Új privát üzeneted érkezett!

Véleményekre volnék kíváncsi. Ki miért ajánlja, ki miért nem, ha nem.
Köszönöm!
 
 


Szia Kép igaz, én kb. 8 évvel ezelőtt jártam hozzá és csak endokrin vizsgálatokra, de elégedett voltam. Pontosan elmagyarázott mindent, mit miért, és még kedves is volt Kép

 
 


Szia!
Én évekig jártam magánrendelőjébe, nagyon kedves és aranyos volt. De a végén 16 cm-re nőtt cisztámat, nem vette észre.
Nyár végén kezdődött, fájt pisilés és szex közben, elmentem hozzá, ő vizeletvizsgálat után megállapította, hogy fel vagyok fázva. Aztán csak rosszabb lett, már pisilni is alig tudtam reggelenként, ősszel valamikor az urológiára mentem el, ahol mondták, hogy a nyári leleten semmi nem utal felfázásra. A vége, egy december végi soron kívüli beutaló lett a Margit kórházba, akkor már elviselhetetlen volt a fájdalom, és megállapították, hogy 16 centis cisztám van, amit egy nagyon jó doki kioperált. Egyórás altatásos műtét lett belőle, szép 13 centis vágással a hasamon, ez 3 éve volt. A hólyagomnak semmi baja nem lett, de a bal oldali petevezetéket és petefészket ki kellett venni. A műtét olyan jól sikerült, hogy amikor elhatároztuk jöhet a baba, másfél hónap alatt terhes lettem, és pár nap múlva érkezik a jövevény.
Vissza akartam menni a doktornőhöz, de nem lett volna értelme és hagytam az egészet. Abban én is hibás voltam, hogy hónapokkal később nem mentem vissza hozzá, de viszont mint kiderült utólag, ezek a tünetek tipikus ciszta tünetek, és erre kellett volna gondolnia. Azóta a Margit kórházra esküszöm, és szülni is ennél a dokinál fogok.
Minden jót!
Ez csak egy eset, egyébként csak jót hallottam róla.
 
 

 
 

Szia!

Nem tudom aktuális e még a kérdésed, de
én több éve hozzá járok és amikor terhes lettem is őt választottam orvosomnak!Végig meg voltam elégedve mindig megnyugtatott és nagyon kedves volt!
Hozzáteszem, hogy dec.17-re voltam kiírva de a kisfiam nagyon jól érezte magát bent, a végén már naponta jártam fel mert azt mondta az ünnepek miatt nem akar befektetni!Ő közben szabira is elment de megnyugtatott, hogy bármikor bejön ha megindul a szülés és megadta a végső időpontot amikor tuti be kell majd feküdnöm!Szerencsére erre nem került sor mert az utolsó pillanatban megszületett a kisfaim!És tényleg bejött szülni otthonról is!A szülés közben is nagyon kedves és türelmes volt!
Ja és a pénzes borítékért sem ugrott kétlábbal!Közben még 2x bejött a szabija alatt megnézni minket!!!!!
Bocsi ha sok voltam!Én csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
És a Péterfit is ahol dolgozik mert nagyon pozitív élményeim voltak!
 
 


szia én nekem is A Bea az orvosom 22 hónappal ezelőtt szűltem nála és a mostani babámat is nála fogom szűlni.Ajánlani tudom csak nagyon jó orvos.Kedves és barátságos,a magánrendelője is szép és felszerelt csak kicsit drága lett.
ha kérdésed van még ezen az e-mailen elérhetsz:anita_meszaros@freemail.hu
nitacska007
Halásztelek
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron