Új privát üzeneted érkezett!

nyainya!  tesztet kérek, gyönyörködni akarok :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Jó- jó igyekszem, csak annyira béna vagyok ezekhez a számítógépes feltöltésekhez...AMúgy én jövő7 pénteken megyek csak, addig várnom kell sajnos...
 
 


PIPUS SZERINTEM NE IZGULJ, NEM LESZ SEMMI BAJOTOK! Ez a pici baba olyan ügyes....az orvosok meg hülyék, hogy nem tudnak rendbe hozzni...
 
 

 
 

littletigrincs, hánykor mész Déviszhez?
 
 


sziasztok,
reggel csinltam egy 25-ös erősségű tesztet, aztán telefonáltam...
9re mentem Apánkhoz, senki nem volt képzeljétek, kongott a váró :)
csak 1 pár volt, meg 3 műtétes.

Jelentem 1 éles szélű petezsák látható :))

Apánkat 4szer is megölelgettem, vittem kis mikulás apróságot neki is meg kollektívan a többieknek :)
Mire kimentem addigra növelték a számot :))))

 
 


Megpróbálom, remélem látni valamit...puszi
 
 


 
 


nyainya, mikor lent a rózsaszín mezőre kattintasz KÉP / Dokumentum feltöltése akkor válaszd ki a képet amit szeretnél és mikor ez megvan alatta ott lesz, hogy FELTÖLTÉS INDÍTÁSA arra is katt rá. és utána a küldés gomb :) menni fog ez is :)
 
 


aztaaaa, ez nagyon határozott 2. csík mind a kettőnél :)

nagyon tudtok :)
 
 


De szépek a tesztek csajok!!!! Gratula :)

Ha jól számolok, akkor kereken 11 hét alatt 13 terhességet produkált Dévisz :)

Én voltam a 2208-as 5 hetesen, és ma vagyok 16 hetes.   Nem rossz arány hetente egy baba :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus akkor gratulálhatsz neki, hogy nagyon "termékeny" :))) ilyen rövid idő alatt ennyi gyerek :)
 
 


nyainya:Annyira éreztem!!!NAGY-NAGY GRATULA!!!!!!!!!!!!

pipus:Nyugi!Írok majd!!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Drága Pipus mit mondott Apánk a leleteidre? És kiderült hogy Ficánka "megkukacosodott"-e :) ?
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Dréga lányok!

Nincsenek jó híreim, sőt egyenesen elkeserítő és aggasztó.Úgy látszik, hogy eléggé peches vagyok, mint eddig mindig az életben. Most is.

Volt ugye a méhlepény leválásom, hematomával párosítva, azt megúsztuk hála!!!!!

A leleteimről:

Apánk nem akadt ki annyira a még mindig 3x-os CRP eredményen, hiszen a 4 vérvétel eredménye alapján nem változik, szinte állandó a szint (a lényeg, hogy nem duplázódik!!!!), ezért ez most eltörpül a nagyobb baj mellett, most a CRP-vel ahogy Ő mondta, nem foglalkozunk. Nagyobb a baj.

Sajnos a vérképem iszonyatos :(   És ami állítólag a legaggasztóbb, hogy a thrombocitám 2 hét alatt 30 egységgel csökkent. Amúgy 150 - 400 között kell lennie és nekem 2 hete 150 volt, épp minimum határon, de a héten elkészült vérvétel alapján 120-ra csökkent. Ez drasztikus.


Apánk kiakadt totál. Azt mondta, hogy valamiért a vörös csontvelőm nem termel vérlemezkéket, ezért vérzékeny lettem. És ha a thrombocitám 100 alá csökkent, akkor bizony meg kell szakítani a terhességet, mert elvérzek szülés közben és nem tud értem tenni semmit.

100 alatt kritikus állapot lesz.  És ha 2 hét alatt csökkent 30-at, akkor kb. karácsonyra várható, hogy 100 alá megy, és abban a pillanatban azonnal menni kell a János kórházba, és eldöntik mi legyen a sorsom.

Kaphatok szülésig brutál mennyiségű szteroidot, de az nem jó a babának. Vagy ha nem használ a szteroid, akkor meg kell szakítani a terhességemet.

Én nem azért közdöttem 8 éven át, hogy a most csodaszépen fejlődő kisbabámat elveszítsem.

1 hetet kaptam, hogy sűrgősséggel konzultáljak egy hematológussal és kitalálják, hogyan növeljék meg a thrombocitámat, mert baj lesz.

Azt mondta, hogy emlékezzek vissza mit mondott nekem :  VISZ AZ ŐSERDŐBE!!!!! és hogy én aláírtam a papírt, hogy bemegyek vele az őserdőbe.

Úgy látszik, hogy nekem a sok hormon a vérképző szerveimet "támadta meg", nem működnek.

Azt mondta még, hogy 50 terhességből 1x fordul elő ilyen, hát én pont belesétáltam :(


NAGYON TÜNDÉR VOLT, TISZTA AGGODALOM, HISZEN EGYÜTT KÜZDÖTTÜNK A BABÁÉRT, NEM ÉLNÉNK TÚL, HA MOST NEKI KELLENE MEGSZAKÍTANI A BABA ÉLETÉT :(

De a végére hagyom a hírt:

8 évig mi a szerelmemmel Franciskát vártunk, végig kislányban gondolkodtunk.

Én anyai szívemmel éreztem, hogy kisfiú van a pocimban.  Egyszerűen éreztem, ahogy a másik kettőnél is és nem tévedtem.

DÉVISZ AZT MONDTA, HOGY KISFIÚNK LESZ :)   Kissé "sokkolt" a hír, de majd megszokom :)

Puszi mindenkinek!!!!!


Normo, Te olyan jól informált vagy!   Nem tudsz valamit, amivel lehetne növelni a thrombocitámat és tehetnék a vérszegénységem ellen???????????


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus ehhez tényleg haematológus kell mert gondolom kèt lehetőség van vagy kapsz thrombocytát tartalmazó transzfúziót ( nem teljes vér csak olyan ami csak thr tartalmaz ) de azt lehet hogy babával nem lehet...
Vagy vmi olyan szert ami serkenti a csontvelő működését nálunk az Onkològián adnak annak akinek a kemo nagyon leviszi a sejtszámot
Valamint a barátnőm végig szedett szteroidot mert annyira ekcémás, nem is kis mennyiséget és semmi baja a babának :)
Én a László KH haematológiáját keresném meg ők a legjobbak
Nem tudom mi a menete de hidd el hogy Dévai mindig a legrosszabbat mondja
Nem hiszem hogy az az egyetlen megoldás hogy elvegyék a kis tököst
Annál azért sokkal jobb ma már az orvostudomány
Ne halogasd egy percet se de hidd el ez nem menthetetlen
Ha az lenne akkor Dévai megmondta volna
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Igen, én is ezt gondolom!   Hétfőn délután rendel a körzeti, ő adhat beutalót és azonnal keresünk hematológust!!!!   Apánk kicsit tart a sok szteroidtól, de mondta, hogy ha kell, akkor bizony kell!!!!

Remélem, tényleg nem árt a kis kukacosunknak!!!!!!!!!!!!

Hogy vagy?   Érzel valamit??????    Ne feledd, vasárnap estétől hétfő reggelig fognak beágyazódni a kicsikéid :)

Ugye, pihizel??  nem mászkálsz sokat???
 
 


Hát megvagyok ... Tegnap este óta fájdogál a hasam alja , igazából nem tudom miért mert ezek szerint korai még ha a beágyazódást vesszük
Ma egy kis vér is volt a betéten de az attól is lehet hogy sajna egy fogó-szerű célszerszammal kellett a belső méhszájam kinyitni az ETnél :(
Mondtàk is hogy pár napig előfordulhat vérzés
Mondjuk lehet hogy a hasam is attól érzem mert megbirizgálták a méhszájam
Nagyjából ennyi , nem fáj a mellem , nem puffad a hasam ( szóval gondolom nincs azóta se hiperstimulációm ) kb ennyi... Egyik percbe biztos vagyok abban hogy baba lesz a
Következő órában meg szinte tutira veszem hogy nem .....
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normo, ne legyen benned bizonytalanság. Az jó, ha fáj a hasad, nekem is fájt. Mivel kb. ma estétől várható a beágyazódás, kb holnaptól kell elkezdenie a pocidban puffadni.

DE pihizz egész nap, mert nem törvényszerű, hogy mindenkinek pont a 7.nap környékén ágyazódik a pici, én bevallom már előző nap is éreztem, hogy dolgozik bennem a Fecánka.

Próbálj keveset jönni-menni a mai nap, nehogy lerázkódjon, ha már odacuppant a nyálkahártyádhoz. Ezért is fájdogálhat ám a hasad, mert már rátapadt és most kezdi beásni magát.

Holnap is pihizz sokat, utána már mászkálhatsz kedved szerint, óvatosan.

BÍZZÁL MAGADBAN ÉS FŐLEG A PICIKÉIDBEN, HOGY MOST ÜGYESEN KAPASZKODNAK :)    a vérzés is lehet attól, hogy odacuppant a méhed falára!!!!   Gondolj inkább erre a variációra és bíztasd őket :))))

Fontos a hited, érzik ők is :)

Drukkolok ezerrel, minden nap írjál, hogy mit érzel.

Nekem egy percig sem fájt a mellem, nem is volt megduzzadva, inkább olyan puha volt :(   És kb. a 6.héten kezdett fájni.

Inkább a bimbóm lett extra halványan érzékeny, mikor töröltem magam zuhanyzás után

NORMO, MOST BABÁS KARÁCSONYOD LESZ :)

Puszillak, ügyesen!!!!!!!
 
 


Kedves Pipus!Én a trombózis központba jártam ,magán és soronkívül kaptam időpontot.
Vannak ott direkt terhességre szakosodott orvosok is,nagyon jó hely

A másik a szteroid
Örülj,hogy fiút vársz,mert a fiú magzatokra kevésbé hat bármilyen szinten is a szteroid alapú gyógyszerek.Lánynál lenne csak gáz.

Szurkolok ,majd írj hogy mi volt.

A Honvéd kórházba szokták a problémás terheseket küldeni.Vigyázz magatokra és szorítok.

 www.tromboziskozpont.hu
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


cicamica, nagyon köszi :)   Tesóm intézett időpontot soron kívül a Honvéd Kórházba 16.-ra hétfőre :)
Drukkoljatok :)
 
 


Normocyta, na???? éreztél valamit????????????
 
 


Pipus én semmit nem éreztem :shock: az az igazság hogy ha nem lett volna korai akkor azt gondolnám hogy szombaton ágyazódtak be mert akkor fajt a hasameg volt egy pici vérzés ... Most már épp csak érzem a hasam és a mellem is fájdogál de mondjuk az eddig minden beülti utan fájt hol jóban hol kevésbé.. Sztem az Utrogestannak is van ilyen hatása .., azt gondoltam hogy vasárnap tesztelek ha addig mem jön meg, mivel nekem mindig pontos ...
Nagyon túl lennék már ezen a hétvégén vagy így vagy ugy
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Bocsi a hibákért a telefonról irok és néha átírja a szavakat :?
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


nekem nagyon gyanús ez a kis vérzés. Margó barátnőmnek is 1 napon volt ilyen minimális vérzése :)  ott volt a baba :)  

simán lehet, hogy a Te babád akkor ágyazódott :)  Normo, volt máskor is ilyen vércsepp???????????   Vagy most ez az első ilyen eset???

Jaj, én annyira izgulok Érted!   Hogy a fenébe bírod ki a teszteléssel vasárnapig????  Nagyon higgadt és türelmes vagy :)
 
 


Normocyta hányadik napod lesz beülti óta vasárnap? Én szerintem nem törvényszerű a beágyazódás időpontja! SZóval simán lehet előbb! Képzeljétek ma elmentem vérvételre HCG szintet méretni, meg a nőgyógyászomhoz ultrahangra...nem bírtam várni péntekig. Illetve bírok várni csak szerintem több zsem többet lát. Szóval a hcg-m 2718 volt. Nagyon üröltem, és szépen a méh nyálkahártyában láttuk a petezsákot...1 db-ot! Annyira szép volt, el se hittem! Így azért nyugodtabban megyek vissza Déviszhez!
 
 


Te kis kíváncsi :)  

 
 


Pipus mikor mentél az első ultrahangra és már látott egy petezsákot és benne egy 2 mm-es babócát pontosan hány hetes-napos voltál? És amikor  aszívverését is hallottátok, akkor???
 
 


Sziasztok!

Tudnátok tippet adni, hogy mit kezdjek 2db megmaradt Merionallal? (2014.02.ig jó)

Privátot kérnék szépen az ötletekkel! :)

Köszi

hajni...
Budaörs
 
 


nyainya!

Nálam úgy volt, hogy szeptember 23-án telt le a 21nap, akkor tesztelhettem volna és akkor mentem vissza először Déviszhez.
Akkor egy db élesszélű petezsákot látott, benne magzati elemmel.  (5 hetes voltam)

Visszarendelt 11 nap múlva, tehát október 04-én pénteken, akkor már látszódott a baba is, kb. 6mm volt az ülőmérete.  (ekkor pontosan a leszívástól eltelt 7 hét, betöltött 7 hetes voltam)  és látszódott a szívverése Dévisz szerint :)

Visszarendelt kereken két hét múlva, azaz október 18-án pénteken, akkor már nagyon szépen látszódott a baba, sokat nőtt azalatt a két hét alatt.

És utána nem telt el két hét, levált a lepényem egy része október 28-án :(

DE azóta minden rendben van :)


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


szívverést nem hallasz, mert dévisz nem hangosítja ki a monitort, mert azt mondta, hogy akkor nagyon nagy dózist kellene ráengednie a babára, és nem akar ártani vele.

Mi otthon a 14.héttől hallgatjuk a kicsikénket hetente, vettünk egy szívhallgató kütyüt a Brendonban :)

Tegnap is behallgattunk, lubickolt a magzatvízben :)
 
 


Normocyta!!!!  Jelentkezz!!!!!  Mit érzel??????   Biztos, hogy csak vasárnap akarsz tesztelni?????   Holnap reggel??????  Na??????????
 
 


Sziasztok! Tegnap reggel csináltam tesztet( ET+8) de negatív lett
Tudom hogy korai is lehet,meg csak 25-ös tesztem van itthon de ettől függetlenül teljesen letörtem tőle , végig bőgtem a napot , úgyhogy ugy döntöttem hogy ennek ugy nincs értelme , inkább kívárom a "menetét" a dolgoknak , úgyhogy ha hétvégén nem jön meg akkor hétfőn tesztelek legközelebb
Sajnos görcsölget a hasam,tegnap már a derekam is fájt és a mellem érzékenysége is elmúlt szinte teljesen úgyhogy próbálom felkészíteni magam a sikertelenségre már amennyire lehet
Megvisel ez a várakozás
Majd jelentkezem!
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normocyta!!!   gyorsan figyelj ide!!!!  Nem mutatja ki a 25-ös teszt ilyen korán!!!!

Csak 10-essel érdemes tesztelni.

Nehogy már elkenődj nekem, és olyan meg se forduljon a fejedben, hogy felkészülsz a sikertelenségre. Nem szabad! Nagyon fontos, hogy hogyan gondolkozol!!! Mindent az agy irányít, minden agyban dől el!

Ott az a baba! Higgyél már benne kérlek, csak egy ici-picit!

Figyelj! Én tök hamar teszteltem tizessel, és mikor már kereken 1 teljes hete pozitív volt a tizes tesztem és a digitális clear blue teszt is   +2-3 eredményt írt ki, csináltam egy 20-as tesztet, nem 25-öst és olyan iszonyat halvány volt, alig lehetett látni. Pipa is lettem, milyen szarok már a tesztek, hogy csak a 10-es mutatja ki.

És akkor már bővel ET+ 12.napon voltam!!!!!!!!!!!!!!

Kérlek, ne kenődj el, biztosan sikerült!  Nekem nem is fájt a mellem!  Ne keress jeleket, bízzál magadban és ne sírj, biztosan sikerült!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Normo: én 12. napon csináltam egy 10-essel mert kiváncsi voltam, és annyira halvány volt, de annyira, hogy azt hittem tévedek... aztán megvártam a 16. napot és akkor szintén 10-el teszteltem, az is halvány volt de már jobban látszódott.

Várj még egy kicsit és ne szontyolodj!
Amit Pipus is mond, minden fejben dől el! Higgy benne, hogy ott van!

 
 


Sziasztok Kedves Lányok!!!!

Most olvasom, Apánk sikeres szériában van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULÁLOK MINDENKINEK TISZTA SZÍVEMBŐL ÉS PERSZE MINDEN JÓT KÍVÁNOK!!! dE JÓ KIS KARÁCSONYOTOK LESZ!!!!!! Ne olvastam még nagyon vissza, de ahogy időm engedi megteszem!!!!!

Pipus: Nem lesz semmi gond, és mindegy hogy mi csak egészséges legyen!!!! (Mondjuk, ahogy nekünk is megmondta a dokim, hogy 2 fiú-LEDÖBBENTEM!!!!! Nagyon nem esett jól, de most hogy látom őket, nem cserélnék senkivel, olyan édes kis cukorborsók, hogy csak na!!!!

Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön aki szeretne ill. (bocs!!!!!) aki ennyit fáradozik és őrlödik a sok sikertelenség után és küzd, hogy legalább csak 1 pici babája legyen!!!!!!

Puszilunk mndenkit a fiúkkal és további szép és sikeres évet kívánunk. 

Kellemes Karácsonyi és Boldog Új Évet Mindenkinek!!!( Mert amilyen sűrűn járok erre, tuti elmaradna!!!!
Puszi Nektek Csajok!!! Dario és a picik: Ádika és Olcsi

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Nem sikerült.
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok, 

Normocyta: annyira sajnálom. Annyira drukkoltam Neked, hogy sikerüljön, mert megérdemelnéd. 

Littletigrincs, nyainya: gratulálok Nektek. Vigyázzatok magatokra és a kicsikre. Boldog babavárást kívánok Nektek, a legszebb időszak következik. Élvezzétek ki a terhesség minden pillanatát, mert ha meglesz a baba hiányozni fog. Legalábbis nekem hiányzik a nagy pocak és a pici rugdalása. Persze ez is a világ legnagyobb csodája, hogy végre itt van velünk a Kisfiunk.

Kívánom Mindenkinek, hogy végre megtörténjen mindenkinél a csoda, és átélhesse, a karjában tarthassa a gyermekét.

Pipus: mit mondtak a Honvédba? 

Dario: örülök, hogy jól vagytok. Vigyázz a kismanókra.

Sok puszi Mindenkinek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok, 

Normo:  nagyon sajnálom, nagyon drukkoltunk.

Dario: Nektek is Boldog Kellemes Ünnepeket!

Pipus, Nyainy: MI van veletek?

Én ma voltam apánknál, kicsit elszomorodtam és sírtam is... az első alkalommal is és most is csak azt mondta,hogy kicsike, ,és 30.án menjek vissza meglátjuk... 
Most el kell beszélgetnem az én kis pöttyömmel,hogy tessék úgy növekedni,hogy a dokibácsinak is tetszen...

ezek az adataim, szerinetek????

petezsák: 10x6x9 mm
szikhólyag: 3,7 mm

ő az enyém, ügyesnek kell lennie és nyáron meg kell születnie !!!!
 
 


Mindenkinek megy a drukk és a babaragacs!Ritkán van időm jönni, de azért ha tehetem olvasom a fórumot és szorítok Nektek. Örülök,hogy Apánk segítségével úton a következő Dévai-utánpótlás válogatott! :-)

SOHA ne adjátok fel,biztatás képp (remélem nem haragszotok) az ikrek fotójával kívánok kellemes ünnepeket és pozitív tesztben,babákban gazdag új évet!
Sheil és a kistigrisek (Hanni,Oli)



sheil
Budapest I. kerület
 
 


Normo, nagyon-nagyon sajnálom, most annyira ledöbbentem, hogy nem találok szavakat :(
 
 


Drága Lányok!

Szombaton a frász jött rám :(  Vásárlás kellős közepén éreztem, hogy valami nem stímmel. Megint vérezni kezdtem :(

Azonnal mentünk a János Kórházba, ahol megnézett egy szép fiatal doki bácsi és mondta, hogy most nem a méhlepény vált le hála Istennek, hanem a méhszájamban pattanhatott el egy ér, és ez vérzett annyira.

Haza is mentünk, de a vérzés egyre erősebb lett és a szívem állt meg :(   Hogy tud ennyi vér jönni egy méhszájból??????????

De ma már hála Istennek elállt a vérzés.  Valóban nagyon vérzékeny lettem :(   

ÉS NAGYON-NAGYON MEGIJEDTEM MEGINT :(


Én bele fogok őszülni , mire eljön a május :(    ÉS ELMONDHATATLANUL RETTEGEK A SZÜLÉSTŐL.

NEM AKAROK SZÜLNI :(   FÉLEK NAGYON :(


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sheil, gyönyörűek az ikrek :)  Mennyit nőttek :)

Nektek is és Mókucicának is nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!!!
 
 


Sziasztok!

Normocyta: Sajnálom, de tudom, hogy ez nem vigasz-átéltem és itt mindannyian tudjuk. De Sheil-nek igaza van és soha, de soha nem szabad feladni!!!!

 Most lettek készen a Karácsonyi fotóink, és én is küldök egyet nektek bíztatásul!! Ne haragudjatok Rám sem!!!!
A kis Mikik-Olivér és Ádám!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


dario, tündériek a kicsik :)   Megzabálom Őket :)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Nektek is!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok lányok!

Én pénteken voltam Dévisznél! Minden rendben van eddig! El tiltott a vezetéstől (nekem a munkám, hogy minden nap vezetek többb száz kilómétert) szóval január 2-án leadom az autót és csak a babára összpontosítok! Én is dec 30án megyek ultrahangra...akkor már kell vernie a pici szívének! Littlitigrincs nem tudom, hogy ezek az értékek jók-e! Nekem olyasmi rémlik, hogy 11 mm-volt a petezsákom pénteken és 7618 HCG! Meg látott magzati elemet, de szikhólyagról nekem nem is beszélt!!! Neked nem mértek hcg-t? Normocyta szerintem mindenki együtt érez veled! De nem szabad fel adni!! veled vagyunk! Írj bátran az érzéseidről!
Nagyon cukik a babák lányok...ez a télapos fotózkodás nagyon szuper :)
 
 


nyainya! hányra rendelt be 30-án Dévisz????  Engem fél 9-re, de tuti már ezren ott fognak toporogni az ajtóban már 3/4 7-kor :(
 
 


Pipus, nem is elmkészem mikora rendelt oda...:S de talán 10-re! de szerintem ez semmit nem jelent! Mindneki korán ott lesz és amikor bejutunk bejutunk. Állítólag annyian leszónk, hogy Dévisz azt mondta egyedül menjek. De biztos jön a férjem is mert tegnap óta émelygek és hányok, mintha szalmonellás lennék. Nagyon rossz érzés, de legalább tudom, hogy nődögél bennem! Akkor kik jönnek 30-án? Pipus, littlitigrincs, én....még valaki? Én voltam a 2222-ik terhesség! :) nagyon szép szám!
 
 


2222.   Gratulálok

Dévisz  azt mondta, hogy minden lombikost, terhest, mindenkit odarendel 30.-án. Nekünk is azt mondta, hogy ne menjen a férjecském, de nagyon látni szeretné Ő is a kis Fecánkát 

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Akkor tényleg 1000-en leszünk basszus....ez kemény nap lesz...
 
 


Ha megismersz, szólíts már meg kérlek, jó lenne személyesen is megismerkednünk :)   Szőke vállig érő hajam van és kerek pocakom

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: