Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Lehet, hogy Dr. Templomnál fogok szülni, írjatok róla, ha tudtok valamit. A rossz élmények is nagyon érdekelnek. Köszike: Brandi
 
 


Szia, van egy barátnőm aki a Templom dokihoz jár (hogy József-e azt nem tudom, csak hogy a világ végén van a rendelőjeKép) évek óta és a huga már szült is nála. Ha érdekel megadom a barántőm elérhetőségét. Amúgy ők teljesen oda vannak érte. Nincs rossz élmény.
 


Szia Botanika! Köszike az infot, persze, hogy érdekel, meg is kérdezném Õt néhány dologról. Mégegyszer köszi, nagy segítség lenne. Brandi.
 
 

 
 

Szia Botanika!

Kérlek nekem is küldd el az infókat Templom doktorról, mert én is most kezdtem el hozzá járni.
Köszönöm
Jennifer
 


Szia Jennifer!
Én azért írtam a társalgóba, mert nagyon ellentétes véleményeket hallottam. Általában szeretik Templom dokit, de olyanokat is hallottam, hogy nagyon elszúrt valamit. (Amiből gyulladásos betegség származott). Meg aztán elég érdekes ember. Engem érdekel az ezotéria, meg mindenféle szellemtudomány, (ilyenekkel foglalkozik, ami önmagában ugye nem baj), ám nem tudom, hogy ha szükség lenne arra, hogy segítsen, akkor helyénvalónak érezném-e ezeknek a tudományoknak az alkalmazását. Te hallottál ilyeneket? Brandi
 
 


Szia Brandi!

Érdekelne miket hallottál Templom dokiról és hol! A magán e-mail címem mylady67@freemail.hu.
Én csak most kezdtem el hozzá járni, úgyhogy nincs igazán kialakult véleményem. De egy biztos nekem a természetgyógyászok segítettek, ők hoztak rendbe, igaz hosszú idő alatt és azt hogy mostanában jól vagyok nekik köszönhetem. Ezért is kerestem olyan orvost aki nem zárkózik el mereven az ezotériától ill. nem hülyéz le, hogy ilyesmiben hiszek. A férjem is rengeteget tud már ilyen téren, sok tanfolyamra járt és sokszor segített rajtam amikor rosszul voltam.Szerintem az embert komplexen kell vizsgálni és ha valaki ezt műszerek nélkül is "tudja" akkor az csak jó. Sok helyen jártam már és gyakran megdöbbentem azokon amiket mondtak nekem, mert nem találgattak, rákérdeztek dolgokra, hanem tényként közölték, hogy itt-ott van baj. És tényleg volt!Valamit tudnak ezek az emberek, mert nem lehetett rólam információjuk, főleg ilyen téren. Egyébként az orvosok is emberek, ők is hibázhatnak, sokkal nagyobb baj az, ha nem vállalják be.
Várom a válaszod
Jennifer
 


Szia Jennifer! Nem az a bajom, hogy ezotériával foglalkozik, abszolút nem érdekel, hogy mit csinál a szabadidejében, meg hát néha tényleg bejön a dolog. Azonban a határvonal elég keskeny, hogy mikor kell ezt a fajta tudományt bevetni, s mikor kell valami egészen racionálisat csinálni. Amit hallottam az az volt, hogy valakinek feltett egy spirált, s nem járt el körültekintően. Vagyis begyulladt, s nagyon nehéz volt már segíteni a dolgon. Konkrétan meg azt tudom, hogy reikivel is foglalkozik, meg egyfajta "szellemsebészettel", ami számomra meglehetősen megfoghatatlan dolog. (Pedig én is hiszek néhány olyan dologban, ami nem támasztható alá racionális tényekkel). Persze az is igaz, hogy nem mindenki egyformán rugalmas: tehát, ha Te elmész egy nőgyógyászhoz, akkor konkrétan nőgyógyászhoz mész, s meglehet, hogy nagyon meglepődsz, ha meg akarja vizsgálni az "energetikai rendszeredet" is. Mert ha arra van szükséged, akkor nyílván egy speciális helyre mész. Végkövetkeztetés: lehet, hogy nem célszerű keverni a szénát a szalmával. Egyébként rendes embernek tűnik, de van olyan tapasztalat is, hogy megadja ugyan a mobilszámát, de az ki van kapcsolva, üzenetrögzítő működik, de már nem hív vissza, s nem lehet elérni. Brandi
 
 


Szia Brandi!

Emlitettem már neked, hogy én még csak most kezdtem el járni Templom dokihoz, ezért eddig nincs sok tapasztalatom róla. De kétszer hívtam mobilon, mindkétszer felvette, úgy hogy ebből egyszer külföldön volt.
A reikivel ártani nem lehet, mert sok mindenre alkalmas, de arra nem.Legfeljebb nem használ, de ártani nem árt.A többi "komoly" ezoterikus dolog is ilyen.
Nekem nem tűnt furcsának, hogy az energetikai rendszeremet is nézte, mert tudtam róla, hogy ő más mint a többi doki.Egyébként ha téged ez zavar, mondd meg neki. Ez a legtisztább. Vagy válassz más, "normál" dokit. De szerintem egy tisztázó beszélgetéssel többre mész.
Nekem sajnos sok nődokival volt dolgom, de még egyik se bánt velem ilyen rendesen mint ő, ezotéria ide vagy oda. Sajnos a legutóbbi legrosszabb tapasztalatom Templom doki egyik "kedves" kollégájával volt. Rosszul voltam, ő külföldön volt, de nyugtatott és azt mondta menjek be az ügyeleteshez. Én jó kislány módjára meg is tettem. De utólag azt mondom legközelebb inkább feldobom a pacskert, de nem megyek máshoz. A kolléga úr ugyanis hosszas kérlelés után volt hajlandó előkerülni, úgy nézett rám, mint egy koszos, büdös hajléktalanra és nagy kegyesen megvizsgált. Bár ne tette volna, mert ilyen kegyetlenül még nem nyúltak hozzám. Hetekig tenyérnyi véraláfutás volt a hasamon! Aztán hazaküldött, gyógyszer és ellátás nélkül. Hozzá teszem, hogy nagyon erősen véreztem és pár hónapja volt egy vetélésem. Gondolhatod milyen testi és lelkiállapotban voltam. A falat kapartam olyan görcseim voltak. De inkább szó nélkül kijöttem a vizsgálóból, hogy ne kelljen tovább látnom a "doktor urat".Szerencsére jobban lettem, de ez nem neki köszönhető, hanem a férjem tanárának, aki ezoterikus módon (pránanadi-val) kezelt.
Minden doki mellett lehet pro és kontra érveket felsorakoztatni.De nem mindegy hogy mennyi áll az egyik ill. másik oldalon.Írjunk egymásnak, ha van újabb tapasztalatunk.
Szia
Jennifer
 


Sziasztok Lányok!

Elézést, hogy nem írtam, szabin voltunk, miegymás. Sajnos barátnőm azt mondja nagyon szubjektív a dokiválasztás és bár ő oda van Templomért de nem szeretné felvállalni a felelősségét annak, hogy bárkit "rábeszéljen". Bocsi. Most ahogy olvastam Brandi levelét is megértem a visszafogottságát. Úgyhogy ahogy a korábbi szülészem nekem mondta mikor elkezdtem hozzá járni, ismerjem meg aztán majd eldöntöm. Igaza lett. Pár találkozás alkalmával kiderül tényeleg bejön-e neked is akit más istenített.
 


Sziasztok!

Én nála szültem! És nagyon meg voltam elégedve vele!

Ha van kérdésetek,akkor priviben jó?

Anikó
 
 


Sziasztok!

Én Batáryné Solymosy Réka vagyok.
Nagyon keresnék egy olyan orvost, aki kicsit holisztikusabb szemlélettel áll hozzá az emberhez, mint általában, így nagyon megkörültem ennek a topiknak.
Sajnos negatív tapasztalataim sok orvosnál vannak (14 éves koromtól kezdve volt hormonális betegségem, amiből ha nincs egy nagyon kedves és szeretetteljes gyógyító-médium, soha nem gyógyuljatok meg).
Szerintem a két dolgot (ezotéria és orvostudomány) nem szabadna ketté választani. Itt pont az lenne a lényeg, hogy megtalálják az egyensúlyt a kettő között. Szerintem ha ez így lenne olyan csodákat tudnának elérni, ami elképzelhetetlen.
Mivel jelenleg bármikor megfoganhat kisbabám, ezért már most előre szeretnék egy olyan orvost találni, akihez járhatok majd.

Kedves Anikó,
Hol találom az e-mail címed, mert szeretnék egy-két dolgot kérdezni?

Köszönöm,
Réka
 
 


Szia Réka!

Magadtam a profilban.
Amúgy:j_aniko@freemail.hu

Anikó
 
 


Szia Réka!
Én is tudok néhány információval szolgálni a doktor úrral kapcsolatban.
Privát e-mail címem: mylady67@freemail.hu

Szia
Jennifer
 


Sziasztok,

Temlom doki melyik korházban vezeti le a szülést?
Köszi
Relahu
 
 


Szia Relahu!

A Schöpf-Merei-ben vezeti le a szülést.

Anikó
 
 


Sziasztok!! Én is a Templom dokihoz járok... 3 hónapban vagyok... GEyenlőre minden rendben, körültekintőnek tűnik a doki...
gig
 
 


Sziasztok!

én is nála szültem. Szerintem minden rendben van vele. A szülésnél nagyon jó volt a hangulat. Kép))
nekem nem vizsgálta az energetikai szintemet, furcsa hogy van akinek igen. szerintetek mi alapján dönt?
Jó lenne tudni róla többet, mert ezek szerint annak ellenére, hogy nála szültem még érnek meglepetések...
 
 


Sziasztok!

Én csak szerettem volna a Templom dokinál szülni, de sajnos két hónapi kórházi és otthoni kezelés után nem maradtak meg a babák. Fura egy figura az biztos, de az is, hogy én nem megyek hozzá többet. A Schöpf- Mereiről pedig igencsak van véleményem, a dolgozók rendesek, na de a körülmények.

Üdvözlettel Brugeszka
 


Brugeszka!

Miért nem mész hozzá többet? Mi bajod volt vele?
Ha akarsz rá válaszolni,akkor írhatod piviben is.A profilomban van az e-mail címem.

Anikó
 
 


Sziasztok!

Janiko, Jennifer!

Nem tudom, olvassátok-e még ezt a topicot, de küldtem nektek emilt! :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


Szia Sisotris!
A Dunaharaszti fórumban már találkoztunk... Csak nem te is a Templom dokinál szültél? (Mert én igen.... méghozzá júniusban)
lag
 
 


Sziasztok!

Ha minden jól megy, én nála fogok szülni márciusban, és mostanság nagyon sok ellentmondásos dolgot hallottam róla.. Nagyon megköszönném, ha valaki írna priviben, kicsit talán megnyugodnék...

Köszönöm!!!!SA
sa
 
 


Sziasztok!

Én a második babámat várom, s eddig csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.A kislányomat nem nála szültem, nagyon problémás volt a terhesség, koraszülés lett a vége.Sok orvosnál jártunk, s a barátnőm ajánlotta őt.Nagyon kedves volt, nagyon odafigyel ránk.Párom is meg van elégedve vele.Érdekelnének a rossz tapasztalatok, kérlek írjatok az email címemre.KÖSZÖNÖM!!!


Sziasztok!

Kedves "sa és tigermom2005"!

Írtam nektek priviben.
 
 


Sziasztok!

Örülök a "templomosoknak", ugyanis úgy néz ki, hogy én is nála fogok szülni - bár most, hogy megszünőben van a Söpfi, nem tudom még hogy helyileg hol? - és szeretnék kicsit többet is tudni róla. Most vagyok a 21. héten, 3x voltam a doktorúrnál, egyenlőre elég szimpatikus. Nagyon fontos a bizalom a nőgyógyásszal, és főleg a szülész orvossal, igaz? Kérem, ha valaki tudna valami konkrétot írni - jó és rossz élményt - és árakat, akkor jelentkezzen, köszi, köszi!
 


Szia Nyuszi22

Van valami privát e-mail cimed?
Ha van,akkor irok!

Anikó
 
 


Régen írtak már ide úgy látom.
2006 márciusában szültem meg az én drága kislányomat Templom doktor segédletével.
Maximálisan elégedett voltam vele, nagyon megszerettem őt, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Úgy tudom, hogy most a Péterffy utcai kórházban dolgozik (a magánrendelésén kívül)
 


Régen írtak már ide úgy látom.
2006 márciusában szültem meg az én drága kislányomat Templom doktor segédletével.
Maximálisan elégedett voltam vele, nagyon megszerettem őt, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Úgy tudom, hogy most a Péterffy utcai kórházban dolgozik (a magánrendelésén kívül)
 


Régen írtak már ide úgy látom.
2006 márciusában szültem meg az én drága kislányomat Templom doktor segédletével.
Maximálisan elégedett voltam vele, nagyon megszerettem őt, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Úgy tudom, hogy most a Péterffy utcai kórházban dolgozik (a magánrendelésén kívül)
 


Régen írtak már ide úgy látom.
2006 márciusában szültem meg az én drága kislányomat Templom doktor segédletével.
Maximálisan elégedett voltam vele, nagyon megszerettem őt, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Úgy tudom, hogy most a Péterffy utcai kórházban dolgozik (a magánrendelésén kívül)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron