Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Pár most 7 hetes terhes és a Szent Margit Korházban szeretne szülni Dr. Fábián sándornál.
Tudvalaki mesélni egy pár sort a fentiekről.
Pozitív negatív élmény egyaránt érdekel.
Köszi előre.
Beck
 
 


Igaz, hogy én nem szültem még nála, de szimpatikus, kedves orvosnak ismertem meg. Ha eljön az idő, nála szeretnék.
 
 


Sziasztok!

Én évek óta Fábián doktorhoz járok, szimpatikus emberileg és amennyire meg tudom ítélni, jó szakember is. Jövőre nála szeretnék szülni.
 

 
 

Sziasztok!
Én a héten szeretnék bejelentkezni a Fábiánhoz, hogy nála szülnék. 1-2 dolgot szeretnék előre tisztázni vele, bár még terhes sem vagyok, de a lézerambulancián találkoztam vele, és szimpatikusnek találtam, pl. felállt és bemutatkozott(!), amikor beléptem. Ha tudtok róla valami konkrétat, írjatok!!!!
Köszi
 
 


Sziasztok!
A Fábiánnál szültem 4 manót. Mire vagytok kíváncsiak?
 


4 manó már elég jó ajánló levél nálam.
Ezek szerint jó orvos.
Minket most egy kicsit megijesztett,de egyenes, az meg tetszik.
Tapszalataim szerint nem pénzéhes bár lövésem sincs, hogy maga a szülésért mennyi illene neki adni.
Ezt egyáltalán illik megkérdezni, vagy érzés szerint adunk????
 
 


Szerintem elég jó orvos,nem viszi túlzásba az aggódást, viszont alapos. Annyit azért el kell mondanom, hogy nem erős oldala az ultrahang, de azt a kórházban nézik.
Amikor szükségem volt rá mindig megtaláltam és segített.
A dokibácsi nem mond árat, mindig annyit adtam amennyit tudtam. Nem éreztette velem, hogy kevés lenne.
 


Sziasztok! De jó, hogy valaki végre írt, azt hittem, senki nem szül a Fábiánnál. Mi csak tervezzük a babát, de azért érdeklődöm. PL. sima, a kórházban történő vizsgálatokért is fizettek? Mennyit? Szülésnél mennyit "szokás" adni? Hogy tudtad megtalálni, ha szükséged volt rá, megadta a mobilszámát? Szüléshez bejön esetleg éjszaka is? Szóval oszd meg velünk, légy szíves, a tapasztalataidat.
Köszi
 
 


Hi

A pénzről nem tudok sokat mondani.
A dokit mindig el lehet érni-megadja a mobilját-kivéve amikor műt.
Egy dolog biztos: Nagyon sok dolga van és néha a folyosón tudunk csak beszélni, ezért érdemes kiharcolni egy időpontot és úgy mutatni neki eredményeket stb.
Észrevételünk szerint késő du. már ráérős neki.

Hát egyenlőre ennyi

Sziasztok
 
 


Sziasztok!
A kórházi vizsgálatért nem fizettem, csak a rendelőben a vizsg. díjat. A szülésért annyit adtam, amennyit tudtam, nem szívessen írnék összeget. szokásos tarifa 30e-60e között van. Ettől lehet kevesebbet és többet is adni. A mobilszámán bármikor el lehet érni, szombat-vasárnap is. Elég sokszor zaklattam, de nagyon rendi volt. Az első három szülésem a munkaidejében történt, mert indítottak. A negyedik viszont éjszaka született és az értesítéstől számítva nagyon gyorsan beért, pedig még az elején voltan. Végig velünk maradt és reggel frissen és fiatalon bejött megnézni, pedig nem volt más dolga rajtam kívül.Szóval nekem bejött mint orvos.
Egyéb kérdés?
 


Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok, most már csak a gólyát várjuk.
Üdv
 
 


Hello


juli 15.-én megszületett a fiam. Fábia dokit hajnalban ébresztettük, 20 perc alatt bent volt a korházban.
Nagyon profi volt, és higgadt.
A köv. gyereket és nála szeretnénk.

Üdv.

beck
 
 


Sziasztok.
Én a Fábiánhoz jártam ugy 8éve.Amikor terhes lettem ugy gondoltam nála szülők.Csalodtam!!
Soha nem tudtam vele találkozni söt mikor megbeszéltük ő elfelejtette és haza ment!Ha végre tudtam vele találkozni a boritékot minden alkalommal elfogadta de a könyvem meg sem nézte.A védönő beirt mindent a könyvembe én minden vizsgálatot megcsináltattam amit a korházi listán irtak.
Olyan volt mintha nem is lenne.Nekem nem volt jó tapasztalatom.
Remélem másnak igen és mindenkinek kivánok sok szerencsét és könnyü szülést. :lol:
 
 


Sziasztok!

Juli 18-án megszületett a kislányom, nagyon örülök hogy a fábián-nál szültem , nagyon megvoltam vele elégedve a másodikat is biztos nála szülöm majd!

Kép
 


szerintem Fábián doki az egyik legjobb orvos :) én most szültem nála a kisfiam aug-ban nagyon rendes . megbízható segítő kész . A borítékot alig akarta elfogadni . Mindenki amennyit gondol annyit ad és ugyan olyan emberséges azzal is aki csak 5öt mint azzal aki 200at :P . Én nagyon meg voltam elégedve most vidéken lakom de a következőt is csak nála vagyok hajlandó megszülni .

mindenkinek könnyű szülést és jó babázást kívánok[/b]
erdeikitti
Jászárokszállás
 
 


Látom, ül a téma, én azért írnék ide pár sort...

Fábián doktor úrról nem tudok jót nyilatkozni, nem ajánlom senkinek.
Majdnem elhajtotta élő magzatom. Embertelen, az empátia teljes hiánya jellemzi.
Kerülni kell!


 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron