Új privát üzeneted érkezett!

Én Dr. Szakonyi Tibornál fogok szülni, olyan február magasságában. Örülnék, ha valaki írna nekem a tapasztalatairól a doktorral kapcsolatban.
 


Tudom, hogy már késő a válasz, de én mindkét babámat nála szültem. A öcsém is nála született több, mint 16 éve. Szerintem a föld legjobb dokija. Én nagyon szeretem és nagyon elégedett voltam és vagyok vele, pedig kemény szüléseim voltak. Megbízható,egyenes ember! És nagyon jó fej! Maximálisan megbíztam(om) benne és az ő szava szentírás volt a számomra. Azt hiszem, az egyik legfontosabb dolog már a terhességnél is, hogy vakon bízz a dokidba! Benne lehet!!!!
:D :P :!:

Kép Szépségeim

Üdv, Judy


bellanejudit írta:Tudom, hogy már késő a válasz, de én mindkét babámat nála szültem. A öcsém is nála született több, mint 16 éve. Szerintem a föld legjobb dokija. Én nagyon szeretem és nagyon elégedett voltam és vagyok vele, pedig kemény szüléseim voltak. Megbízható,egyenes ember! És nagyon jó fej! Maximálisan megbíztam(om) benne és az ő szava szentírás volt a számomra. Azt hiszem, az egyik legfontosabb dolog már a terhességnél is, hogy vakon bízz a dokidba! Benne lehet!!!!
:D :P :!:

Kép Szépségeim

Üdv, Judy

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: