Új privát üzeneted érkezett!

Péterfy Szülészet honlapja!!!

www.peterfyszuleszet.hu

Még nincs kész teljesen, de a lényeges részek már működnek.
 


:D Újpesti kórház szülészetének ( Szülőotthon ) lapja noigeszseg.atw.hu . Olvassátok el szerintem érdemes.
 
 


Hetényi Géza kórházról,ha valaki tud valamit írjon!Georgevics János az orvosom
 
 

 
 

Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Valaki tud olyan orvost aki egy császár utános anyukát vállal természetes szüléssel másodjára? (Persze csak úgy ha nincs a másodiknál valami komplikáció. ) Azt hallottam, hogy 2év után a császáros anyukák szülhetnek természetes Úton.
 


Sziasztok! Ki a legjobb és legmegbízhatóbb orvos a János kórházban? Márkus László v. Szuromi András? :) Mert jóó lenne végre egy normális orvost találnom...Várom mielőbbi tanácsotokat, válaszotokat

rocker lányka
 
 


Sziasztok!
Én december 26-án szültem a Jánosban császárral a Moksony doktornál, akinél jobb orvost nem is kívánhattam volna.

Rocker lányka: én ugyan Szuromi dr-t nem ismerem, de a mellettem fekvő anyuka mind a 3 gyerekét a Márkusnál szülte és ő csupa jót mondott. Nekem is szimpatikus volt, minden nap megnézte őket.
szkp
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: