Új privát üzeneted érkezett!

Nekem ő az orvosom,és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Sajnos utaltak valami "rosszra" vele kapcsolatban.Ha valaki tud valamit,kérem írja meg.Előre is köszi!
 
 


hmm... az előbb nem vette be az üzenetemet... talán most...
Tehát nekem is őt ajánlották, pont a héten. Én még nem kerestem meg. Aki ajánlotta, annak sok barátnője nála szült, és meg voltak vele elégedve. Én is orvosválasztás előtt állok. Még egy szülész barátom, és a nőgyőgyászom sem akart senkit ajánlani, mert szerintük minden nőnek más orvos felel meg.
Én megpróbálom a Bognárt, a másik alternatíva a Mátrai lenne, de őt kihagynám.
Részemről ennyi. :-)
Üdv.
Gabi
 


Sziasztok!

Én csak jót tudok mondani a Bognár Zoltán főorvosról.Tavaly novemberben született nála a kislányom.
Három hónapos terhes voltam, amikor először elmentem hozzá.Az egész terhesség alatt nagyon alapos és EMBERI volt.
Igaz, nekem nem normál szülésem volt, mert Bianka császárral született, ugyanis farral volt, nekem vérnyomásgondjaim voltak, vizes voltam nagyon és 1 héttel a szülés előtt a méhlepény kezdett nem jól működni, ezért is kellett a császár.
Ha lesz második babám, csak őt választom!
Egyébként a kórházban is másként bánnak a főorvos betegeivel.
Ami az anyagiakat illeti, arról sosem beszélt.Csak az aszisztensnőjétől kérdeztem meg, mennyit szoktak adni.Úgy tudom, ő a legolcsóbb Baján (főorvos létére).
Szóval én csak pozitív véleményt tudok róla mondani.
Üdv mindenkinek!
Évi
 
 

 
 

Most találtam meg ezt a fórumot,és gondoltam,hogy én is leirom a véleményemet a Bognár Föorvosról!!!
Nekem csak rettentö jó tapasztalatom van Róla!
4 gyerekem van,mindet nála szültem,spontán.Hozzátéve,nagyon nehezen szülök,vagyis szültem,és Ö mindig megoldotta,hogy ne kelljen császározni!Az utolsó két fiut vágás nélkül sikerült!
Nem kell mondanom,irtó örültem neki,mert szülés után már semmi bajom nem volt... :)
Végig a szüléseknél kezdettöl ott volt.Kedves,türelmes,amit itt baján már nem lehet elmondani a többi szülészröl. :(
A pénz nála nem a fö dolog(nem kér).A vizsgálatoknál igen,de szülésnél mindig annyit adtam ,amennyit a pénztárcánk engedte.Vagyis nem túl sokat.És utána is ugyanolyan rendes volt velem,mint azelött.!Ha még szülnék,csak Öt választanám megint!!!!!!!!!!!!
Gondoltam leirom,hátha valaki nem tud választani orvost!Én Öt ajánlom!
Üdv:egy 4 gyerekes anyuka
 


bajaianya!

öröm olvasni, hogy ennyire jók a tapasztalataid a főorvos úrral kapcsolatban :)

igaz, én már megtaláltam a számomra ideális orvost, de remélem, amit leírtál valóban segítség lesz a bizonytalankodók számára :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: