Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!

Etelka neked mi lett a kissebbik ?

ma voltunk 4d-n és úgy néz ki KISLÁNY! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Szandra köszönjük..még most se merem elhinni :) :)
reméljük a 18.hetin is rámondják az áment! :)
szeretnék pár dolgot vásárolgatni :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nitácska!
Ne is mond, én is örülök, hogy a két csaj után egy kispasi választott minket szüleinek. Egy csomó ruhát tettem félre még a lányokról és most élvezkedhetek egy kicsit a fiú ruhák vásárlásával :). Olyan jó venni nekik cuccokat :), és végre nem a Barbie babák száma fog nőni :)



gondolom hogy nálatok is micsoda öröm olt a kis Benike :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! nekem van egy 17 hónapos kisfiam. Most várom a másodikat,aki ugy néz ki megint fiu lesz.Dél-pestiben fogok szülni.

KépKép
bence27
Dabas
 
 


Szia Bence :)

gratula a kissebbik kukishoz :)
énis itt szülök immár majd harmadszor :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska! Szeretettel gratulálok! :)

Benihez is gratulálok! :)

Második kisfiúhoz is gratulálok!

Régen jártam már erre, jó, hogy benéztem, és találkoztam Veletek!!

Puszi. :) D.

Kép
Kép
Kép
 
 


Nitácska!
Hát igen, tök jó a megint babázás :) főleg, hogy a lányok után fiú lett. Igaz én lányban gondolkoztam és fura volt mikor a doki azt mondta, hogy inkább fiú mit lány. El sem tudtam képzelni, hogy milyen lehet fiús anyukának lenni és hálás vagyok amiért Benit kaptuk. Te mit szóltál mikor azt mondták, hogy kislány lesz?

Bence!
Gratulálok!!

Dóri!
Most látom, hogy neked is Beni a harmadik gyerkőcöd :), Benedek?



Szandi amikor mondta az uhus hogy nem làt
fiura utalo jelet ès hogy 3 vonalat làt szerinte tuti
kislàny felugrottam volna a vizsgàloàgyròl örömömbe:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szandi amikor mondta az uhus hogy nem làt
fiura utalo jelet ès hogy 3 vonalat làt szerinte tuti
kislàny felugrottam volna a vizsgàloàgyròl örömömbe:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi mindenkinek! Nektek mi a véleményetek a gyerekágyas részlegről,sajna én nem ott voltam szülés után,mert koraszülött lett és átvitték őt másik korházba.Igy nincs tapasztalatom,a császár után vissza kerültem a régi részlegbe,ahol voltam. Ki melyik orvosnál szült?Nitacska! gratula én is kislányt szerettem volna másodiknak,még azért reménykedek :D hátha elnézték az uh-on :)

KépKép
bence27
Dabas
 
 


nekem csak a nagyobbiknàl volt orvosom..
Barnika csak szülésznőnél született ès most is igy lesz...
ő fogadott szülésznő és egy főnyeremény!:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bence!
Hát ha úgy látták, hogy fiú lesz akkor nagyon nagy valószínűséggel tényleg így lesz. Van mikor azt mondják, hogy lány de mégis fiú de fordítva nem szokott megtörténni.

A gyermekágyas részleg teljesen normális volt, nem volt semmi gondom vele mikor 8 héttel ezelőtt szültem.

Nitácska!
Az Ildi már nyugdíjas?

Viszont képzeljétek szeptembertől csecsemőápolónak tanulok és ha minden igaz akkor a gyakorlati időmet a JAF-ben töltöm :). Másik oldalról is belekóstolok :). Már nagyon várom.



Szandi igen ha jól emlékszem tavaly nyáron ment nyugdíjba...
nagyon szép szakmát fogsz tanulni :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Szandi holnap megyek az afp eredményért és akkor Ildi kér nekem időpontot a nagy uh-ra...

Virág lesz a csajszi neve :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Sziasztok!

Bocsánat, bocsánat, hogy így eltűntem megint... :oops: :oops: :oops:
Nálunk zajlik az élet nagyban!!!
Szandra, talán te kérdezted, hogy mi lett a kicsi, hát nálunk három fiú van :) a legnagyobb a férjem első házasságából, ő most lesz 16 éves, az én nagyobb fiam 3,5 lesz, a kicsi pedig vasárnap lesz 5 hónapos :D

Nitácska!!!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!! nagyon szupi hírek vannak!!! :D Nagyon szép neve lesz a lányotoknak! Sok-sok fotót kérünk majd légyszi!!! :)
Meg hozok én is képet a fiúkról :)

Azóta én eladtam az autómat, a lakásomat, még eladó a párom autója, és veszünk egy nagyot, meg keresünk egy házat is magunknak. :) Addigis albiban lakunk, (egy élmény volt három gyerekkel költözni, és még egyszer vár ránk...) elvagyunk, megvagyunk :)
Bencével (ő a legkisebb) voltunk kórházban most márciusban, egy hetet, mert hörghurutos, Botondkám kruppos, úgyhogy a párásítónk állandóan megy, a ventolin és a flixotide bekészítve a babyhaler-be, anya meg frászban, ha egyik is elköhögi magát... :(
Most azt mondták Botondnak, hogy nézzük meg, allergiás-e, ha nem, akkor nyáron kiveszik az orrmanduláját... remélem, valamilyen módon előrébb lépünk, mert egyelőre idén nem járt még egy hónapot összesen bölcsibe. Megy három-négy napot, utána két hétig itthon van. Ez nem normális szerintem.... :(
próbálok gyakrabban jönni, de a fiúk néha úgy befoglalnak, hogy még mosogatni sincs időm.. most kivételesen mindkettő alszik, így gyorsan idelopóztam a géphez, hogy visszaolvassak kicsit... :) és jöjjek szólni, hogy még megvagyok. :)

Szép napot Mindenkinek itt a jó időben végre! :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Szandi bizony azóta túl vagyok az uh-on :9 most megyek majd a nagy uh-ra kb jövő hét után....
már nagyon várom :)
nagyon sokat mocorog a kis csaj néha szinte kellemetlen már :)

Etelka DE JÓ HALLANI felőletek is :)
hozz képet te is a kis Bencéről hisz még nem is láttuk :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Szeretném kérdezni mik a tapasztalatok a császárral kapcsolatban? Az első babámat úgy szültem és nem tudom hogy ilyenkor a másodikat is ,, muszály'' igy szülni? Esetleg meglehet próbálni simán megszülni,ha nincs semmi probléma? Aki igy szült a Dél-pestiben mik a tapasztalatok,ott mi a szokás??? köszi :D

KépKép
bence27
Dabas
 
 


Sziasztok!!!

Előkerültük !

De jó,hogy vagytok még :D

Etelka,gratula a második babához :D

Nitácska örülök,hogy megint pocakos vagy,annyira vártad már :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
 


Szia Csicsuka! :)

igen nagyon vártam már de most már azt várom hogy vége legyen..kicsi lányom már 3x ki akart jönni idő előtt...még péntekig bírnunk kell egybe hogy ne legyen kora baba..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska kitartás,most nincs az a meleg, lehet,hogy jobban fogod birni,próbálj meg sokat piheni.

Szomorúan olvastam,hogy az Ildikó már nem dolgozik a kórházban :(
Az én szülésznőm is elment :(

Nagyon szép nevet találtatok a babának :D

Jelentkezz ha megszületett a kis Virág :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
 


Csicsuka Ildi még néha bent van vezet le szüléseket csak ezeket levezetés képpen ahogy anno mondta :)

mindenképpen jelentkezem ha jön a csajszi :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

:) Klassz, hogy jól vagytok!
Nitácska, még egyben? :)

Hoztam képeket is :D Nem a legújabbak, de most csak ezeket találtam :D
Apával:
Kép

A három fiú:
Kép

A két fiammal:
Kép

:D Remélem, hamarosan Nitácska kislányáról is látunk képeket
:lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,
Nitának éjjel megszületett a kislánya 3450gramm és 49 cm, ha jól emlékszem....... :)
Kép
 
 


Nitácska!

GRATULÁLOK :D :D :D

Sok-sok boldogságot és egészséget!!!!!!!!
 


Sziasztok!

Mi is GRATULÁLUNK!!!!!! :D :D :D :D :D

Jó egészséget kívánunk Nektek, és vigyázzatok Magatokra!
Sok puszi!
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Pancsika köszönöm szépen hogy megosztottad a többieknek :) :)

Etelka gyönyörűek a fúk :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Szandi köszönjük! :)
nagyon örülnek neki..állandón fogni akarják de nem engedem egyrészt picike másrészt meg jó helyen van az ágyikójába :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



2,5 óra volt most ..a vége volt elég brutális.... most is sikerült a gátvédelem hála Ildinek :) :)


Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szeretettel gratulálunk, Nitácska!!


 


Én is nagyon eltűntem... De majd egyszercsak felbukkanok úgy is, h már nem tűnök el ennyire... Most még nem lesz így, de belátható időn belül már igen. :)

Üdv! D.


Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én március elejére vagyok kiírva kisfiammal és most is a JF kórházban fogok szülni. 
Kislányomat 2010-ben szintén itt szültem, ezúttal másik választott orvosnál leszek. Az első szülés egy rémálomhoz hasonlított - bár leginkább az orvos miatt és úgy is jöttem ki, hogy csak felejtsem el, soha többet nem akarok szülni az életben!!! Az egyetlen ok, amiért elviselhető volt az egész az a szülésznő volt - nem volt fogadott szülésznőm, véletlenül keveredett mellém, de mondhatjuk, hogy megmentette a lányom életét!!! 
A mostani fogadott orvosomban nagyon bízok, nagyon sok jót hallottam róla és nagyon szimpatikus is, viszont nagyon gondolkozok rajta, hogy talán szülésznőt is kellene fogadni az orvos mellé. Esetleg tudna segíteni valaki nekem abban, hogy vajon ott dolgozik -e még az a szülésznő, akivel akkor szültem? Amit tudok, hogy valamilyen Nóra és erősen hullámos - göndör, közép hosszú haja volt akkor, ha jól emlékszem talán barna, vagy fekete, de mindenképpen sötét színű. 
A másik kérdésem anyagi természetű lenne: aki mostanában szült tudna nekem segíteni abban, hogy most mennyit szokás adni a dokinak szülés levezetésre (Dr. Csütörtöki Attilánál fogok szülni, ha valakinek van személyes tapasztalata), ill. hogy mennyit szokás adni a szülésznőnek? 

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
 


Szia én is a Csütörtöki doki mamzija vagyok :).januárban szülök és azt hallottam ,hogy 10-szerese a mgánrendelői tarifájának....visont 2 ismerősöm is kb 50-et adott neki .... én is ebbe gondolkodok

 


Sziasztok!
Már nagyon régen jártam erre (7 és fél éves a fiam), de örömmel láttam, hogy még létezik ez a csoport, még ha nincs is túl sok bejegyzés mostanában. Nagyon sok segítséget és információt kaptam itt akkor Tőletek, remélem, hogy fellendül ez csoport ismét.
A Dél-pestiben született a kisfiam 2007-ben. Fogadott orvosom nem volt, az ügyeletes szülésznőnél szültem, amit nem bántam meg egy percig sem. Most 10 hetes vagyok a második csemetémmel és ugyanígy tervezem vele is. Nincsenek friss információim arról, hogy mennek most a dolgok, ha valaki tudna segíteni ebben (lehet-e még csak szülésznővel szülni), kérlek ossza meg velem. Előre is nagyon köszönöm!


picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


@ildibaba81:


szia, 2012ben az én szülésznőm az orvos díjának a felét kérte.

Kép
Kép


@kisa:


Szia!

Januárban szültem a kórházban, igaz, hogy volt orvosom, mert császármetszéssel született a második fiam is. De a kérdésedre válaszolva, igen, ugyanúgy egyedül levezetheti a szülést a szülésznő, ha nincs komplikáció.

Kép

Kép
 


Szia Kisa!
Én 2013-ban a kisebbik fiamat, nem rég pedig a lányomat szültem a Dél-Pestiben ügyeletben. Akkor is és most is úgy volt, hogy mindent a szülésznő "intéz", ha csak nincs valami gond, bár én a fiammal szerencsésebb voltam, mert akkor minden simán ment, most sajnos császár lett a vége, de természetesen megvolt hozzá a szükséges orvosi csapat.
Remélem, most se fogod bánni, hogy nem fogadtál senkit, szerintem ez azon múlik, kihez kerülsz, hogy milyen az adott szülésznő hozzáállása.
Mikorra vagy kiírva?
Üdv: Kismama28
kismama28
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Engem is érdekelne, hogy mennek most a dolgok a Jahn Ferenc kórházban? Kit ajánlanátok orvosnak/szülésznőnek?
Üdv:
Vik
vik0102
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok! Úgy tűnik, én is a Dèl-pestiben fogok szülni tavasszal, és még nincs vàlasztott orvosom. Olyat szeretnék, akihez magánrendelésre is lehet járni, de ötletem sincs, kihez kéne menni. Eddig Budán laktam, és a Jánosba jártam nődokihoz, csak az így kicsit messze lenne. Előre is köszönöm az ötleteket. :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Szasztok!
Visszatérten :)
2013 -ban voltam utóljára itt,nem most volt :)
Nitácska 007 vagy még????

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
 


Engem is érdekelnének a Jahn Ferenc Kórház szülészetével kapcsolatos tapasztalatok, hátha valaki erre jár, ugyanis  40 év fölött, tervezetten, de mégis meglepetésszerűen lettem várandós (hosszabb várakozás után). 12 éve szültem utoljára, úgyhogy olyan, mintha első terhességem lenne. Közben a körülményeim megváltoztak, feltehetően az egész rendszer is.  Az utolsó, friss hozzászólásokat elolvastam, de maradt néhány kérdésem. Lehet, hogy régebben elhangzottak már   Területileg a Jahn Ferenc Kórházba tartozom,friss tapasztalatok érdekelnének, gyakorlatilag minden: orvosok, nővérek, körülmények, mire van lehetőség, szülőszobák minősége, mennyit lehet velem a baba, hány napig kell maradni. Kit ajánlanátok orvosnak, szülésznőnek, egyáltalán, érdemes - e orvost fogadni, vagy szülésznőt érdemesebb. Bár a korom miatt vannak bennem plusz félelmek ezzel kapcsolatban. Ha esetleg gond van szülés közben, mennyire felkészültek rá szakmailag, felszereltségben?  Érdekelnének az árak (szülést levezető orvos, szülésznő díja - jöhet priviben).  Sok jót hallottam Belics Zorán főorvosról, vannak - e tapasztalataitok?  Remélem, lesz, aki a hosszú hozzászólásom végigolvassa és válaszol  Köszönöm szépen

eger3
Budapest
 
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron