Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
6 hetes kismama vagyok, és a Nyírőbe, Dr. Mészáros Mártához irányítottak, ő lesz az orvosom. Ismeri valaki, tud róla bárki bármit? Én még nem ismerem és az első találkozás előtt jó lenne némi infó róla. Előre is köszi!
Mamy

Kép
 
 


Mamy,
Írtam a Nyírős topikba.

Anna
 


Mamy

Én mindhárom gyermekemet nála szűltem még a MÁV kórházban, mert korábban ott dolgozott.
Kislányom már hat éves, iker fiaim pedig 4évesek.

Végig meg voltam elégedve vele, nagyon kedves, közvetlen volt velünk.
Nekem az volt nagyon szimpatikus benne, hogy ő a természetes szülés híve, nekem az ikereim nagyon nagy súlyúk voltak, az egyik még farfekvésű is és ő azt mondta meg fogom szűlni őket és így is lett.

Nekünk bevált, kívánom , hogy ti is meglegyetek elgedve vele.

Éva

Kép

Kép
 
 

 
 

Mamy

Még azt elfelejtettem, hogy azzal is nagyon meg voltam elégedve, hogy ő nem szabott tarifát a szülésre, annyit adtunk, amennyit a pénztárcánk engedett.
Négy évvel ezelőtt mi 35ezret adtunk az ikreknél, ami nem volt valami nagy összeg, mert már akkor 50ezrekben beszéltek a kismamák, amit mi túlzásnak is tartottunk és nem is engedhettünk meg magunknak.
Szóval, mi nem adtunk valami sokat, de utána is ugyanolyan kedves volt velünk, mint azelőtt, nem különböztetett meg emiatt hátrányosan.
Mikor mész hozzá? Én régebben azt hallottam róla, hogy már nem vállal új kismamákat, csak azokat, akik korábban nála szültek, mert olyan sok a kismamája, akkor ezekszerint ez nem igaz?

Éva

Kép

Kép
 
 


Éva!
Köszi az infót. Az a helyzet, hogy nekem őt a háziorvosom ajánlotta, mert jól ismerik egymást. Az eddigi nőgyógyászommal nem voltam megelégedve, és így kerültem hozzá. Nekem nem mondott ilyesmit, hogy nem akarna elvállalni... De ha olyan sok kismamája van, akkor biztos jó orvos :-)

Kép
 
 


Éva!
Köszi az infót. Az a helyzet, hogy nekem őt a háziorvosom ajánlotta, mert jól ismerik egymást. Az eddigi nőgyógyászommal nem voltam megelégedve, és így kerültem hozzá. Nekem nem mondott ilyesmit, hogy nem akarna elvállalni... De ha olyan sok kismamája van, akkor biztos jó orvos :-)

Kép
 
 


Mamy

Én is csak hírből hallottam ezt, akkor legalább most már tudom, hogy nem igaz, vagy lehet, hogy téged azért vállal el, mert ismeri a háziorvosod.
Mikor mész hozzá?
Nekem még az is tetszett benne, hogy nő, hiszen neki is van két gyermeke és ő sokkal jobban át tudja érezni a mi fájdalmainkat, mint egy férfi orvos. Szerintem te is meg leszel vele elégedve. Amúgy te merre laksz?

Kép

Kép
 
 


Éva!
Én legközelebb majd február elején megyek hozzá. Lehet, hogy úgy van ahogy mondod, bár nem hallottam ilyesmit hogy nem vállalna újabb kismamákat, de lehet hogy engem az ismeretség miatt.
Nekem egyébként volt már egy nő nőgyógyászom, akiben nagyot csalódtam, igaz nem is fűztem hozzá reményeket mert eléggé futószalag volt a dolog. Hát az nem állt a helyzet magaslatán, igaz akkor még csak tervben volt a baba, és peteéréses ultrahangokra mentem hozzá. Na mindegy, a lényeg az hogy őt otthagytam és most remélem hogy jó kezekben leszek! :-)
Én a X. ker-ben lakom, az Örs vezér térhez közel.
És te?
Amúgy írtam a másik topicba. Tudsz arról valamit, hogy a Nyírőben van-e lehetőség a vizsgálatokat DVD-re vetetni? Nagyon szeretném megörökíteni a Picurkámat már ilyen korán is!
Mamy (8+3)

Kép
 
 


Sziasztok!
Én tavaly augusztus 17-én szültem a Mészáros doktornőnél. Nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve, ezért a többi babámat is nála szeretném megszülni. A kórházról elég rossz tapasztalataim vannak, gondolkoztam, hogy átmegyek másik kórházba. De aztán győzött a megbízhatóság, és úgy döntöttem, fontosabb, hogy olyan dokinál szüljek, akiben maradéktalanul megbízom. Természetes szülésnek indult (igaz, burokrepesztéssel), de aztán császár lett a vége. Mostmár tudom, hogy jól döntött, és nem hagyott tovább szenvedni, mert nem tudtam volna megszülni picurkámat.
Szülés előtt és után is nagyon segítőkész és kedves volt. Még a barátnőm panaszaival is nyugodtan felhívhattam.
Egyszóval, mindenkinek csak ajánlani tudom, akinek már elege van a pasi dokikból.


Mamy

Voltál a dr.nőnél? Azt szeretném kérdezni mennyi most nála egy vizsgálat, mert el kell mennem hozzá és tudjam mire számíthatok, elég rég jártam nála.

Köszi

Éva

Kép

Kép
 
 


Szia Éva!
Igen, voltam nála. 6000 Ft egy vizsgálat (első alkalommal tőlem 8000-et kértek UH-al együtt).
Nekem viszont a dr-nő mobil telefonszáma kéne, ha valakinek megvan, mert elkevertem valahová... :-(
Megírnátok nekem? Köszi előre is.
Üdv
Mamy (11+4)

Kép
 
 


Szia!
Itt a szám: 06-30-971-78-54
Remélem még ez a száma, már elég régen hívtam.
Üdv: Klári


Mamy

Nekem is még ez a száma van meg, szerintem biztosan nem cserélte le azóta.
Köszi az infókat, be is jelentkezem ma hozzá.

Éva

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

én is a Mészáros dokinénihez járok, nála is fogok szülni március végén. A dokinéni teljesen rendben van, nekem az első pillanattól fogva nagyon szimpi volt és teljesen megbízom benne, de a Nyírővel kapcsolatban kicsit aggódom. Tegnap mondták a szülésre felkészítő "tanfolyamon" (levetítettek egy tök elavult videót, rémes volt), hogy semmiféle érzéstelenítési módszert nem alkalmaznak - ez komoly??!! Ha valaki mostanában szült a Nyírőben, írja meg légy szi' a tapasztalatait, milyenek a körülmények, milyen a személyzet? Hány ágyasak a szobák, a szülőszoba, van-e a szobákhoz külön fürdő, mit adnak, mit nem adnak, meg úgy általában mire készüljek?

Köszi szépen az infókat előre is Kép

Ági
 
 


Sziasztok!
Klári néni, köszi szépen a telcsiszámot.
Ági, a szülésre felkészítő tanfolyamra hol kell jelentkezni, mikor lehet menni legkorábban, egyáltalán mit kell róla tudni? Én is a Nyírőben fogok szülni, igaz majd augusztusban :-)
Üdv mindenkinek
Mamy (11+4)

Kép
 
 


Szia Mamy,

a Nyírőbe a szülésre felkészítő tanfolyamra Bilics Katalinnál (asszem ő a védőnő a kórházban) kell jelentkezni (tel.: 451 2647 vagy 451 2648), ha jól tudom minden hónapban elindítják és 2 alkalomból áll. Az első alkalom videózás, nem sok újdonság van a filmen és a 20 évvel ezelőtti angol gyakorlatot láthajuk, elég vicces Kép, de azért egyszer talán érdemes megnézni, a második alakom pedig a szülészet, szülőszoba meglátogatása, ez még nekem is hátravan, holnap után megyünk.... Ja és ez a két alkalom 2 fő részére (te + apuka) 3.500 Ft, ezt a telefonban nem mondják.

Üdv:

Ági
 
 


Ági!
Köszönöm szépen! Felírtam a telcsi számokat meg mindent. Azért biztos elmegyünk a Párommal majd alkalomadtán.
Üdv
Mamy (12+2)

Kép
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: