Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A kíváncsiság okán nyitottam meg ezt a topikot, mert mi már túl vagyunk a "gyerekprogramon". '96 és '99-ben szültem. Szerintem a kórház teljesen normális, megfelelő felszereltséggel, a csecsemős nővérek jó fejek. Nekem egyik szülésnél sem volt semmi negatív élményem, tette mindenki a dolgát. Annak a kismamának üzenem, aki a Bíróhoz jár (14 hétben volt január végén), hogy jól választott, nem fogja megbánni. Én is nála szültem, és a mai napig is hozzá járok. Mind a két szülés alatt nagyon kedves volt, semmi fájdalmas és felesleges vizsgálat, és még a humora is jó. Ha a 20 hét körül mész ultrahangra kérd meg, hogy ő csinálja. Ha nem férsz be a normál időbe, más időpont is megbeszélhető vele. Mi annak idején a párommal együtt mentünk, és majd félórás teljes "bababemutatást" vehettünk fel kazettára. Ha esetleg kedves névtelen kismama többet szertnél tudni add meg az emiledet, szívesen válaszolok, mivel elolvasva a hozzászólásokat a Bíróról talán ha egyet találtam. Örömteli "növekedést" a hátralévő időre. Üdv: Roxi
Névtelen
 


Sziasztok!
Annak a kismamának üzennék, aki januárban a 14. héten járt és a Bíró dokihoz jár. Én most február 3.-án szültem nála másodszor, és anélkül, hogy agyon akarnám dicsérni, ha harmadszor szülök, az is nála lesz. Egyébként a Bíró dokin kívül szerintem az egész kórház is jó választás, mert igaz, hogy nem modern, meg hiper-szuper, de mindenki emberséges és megértőek a problémákkal kapcsolatban. Mindent igyekeznek megoldani, ez különösen igaz a Bíró dokira, akivel azt is megbeszélheted, hogy milyen színű zoknit szeretnél a szülés viselni. Ez persze csak vicc, de tényleg bármivel lehet hozzá fordulni és mellesleg még nagyon jó orvos is. Nekem a nagyobbik lányom élete biztos, hogy rajta múlott, és a kisebbiket is kifogástalanul világra segítette. Minden jót kívánok és örömteli terhességet.
Sziasztok Móni
 
 


Sziasztok!
Meg tudnátok nekem írni, hogy a Gerencsér doktor mennyiért vállal szülést? Én júliusra vagyok kiírva és szeretnék nála szülni.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Üdv.: Ildikó
 

 
 

Kedves Ildikó!

A hálapénzes balhé miatt erről valószínűleg, nyilvános helyen senki sem fog Neked írni. Gerencsért doktort egyébként sokan kedvelik. Javasolom, hogy keresd fel és beszélj vele erről te magad, hogy például el tud-e vállalni egyáltalán júliusban, mivel akkor sokan mennek szabadságra. Nem tudom eddig hozzá jártál-e terhesgondozásra, ha igen a következő alkalommal hozd fel ezt a témát.
A hálapénzről egyébként sok legenda kering, sokan a felét se adják, mint amit elhintenek.
Gerencsér doktorról vagy a kórházról kizárólag mélben szívesen írok, ha érdekel dobj egy mélcímet.

Time
 
 


Hello BM-esek! Van köztetek 15 hetes körüli kismama? Írjatok lécci, kiváncsi lennék mindenre!
jck
jck
1112
 
 


Szia Jck!

Menj át a nőklapja cafeba (az újság honlapjának társalgója) BM kórház szülészete címen folyik ott társalgás, nagyon jó fejek írnak oda, téged is biztos szívesen fogadnak, és minden kérdésedre válaszolni fognak. Vannak ott szült gyakorló anyukák és várandós mamik is.
Gratula a babához!

Time
 
 


Time!

Tudnál pontosabban mondani a nőklapja cafeba mert nem igazán találtam meg ezt a részt!
Én csak érdeklődő vagyok, mert sajnos nekünk természetes úton nemjött össze és lombik programra járunk, de az orvosom a Gerencsér doktor úr és informálódnék ,hogy mennyit kell adni, meg úgy egyáltalán milyenek ott a körülmények.

Zsebi

Köszi

Zsebi
Kép


szia zsebi!
nlc babázzunk azon belül további témák és addig lapozol még meg nem találod a topic címe:BM kórházról vélemények
vagy beírod a keresőbe a fórumok fölött a topic cimet és kijelölöd a témák közötti részt!
remélem tudtam segiteni
gyere és ott találkozunk sokat olvashatsz a dokidról isKép
 
 


Köszi az infot Time!
Viszlát az nlc-n!
jck
jck
1112
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék a BM Kórház Szülészetéről és orvosairól. Tudtok nekem segíteni? Minden érdekel. Jó és rossz egyaránt. Õszinte véleményeket várok!

Ági
 
 


Szia Ági,
én Dr. Unk Péterhez járok, elégedett vagyok vele. Az is igaz, hogy még nem várunk babát, csak készülünk rá. Így ilyen tapasztalataim nincsenek vele kapcsolatban, de már felettem a kérdést ezen a fórumon én is.
Várom a válaszokat :-)

Zsóka
 
 


Kedves Ági és Zsóka!

Gyertek át a nőklapja.hu honlapra, ott a BM kórházról vélemények című topicba nagyon sokan írnak és biztos titeket is szívesen fogadnak majd.

Time
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter


Sziasztok!

Time, nagyon örülök, hogy ennyire kedvesen népszerűsíted az NLC-t, de szerintem nem kéne lebeszélni a többieket arról, hogy itt is érdeklődjenek... Úgy gondolom a babanetes társaságban is sokan szültek a BM kórházban...
Így, ha valaki itt kérdez biztosan lesznek akik segítenek! Kép
apa
apa
 
 


Sziasztok!

Time, nagyon örülök, hogy ennyire kedvesen népszerűsíted az NLC-t, de szerintem nem kéne lebeszélni a többieket arról, hogy itt is érdeklődjenek... Úgy gondolom a babanetes társaságban is sokan szültek a BM kórházban...
Így, ha valaki itt kérdez biztosan lesznek akik segítenek! Kép
apa
apa
 
 


Kedves Apa!

Ha visszaolvasol láthatod, hogy az utóbbi időben érdeklődőknek (Ági 76., JCK, Bandinyo), rajtam kívül senki sem válaszolt a nyílt fórumon. Nem azt vettem észre, hogy mostanában itt olyan baromi nagy lenne az érdeklődőknek a segítségadás.
Másrészt hogyan is beszélhetnék le bárkit is arról, hogy ide írjon? Hidd el eszembe sem jutott anno a nőklapja ezen topicját népszerűsíteni, odataláltam és azt tapasztaltam, hogy oda többen járnak és nagyon szívesen fogadják az újakat. Hidd el én örültem volna legjobban, ha az itt érdeklődő leendő mamák sok-sok segítséget kapnak. De nem kaptak semmit...
Megnyugtatlak én sem írok már ide többé, ezt a honlapot elfelejtem örökre, annak viszont örülök ha több anyukának esetleg segíthettem azzal, hogy felhívtam a figyelmüket egy olyan topicra ami pörgősebb, sőt volt aki meg is köszönte...

Time
 
 


Time!
Szerintem jól tetted, hogy fehhívtad az emberek figyelmét az NLC-s fórumra, bár én ott nem szeretem az elrendezést ez szimpibb, vagy csak ezt szoktam meg.

Nagyon sajnálom, hogy itt nem akar menni a fórum, bár sokan szerintem járnak errefelé, de valahogy elhalóban van sajnos ez a topik! Azért bízom benne, hogy mire én érintett leszek beindul és jókat lehet beszélgetni másokkal!

Maci
 


légyszí, ha valaki tud információt adni a BM. kórház szülészetéről, írjon nekem! konkrétan a szülészet technikai ellátottsága, az orvosok és szülésznők hozzáállása, valamint a szülés utáni elhelyezés érdekel.


Szia Kicsibartos!
Nem tudom, kaptál-e már elég infót, ha nem, akkor küldj egy üzenetet, és rengeteget tudok mesélni, jót és kevésbé jót is. Nem "csak" szülni voltam ott, hanem 5 hónaposan bent is feküdtem egy ideig.
 
 


SZIA ANDIBAB!
Köszi a segítséget,igazából a szomszédnak kéne az infó,csak én vagyok regisztrálva.Szóval ha nem rabolnám az időd,kérlek küldj egy mailt a bartosbaja@freemail.hu-ra.
Köszönöm szépen:Zsóka
Ja és minden érdekel...


Sziasztok!

Dr. Zilahi Gáborról tudtok valamit? Még az elején vagyok és szeretnék jól választani. Az első ultrahangon nála voltam.
 
 


Sziasztok:)
Én már a BM korház szülészetére járok,12 éves korom óta.
2005 decemberénél Dr. Kazár Tibor úrnál szűltem,és sztem ő a legjobb orvos mindközűl.Nagyon jófej,és csak pozitívat tudok róla mondani.
A szülésem úgy történt,hogy este 22.-kor kerűltem be a korházba,és a Bíró doki volt az ügyeletes,.. levette az adatokat,és kérdezte,hogy ki az orvosom,mire én válaszoltam.Egyből kijelentette,hogy ő márpedig nem fogja levezetni a szűlést,mert ő nem ismer engem,(ekkor már kb 23 óra volt),behívja a Kazár urat.Nem is beszélve arról,hogy az első babát vártam,nagyon meg voltam réműlve,hogy most szűlni fogok,és egy picit elpityeregtem.Mire a Bíró doktor flegma hangon.. "minek sír maga?"
Nem telt el 10 perc,és megjött a dokim,éjfélkor kint is volt a pici.A korházban mikor összefutottam a Bíró doktor urral,én köszönötem,mire ő elfordult. Egy Bunkó az én szememben..Ráadásúl a Kazár doktor úrnak akartam adni egy kis pénzt,hogy mégis bejött hozzám,és nem fogadta el.Azt mondta költsem a babára.Én mindenképpen ezt az orvost ajánlanám mindenkinek,ő tényleg nem a pénzért csinálja,lelkiismeretes,és nem válogat beteg,és beteg között.
A Domonkos alap,hogy pénz,és pénz,és pénz.Ő kijelentette az egyik betegének,akivel együtt feküdtem,hogy ő már sztárok szűlésze,hogy karácsonykor senki kedvéért nem fog bejönni,mert telel.
De remélem mindenkinek jó szűlése lesz,és hogy jól fogtok dönteni doki ügyben:)
Ezuton köszönöm Dr.Kazár Tibornak,hogy ien szép emlékké tette nekem életem első szűlését:)
pusy

cicu
 


Sziasztok:)
Én már a BM korház szülészetére járok,12 éves korom óta.
2005 decemberénél Dr. Kazár Tibor úrnál szűltem,és sztem ő a legjobb orvos mindközűl.Nagyon jófej,és csak pozitívat tudok róla mondani.
A szülésem úgy történt,hogy este 22.-kor kerűltem be a korházba,és a Bíró doki volt az ügyeletes,.. levette az adatokat,és kérdezte,hogy ki az orvosom,mire én válaszoltam.Egyből kijelentette,hogy ő márpedig nem fogja levezetni a szűlést,mert ő nem ismer engem,(ekkor már kb 23 óra volt),behívja a Kazár urat.Nem is beszélve arról,hogy az első babát vártam,nagyon meg voltam réműlve,hogy most szűlni fogok,és egy picit elpityeregtem.Mire a Bíró doktor flegma hangon.. "minek sír maga?"
Nem telt el 10 perc,és megjött a dokim,éjfélkor kint is volt a pici.A korházban mikor összefutottam a Bíró doktor urral,én köszönötem,mire ő elfordult. Egy Bunkó az én szememben..Ráadásúl a Kazár doktor úrnak akartam adni egy kis pénzt,hogy mégis bejött hozzám,és nem fogadta el.Azt mondta költsem a babára.Én mindenképpen ezt az orvost ajánlanám mindenkinek,ő tényleg nem a pénzért csinálja,lelkiismeretes,és nem válogat beteg,és beteg között.
A Domonkos alap,hogy pénz,és pénz,és pénz.Ő kijelentette az egyik betegének,akivel együtt feküdtem,hogy ő már sztárok szűlésze,hogy karácsonykor senki kedvéért nem fog bejönni,mert telel.
De remélem mindenkinek jó szűlése lesz,és hogy jól fogtok dönteni doki ügyben:)
Ezuton köszönöm Dr.Kazár Tibornak,hogy ien szép emlékké tette nekem életem első szűlését:)
pusy

cicu
 


Sziasztok!

Most 2007 Februárjában szültem első babámat Dr.Zilahi Gábornál.
Zseniális a doki. Nagyon profin vezette le a szülést.A terhesgondozáson is nagyon alapos volt és a szülés is nagyon jó élmény volt vele.Korrekt,tudta,mikor kell pár bíztató szó,mosoly,és nagyon jól végezte a dolgát.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Vargáné Takács Ibolya volt a szülésznő,ő is szuper volt.
A gátmeccésem olyan szép lett,hogy már nem is látszik,pedig 3 hete szültem.
 
 


Sziasztok aki tavaly novemberben szült azok irjanak nekem erre a címre : monika11@vipmail.hu és talán ott jobban tudunk dumálni esetleg aki Érdről irna az is jó.
 
 


Sziasztok nem tudja valaki hogy a honvéd kórházba átment a Domonkos Nándor! Én nála szültem 5 éve a fiamat!
 


Szia Babosz!

A Kazár dr. tutira átment, én nála fogom szülni márciusban a második babót. Annyit tudok, hogy a volt BM-es dokikkal csináltak magánrendelőt a XIII.ker. Népfürdő u.-ban, ha gondolod, ennek a számát meg tudom adni.

Üdv
Bea

Kép

Kép
 
 


Szia Bea te BM-es dolgozo vagy vagy hozzátartozod az? Kiderült hogy terhes vagyok de másodjára estem teherbe gyogyszer melet! Milyen doki a Kazár?
 


Szia Bea!

Ne haragudj, hogy ismeretlenül írok, de most olvastam, hogy márciusban Dr. Kazárnál fogsz szülni! Milyen doki? Mennyiért vállalja a terhesgondozást, szülést? Szülni a Honvédba mész?
Előre is köszi a választ! [/b]
 
 


sziasztok!
én is a BM-ben szültem 2007 februárban. (Gerencsér Gézánál). ő az Uzsokiba ment. (nem mindenki ment át a Honvédba.) a magánrendelő valóban a Népfürdő u.-ban van. (mi most tervezzük a kistesót.) azt hogy a Domonkos és Kazár dokik hova mentek nem tudom.

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron