Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Már kaptam tőletek nagyon érdekes infokat Templom dokival kapcsolatban. (Ő a Schöpf Méreiben van). Érdekes, és furcsa dolgai vannak. Például nőgyógyászati vizsgálat után nem átallja megvizsgálni a páciens "energetikai rendszerét". Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, esetleg ez zavarba ejtő lehet. Hiszen nem ezért mész oda. Mégis az a kérdés, hogy mennyire vagy nyitott. Személy szerint engem meglep az ilyesmi, pedig fogékony vagyok a természetgyógyászatra és az ezotériára. De mégis: olyan, mintha összekevernénk a szezont a fazonnal. Vagy rosszul látom? Mi a véleményetek? Brandi
 
 


Én erről (még) nem hallottam, de csak azt tudom mondani, hogy hajrá! Egyáltalán nem érzek sem keveredést, sem ellentmondást, hanem végre egyre többen kezdik - ha nem is a "teljes egészet" látni, de egyre nagyobb szeletét egyszerre. Amennyiben el tudom fogadni a diagnosztikai módszerét, úgy biztos nem bánnám, ha valami plusz infóhoz juthatnék az egészségemet illetően - különösen várandósság alatt.

De ha elzárkóznék az ilyen alternatív dolgok elől, akkor max. nem tartanám be amit javasol "energetikailag", mert úgysem hinnék sem a diagnózisában, sem abban, hogy bármit lehet változtatni tabletták és műszerek nélkül. Nem tudom, érthető voltam-e. Kép
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: