Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én hozzá járok, a rókusba.
Milyen tapasztalataitok vannak?
zsupolice@freemail.hu

zsuzsa
29.hétben
 
 


Szia!

A másik Szülészetek/Kórházak topicban, biztos van a Rókus kórháznak saját topic-ja, ott biztos tudnak segíteni a lányok.

Jó babavárást, ahogy látom, már benne vagy jócskán!Kép

Üdv, Tündér
 


Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy szerintetek a 38. hétben (37 hét és 5 nap) milyen méretű az átlagos, normális BPD (fejátmérő)?
Ma voltam ultrahangon, és nekem 98 mm-t mértek.
Január 25.-én, azaz 2,5 hét múlva fogok szülni, az orvos szerint.
A tankönyv azt írja, hogy 100 mm felett nem fér ki a baba, ebben az esetben császárral jön a világra.
2,5 hét alatt, ha így növöget lazán átlépi a 100 mm-t. Hogy lesz erőm megszűlni?
Tudtok valamit a fent leírtakkal kapcsolatban?

zsupolice@freemail.hu

ZSUZSA
38.hét
 
 

 
 

Halihó,

Új vagyok a babneten és egyelőre segítséget kérnék.
Ki tud valamilyen elérhetőséget Dr. Túri Zsuzsannához? Most melyik kórházban dolgozik, vagy van privát rendelője?
Nekem őt ajánlották, de a megadott számon nem tudom elérni. Annyi infót kaptam, hogy a Szabolcs utcai Kórházban volt, itt olvastam, hogy a Rókusban, de hát mindkét kórház megszűnt :(

Nagyon szeretném őt elérni! Ha valaki tud róla valamit, nagyon örülnék neki, ha adna hozzá elérhetőséget, vagy legalább egy kórház nevet, ahol megtalálom!

Köszönöm, előre is!
marimarimari


Szia marimarimari!!

Én is hozzá járok,nagyon jó orvos!!Nála szültem meg a kislányomat!! :D
Most az Állami Egészségügyi központba dolgozik!!
Remélem ezzel tudtam Neked segíteni!!
 


Szia

Én ugy tudom , hogy az Állami Egészségügyi Központban rendel.

A XIII-ik kerületben van a Róbert Károly krt-on.Telefonszám: 4651800/71086 melléken. A Dr. Nő nagyon jó orvos , emberileg is szuper.

Icus


marimarimari írta:Halihó,




Új vagyok a babneten és egyelőre segítséget kérnék.
Ki tud valamilyen elérhetőséget Dr. Túri Zsuzsannához? Most melyik kórházban dolgozik, vagy van privát rendelője?
Nekem őt ajánlották, de a megadott számon nem tudom elérni. Annyi infót kaptam, hogy a Szabolcs utcai Kórházban volt, itt olvastam, hogy a Rókusban, de hát mindkét kórház megszűnt :(

Nagyon szeretném őt elérni! Ha valaki tud róla valamit, nagyon örülnék neki, ha adna hozzá elérhetőséget, vagy legalább egy kórház nevet, ahol megtalálom!

Köszönöm, előre is!
marimarimari
 
 


Sok Szeretettel Üdvözlök Mindenkit!

Kérem segítsen aki tudja a Dr. Turi Zsuzsanna magánrendelésének a pontos címét. Csak annyit tudok hogy Kárpát utca. Ide kaptam időpontot de nem tudom a pontos címet.
Ismerem a doktornőt és nekem csak jó tapasztalataim vannak. Nála született a fiam.
Tavaly kicsit nehéz volt megtalálni a nagy átszervezések miatt de végül sikerült a Babanet segítségével.
Az Állami eü. központban jártam nála de a magánrendelésén még nem. Kérem aki tudja a pontos címet küldje el nekem.
Köszönettel
Mary74

Üdvözlettel
 
 


Sziasztok!

Én 19 évvel ezelőtt szültem a Túri dr-nőnél. Annyira kedves és megnyugtató jelenség.
Most tervezünk egy babócát és megyek hozzá ismét.

phpBB: KépKép
 
 


@panda37:


Kedves Mariann!

Mi megtaláltuk Dr. Turi Zsuzsannát, egy új magánrendelőben is el lehet érni, legalább is lehet hozzá időpontot kapni. Mi terhesgondozásra járunk hozzá magánrendelésben és szülni is nála fogunk.
Valóban nagyon kedves és profi a főorvosnő. A Nőgyógyászati Központban lehet hozzá bejelentkezni.

üdv, Viven
vivigr
Budapest I. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: