Új privát üzeneted érkezett!

Én a Kútvölgyibe fogok szülni, és szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki valamilyen információt adni Hegedűs doktorúrról? Milyen szülésnél, mennyi a tarifája, illetve kell-e a terhesgondozásért fizetni neki?
Előre is köszönöm!
Kata


Hello!
Miért nem a Kútvölgyi topikban kérdezel? Ott van sok Hegedős dokinál szülő kismama. Azt a topikot keresd, ami a friss dátumos, mert indítottak még egyet külön, de arra a madár sem jár!
Üdv:Satuk

 
 


Sziasztok!

Na Ő az az orvos,aki csak a pénz szagát megérezve rendes a kismamához.Ha átlagon felüli anyagiakkal rendelkezel,nem lesz gond,hihetetlenül kedves lesz.De ha nem???
 
 

 
 

Sziasztok!
Én 2004.04.22-én szültem a Kütvölgyi kórházban, az orvosom a Hegedűs doktor úr volt, és most is az. Igaz én a férjemmel fogadtunk egy szülésznőt is, de nem gondolom, hogy a Hegedűs doktor úr csak a pénzért lenne kedves a kismamákhoz. Persze nekem már elég régóta a nőgyógyászom is. És nem szoktam neki fizetni egyáltalán. A szülésért sem kért semmit, de azért ahogy hozzáált a kérdéshez, úgy gondoltuk a férjemmel, hogy adunk egy boritékot neki!
 
 


Sziasztok,
Én 2006. 05.13. szültem nála a kislányomat a Kútvölgyiben. Nagyon régóta hozzájárok és bekell valljam, hogy én sem fizetek neki és ezt egyszer sem éreztette velem! A terhesgondozás alatt sem adtam neki pénzt, mert úgy gondoltam hogy majd a szülés után és hozzáteszem, hogy ugyanúgy odafigyelt rám és egyáltalán nem éreztem hogy ne lett volna velem kedves. Nem egy bőbeszédű, de szerintem nem is kell hogy csacsogjon nem az a dolga. Aztán szülés után adtunk neki egy borítékot persze nem megtömve!!! SAJNOS nem rendelkezünk átlagon felüli anyagiakkal!! Az tény, hogy vannak olyan orvosok, akik előre közlik, hogy mennyi a tarifa és nem kevés pénzt kérnek el, de Ő nem ilyen!!

g.erika
Sajnálom, hogy ez a véleményed!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Én is Hegedűs doktornál szültem, még 2006 áprilisában, és a terhesgondozás alatt én sem fizettem neki, de ettől függetlenül kedves volt velem.
 


:lol:
Sziasztok!

Én is Hegedüs doktonál szültem 2004-ben. Velem végig nagyon rendes volt, nem hiszem hogy csak a pénz mozgatja!!!!
Soha nem várt el pénzt . amikor rákérdeztünk, hogy mennyi nála egy szülés azt válaszolta, hogy ez nem üzlet a gyerek egészsége a legfontosabb!!!!
Szülés alatt végig aranyos volt, ha kellet viccelödött, ha kellet biztatott, viszont ha szükséges volt rámszolt hogy szedjem össze magam és csináljam azt amit mond!!! Nekem és a férjemnek is pozitiv a véleményünk vele kapcsolatban!
Szülés után mi is adtunk neki egy boritékot, szerintünk megérdemelte!!!


Sziasztok!

Én 1992-ben szültem a Hegedűs doktornál, és a sok negatív tapasztalat miatt írtam róla rosszat. Sajnos tényleg ilyen volt velem. Szülés után például csak akkor láttam újra (3 nap múlva), amikor kivette a varratot. Ez 1 percig tartott, motyogott egy mondatot, és ennyi. Semmi biztatás, semmi humor, szóval az első szülésemet nem tette felejthetetlenné. Aki a szomszéd ágyon feküdt, és már akkor mobiltelefonnal jött be a kórházba, annak még az arcát is megsímogatta.Nem akartam elhinni, hogy ilyen is tud lenni, ha több pénz van kilátásban. Mert nyilván látszott a kismamán, hogy nagyobb lesz a köszönet.
Három hónapja szültem a második kislányomat, szinte még mindig a hatása alatt vagyok a jó tapasztatoknak, és a fantasztikus élményeknek a szülésről, az orvosról, és a kórházról(Szent Imre).
Össze sem lehet hasonlítani. Ja, és a Hegedűs doktor úr 9 hónap alatt egyszer mérte meg a vérnyomásom, és egyszer volt ultrahang. Ennyi a 9 hónap vizsgálata. Szép nem? Igaz, hogy 20 éves voltam, de ennyire könnyelműen , bátorság volt kezelni egy kismamát. A mostani terhességem alatt szinte egyik vizsgálatot sem ismertem, mert minden új volt. Szóval, ezért voltam rossz véleménnyel.

Sziasztok! Örülök, hogy nem mindenkivel ilyen, mint velem volt.
 
 


Szia g.erika!

Szeretnék gratulálni a második babádhoz, nagyon jó egészséget és sok tejcit kívánok!!!

Sajnálom, hogy Veled akkor így bánt, én már fentebb leírtam, hogy velem hogy viselkedet. Igaz én 2006-ban szültem nála, tehát 1992-ben még nem is ismertem. Az tény, hogy vérnyomást soha nem mért Nekem se, de a védőnő minden hónapba megmérte és beírta a kiskönyvbe, viszont UH-ot minden hónapban csináltatot a kórházban. Én a második babámat is nála szeretném szülni.

Mégegyszer nagy gratula a csöppséghez!!! (Örülök, hogy megtaláltad a számodra megfelelő orvost!!)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
g.erika!
Légyszi írj! Láttam, te a Parraghoz jársz, segíts hogy tudom őt elérni!
Hogy van a kis Viktória?
Köszönöm!

Anikó

Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm Vica, hogy ismeretlenül is ilyen aranyos vagy!
Neked is minden jót kívánok, határtalan boldogságot az aprósághoz!

Szia!

Szia Anikó!

Nem tudom, hogy megkapod-e a privimet. Ha nem, akkor írj egy sort légyszives.

Szia!
 
 


Sokáig gondolkodtam, hogy hozzászóljak-e....
Csatlakoznék Erikához, ugyanis rettenetes véleményem van a dokiról. Én azért mentem hozzá, mert mindenhol csak jót olvastam róla (közben rájöttem, hogy a rossz véleményt nehezebben írja meg az ember) és ott is hagytam a terhesgondozásnak nem éppen nevezhető vizitek alatt. Ezért is gondoltam úgy, hogy megosztom az élményeimet.
Nem tudom köze van-e a pénzhez, nem hiszem, hiszen az első pillanattól kezdve bicskanyitogató volt a stílusa, tehát eszembe sem jutott neki fizetni. Soha nem akart megvizsgálni, akkor sem, amikor először találkoztunk. A vizitek abból álltak, hogy odaadta a laboreredményeket és nézett rám, hogy mehetek, befejeztük. Az, hogy hogy vagyok, van-e kérdésem, panaszom vagy valami?.......áááá! Amikor végső próbálkozásként összeírtam a kérdéseimet, amik foglalkoztattak és feltettem neki, ingerülten közölte, hogy olyanokat kérdezek amikre nem tud válaszolni, meghogy nem tudja, mert nem végzett erre-arra vonatkozó vizsgálatokat! A védőnőm szerint nem én vagyok az egyetlen, aki otthagyta, pont a stílusa miatt!
Nála már csak az asszisztense a rettenetesebb. Olyan mint az ügyintézők az állami hivatalokban.
Hát én senkinek nem ajánlom, aki a terhesgondozások alatt emberségre vágyik és nem szereti ha megalázzák.
 
 


Sziasztok!

Én 2006-ban szültem nála. A terhesgondozás alatt rendszeresen adtam neki pénzt, de mégis képtelen volt megjegyezni ki vagyok. Annyira azt éreztem minden alkalommal, hogy iessek mert nem ér rá, hogy sose mondtam neki pl., hogy az utolsó két hónapban rettenetesen viszkedtem, pedig sebesre vakartam magam. De odabent mindent elfelejtettem. Nem volt undok csak éppen végtelenül közömbös. Biztos bennem is volt a hiba, hogy nem tudtam őt jól kezelni, mert sokan szeretik. A 38. héten a viszgálaton, mert látszott, hogy nagy lesz a pici feje azt kérdezte mekkora volt az előző baba, pedig ő volt az első. Sose figyelt rám, nem volt hajlandó a szülésről beszélni, mindíg azt mondta ráérünk még. A szülés alatt viszont a vártnál rendesebb volt. Aztán csak a varratszedéskor láttam.
 
 


Sajnos nekem is negatív tapasztalatom van a doktor úrral kapcsolatban. Első fiamat vele szültem, illetve császár lett belőle, mert a méhlepényem a méhszájon feküdt. Csak utólag tudtam meg,hogy ez valójában milyen komoly dolog volt, és erre a doktor úr nem figyelmeztetett, szerintem a vizitek alkalmával nem is volt képben :( Így aztán pláne nagyon örülök, hogy nem lett gond.
A kórházban rám sem nézett, csak akkor beszélt bőbeszédűbben, ha a férjem is ott volt. Ha csak én mentem, akkor csak kiírta a szokásos labort és kész. Most más dokim van, aki egészen más típus, és most már tudom, hogy mi hiányzott akkor.

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: