Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Még csak most találtam a babanetre, de nagyon tetszik :-))
November elejére várom a kisbabámat (kisfiú lesz). Szült közületek valaki a pásztói kórházban? Mi még csak most költöztünk ide, és nem nagyon ismerek más kismamákat, gondoltam, megkérdezlek titeket.
Köszönettel:
Kissné Móni
Névtelen
 


Móni,
én még nem szültem ott, nem is valószínű, hogy fofgok Kép. Csak ízért írok, mert Kutasón van telkünk, és nagyon szweretem azt a vidéket. Ti hol laktok? Pásztón, vagy a k9örnyékén?
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsóka,
majd megnézem a térképen, hol van Kutasó Kép, még nem vagyok ismerős a környéken. Tőzsgyökeres pesti vagyok, csak a férjem munkája miatt fogunk itt lakni 3 évig (elvileg).
Pásztón, a belvárosban lakunk egy bérelt lakásban.
Móni
Névtelen
 

 
 

Szia Móni,
én pedig tőzsgyökeres pásztói vagyok, de már Bpesten élek a férjemmel, és 14 hónapos kislányommal.Mivel a családom ott él gyakran hazalátogatunk.
Van viszont egy hugom, aki Pásztón él, 15 hónapos a kisfia, a pocakjában pedig 24 hetes a kistesó. A helyi kórházban szült, és októberben is ott szeretne. Ha bármilyen kérdésed merül fel, szívesen tolmácsolom a hugom felé(nincs internetjük).
Éva
 
 


Sziasztok!
Mint Zsoka mar tudja Kép en az egesz gyerekkoromat szinte Paszton toltottem Kép
Nagyszuleim ott laktak, Apukam is odavalosi.
Sajnos mar regen eladtak a hazat (halaluk elott) de meg a mai napig szivesen gondolok azokra a pasztoi nyarakra Kép (a strandra,baratokra stb..)
Talan egyszer el tudunk menni kirandulni is arrafele .Apropo Zsoka !Iden hogy alltok a kullancs helyzettel arrafele??????
Sziasztok,
Csilla
 
 


Még egy tősgyökeres, de elszármazott pásztói Kép:
Jamina
 
 


Bennünk még nem volt sosem...

Zsóka
 
 


Palae, minden információt szívesen látok. Kinél szült a húgod? Nekem nincs választott dokim, mivel úgysem ismerek egyet sem, mindig ahhoz megyek, aki épp az sztk-ban rendel. Vagy van avalaki akihez inkább érdemesebb menni mint a többihez?
Köszi: Móni
Névtelen
 


Szia Móni!
Én hatvani vagyok, a férjem pedig jobbágyi, tehát ismerjük Pásztót. Egyszer majdnem szültem ott (Dr. Berzénél), csak a bébit elvesztettük Kép A férjem u.tesója négyet szült Éles doktornál és nagyon meg volt elégedve vele.
Ha van időd és energiád, nézd meg Nógrádot(én rajongok érte, már két szakdogát is írtam a palócokról) és ha van kedved, gyere át egyszer Jobbágyiba hozzánk egy ebédre. (A férjem anyukája kiválóan főz!!)Ja, van babánk azóta, 7 hónapos, 10,3kg és kislány. Emilinek hívják.
Na, húzok, nézem a vizilabdadöntőt. Pá, Fanni (fantababa@freemail.hu)
Friedrich Fanni
 


Sziasztok!

A hugom Pásztón lakik és most várja második babáját, februárra van kiirva. Jelenleg kórházban van, de az orvos azt mondta neki, hogy kb. egy hét mulva kiengedik. Szóval ebből csak azt akartam kihozni, hogy Móni, ha gondolod összehozhatlak vele-bár neki nincs internet-de gondolom szivesen segit!

Mókuska

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én váci vagyok,tehát a pásztói kórházról semmi véleményem ami személyes lenne.
Viszont az unokaöcsém felesége aki Jobbágyi lakos itt szűlte az első babáját Vivikét.Pici kis nő hagyták jól megszenvedni a csontjai szanaszét mentek.Most épp minden órás a másodikkal és császározni fogják,ha csak még meg nem történt a nagy esemény bár még nem szóltak,hogy a 80%-ban kislánynek jósolt csemet világra jött-e.

Sziasztok :Márti
 


Sziasztok!
Látom rég nem járt erre senki ,de azért közhírré teszem.2003-10-15-én 11 órakor megszületett Shvella Fannika 3kg és 53cm.jobbágyi-i lakos.
Márti
 


Sziasztok!

Ismer valaki Takáts doktort a pásztói kórházban? Mit tudtok róla?
 
 


Szokott még valaki "erre járni"

Bargul aktuális még a kérdésed Takáts dr-ról?
Amit tudok róla írni, hogy azokhoz a nőkhöz akik nem hozzá járnak nem valami kedves,Kép viszont akik hozzá járnak nagyon dicsérik.
Ugy tudom, hogy UH-osként viszont itt ő a legjobb szakember.

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


[Szia Kedves névtelen.Most vagyok először a babaneten, de segíteni szeretnék. én két gyereket szültem takáts doktornál, nagyon meg voltam vele élégedve.Amikor a másodikat szültem az egyik ismerősöm Élesnél, szült hajnalban,mivel lassan tágult, állítólag kézzel tágította.De nem akarlak tőle el riasztani mert van aki, az engem kezelő nőgyógyászt nwem csípi. Ízlések és pofonok külömbözőek.
 


Hali,
nekem két nőgyógy-hoz volt szerencséám a pásztói kh-ban, kifogtam a legbunkóbbakat...
Takáts dr: hm, magának 3 császárja volt? És nem kötötték el? Én elkötöttem volna.
Anyád.
Khatib dr-nál uh.-on voltam, elég sokáig nézte a képernyőt, mire én rákérdeztem, h valami baj van, dr úr? Erre elkezdett üvöléteni velem, minősíthetetlen hangnemben, h mit képzelnek ezek a kismamák, ha sokáig nézi az a baj, ha rövid ideig nézi az a baj.
Anyád.

Nem kifejezetten ezért, de nincs az a pénz, h én a pásztói kh szülészetére a lábam betegyem.

Zsóka
 
 


Sziasztok! Én 2003. júniusban szültem Berze doktornál, szerintem az összes doki közül ő a legjobb!
Khatib az nagyon bunkó volt, Takács az elég normális! Az ellátás az nem volt valami fényes!
Friss császárosan feküdtem az őrzőben és majd' meg fulladtam a cigifüstben ami a nővérszobából eredt és terjengett az egész folyosón! A tűzrisztó legalább 3x beindult! A fiam délután fél 4-kor született,de nekem csak estefelé hozták ki, hiába kértem!Akkor is csak pár percre mert jött a család aki szintén látni akarta!Azzal érveltek, hogy nagyon fázik.. Másnap délután elvitték pestre 1 vérvételre, de mivel a dicső pásztó kórházban nincs gyerekosztály így csak 9 nap múlva láthattam viszont a gyerekemet! Ha lenne gyerekosztály vissza tudták volna hozni!Csak nem volt hova! Na erről ennyit!
 


Elnézést de hosszú idő óta most vagyok előzör a babaneten.
Mondtam izlések és pofonok külömbözőek. :lol:
Nekem is tett olyan megjedzést Takáts hogy egy hétig sírtam a wc-ben hogy miért mondta ezt.?
Sőt még jobbat mondok megyek rák szűrésre, s a férjem felől érdeklődik.
Őt sajnálja hogy busszal jár én meg kocsival.Csak az külömbség hogy en két gyerekkel, ő meg egyedül.
Berzéről meg csak annyit, meg alszik a tej a szájában. :twisted:
 


Sziasztok!

Kisditti
bár én Berzénél szültem elég sokat feküdtem bennt kórházban és elég jól ismerem az orvosokat.
1997-ben 10 hetet folyamatosan, akkor Takács és Katib dr.-urak még eléggé az elején tartottak az orvosi pályának, de Takácsnak ez a természete már akkor is volt.
Viszont azt is tudom, hogy bár ilyen a modora Ő itt a legjobb uh.-os. Kismamái dicsérik.

Igen külsőleg Berze csendes. Én 7 éve járok hozzá, és meg vagyok vele elégedve.

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: