Új privát üzeneted érkezett!

segitsetek nekem kedves aranyos figyelmes szülész-nőgyógyászt találni Tolna megyében!!!!!
ors
 
 


Hali!
Én hallottam valakit Dr.Sásdi Mariann, szülész nőgyógyász a Bonyhádi kórházban.Nem én hanem a szobatársam szült nála szeptemberben,de ő csak dícsérni tudta.
Amit én láttam az nekem is szimpi volt,mindig bejött,megnézte hogy van,beszélt vele néhány szót.Amúgy a bonyhádi kórházat is csak dícsérni tudom,mindkét fiam ott szültem,de nagyon elégedett voltam.Családias,tiszta és kedvesek a nővérek.Ha lesz harmadik, akkor is feltétlen oda megyek vissza...

Szia:Betti

 
 


Dr Bakó Béla szekszárdi kórház.én nála szültem és nagyon rendes ha még esedékes az info.
 

 
 

Szia Betti!
Szeretnék infot a bonyhádi korházrol.
Ha van idöd/energiád/kedved kérlek irjál.
Mennyire hagyják az embert természetesen beavatkozások nélkül szülni? (beöntés, burokrepesztés, oxitocin, gátmetszés, kaparás)
Mennyire lehet olyan testhelyzetben szülni ahogy nekem jó?
Köszönöm Bettin kivül bárkitöl kapott infonak örülnék!
elu
 
 


szia.a beöntés kötelező.burok repesztés akkor van ha már toló fájásod van és a baba nem tud jönni.de a gátmetszés már inkább elhadják.legalább is szekszárdon akinél én szültem.
 


Én Szekszárdon a Kőszegit ajánlom. Nála humánusabb doktorral, és megkockáztatom, emberrel még alig alig találkoztam!
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok

A bonyhádi kórház tényleg szuper - de sajnos áprilistól megszűnik a szülészet. Leépítés miatt.
én is 11 hetes kismama vagyok, rendelésre még lehet járni továbbra is ide, de szülni sajnos már máshol fogok. Március közepéig még fogadják a kismamákat de utána a szülészet teljesen megszűnik és ápolási osztály lesz helyette.

sajnálom hogy rossz hírt kellett közöljek, higgyétek el én sem örülök neki.

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: