Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Minden érdekelne, ami a Szt Istvánnal kapcsolatos, azt hallottam, alternatív szülőszoba van, medencével, bordásfallal, labdával. Igaz?
Tudtok-e vmit Fedina Lauráról?
 
 


Szia!

Az István kórházi élményeknél sokan vagyunk, gyere át! És Coolasa pár hete szült Fedina Lauránál, vissza tudsz olvasni.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!
Én is az István kórházban szültem, lassan két hete Dr. Radnai Katalinnál, nagyon jó orvos, ajánlom mindenkinek!!! Lenne egy kérdésem: Mennyi pénz illik neki adni és a szülésznőnek???

 
 

A dokik tarifája változó, általában a magánrendelésen szokásos összeg 10-szerese. Szülésznőnek: sztem nyugodtan kérdezd meg a szülésznődet. Ha nem mond semmit, akkor úgy tudom, olyan 15-20-25e. De ez kábé :wink:

Kép
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Dr Fedina Laurának van magánrendelése? és ha igen, hol?
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


ebnera írta:Dr Fedina Laurának van magánrendelése? és ha igen, hol?


van, bezony.
A Blaha és az Astoria közt a Rákóczi úton (talán 26os szám), az Uránia mozival csaknem szemben. Mivel a kérdés már ősrégi, a válaszomat inkább a későbbi érdeklődőknek szánom.

Kép Kép
 
 


Hogy lehet bejelentkezni hozzá?

Kép
 
 


így:
70 9428 771
Hétfőn/szerdán délután, szombaton délelőtt rendel.

Kép Kép
 
 


Kedves Zsófid!

Dr. Fedina Lauráról én csak pozitív dolgokat tudok megosztani veled! Számomra nagyon fontos volt, hogy egy megbízható és lelkiismeretes orvos kezei közé kerüljek. Nála ezt megkapom. Ha éjjel hívom fel, mert kérdésem van, akkor is szívesen áll a rendelkezésemre. Amennyiben nem érem el, minden alkalommal vissza hív. MEGBÍZHATÓ!
A Sznt. István Kórházról:
A vérvételek érdekesen zajlanak. Elég sokat kell várni!
Az Ultrahang viszonylag zökkenőmentes, Laura Dr. Kodaly-jal dolgozik, hozzá kell menned ultrahangra. Nagyon kedves és jó orvos.
A szülésznő is adott. Erzsikének hívják. Ő is tündéri!
Én most állok a szülés előtt. Már csak órák vagy max. napok vannak hátra.
Eddig elégedett vagyok!
Üdv!
Anna

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron