Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A MÁV korházból nem ismeri véletlenül valaki dr. Váradi Zoltánt(nőgyógyász-onkológus főorvos) aki állitolag szülést is vállal? A szülészi gyakorlata érdekelne.

Üdv,
Kriszti
 


Szia,

Én nagyon jól ismerem, az orvosok/szülésznők akiknek örök hálával tartozunk topicban olvashatsz róla Kép
Amúgy Õ ugye csak a MÁV RENDELÕintézetében rendel (+magánban a Keleti pu. mellett) a szüléseket viszont a Scöpf Méreiben vezeti le.

kriszti

 


Most szültem nála. Milyen kérdéseid lennének?
 
 

 
 

Ismerem a Váradi Zoltánt.

A terhességem utólsó 3 hónapjától kezdtem el hozzá járni.mint magán orvoshoz is.
Ha a férjem nem kísért volna el a magánrendelői megbeszélésekre azt hittem volna hogy csak egy rémálom volt az eset.
A MÁV kórházban meg beszéltük, hogy vérvételre és ultrahangra elküld. MÉg nagyon büszke is voolt magára, hogy pár nap múlva szerzett nekem időpontot mind a kettő vizsgálatra, mondván hogy különben csak hetek múltán lehetne.ok. 2 időpont feljegyezve a füzetembe, férjem is ott volt, hallotta.-utána megyek az adott időben a vérvételre,még hamarabb odaértem,várok vagy fél órát az időpontomra,amikor kiderül hogy nincs is időpontom!Abban a fél órában amig meg ott vártam már rég sorszámot huzhattam volna,de ahelyett csak kb 50 embertr "udvariasan előreengedtem".Persze az ultrahangra sem volt időpontom.Órákat kellett várnunk.Feleslegesen.
Hogy ezt hogyan sikerült ennyire félreértenünk,az rejtély..
A másik magánrendelői találkozásunkkor,teljesen potyára mentünk be vidékről pestre,mert a nagyon fontos vérösszeférhetetlenségi laboreredményt a kórházban felejtették.ok.mindenki tévedhet.
Kitalálta, h minden héten CTGre kell majd járni,de valami orvosi szakkifejezést használva mondta, h éhgyomorra menjek merrt valamit még meg akar rajtam vizsgálni.-bemegyek éhgyomorra a MÁVba.Már reggel 7re ott voltam,a doki 10kor még sehol nincs.Na addig elmentem CTGre,onnan elküldtek, hogy nem mehetek éhgyomorra.A titkárnője telefonon megkérdezte hogy miért kell az az éhgyomor.Azt mondta várjam meg amig megérkezik.(korábban direkt megkérdeztem a titkárnőt, hogy hol van a doktor úr,Talán műtenie kell? a Válasz nem volt.)majdnem 11kor bepottyan a doki.Nem tudta megmondani hogy miért hivott be éhgyomorra a 9dik hónapos terhesen.idegesen elküldött CTGre.De montam h oda nem mehetek éhgyomorra.Ezen a doki és a titkárnő is csodálkozott.Elküldött, hogy akkor menjek már egyek valamit,és utána CTGre.Majdnem Dél volt amikor kész lettem a CTGvel.Visszamentem a dokihoz várni,de kiderült hogy megint elment.na jó elkezdtem várni , várni, kinyilik az ajtó és elrohant a titkárnő is.a folyosón meg vagy 10 páciens és mindenki csak érthetetlenül néz és bosszankodik....


Sziasztok.......
Én Dr.Váradi Zoltánt keresem....
Megtudjátok nekem mondani hogy hol keressem és ha tudtok valami elérhetőséget rólla......
Előre is köszönöm mindenkinek....Erika
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: