Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok KISMAMIK!

Kérlek szépen segitsetek! A Szent Imre, Szent István vagy Máv kórházban szeretnék szülni. Információt kérnék minel hamarabb egy jo orvosrol. Aki tud segiteni, kérem, írjon nekem az attig74@t-online.hu címre.
Előre is köszönöm a tájékoztatókat! Jó babázást!
kriszti74
 


Sziasztok!

Én még "friss" kismamának számítok. Még "csak" nyolc hetes a kisbabánk, de már most nagyon imádjuk, és már nagyon vártuk. Õ lesz nekünk az első, de remélem lesz még folytatása...
Még bizonytalan vagyok az orvost és a kórházat illetően, nem tudom, hogy jól döntök-e. A JFK-ban szeretnék szülni és ott Dr. Farkasinszky Tibor a szülész-nőgyógyászom. Ha valaki tudna esetleg valami információt adni ezzel kapcsolatban azt megköszönném.

Finike

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A Kútvölgyi Klinikáról és Mészáros doktorról szeretnék infókat. (mlaczko@sodexho-pass.hu)
 
 

 
 

Hali Móni!

A Kútvölgyivel én meg voltam elégedve. 24 órás rooming van, a bébidokik is nagyon aranyosak és kedvesek voltak.

Mészáros dokiról sajna nem tudlak informálni.
 
 


Hali Móni!

A Kútvölgyivel én meg voltam elégedve. 24 órás rooming van, a bébidokik is nagyon aranyosak és kedvesek voltak.

Mészáros dokiról sajna nem tudlak informálni.
 
 


Ha valaki kíváncsi az Újpesti szülészetre javaslom nézze meg az
szulootthon@atw.hu weboldalt
Érdemes!
 
 


ildika írta:Ha valaki kíváncsi az Újpesti szülészetre javaslom nézze meg a noiegeszseg.atw.hu lapot
Érdemes!
 
 


ildika írta:Ha valaki kíváncsi az Újpesti szülészetre javaslom nézze meg az
noiegeszseg.atw.hu weboldalt
Érdemes!
 
 


ildika írta:Ha valaki kíváncsi az Újpesti szülészetre javaslom nézze meg az
noiegeszseg.atw.hu weboldalt
Érdemes!
 
 


Nézzetek be hozzánk noiegeszseg.atw.hu
 
 


mindenkinek szép egészséges kisbabát !
 
 


:D :D :D :D :D :D
 
 


Sziasztok!

Én most olvasom először a fórumot.Nagyon tetszik,hogy tudunk egymástól kérdezni.:) Én 18 hetes kismama vagyok,és az első babánkat várjuk.Én is a Kútvölgyiben szeretnék szülni,és a tapasztalatom Velük szemben jó,segítőkészek.!Az orvosom:Gozár doktor.Én egyébként ápolónő vagyok,de az én területem az intenzív osztály.Terhességem 2.hónapja óta nagyon gyakran csuklok.Állítólag nincs jelentősége...Van olyan kismama,aki ilyen tünettől "szenved"?::)) Ha megírná nekem,köszönöm!

jóéjt Mindenkinek!
 
 


Péterfy Szülészet honlapja!!!

www.peterfyszuleszet.hu

Még nincs kész teljesen, de a lényeges részek már működnek.
 


Sziasztok!

Tudtok valamit a Szabolcs utcai kórházról (Országos Gyógyintézeti Központ)? Szülészetről, nőgyógyászatról, Dr. Vajda Miklósról?(róla hallottam) Gyereket szeretnénk, úgyhogy minden részlet érdekelne, a rosszak is.Alternatív, EDA, állapot, bánásmód, stb. Köszönöm

Sziasztok
 
 


Sziasztok!
Győri szülészatről szeretnék hireket kapni.
 
 


Sziasztok!

Lassan szülni fogok az SOTE I.-en. Bár voltam már szülőszobát nézni, és van ismerősöm is szeretnék saját tapaszatlatokat is kapni, hogy milyen a kórház.

Előre is köszönöm a segítséget. Így a vége felé kezdek kicsit aggódni, és ez is megnyugtató lehet.
 
 


Sziasztok!
Vasárnap született Lili nevű kislányunk, akiről kiderült az utolsó UH-on farfekvéses.
Aggodalommal töltött minket a tudat hogy esetleg császármetszéssel kell világra jönnie,mikor én szerettem volna rendesen megszülni.
Orvosom Dr.Bardóczy Zsolt megnyugtatott hogy ha a szülés megfelelően alakul nem biztos hogy császározni kell.
Mi bíztunk benne ,és vártuk a napot hogy Lilike mikor dönt ugy na ma jövök :D
Vasárnap hajnalba fájásaim voltak és elindultunk a kórházba ,ahol Nyulas Jolán már várt és rögtön CTG következet.
Mire végeztem már a doktorúr várt,megvizsgált és mondta rögtön szülőszoba.30 percre rá már Lili megszületett.Se gátmetszést se császározást nem kellett csinálni.Egy profi csapat kezébe voltam .
Minden leendő szülő mamának ajánlom őket.
Magasszíntű tudással rendelkeznek és borzasztó kedves emberek.
Mégegyszer köszönök mindent :D
Nekem és férjemnek a világ legcsodállatosabb hajnala volt mikor átélhettük kislányunk születését.
Pár szó még a kórház további dolgozóiról:Csak pozitív élményeim vannak,borzasztó kedvesek és segítőkészek voltak.
 
 


Bakniki,

A szülészetek, kórházak között van SOTE I. topic, ott rengeteg infót olvashatsz a korházról a korábbi hsz-ok között.

Kópé
Vendég
 


Szisztok!Ha valaki szült már Sziklai Péter dokinál a Szent Istvánba akkor írjon nekem pár szót rólla.
 
 


Sziasztok!

Én a Baross utcában fogok szülni dr.Belics Zoránnál. Van-e valakinek tapasztalata a doktor úrral és nem utolsó sorban a kórházzal kapcsolatban?

segítségeteket előre is köszönöm! :?:
 
 


Sziasztok kismamák!

Én a JFK -ban fogok szülni. Van valakinek tapasztalata, vagy ismeri valaki Dr. Séra Pétert? JFK- ban főorvos.

Előre is köszönöm az infokat!
:)

Tüsike
 
 


Sziasztok kismamák!

Én a JFK -ban fogok szülni. Van valakinek tapasztalata, vagy ismeri valaki Dr. Séra Pétert? JFK- ban főorvos.

Előre is köszönöm az infokat!
:)

Tüsike
 
 


Sziasztok!

22 hetes kismama vagyok. A 3. babánkat várjuk.
Én eddig Miskolcon éltem, és most költöztnk BP-re. Ahogy elnézem, itt minden nagyon más már a terhesgondozásban is. Már csak azért is nehéz a helyzetem, mert nincsenek ismerősök, akik tanácsot adhatnának, kinél, hol érdemes szulni. (Bár Miskolcon is a két ajánlott orvos közul kettőben csalódtunk) Kérlek segítsetek!
A férjemmel a Nyírő Gyula kórházra gondoltunk, már csak azért is, mert az van a legközelebb, ami a 3. szulésnél nem elhanyagolható szempont.
Előre is köszi minden tanácsot, tapasztalatot!
 
 


Sziasztok!
Most léptem be közétek, és olvastam Tüsike kérését, remélem nem későn. Én már három kissrácot szültem a Séra Péter doktorúr segitségével. Nem véletlenül!! Nagyon nyugodt, emberséges, segitőkész, figyelmes.. egyszóval szuper doki. Nyugodtan bizd rá magad, nem fogod megbánni. Sok sikert!! :P

Moncsi
 
 


Sziasztok!

Ha valaki érdekel a Soproni Erzsébet Kórház Szülészete, esetleg orvosok a szülészetről, akkor írjon, nagyon szívesen válaszolok. Én is ott szültem.

Adélmama

Adélmama
 


Sziasztok!
Ismeri valaki dr. Szinte Andrást a Dél-pestiből? Ha igen, esetleg az is érdekelne, hogy van-e UH a magánrendelésén? Előre is köszi a válaszokat!!!
 
 


Aki Dr. Németh Miklósnál a Szt. István kórházban szült, légyszi ossza meg velem a tapasztalataid!

Nagyon köszönöm.

katicabogarka66@citromail.hu


Sziasztok!

Normális, megbízható tapintatos,női nődokit keresek a IX és/vagy XI kerületben. Tudtok segíteni? Valmint érdekelne véleményetek dr. Kovács Éváról?

Köszönöm.
 
 


Sziasztok!

Valaki tud valamit a Rókusról, légyszi segítsetek!

Köszi

Anikó
 


SZIASZTOK!

Ha van köztetek valaki aki aSzt.István-ban dolgozó dr.Németh Miklósról tud véleményt nyilvánitani,kérlek osszátok meg velem is.
Nagyon köszönöm
szasz73@gmail.com vagy szasz73@freemail.hu
 


Sziasztok!
Tud valaki valamit az Ajkai szülészetről?
Kérlek segítsetek!
Köszi:BEtti
 
 


Sziasztok! Tud valaki valamit a váci kórházról?
Esetleg szült valaki Dr. Gyurkovics Ivánnál?
Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi!
Előre is köszönöm!


Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani egy nagyon jó dokit a Szent Istvánba???? Nagyon fontos lenne, mert már elég rég brobálkozunk a babával és már nyugtalanok vagyunk!!!! Légyszi segitsetek!!!!



email címem: enomika@citromail.hu

Előre is KÖSZIKE!!
 
 


Cegléden szült itt valaki???
Lau

Kép
 
 


Szia Lauh! Cegléden szült a sogornöm és nem volt jo véleménnyel sem a korházról sem pedig a dokikrol! A csecsemösök voltak egyedül okésak!


Üdv Nóci!

Kép

Kép

Kép
 
 


szia nócika!
Nekem sem volt valami jó...a szülésznők akiket kaptam olyan durvák voltak...de a csecsemősök szerintem is rendesek voltak, meg egy két ápolónő...

Üdv. Lau

Kép
 
 


Sziasztok!

Most költözöm Miskolcra. Tudnátok ajánlani egy jó nőgyógyász, és egy jó kórházat?

Előre is köszi! :)

Ani
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: