Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

a segítségeteket szeretném kérni!
Budapesten élek a férjemmel, és úgy néz ki, hogy meddőségi központra lesz szükségünk ahhoz, hogy babánk legyen. A férjemnek kevés és rosszul mozgó spermái vannak.

A kérdésem az lenne, hogy ki melyiket ajánlja, és miért?
Valamint mennyibe kerülnek a kezelések?

Privát is írhattok a szilva76@citromail.hu e-mail címre!

U.i.: Sajnos, nem bírok ennyi hozzászólást visszaolvasni, ezért indítottam egy új topic-otKép
 


Szia!
Nekünk is ugyanez a problémánk!Mi a BMC-be járunk.A vizsgálatokért nem kell fizetni,viszont a gyógyszerek kb. 200e Ft-ba fognak kerülni.Nekünk ez lesz az első lombikunk.Inszem nem is került szóba,mert annyira rossz a sperma.Mi Dr.Konc Jánoshoz járunk, mi teljesen elégedettek vagyunk vele.Viszont sokat kell várni.Igaz eddig nekünk szerencsénk volt, de sokan mondják, hogy órákat kell várni.
Én a Kaális párok forumán levelezek.Nagyon rendesek a lányok.Legfőképp Kaálisok, de van aki a Dévai Intézetbe jár, és azt hiszem ketten vagyunk akik BMC-sek.Ez nehéz döntés lesz.De meg kell hoznod.A te nőgyógyászod kit ajánlott?Mert mi úgy kerültünk ide, hogy az itteni dokim, aki végülis kiderítette, hogy mi a baj, szóval Õ javasolta Konc dokit.És mivel én nagyon szeretem a dokim, így hallgattam rá.Nem tudom te ezzel, hogy állsz.

Edina
 
 


Az én dokim a Sote II -n van, és hát nem sok jót hallottam az ottani lehetőségekről, Sote I-ről sem.
Ezért gondolkodom, hogy máshol kellene keresni, de lehetőleg olyan helyen, ami nincs nagyon messzi. Mi Újpesten lakunk, így a Nyírő van a legközelebb.
 

 
 

Sziasztok!
Mi a SOTE I -re jártunk,csak nagyon rossz tapasztalataim vannak róla.Másfél évig csak kísérleteztek velünk.Aztán váltottunk,és mivel siófoki vagyok teljesen mindegy volt milyen irányba tesszük meg ugyanazt a távolságot,így Tapolcára mentünk a Pannon Reprodukciós Intézetbe.Augusztusban múlt egy éve hogy oda járunk,és most 11. hetes kismama vagyok.Nekünk a kezelés 180 e.-be volt és ez volt az első lombikunk.Bár nekem előtte megcsinálták a 6 inszeminációt,mivel a páromnál volt a nagyobb probléma(kevés sejtszám,annak is csak az 1/4-e mozog),de az is 5 e.-től indult és a hatodik már 30 e. volt.Egyszóval a SOTE I-et nem ajánlom.

Kép
Kép
 


Szilva!

Én azt javasolnám Neked, hogy írd le a kérdésedet mindegyik kp-nak a topikjába, mert én is véletlenül találtam rá erre az általad indított topikra.
Én Dévais vagyok különben.Azért is javaslom ezt a módszert, mert így több ember véleményét is elolvashatod az adott topikon belül.
Ha ragaszkodsz hozzá, én szívesen beszámolok neked itt is a Dévais tapasztalataimról.
lkt
 
 


Lkt: szívesen olvasom itt a véleményedet, de elküldheted privátban is:szilva76@citromail.hu
Egyébként köszi az ötletetKép
 


Szilva!
Írtam neked privibe, de nem jött válasz! Kép Megkaptad?
A Nyírőre én is pályáztam annak idején. Én is Újpesti vagyok és a párom andrulógusa őket ajánlotta, de nem sok pozitívat hallottam róla. Ami nagyon rossz nála hogy iszonyúan szereti a hálapénzt, de könyörgöm amíg nincs semmi a hasamba miért hálálkodjam nem?
Nehéz döntés,de jól gondold meg mert utána már nehéz váltani. Azért mert ha valahol ekezdik a dolgokat nem adják oda az összes papírt, hogy mit csinálnak az embrióval iylesmi és ahányszor intézetet váltasz ott tulajdonképpen mindig az x. lombik az 1. számít. És a tb. sajnos csak ötöt támogat.

Zsebi

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Én is meddőségi központot keresek, habituális vetéléseim miatt!

Igazából három intézményről szeretni infót kérni Tőletek!
Budai Meddőségi, Nyírő Gyula, Kaáli

Ha bármelyikről tudtok hasznos infót (szakértelem / költségek), kérlek írjatok! :)

Üdv: cirbi
 
 


Sziasztok!

Kérek, olvassátok el! Köszi!
http://www.petitiononline.com/IVF2006/
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: