Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok! Tud valaki infót mondani nekem a pécsi klinikáról és dr. Scunk Erzsébetről?
zobu
 
 


Próbáld meg a "Pécsiek jelentkezzete!" topicban.
Vendég
 



Én mindhárom lányomat a pécsi Megyei Kórházban szültem. Az elsőt 6 éve - akkor még a "Diskában" - a másik kettőt pedig az új épületben a Kórház téren a "Megyei"-ben.
A Megyei kórház - véleményem szerint - nagyon jó kórház, bátran ajánlhatom a döntés előtt álló kismamáknak.
A terhesség alatt is végig oda jártam UH-ra is és a különböző vérvizsgálatokat is ott helyben végezték el.
Gyönyörű és komfortos szülőszobák - minden igényt kielégítenek - az alternatív szülés bármilyen módozata választható, A gyermekágyas rész is nagyon tiszta, babamama szobák vannak külön fürdőszobával egy szoba max. 4 ágyas.
A nővérkék is tüneményesek, mindenben az anyukák segítségére vannak, csak bátran kell kérdezni. Külön hangsúlyt fektetnek a szülés utáni intimtornára is - persze ha igényli valaki -.

B. Annamari 3 kislány anyukája
 
 

 
 

Sziasztok!
Tud valaki nekem mondani valamit a pécsi Klinikáról?
Esetlg Dr.Tóth Zsoltról?


Nagyon megköszönném a segítséget!




Kiss Annamária
 



Sziasztok, még új vagyok itt!
Ha valaki tudna nekem írni néhány szót Dr. Varga Tamásról a Megyeiben, megköszönném.
Eddig hozzá jártam, de elbizonytalanodtam, vajon a legjobbat választottam-e?
Köszi előre is a segítséget!
Reku
 
 


Szia Reku!

miért bizonytalanodtál el vele kapcsolatban? Engem is érdekelne. Én most akarok orvost váltani, őrá gondoltam, egyszer jártam is nála. De amit hallottam róla engem is elbizonytalanított. Az "alternatív" szülés (már ha van ilyen és nem normális szülésnek kéne hívni...) elkötelezettje, az biztos. Nekem már van egy babám, volt csaszim, ezért nagyon nem mindegy kit választok.
előre is köszi a válaszodat
megymag
 
 


Sziasztok!

Van még valaki ebben a topikban? Tud valaki Dr. Tóth Tamásról valami infot? A Nőgyógy. klinikán rendel..

köszi előre is.
Szilvi
 


Sziasztok!

Nekem a volt munkatársam Dr Varga Tamásál szűlt 2 éve és ő elégedett volt vele. Én most fogok arra a vidékre költözni és 28 hetesen leszek új dokiválasztásnál.
Pécsiek írjatok!!
Riti

olahrita
 


szia Riti

lehet, hogy már rég túl vagy az orvosválasztáson, de tudom javasolni az én dokimat: dr. Bálint Irisz Boglárka. Megyeis és sztem nagyon jó. Ha gondolod küldök elérhetőséget.

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron