Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kriszta!

Még ma sincs semmi.Kép Szivacs ötletet köszi!KépMéhösszehúzódásokat már a 36.héttől jelzett a gép, sőt akkor volt a legnagyobb, úgyhogy erről ennyit!Kép

Puszi!

Botond Kép
EneseKép
 
 


Szia!!!
Az jutott eszembe, hogy nem azt mondják, hogy ilyenkor már a szex beindíthatja a dolgokat.......?

Krisztina
k78
 
 


Szia!!!

De.....de ez nálunk nem működik!Kép Tapasztalatból beszélek.Kép

Botond Kép
EneseKép
 
 

 
 

Szia Kriszta!

Na azt hiszem a fiam megelégelte a türelmetlenségem, ugyanis csordogál a vizem!!!! Szoríts értünk!!! Majd jelentkezem!!!KépMég pakolok, készülődünk!

Puszi!

Botond Kép
EneseKép
 
 


Swen, nagyon drukkolok, hogy problémamentes, csodálatos szülésed legyen! Kép Várom a híreket.

K, nemsokára lesz udvarlója a gyönyörű kislányaidnak. Kép A másik topikról pedig majd jön az utánpótlás. Kép
V.
 
 


Jaj, Ildi de jó!!!!!!!!!!! Éreztem, hogy be kell kapcsolnom a gépet!
Gondolom, már rég bent vagy a kórházban! Sőt, lehet, hogy már Botond is megszületett!!!! Kép
Nagyon várom a híreket!!!! Puszi!!!

Vera! Köszi! Kép Remélem, minél előbb sikerül nektek is! Pihenj sokat! ....és kitartás!

Krisztina
k78
 
 


....és igen, megszületett ma Botond!!!
GRATULÁLOK!!!

Krisztina
k78
 
 


GRATULÁLOK!!!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép
Ildi, nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok!

Kriszta, köszi a biztatást, nem adjuk fel. Most nagyon ráérek pihenni is. Kép

V.
 
 


Swen! Kép

Gratulálok!!! Jó egészséget, sok tejcsit és boldog babázást kívánok! Kép

Beatrix
 


Szia Swen!
Elvileg kb holnap már hazajöhettek! Kép
Írjál ám meg mindent, hogy mi milyen volt és persze képeket Botondról!!!!!!!!!!!!! Persze, mikor lesz időd, hiszen még meg kell szokni otthon az új kis jövevényt!!! Sok boldogságot!!!!

Krisztina
k78
 
 


Szia Swen!

Gratulálok Botondhoz!Jó egészséget,sok örömöt és boldogságot,és természetesen sok-sok kitartást az első hetekhez!

Györgyi
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat, nagyon aranyosak vagytok!!!Kép Szégyellem magam, hogy csak ilyen későn reagálok, de a kicsi fiam 24 órás anyai felügyeletet igényel, így minden erőm elszívja. De imádom!KépKépKépSzóval még egyzer nagyon köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!!!! Amint tudok jövök bővebben is!

Swen

Botond Kép
EneseKép
 
 


Szia Swen! majd válaszolok a mailedre... Kép
Olvastad a másik szolnoki topicot? Mi történt ott?!?!

Lányok! Végleg eltűntetek? Hát nekem se lenne úgy kedvem társalogni, hogy rosszindulatú emberek olvasnak és bunkón bereagálnak.... Kép
Beatrix! Hányadik hétben jársz????
Vera! Mi van veled?!?!
Györgyi! Ti hogy álltok?!

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Ildi, megkuksiztam Botondot a másik topikon! Kép Kép Hatalmas kis kopasz baba! KépMégegyszer gratulálok! További kitartás az elkövetkezendő hetekre, hónapokra, évekre...

Kriszta, a lányaid már lassan önállóak lesznek. Kép

Kedves tőletek, hogy érdeklődtök. Kép Augusztusban lesz majd vizsgálatom, addig pihenés. Nem türelmetlenkedem. Egyszer én is "sorra kerülök".

Puszi, V.
 
 


Szia Vera! Kép

Jaj, de jó, hogy előkerültél!!!
Továbbra is nagyon drukkolok!!!!!!!
Az nem baj, ha türelmetlenkednél.., úgyis sikerülni fog!!!

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Vera! nagyon szépen köszönjük a dicséretet! Nektek is sok erőt és kitartást, nagyon szorítok értetek!!!Kép

Kriszta! Puszi nektek és a lányoknak is!Kép

Swen

Botond Kép
EneseKép
 
 


Sziasztok!

Ti párhuzamosan két helyen is beszélgettek? ??? Miért indult a másik topik, ha úgyis mindenki itt van? (Aki akar, itt is megtalál.)

Swen, most olvastam csak, de nagy szeretettel gratulálok a kisfiad születéséhez! Kép
 
 


De jó kérdés! Kép
Én nem is tudom! Kép

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!
Gratulálok mindenkinek, akinek babája született, és jó egészséget meg sok örömöt kívánok!
Nekem még nincs babám, de 1-2 éven belül szeretnénk, és a segítségeteket szeretném kérni az orvosválasztásban. Olyan dokit szeretnék, akire rábízhatom magam, aki rugalmas (hagyja, hogy azt csinálja a szülő nő, ami jólesik, persze ésszerű keretek között), akivel minden buta kérdést meg lehet beszélni, aki tényleg odafigyel. Ti kit ajánlanátok?
 
 


Szia Zsorzsa! Kép

Kérdésed jogos, szerintem több ilyen "klassz" doki is van Szolnokon. Az enyém pl Dr Dinya Tibor. Személy szerint nagyon elégedett vagyok vele, kisfiam nála született több, mint 3 éve. Most a második babát várjuk, szintén az ő "felügyelete alatt". És "buta" kérdések megválaszolásához mérhetetlen türelme van, bár szerinte nincs olyan, hogy "buta" kérdés.
A szülés háborítatlansága viszont nem pusztán a dokin, hanem a kórház szemléletén is múlik. És ebben a szolnoki kórház tapasztalataim és mások tapasztalata szerint nem partner. Vannak újítások, van kád a vajúdáshoz, természetesen apás szülés, stb, de nem hiszem, hogy olyan "természetes" szülésvezetést támogatna a kórház, mint amit a Szülőszoba című műsorban is láthattunk. Érzésem szerint itt inkább a biztonságra, a komplikációk elkerülésére helyezik a hangsúlyt. Itt például kötelező a gátmetszés, a beöntés, és általában a hagyományos pózban történik a szülés. Ezek a dolgok engem egyáltalán nem zavarnak (még mielőtt félreértitek), sőt! Ha valaki más véleményen van ezzel kapcsolatban, vagy tud valami nagyobb mértékű változásról, az kérem javítson ki. Kép

Üdv: Beatrix
 


Szia Beatrix!
Már sok jót hallottam Dinyáról, lehet, hogy egyszer felkeresem. Igen, engem ez riaszt el nagyon, hogy itt felparancsolnak az ágyra, lábakat fel, nyomjál, gátmetszés, ... Ez nem tetszik. Jó, még sosem szültem, fogalmam sincs milyen, és azt sem tudom, milyen lesz majd akkor és ott, milyen állapotban leszek, mennyire leszek erős, az is lehet azt mondom majd hogy szedjék ki belőlem valahogy (remélem nem így lesz), de most úgy gondolom, hogy azt szeretném, hogy minden természetesen történjen, csak akkor vágjanak, ha úgy látják, hogy kell, és az számítson, hogy nekem hogy kényelmesebb, és nem a dokinak. Persze mindezt csakis akkor, ha minden a legnagyobb rendben van. Hátha változnak még a dolgok, mire oda kerülök. Köszönöm a válaszodat :-)
 
 


Szia Zsorzsa!

Szerintem mindenki a saját dokiját fogja ajánlani, hiszen benne bíznak meg! Ha még "ennyi időd" van, akkor szerintem, akikről jókat hallottál, járd végig... Ez így hülyén hangzik! Kép Szerintem, ami még nagyon fontos: a szimpátia!!!
Nekem Mosonyi főorvos a dokim és én 100%-ig megbíztam/megbízok benne! Kép

(...a kórházról inkább nem írok...)
Egyébként Te melyik nődokihoz szoktál járni?

Krisztina
k78
 
 


Szia Zsorzsa!

Hihetetlen lehet, de a fel az ágyra, lábakat fel, kapaszkodjon a térdébe, szemeket becsuk, és nyomnyomnyom csak durván hangzik, de nem kényelmetlen. Én pl. el sem tudtam vola képzelni, hogy állva szüljek. A hátonfekvés némi túlzás, én felhúztam magam, ezzel is segítve a tolást. Kép
Az egyetlen, ami nem hiányzott, az a gátmetszés. A baba magától csúszott nyomás nélkül is!!! Mégis vágtak. A szülés nem is fájt, a varrás annál inkább! Nem hatott még az érzéstelenítő. Kép Aztán hetekig nem tudtam ülni, lila hurkám lett, és mit kaptam varratszedéskor? Zuhanyozza? Á, dehogy, végülis két óránként jártam, de mindegy...

Riasztónak hangzik, de nem az. Bármikor belevágnék egy újabb terhességbe, szülésbe, csak akkor már a saját orvosom legyen ott velem!
 
 


Szia K78!
Most vagyok orvosválasztás előtt.
Nagyon szeretnék én is háborítatlanul szülni, és már volt szerencsém Mosonyihoz. (nekem szimpatikus volt)
Szerinted Ő mennyire volna ebben partner?
Ha nem találok megfeleő dokit, akkor arra gondoltam, hogy Pesten fogok szülni.
 
 


Szia Zatkone! Kép
Szerintem nyugodtan megbeszélheted vele, hogy te mit szeretnél majd és ő ebben partner-e!!! Én már 7 hetesen tudtam, reméltem, hogy császár lesz, hiszen én két babát vártam..., ezért arról nem tudok neked írni, hogy milyen egy "természetes" szülés, mert nekem ez volt a legtermészetesebb! Kép
Terhesgondozáson nagyon rendes, kedves volt, szüléskor, szülés után szintén!!! ha egyszer még szeretnénk majd gyereket, akkor tuti, hogy hozzá mennék..., és persze, ha bármi panaszom van, akkor is csak ő!
Ha VALAMIRE KÍVÁNCSI VAGYOK, KÉRDEZZ!!!

Krisztina
k78
 
 


Még annyi: már babát vársz? Kép

Krisztina
k78
 
 


Szia K78!
Köszi, végül én is erre gondoltam, hogy felteszem neki a kérdést, aztán majd meglátom, hogy mi lesz a reakció.
Még annyit szeretnék megtudni, hogy a rendelőjébe be kell jelentkezni előre, ill. , hogy mikor van a rendelési idő?
Igen, "már" a 9. hétben vagyok. Kép
 
 


Szia Dóra!

Gratulálok a picihez! Panaszmentes terhességet kívánok és olyan szülést, amilyet szeretnél!
 
 


Na, ha valamire kíváncsi VAGYOK (!!!!) kérdezz! Persze, ha Te kíváncsi vagy! Kép Csak írni nem tudok!
Nem kell bejelentkezni előre.., csak mész és rengetegen vannak!!! Kép
A Korona patika mellett van a rendelője, ha beírod a profilodba a mél címed, utána persze kitörölheted Kép, akkor megírom a rendelési időt, nem akarom, hogy azt higgyék, hogy ez itt a reklám helye...Kép
Első baba lesz? Voltál már valakinél, aki "megállapította", hogy várandós vagy?

Krisztina
k78
 
 


Értettem én így is. Kép
Beírtam, küldheted, és akkor már a tarifát is írd már meg légyszi!
Igen az első baba lesz, bent voltam a kórházban, és láttuk uh-on. Jövőhétre tervezem a tanácsadásra való menetelt....
A magánrendelőjében is van uh ?
Köszi a gyors válaszokat.
 
 


Szia Szuzzi!
Köszönöm szépen, én is gratulálok a babádhoz, jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!
 
 


2004 novemberben Szolnokon szült anyukák nincsenek?

Kép
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron