Új privát üzeneted érkezett!

Gyulán,a Pándy Kálmán kórházban szültem,augusztus 10-én.
Ha te is itt szültél, gyere,dumáljunkKép
Zsó
 
 


Zsofy!
Én ugyan Békéscsabán szültem 2002.-ben és 2006.-ban is ott fogok szülni de nagyon szívesen cserélek veled eszmét.

Kép

Kép
 
 


szia Katus!
Én békéscsabai vagyok, de Gyulán szültemKép
B.csabára jártam terhesgondozásra.Kép
kérdezz bármit, ha tudok, válaszolok.
Zsófi
 
 

 
 

Én teljesen ki vagyok akadva a terhesgondozást végző orvoson még jó hogy csak 1 perceket kellett bennt töltenem.
Te miért mentél Gyulára szülni?
Sok gyulai Csabára jön,sok csabai meg Gyulára megy nem értem én ezt.

Kép

Kép
 
 


szia!
én is ki voltam, egyetlen rendes volt, egy fiatal pasi,a többi tök szemét volt velem, főleg mikor meglátták,hogy gyulai a dokim.
sokan mondták nekem, hogy csabán nagyon pénzéhesek az orvosok, és ha nem fizetsz eleget, akkor tojnak rád.Persze biztosan van, akinek bejött itt is csabán, egyetlen lányt ismerek.
25hetesen görcsök miatt be kellett feküdnöm Gyulán a kórházba 10napra,és egy szintén csabai csaj volt a szobatársam, aki 25hetesen váltott dokit, mert a csabai dokijával nagyon nem volt elégedett és azt mondta, neki csabán is kellett feküdnie a kórházban és nagyon bunkók voltak vele, a személyzet, de még a takarítónő is szemétkedett a "betegekkel".Én Gyulán teljesen elégedett voltam, amkor a nőgyógyászaton feküdtem terhesen akkor is és a szülészeten is nagyon kedvesek, segítőkészek,figyelmesek voltak, bár a felszerelés, a szülőszoba állítólag Csabán sokkal jobb, de nem bántam meg, hogy nem a legcsúcsabb szülőszobán szültem, pont aznap fogadtam egy szülésznőt,amelyik napon megindult a szülésemKép és ha ő nem lett volna ott, akkor felőlem lehetett volna akármilyen király a szülőágy,meg a szoba, biztos megnyiffantam volna...
Pest megyeiek a szüleim, "otthon" is mindenki pestre megy szülni és tökre meg is szívják, mert a nagyonszuper klinikákra állandóan hozzák a problémás eseteket, koraszülések vannak ott inkább és a "normálisan" szült nőkre meg senki nem figyel, csomó császárt csinálnak mert nem várják végig a hosszú vajúdásokat...lehet, hogy valaki azért jön Gyuláról Csabára, mert ez a megyeszékhely?nem tudom...

Mit mondott neked a doki aki bunkó volt? nekem volt, hogy szinte hozzámvágta a kiskönyvet...

hány hetes vagy most?Mikorra írtak ki?

ÜdvKép
Zsófi
 
 


Jelenleg 17+2, június 12 de lehet, hogy hamarabb jön egy kicsit mert az első is 1 héttel hamarabb született 3,5 kg-al.
ha lesz időd olvass bele a békéscsabai kórházban szülő topikjába, elkezdtek írni a szülésznők.

Kép

Kép
 
 


Nem mondodKép
Megnézem, ha a Lányom hagyjaKép
boldog és egészséges pocakosodást kívánok neked!!!én is pont a 39.héten szültemKép
 
 


Sziasztok!
Nagyon örültem neki hogy van valaki a környékemröl,én jelenleg még Berlinben vagok de a hónap végére,haza repülök,április 26.-ra vagyok kiirva!Ha van kedvetek beszélgethetnénk?!:-)
 


Szia Istvánka!

Én a békéscsabai toppicba szoktam írni.Te Gyulán fogsz szülni?
Mit csinálsz berlinbe és mióta?

Kép

Kép
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2006. május 5. Margitsziget

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.


szioka én is Gyulán szültem 2004-ben van egy 2 éves kisfiam én sem mennék semmi pénzért Csabára szülni mert ott nem nézik emberszámba a terhes nőket

ha van kedved néha beszélgetni akkor az jó lenne szioka
 


Tündi!
Ezt most nekem írtad?
Miért van ilyen rossz véleményed a békéscsabai kórházról amikor nem is itt szültél?

Kép

Kép
 
 


Tündi!
Ezt most nekem írtad?
Miért van ilyen rossz véleményed a békéscsabai kórházról amikor nem is itt szültél?

Ja mostmár látom, hogy valószínűleg zsofinak írtad a hsz.-t

Kép

Kép
 
 


Szia Katus!
Igaz hogy nm csabán szültem de vannak a nőgyógyászatról sajnos rossz tapasztalataim egy vetélést követően.
Éppen elvesztettem a pocaklakomat amikor elvileg véletlenszerűen elküldtek szívhangvizsgálatra és még bocsánatot sem kértek.
Bocsánat ha rosszul eset neked amit leírtam de az nekem akkor elég rosszul esett
Remélem megérted!
 


Tündi!
Sajnálom, hogy ilyen tapintatlanok és figyelmetlenek voltak veled de ez gondolom egy orvos volt és nem az egész nőgyógyászati osztály.
Nekem is volt az egyik orvossal ilyen rossz tapasztalatom.( Szerencsére azóta már rátaláltam a világ legjobb nőgyógyászára)

Mielőtt megszületett a 2 lányom volt egy vetélésem 11 hetes volt a kis magzatom.Magánorvoshoz jártam akinek a nevét nem szeretném leírni.Műtéti úton kellett befejezni a vetélést mert a baba nem jött ki magától.
2 héttel a műtét után visszarendelt kontrollra az orvos.Ekkor én odadtam neki az időközben elkészült még terhes állapotomba késszült véreredményt és terhes könyvet, hogy nézze meg hátha lehet következtetni a véreredményből a vetélés okára.
A doki pedig elkezdte szépen beírogatni a véreredményeket a kiskönyvbe.
Én így néztem :shock: és közöltem vele, hogy 2 hete csinálta meg a vetélést befejező műtétet.Annyit nem mondott, hogy bocsi.Képzelheted, hogy legközelebb amikor nőgyógyászhoz mentem akkor nem ezt az orvost választottam hanem azt akihez most is járok.

De ettől függetlenül nem kórház tehet róla hogy ilyen tapintatlan kelekótya orvosok is vannak.

Kép

Kép
 
 


Szia Katus!

sajnálom ami veled is megtörtént sajnos vannak ilyen helyzetek!
Abban igazad van hogy nem a kórház tehet róla csak nekem elveszett a bizalmam velük kapcsolatban de ettől még vannak ott os olyan orvosok akik lelkiismeretesen dolgoznak.
Én ilyen orvost gyulán találtam és a mai napig hálás vagyok neki azért hogy megszületett a kisfiam. :D
 


Tündi!
Ez már csak így lesz míg világ a világ.A békéscsabai anyukák Gyulára mennek a gyulai anyukák meg Békéscsabára jönnek szülni.
Végülis szabad kórház választás van egyenlőre.

Nekem is van elég sok ismerősöm aki Gyulán szült.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Anyukák, Kismamik, ha még jár erre valaki!

Nemrég született babám, s mivel a férjem gyulai, biztos gyakran megyünk majd a nagyszülőkhöz. Már egyszer voltunk és szuper volt, áztattuk magunkat a strandon, bébi meg a hűvösben :lol:
Tudtok nekem segíteni? Ha netalán valami baj történne, hová vigyem a babót, hol a gyermekrendelő? Melyik orvoshoz érdemes menni?

Köszönettel,
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron