Új privát üzeneted érkezett!

Nyainya: nekem is inszemináció volt, és nekem a 15.napon volt először pozitív a teszt. De az még nagyon halvány volt. Gondolom, hogy mindenkinél más, de nem hiszem, hogy a 10.napon pozitívat lehet tesztelni. Ha bírod, akkor ne tesztelj idő előtt. Bár én sem bírtam ki.
Én izgulok màr, papír szerint 4 hét van vissza. De én nem keresek a neten szülési videókat történeteket sem.

Moro: szerintem ez nem rossz és ennél csak jobb lesz. Én szorítok. Kellenek már az új kismamik a topikba. Pussz

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica:Köszönöm a drukkot,őszintén rám fér!!!Nagyon szeretném ,ha most tényleg sikerülne!!
Hú,Te már nagyon a végén vagy!Vigyázz Magatokra,minen rendben lesz ne izgulj!Nemsokára a kezedben tarthatod a Csodát!Irigyellek ám!!!
Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Mokucica megkérdezhetem, hogy nektek hányadik inszem volt? És, hogy nálatok mi a gond, amiért inszemezni kellett? Meg azt, hogy mennyi sperma lett felhelyezve? Bocsi a sok kérdésért, de nagyon érdekel....


 
 

 
 

Nyainya: nálunk velem volt a bibi. Nem volt peteérésem, rendes ciklusom, jobb petevezeték elzárodva és pechemre mindig csak ott termelődtek a tüszők. 1 sikertelen inszemináció októberben majd 1 leállított decemberben. Utána 60 napos ciklus után a februári ciklusban március 1-én volt a 2 inszemináció, amit Dévai le akart állítani, mivel csak 1 tüszőm volt, de végre a jó oldalt. Férjemnél minden rendben. Normocyta egyszer azt mondta, hogy neki lovasezrede van. 60 millió válogatott spermát kaptam vissza. Annyira nem biztunk benne, lemondtunk róla, lelkiekben már a lombikra készültünk, csak Dévai nem engedte. Mivel csak az egyik oldalon voltam zárt illetve pàromnál minden rendbe volt. Nekünk ragaszkodott a 6 sikertelen inszeminációhoz. De szerencsére sikerült. Még mindig nehéz elhinni, pedig nemsokára megszületik a kisfiúnk.
Kívánom, hogy sikerüljön most Nektek is. Kaptál inszemináció előtt 2 nappal este tüszőrepesztőt? Én az elsőnél nem, de ennél a sikeresnél kellett adnom egyet. Ovitrell vagy valami hasonló nevű injekciót.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica nem sajnos nem adott. AZt mondta pénteken reggel mikor az ultrahangon voltam, hogy 24x26 mm a tüsző és nagyon vékony a fala...és hogy bármikor kipukkanhat...Úgyhogy nem kaptam! 60 millió, uh el sem hiszem, hogy van annyi a világon :)
 
 


Sziasztok csajok! bocs, hogy kicsit megkésve jelentkezem a pénteki UH óta.
Szóval Majdnem 3 órát vártunk, már kész voltam teljesen :(

De annál nagyobb volt az öröm :)

A babuckánk már nagyon szépen ficánkol, el is neveztem Ficánkának :)

24,3mm a CRL (fejétől a popsijáig) és csodaszépen dobogott a kis szíve. Annyira de annyira jó volt látni :)

Apánk azt mondta, nagyon Rám hasonlít és próbálta elkunyizni, hogy adjam majd neki, ha kislány lesz.
Mondtam, hogy inkább majd sokszor átviszem hozzá, hiszen szinte egy utcában lakom a rendelővel :)

November 11-én hétfőn megyek a genetikai Uh-ra és kombinált tesztet csinálnak. Remélem, minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!!

Még mindig nem érzek semmit a terhességből, nem is értem.... A 10. hét közepén túl vagyok most :)

CSAJOK! EZERREL DRUKKOLOK MINDENKINEK!!!!
LOMBIKOSNAK, INSZEMESNEK!   BABÁSODJATOK!!!!!!  HAJRÁ!!!!!
 
 


Sziasztok!
Pipus gratulálok :) nagyon jó és felemelő érzés lehetett látni Ficánkádat :)

Nekem jövhéten jön meg, remélem kedden v. szerdán és akkor mehetek szondázni és elkezdődik :) drukk azért van bennem rendesen!

Mindenkinek szorítok és igenis tessék mindenkinek BABÁSODNI ;)
 
 


Littletigrincs:Hamar eltelt az idő,ugye?Már kezdessz isNe izgulj minden rendben lesz!

Igazatok van, mostmár Babásodjunk!!!!!Én már rajta vagyok a dolgon,hétfőn leszívás!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Csajok nagyon izgi ez az egész most :)  olyan gyorsan pörögnek az események :)
Morokám, jöv.héten már babás leszel :)
littlegrincs, neked is pikk-pakk eljön a beültetés ideje. Ne félj, tuti jó lesz!!!!
Nyainya, Te pedig mindjárt nézheted a pozi tesztedet :)
 
 


Drága Pipusom:Ez így lesz ,jövőhéten  már nekem is lesz Ficánkám,vagy Ficánkáim?!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro , aztaaaa ez nagyon izgi, tényleg mindjárt kapod a babszemeket! :) nagyon szorítok meg amúgyis!! itt mindenki hős :) meg kalandvágyó őserdő hőse :)
 
 


Littletigrincs:Felgyorsultak nálam az események az biztos!!Köszi a drukkot!!!Majd meglátod milyen hamar repül az idő,és csak azt veszed észre,hogy beköltözött Valaki a pocidba!!!!Neked most kezdődik az őserdei kaland!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Ne is mond, én kb úgy érzem magam, hogy most toporgok a repülőtéren, már lassan check in van aztán indul a gép, és majd jövhéten ki fognak dobni az őserdő peremén :))

De azért várom persze, főleg azt hogy megkapjam őket, és velem legyenek és végre beszélhessek hozzájuk és rávegyem őket, hogy jó helyük lesz nálunk :)))
 
 


ez így van littletigrincs, valóban beszélni kell hozzájuk, hogy nagyon kapaszkodjanak és maradjanak a pocink mélyén :)

Én a mai napig beszélgetek a kis Ficánkánkkal :)

Moro, Te is nagyon beszélj hozzájuk!!!!!!!!!!!!!

Én még azt is megbeszéltem vele, hogy nagyon aranyos lesz és nem lesz hányingerem, mert muszáj ellátnom a két nagyobb testvérét és apukáját korán reggelente és mindig. Sőt, megkértem rá, hogy ügyesen szülessen majd meg, ne nagyon fájjon :)
 
 


Lányok,hétfőn leszívás!Szépecskék a sejtjeim,Apánk megvolt elégedve velük.És képzeljétek 11db-ot számoltam össze,persze benne van a 2 kicsikém isAz első uh -hoz képest,ahol ugye 6 sejtecske volt,ez most kánaán!!!Meglátjuk mennyi lesz az annyi majd!Drukkoljatok!Jó hétvégét mindenkinek!Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


És még rinyáltál nekem, hogy 6 sejtecskéd van. Ugye mondtam, hogy jó lesz az mire eljön a leszívás :)
DRUKKOLOK EZERREL!!!!!

CSAK POZITÍVAN!!!!!!
 
 


pipus:Bevallom igazad volt!!Na jó, de Te is rinyáltál volna a helyemben!!!Köszönöm Neked a drukkot,és mindent....!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Tudod, ezer %-ban Veled vagyok, együtt csináljuk végig :)
 
 


Pipus:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


2 nap  és leszívás
 
 


Pipus:Ne is monddMár kezd para lenni!De már nagyon várom is!!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

A visszaolvasás nekem mindig nehézkes a 2 kis hercegnő miatt, de látom haladnak mindenkinél a dolgok. 
Pipus: Nagy gratula Fincánkához. Mondtam én, hopgy nem szabad feladni. 

Hoztam bíztatásra okot adó képeket, ha nem bánjátok. Pici hercegnőink pénteken már 1 évesek lesznek. Nem igazán tudom, hogy hová tűnt ez az 1 év. 


Rita Réka Réka

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok!

Jaj Zafír, zabálni valók a lánykák! Büszke lehetsz rájuk. Moro holnap nagy kalappal, ne izgulj minden rendben lesz! Nagyon sokat fogok gondolni rád....
 
 


Zarír!!!  Tüneményesek, csodaszépek a kislányaid :)   Elolvadtam Tőlük :)  

Morokám, ezerrel szoríííítok :)
 
 


Szia Zafír,Sheil és Dario88:)

Gyönyörűek a kicsik:)

Gratulálok hozzájuk!

Mokucica könnyű szülést:)és sok tejcsit.

Többieknek megy a drukk,és tényleg soha nem szabad feladni.
Mindenkinek sikerülhet!


Ő a mi kis hercegünk :)


cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Nyainya: hogy vagy? Szorítok nagyon hogy sikerüljön.

Moro: csuriban a kezem érted. Gyere a jó hírekkel, amint tudsz.

Zafír: itt is imádok őket. ♥♥♥

Pipus: nem semmi a 3 órás várakozás, de a jó hír gondolom kárpótolt. Annyira örülök, hogy pocakos vagy Te is. ♡

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Cicamica: Köszönöm, remélem hogy így lesz, sőt biztos vagyok benne.
Nagyon gyönyörű hercegetek van. Sok örömet és boldogságot Nektek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Kvzsuzsi:)

Most láttam a hajas babádat gyönyörű:)
Bocs,hogy az előbb kihagytalak a szorásból:)
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok mokucica, köszi. Diplomamunkát írok, próbálok nem gondolkodni rajta annyit. Most először eldöntöttem, hogy nem csinálok tesztet csak a 14 nap után. Most vagyok a 10-en! Eddig nagyon pozitív voltam, úgy éreztem, hogy most sikerült. Ma egy kicsit "semmien" érzésem van! Reméelm holnap jobb lesz! :) Mindenkinek nagyon szorítok! Puszi lányok!
 
 


nyainya nagyon drukkolok!!!!!
 
 


sziasztok,

jajj de gyönyörű babák :) gratulálok Nektek!

Moro: drukkolok :) annyira, de annyira ügyi vagy

nyainya: szuper ügyes vagy, bírd is ki, és meglesz a gyümölcse ott lesz az a két csík, szorítok ezerrel...

Én meg most szembesűltem vele, hogy ezen a héten ha végre kegyeskedne megjönni akkor csak az egyetlen esélyem a szerda :( ez kicsit elszomorít és megijeszt :( nem akarom elbukni ezt a hónapot, indulni akarok... úgyh. most kicsit magam alatt vok :((

ne hari hogy ennyi jó és szép látvány és dolog után én meg itt picsogok :(
 
 


Littletigrincs: Dévaiékat nem szokták visszatartani az "ünnepek". Szoktak lenni húsvét pünkösd hétfőn is, március 15-én is. Nem tudom hogy változtattak-e, de ha nem, akkor szerintem lesznek november 1-én is.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Persze, hogy lesznek!!!   Ahogy Ágnes mondja, a tüszők nem tudják, hogy ünnep van :) 
tuti lesznek pénteken, mert tudom, hogy ET is lesz aznap :)
 
 


Littletigrincs!

Aviva tornát ismered?
Van egy pár segítő gyakorlat ilyen "gondokra":)
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


ohhh tényleg,komolyan?Pipus:  Ez nagyszerű lenne és az idegállapotomon is segítene, ha tényleg vannak 1-én :)
meg ha van ET is akkor huh nem bukok... :)

cicamica: sajnos nem ismerem az avivát... :(
 
 


Köszi lányok! Sokat segít, hogy itt vagytok nekem és támogadtok. Littletigrincs nincs ilyen, hogy ünnep én úgy tudom. De ha biztosra akarsz menni, hívd fel őket! Én ha nem értek valamit felhívom Déviszt és megnyugtat! Moro most mehet haza nagyjából...
 
 


Sziasztok Lányok!!!!
Először is nagyon szépen köszönöm a sok-sok drukkot,segített!!!!12db tüszőcske lett az erdmény!!!!!Erre nem számítottam!A nagy érdeklődés miatt,röviden ennyi,de ígérem holnap részletesebb leszek!Most megyek pihenni!!!!!És tényleg köszönöm Mindenkinek,aki gondolt rám!!!!Puszi Nektek
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: ez nagyon jóóóó hír ♡♡♡

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica:Köszönöm, édes vagy!!!!!!

Szóval  a tegnapi napom nagyon jól sikerült,3-an voltunk,én voltam az első!amikor megláttam a tenyeremben a 12-es számot,azt hittem itt valami nem stimmel!De stimmelt!A csajok is akik velem voltak,11 és 12 tüszőjük lett,szóval Apánk nagyon boldog volt!!!!2-szer is bejött megnézni minket.és megkérdezni, hogy vagyunk!!!
A hasam az talán most fájt a legjobban az öszes lombik közül,de mondjuk még soha nem volt ennyi tüszőm,még a Káliban sem!Ja,és sok husit kell ennem!!!!!

LÁNYOK!Most telefonáltam,és 10 db szabályosan osztódó babánk van!!!!Holnap reggel megyek uh-ra,és ha megmaradnak, akkor továbbtenyésztés és fagyasztás!De azért viszem a kis "kórházi"pakkomat!!!!
Most itt sírdogálok örömömben!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: Ennél jobb hírrel nem is jöhettél volna. Ez nagyon szuper. Örömünkbe szabad sírdogálni
Egyél ma sok husit és igyál nagyon sokat, ha van erőd, akkor menj el sétálni, nehogy túlstimus legyél és emiatt ne kaphass vissza többet. Tessék most az összes utasítást betartani, és továbbra is drukkolunk, én duplán a kismókuskámmal
Vigyázz nagyon magadra, Millió puszi

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Moro ez csodálatos :) nagyon ügyes vagy !! De Dévisz is ;)

egyél, igyál és gondolj arra, hogy nemsokára veled lesznek a kicsikéid, aztán produkálsz 2 csíkot :)
 
 


Köszönöm,köszönöm Mokucica!!!!!Mindent betartok szigorúan,reggelire is húst ettem,már hajnalba lesütöttem!!!Hála istennek a víz ivással sincs gondom!!!!Puszi Nektek!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm Neked is Littletigrincs!!!!!Már csak az lebeg a szemem előtt,hogy igen, most jött el az én időm,és ezért mindent meg is fogok tenni,és igen lesz 2 csík!!!!!!!(Apánk azért tud valamit!!!)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


MORO!!! Ez nagyon nagyon jó hír! De ügyesek vagytok! Nagyon nagy most az öröm nálatok....Tök boldog vagyok most! És hányat akrtok vissza ültetni? 
Mokuscica, mesélsz nekem kicsit arról, hogy nálad, hogy volt az inszem után? Hány napra csináltál tesztet? Éreztél valamit? Én most vagyok a 13. napon, de kezdődnek a menses tünetei...és aggódom kicsit...
 
 


Nyainya: én a 14-15 napon teszteltem pozitívat. Nem emlékszem pontosan. De nekem is voltak mensi szerű tüneteim. Cicifájdalom, görcsök, sőt 2-3napig barnáztam is. Ugyhogy ameddig nem jön meg, addig nem feladni és csak pozitívan. Ha van magneB6-od, akkor azt szedhetsz, attól nyugalomba van a méh. Ezt nekem Dévai mondta. Remélem hogy csupa jó hírekkel fogsz jönni.
Mi drukkolunk ezerrel mindenkinek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi szépen!

Utrogestánt te szedtél? Mert addig nem fog nekem megjönni, míg szedem!
 
 


Én nem kaptam utrot.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Értem, akkor, majd meg látjuk mi lesz....már csak várni kell...csak az a legnehezebb...!!!
 
 


Nyainya:Tényleg nagy az öröm!!!

Ma voltam Apánknál,8 babánk maradt meg mára!!!!!4-et továbbtenyésztenek péntekig,4 pedig fagyibaba lesz!!
Viszont a jobb petefészkem elég nagy és van egy kis hasűri folyadékom is,ezért Apánk max.2 bébit javasolt vissza.Mi akár a 4-et is bevállaltuk volna!!!De most tanácstalan vagyok,Apánk azt mondta Ő annyit rak be amennyit akarunk,de alá kell írni, hogy mi kértük,és vállaljuk a kockázatot!Most sok husit eszem,még mindig ,hátha péntekig lesz változás,és talán menni fog a 3,persze ha addig megmaradnak a cseppek,mert ugye még az is kérdés péntekig kibírják-e?Nem tudom mi tévő legyek!!!!!
Eddig soha nem volt ilyen problémám!


moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro,szerintem ne foglalkozz most ezzel, az is lehet, hogy csak kettecsként maradnak és akkor nem is kell dönteni...ha hárman maradnak , akkor még mindíg döntehettek őgy hogy kéritek őket vissza, de mondjuk a 4 szerintem kockázatos, ha minimális hiperstimu is van, mert nehogy mindd elveszítsed... de szerintem egyelőre edd a nagyon nagyon sok hőst, és igyál rengeteget, mert ha ez minimálisan is tud javítani a mostani állapotodon, akkor érdemes elgondolkodni 3 bogyón, de ha még emellett is romlik, akkor inkább ne kockáztassatok, hogy emiatt ne sikerüljön...
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: