarázni semmit... de azért ott volt/ak az én kis teknőstojásom/aim :)))

aztán meg a 16. napon csináltam reggel egyet és aznap jött volna amúgy meg nekem... de szerencsére csík volt, piros nem :)

Cicamica: köszönöm :)

Én amúgy úgy indultam az egésznek, hogy pozitívan, és hogy sikerülni fog! Mikor visszakaptam őket akkor is úgy mentem haza, hogy ÉÉN MÁR KISMAMA vagyok. Beszéltem hozzájuk, simogattam a hasam, apjuk zongorázott nekik :) jah és mondtam nekik, hogy tessék termelni azt a HCG-t (ez pont péntek reggel volt mikor aznap meg olyan szurkálásokat éreztem, hogy a szemem kiugrott :)) de ezek szerint hallgattak rám a kistojások :)

Normocyta, meglesznek és jók lesznek és csak pozitív dolgokat adj nekik...sok-sok pozitív gondolat és beágyazódnak. Én ezt tudom mondani mindenkinek!!

Amúgy én annó hallgattam Pipusra! Szedtem a napi 3*100 mg E-vitamint is a stimutól egészen múlthét péntekig + Gravidat + sokszor ettem halat (tonhal, lazac stb), és ezen kívül csak beszéltem hozzájuk!!






 
 


littletigrincs, pontosan azokat csináltad, amiket én is :)   és babás lettél :)   tök jóóóóóóóóóóóó :)

normocyta, kérlek írjál le minden érzésedet majd!!! És kérdezd meg Kálmánt, hogy mikorra várható a beágyazódás. Nekem nagyon eltalálta.  Akkorát szúrt a hasamba éjjel 1-kor, hogy a karommal levertem a telcsimet az ágy támlájáról. Akkor tudtam, hogy bizony befúrta magát :)  és mosolyogtam örömömben :)
 
 


Pipus, ha most megyek 6.-án akkor mik fognak történni? UH és vérvétel is? és ezután? mit kell csinálni, és menni kell vhova, és mikor kell visszamenni megint és most akkor ez hogy van, én tudom, hogy 6.-án csak 3 hetes/ek, de amúgy meg 5 hetes/ek és akkor már azokat a fejlődési szinteket kell nézni? :)) ez is még új dolog Nekem, ahogy anno a lombik volt :)
 
 


6-án mikor mész, akkor pontosan 5 hetes terhes leszel!  Dévisznek látnia kell már petezsákot és benne magzati "elemet".

Nekem azt írta, hogy 1 db éles szélű petezsák látható, benne magzati elemmel.

Akkor egy tojás alakú petezsák látszódott és benne egy halványka 3mm-es szikhólyag (mint egy zöldborsó).
A szikhólyag fontos!!!

Ekkor nincs vérvétel, nincs semmi, csak UH és gratuláció :)

Dévisz szája a füléig fog futni, mikor meglátja az UH-on a petezsákot.

És 1 hét múlva visszarendel. Vagyis úgy, ahogy engem. Én is pénteken mentem UH-ra, és rá 10 napra hétfőn rendlt vissza, akkor már a 6. hetet fogod TE is betölteni és nem csak petezsákot fog látni, hanem egy pár mm-es baba is lesz benne!!!!!!!!  Nekem ha jól emlékszem, akkor 6mm-es volt a babám :)

Na!  Ez az izgalmas!!!!

És utána a 9.héten is visszahívott és a 11.héten is.  Szinte két hetente nézi a babát. Máshol ez nem így szokásos, de Dévisz nagyon óvatos :)

A 3. UH-nál már láttuk pulzálni a kicsi szívét is :)

Ja!  És követeld ám ki a lányoktól az UH után, hogy tegyék ki a TE sorszámodat a pultnál, és fényképezd le, hányadik sikeres lombik a TE babád :)

Én a 2208-as voltam :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Dévisz nem ad beutalót vérvételre, hanem majd szól a 8-9.héten, hogy most már elmehetsz a védőnődhöz, keresd fel és kérjél kiskönyvet és akkor majd a körzeti doki ad minden vérvételhez beutalót, mert Dévisz sajnos csak fizetős beutalót tud ani.

A védőnő nálunk nem ad beutalót, hanem én a körzetihez megyek minden beutalóért. 

 
 


huuu de izgalmas :)))
okés kikövetelem :))

és vérvétel ott lesz, vagy a körzeti sztk-ba kell menni majd?
 
 


Normocyta! Pontosan ezeket éreztem én is. Minden nap azon tipródtam, hogy nem fog maradni egy se mire beültetés lesz, ráadásul nekem hétfőn volt a punkció és pénteken kaptam őket vissza! Nagyon hosszú időnek tűnt! De biztos vagyok benne, hogy nagyon ügyes az a három kicsi bogyóka, amiket vissza fogsz kapni! Aranyos Pipus a vonalzód, nagyon reménykedek, hogy nekem is lesz vonalzóm... Littletigrincs hányadik napon volt neked a punkció, meg a visszaültetés? Mert sehogy sem jön nekem ki, hogy miért kellett volna ET+ 16. napon menseselned...
 
 


Nekem 13.-án volt Punkció és 15.-én ET, az utolsó mensim pedig okt 31. volt az első napja és ált 31.-33. napos a ciklusom
 
 


littletigrincs, a vérvétel az SZTK-ban lesz és csak kb. a 10-11.héten :)  mikor már lesz kiskönyved :)   Nem kell elsietni, hiszen annyit szúrkáltak már minket, nem??
 
 


Sziasztok :) itt ülök kint a váróban és várom hogy vissza kapjam a HÁROM bogyót :)
Nagyon rossz éjszakán vagyok túl , de most nagyon boldog vagyok :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


szia Normocyta, látod-látod mostmár ott vagy és már lehet mindjárt vissza is kapod, vagy már kaptad :)

csak pozitívan és nyugodtan töltsd otthon az időt. AHA-s lesz?

 
 


normocyta:Hívtalak,hogy érdeklődjek a bogyókáid iránt,de így már megnyugodtam!!!!!!!Látod,erős kis 3 lurkó!!!!!Megvárták a mamit!Vigyázz Rájuk nagyon,és nyugi!!!Írj ám,mert várni fogom!Puszi

pipus:Nagyon szépek a vonalzóid!!!!Írj ám ha kiderül ki lakik a pocidban!puszi

nyainya:?????Teszt??Mikor lesz már????
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Normocyta, nah mit mondtam?????  Ugye-ugye????????   Mondtam, hogy erősek a kis sejtecskéid és megvárnak!!!
Most már tessék elhinni, hogy anya leszel TE is!!!!   Ha hazamész, TE már kismamaként mész haza és ezt tartsd végig észben!!!!

Nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!   SIKERÜLNI FOG, ÉRZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tessék minden nap jelentkezni és leírni, mit érzel!!!!  Veled vagyunk itt mindannyian, remélem érzed!!!!

Puszi!


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


:) De jó Normocyta! Nagyon szerencsés vagy és boldog lehetsz, hogy hármat is vissza kaptál. Pihenj sokat az elkövetkezendő napokban és kénysztessen a leendő apuka. Moro dec 6-án reggel terveztem, de alig bírok már magammal. Most is jövök haza a boltból és valami azt sugalta, hogy azonnal csináljak tesztet...fel dobtam egy pénz érmét és az jött ki, hogy ne csináljak. Szóval már itt tartok, gondolhatod hogy kivagyok....MÉg nem jött meg, de nekem az Utro-tól nem is szokott! SZóval ez nem jelent sajna semmit! A mellem egyik nap fáj, egyik nap nem, szóval erre sem tudok hagyatkozni...mást nem érzek. Kicsit görcsölgetek néha...azt sem tudom, hogy jó jel-e vagy csak meg akar jönni....Lányok csupa kérdő jel minden!!!!! Bár csak anyuka lehetnék, annyira vágyom rá, hogy el sem tudom mondani!!!!!
 
 


nyainya: kérlek bízzál, anya leszel! Tudom. nem véletlen az sem,,hogy a lombik kérdésben olyan hirtelen kellett döntened, az sem véletlen, hogy mikuláskor fogsz tesztelni...

pénteken felkelsz és megcsinálod azt a tesztet és ajándékot kapsz  aztán pedig szépen megírod nekünk ezt kapjuk mi tőled 6.-án :) jó? nagyon erős vagy, a holnapi nap csak úgy elsuhan lefekszel alszol és ki fog derülni.

Tudod azt mondtuk,hogy mi benne vagyunk a szériában 

ne keress tüntet, mindig változik, nincs 2 egyforma nap!!! ezt jegyezd meg!
 
 


Nézzétek ezt kaptam ma a szülinapomra az én szerelmemtől:)
az élettől meg a 2. csíkot :)
 
 


Köszi littlitigrics, legyen igazad! Míg el nem felejtem Nagyon nagyon Boldog Születésnapot Kívánok, szerintem ez a mostani felejthetetlen számodra...:)
 
 


littletigrincs!  NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!! EZ EGY EMLÉKEZETES SZÜLINIAP, UGYE????
Vigyázzatok magatokra!!!!   Holnap Déviszezünk :)   Nekem meg letépi a fejem, mert megint híztam nagyon sokat

nyainya, be vagyok sózva a holnapi tesztelésed miatt!!!!   Reggel 7-kor itt fogom lesni a gépet, gyere ám a jó hírrel és a két csíkos tesztecskéddel :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


nyainya:Jaj, én nem bírnám ki tesztelés nélkül!!!!Erős vagy,és szerintem az a megérzésem,holnap egy szép pozi teszted lesz!!!!!!De már nagyon várjuk!!!!!!!

littletigrincs:Nagyon sok Boldog Születésnapot!!!!Szerintem ennél szebb szülinapod még soha nem volt!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm Lányok :))

igen, ez az a szülinap amire idén vártam, már nyáron azt mondtam, hogy nekem nem kell semmilyen ajándék, csak egy két csíkos teszt. :) megkaptam...
és már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fogunk Apánkkal holnap látni :)


Nyainya: igen, reggel 7kor szerintem aki teheti itt fog csücsülni és várja az eredményedet, reggel rajtad lesz a Világ szeme :)
 
 


Kedves Mindenki :) itthon pihenek a három Bogyóval
Tegnap inkább feküdtem . Ma már egy kicsit fekszem egy kicsit fent vagyok, voltunk sétálni a napsütésben egy fél órát :)
Szedek E vitamint , Astrixot, Multivitamint , iszom a búzafűlevet... Ha van valami jó tanácsotok amit szerintetek tehetek szívesen fogadom :)
Tudom hogy nem kizárólag ezeken múlik , de azért én szeretnék mindent megtenni :)
Ha hétfőn volt a punkcio és tegnap kaptam őket vissza akkor mikorra várható a beültetés ? A barátnőm azt mondta hogy hétfőn :)
Az Utrogestannal mindig bajom volt eddig mert a kis golyókat alig tudtam normálisan kellő "magasságba " felrakni .., de találtam most otthon egy régi canesten kúphoz való bontatlan aplikátort,nagy pörfekt pont erre lett kitalálva :) pont belefér a 2 golyó nem gurul ki belőlem és nem is folyik ki olyan hamar ... Persze nem "ütközésig" nyomom fel , de ugy szerintem nagyon jól működik a dolog :)
Nyainya nagyon izgulok !!:) azonnal írd meg a jó hírt :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok! Képzeljétek mikor fel keltem reggel, annyira de annyira megkívántam apát...ugye már 3 hete nem élhetünk házas életet...és mondom magamban...Jó...most csinálok egy tesztet, mert egy nap már nem számít, ha jó a hír, ha meg nem...akkor meg letámadom az ágyikóban az én kis babámat...Hát lányok...nem lett hancur! Életem első két csíkos tesztje! És nagyon szép, erős csík! Azt hiszem még fel sem fogtam! Pénteken megyek Déviszhez, már csak azért kell izgulnom, hogy jó helyen legyenek a picikék! Köszi lányok a szurkolást...normocyta rajtad a sor!
 
 


Nyainya, láááátod én mondtam!!!! GRATULÁÁÁÁÁÁLOOOOOOK !!!! annyira örülök, látod a szériánk :) ezaz!!!! jajj megölelgetnélek most :)

Normocyta most tényleg te jössz!!!!!!


 
 


Csajok mind2-nek szívből gratulálok!!!littregrincs nagyon boldog szülinapot még benne vagyok a 8napban remélem:) Nagyon ügyesek voltatok!Normocyta,drukkolok nagyon és remélem karácsonyra neked is lesz 2csíkod:) Én kedden voltam keneten és chlamydián a drága kedvenc Dévai dokinknál és januárban kezdünk.Remélem januárban végre sikerül nekünk is és nem hal el a terhességem mint most.Az én drága barátnőmnek pipuskámnak holnap drukkolok és én kisfiura tippelek:) Hívj holnap,mert számonkérem ám:)
Csajok írjatok majd.

Ani
 
 


nyainya!!!!!!!!!!   szuperrrrrrrrrrrrrrr!   megmondtam :)    De nagyon örülök Nektek!!!!

NORMOCYTA, MOST PEDIG TE JÖSSZ!!!!  ÉRZEM, HOGY SIKERÜL NEKED IS!!!!!!!!!!!!!!!

Figyuzz, én a sikertelen lombiknál szinte csak pisilni és enni keltem fel, sajnos nem sikerült.   A sikeresnél úgy volt, hogy beültetés napján csak pisilni keltem fel, de másnap már többször felkeltem, óvatosan sétálgattam, főzöcskéztem, de sokat pihiztam.

Ne hajolgass, ne guggolgass, óvatosan lépkedj!   És ami talán a legfontosabb!!!!    Hidd el, hogy anya vagy. Anya vagy már most!!!!   Ha ebben a tudatban telnek a napok, akkor Veled maradnak a picikék!!!!!   Ez fix!  Minden agyban dől el. Az összes kétséget ki kell zárnod magadból.

És beszélj hozzájuk, hogy nagyon vártátok már őket és maradjanak veletek és kapaszkodjanak ügyesen!!!! Koncentrálj!!!!

Szerdán volt a beültetésed, tehát vasárnapról hétfőre virradó éjszaka kb. 1-3 óra között fog beágyazódni. Ez jó, mert pont nyugalomban lesz a tested :)

TISZTA SZÍVEMBŐL DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Csajok, sajnos nem lett jó a laborom. Hiába vettem be a 14 szem óriási augmentint, nem használt :(

Sajnos még mindig gyulladás van a szervezetemben, sőt!  Tovább nőtt az érték :(   

Annyira el voltam keseredve, hogy egész délután sírtam, mert nagyon féltem a kisbabámat, hogy gyulladásos vért kap tőlem, nehogy baja legyen ettől :(

Ráadásul már minden értékem rossz, 9 csillagom volt, ahol eltérés mutatkozott. Gajra van menve a vérképem :(

Mi lehet a baj????

És a hasam minden nap fáj. Egy pocaknak nem kellene fájnia, ha baba van benne.  A lepényleválás óta van ez az állandó fájdalom, tutira veszem, hogy a hasamban valami visszamaradt. Valami szövetelhalás vagy tályog :(


Másik:

Nyainya, Littletingrincs, mikor mentem ma Déviszhez? Hányra?   én 3 órakor megyek :)

Hátha nekem is szerencsét hoz a mai nap és megutdom a kisbabánk nemét :)   DRUKKOLJATOK KÉRLEK!!!!

EZ TÉNYLEG EGY JÓ SZÉRIA :)   ELINDÍTOTTAM A BABÁSODÁST, MOST NORMOCYTA JÖN :))))


Normocyta, kaptál prednisolont és ovitrell szurit, amit pénteken kell beszúrnod????

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: