Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szült valaki Hmv-helyen?
Névtelen
 


:o)
Névtelen
 


Kép
Névtelen
 

 
 

Kép
Névtelen
 


Mi ilyen vicces?
Névtelen
 


Igen én szültem.Mire vagy kíváncsi?
Névtelen
 


Akit érdekel,nekem nagyon kellemes tapasztalataim vannak a Vásárhelyi szülészetről.Az orvosok és az ápoló személyzet emberségből nállam jelesre vizsgázott.
Névtelen
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


Igazán írhatnátok valamit, ha van róla infótok, mert én Orosházán nem nagyon akarok szülni, és Hmvhely még viszonylag nincs messze. Szentes, Kkfháza még belefér...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Sziasztok!
Én vásárhelyen szültem kétszer is(2004-ben és 2006-ban).Nekem elég jó tapasztalataim vannak,az orvosom nagyon jó volt(Dr.Szöllősi Dalma). Kép a picijeim [/img]
 


Nálam épp ma szerepelt ott szinte mindenki negatív előjeggyel. (Hangsúlyozom: SZINTE. Van néhány kivétel, például Szöllősi doktornő, akiről csak jót tudok mondani.
...de most épp nem volt benn és másnak kellett elvégeznie a vizsgálatot.)

pl a méhszájvizsgálat kifejezetten fájt, durván nyúlt hozzám a doktor. Közben kopogás nélkül berontott a szobába egy nővér, szélesre tárt ajtóval, amin kiláttam a folyosóra. Még jó, hogy épp nem volt ott senki, mert gondolom nincs az ajtó előtt valamiféle félig áteresztő hártya, amin én kilátok, de a folyosón sétáló idegenek nem látnak engem meztelen alféllel.
A vizsgálat után a doktor hátat fordított nekem és az asszisztensnek kezdte diktálni a diagnózist anélkül, hogy nekem előtte bármit mondott volna. Pedig sajnos rossz hírt mondott, veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak... és mindezt úgy kellett megtudnom, hogy közben nem is hozzám beszélt, hanem mintha ott se lettem volna, vagy nem értenék magyarul, csak a számítógépbe diktálta be.

...és ez csak pár apróság a ma ott töltött óráimból, tudnám még folytatni csak nem látom értelmét.

Értem én, hogy leterheltek, hogy túl sok mindent raknak a vállukra egyszerre, hogy most állt be egy új számítógépes szoftver, hogy zűrös az egészségügyi rendszer és nekik ebben kell megélniük... de ne viselkedjenek már úgy velem, mintha ennek én lennék az oka!!!!
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron