Új privát üzeneted érkezett!

Én Dr. Kovács Péternél fogok szülni (XV. kerületi SZTK ban is rendel), december elején. Örülnék, ha valaki írna nekem a tapasztalatairól a doktorral kapcsolatban.
 
 


Szia!

Õ a legjobb orvos a világon! Mind szakmailag,mind emberileg.Én augusztus 18-án szültem nála, császárral, de csak jókat tudok róla mondani neked. Nagyon lelkiismeretes, aranyos, kedves,odafigyel az emberre. Én amikor jártam hozzá terhesgondozásra - hozzáteszem, egyszer sem emlitette, hogy ugyan,menjek már a magánrendijébe -, mindig olyan érzésem volt, mintha én lennék az egyetlen páciense, pedig nagyon sokan járnak hozzá. Majd meglátod, nagyon kedves ember, nem fogsz csalódni benne! Amikor a kórházban (Szabolcs utcai klinika) bent voltam, minden nap bejött hozzám, hogy hogy vagyok. Éppen ma megyek hozzá a Rákos útra kontrollra. Szóval: a legjobb kezekben vagy!
 


Szia!

Köszi szépen, nagyon megnyugtattál. Gondoltam, hogy ilyen lehet ő, csak nem volta biztos, na és már régóta kérdeztem itt felőle, de senki nem tudott semmit. Még lenne 1 pár kérdésem ha nem haragszol. Persze magánban is válaszolhatsz rájuk. Az e-mail címem: csicsi22@freemail.hu.
Szóval Csak a szabolcs utcában vezet szüléseket? Milyen a szabolcs utcai kórház? Milyen a szülőszoba? a kórtermek? Mikor van a látogatási idő? A baba papírjait nekünk kell intézni vagy ez a kórház dolga? Rendesek a csecsemősök? Apuka bennlehet-e a szülőszobában - vagy ez tanfolyam függő? Velem lehet-e a baba egész nap vagy elviszik a csecsemőosztályra. Anyatejet adnak-e neki vagy tápszerezik? Na és 1 indiszkrét kérdés - mikor és mennyit szokás adni az orvosnak? Eddig nem mertem tőle megkérdezni. Mondjuk nálam ha minden igaz nem lesz császár.
Kérlek írj
Köszi

Csi25
 
 

 
 

Szia!

A privát cimedre irtam.

Mellinda
 


Szia Melinda,
Én januárban szültem Kovács Péternél, ha van még kérdésed, szivesen válaszolok, írj a gardos.judit@chello.hu címre.
J.
 
 


Én Rákoczi prof.nál fogok szülni májusban. Nagyon sokat segítene, ha valaki írna nekem a tapasztalatairól a doktorral kapcsolatban.

Köszönöm


Orvosválasztás elQtt állok, a XV. kerületben lakok. Szeretnék egy jó nQgyógyászt, aki a jövQbeni terhességemet is lelkiismeretesen végigkísérné. Olvastam ebben a topikban Dr Kovács PéterrQl. Érdekelne, hogy hol és mikor rendel? Csak a Szabolcs utcában vezet szüléseket? Mennyi pénz illik ilyenkor neki adni? Uzsoki utcai kórházban szült mostanában valaki? Mi a véleménye rQla?

Sokat segítene, ha valaki írna nekem a tapasztalatairól!

Köszönöm :wink:
 


Sziasztok! Először vagyok itt, de úgy látom nagy segítség, hogy vagytok !!!!! Nekem az lenne a kérdésem, hogy mennyiért vállal Dr. Kovács Péter (szülést)? Valaki tudna ajánlani dokit Uzsokiba, ha nem vállalna a Dr. K.P. ..........!!!!!! Dr. Krammer Józsefnél szült mostanában vki, milyen doki, mennyit kér, ........ ??????? Előre is köszönöm a válasz(oka)t :D
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron