Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A XI. Ker. Szt.Imre korházban szeretnék szülni, Szeretném a segítségeteket kérni!! Orvost keresek. Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat!!

Krisztina
 
 


Krisztina,
a "Szülészetek, kórházak" alatt van a nagy szentimrés topik (az oldal alja felé, a tetején lévő "A Szent Imrében akarok/szeretnék szülni" nem igazán él), "Szent Imre kórház azaz a Tétényi - Ikea szoba és társaik" címmel, ott megtalálod azokat, akik ott szültek, hátha tudunk segíteni! Kép
 
 


Szia Krisztina!

Én most nézegettem a topikot, amit Kisün ajánlott, de ott nem sok konkrét ajánlatot, tanácsot olvasok a kérdéseddel kapcsolatban. A másik topik, a "Szülészetek, kórházak csak regisztráltaknak"-on belül a "Szülésznők a Szent Imrében" inkább szól a szülészorvosokról és szülésznőkről. Én inkább ezt ajánlom neked.

Egyébként én a Dr. Tasi Róbertnél szültem, de sok jót hallottam a Dr. Kocsis Éváról, és Bálint Balázsról is.



Szia:

Andi
 
 

 
 

Andi,
ha kérdés van újak részéről, mindig válaszolunk, és mind a 3 általad ajánlott dokinál szült valaki közűlünk, tehát konkrét infókat is tudunk...
Természetesen már rég szétoffoltuk a topikot, mivel legtöbben már 1-2 éve ott vagyunk, és így unalmas lenne állandóan a kórházról írni, de segíteni nagyon szívesen segítünk. Köszi a bizalmat Kép

vera
 
 


köszönöm
 
 


Sziasztok!

Én Dr. Szőnyi Istvánnál szültem nagyon aranyos, csak jókat tudok róla mondani :D Ha van kérdés róla szívesen válaszolok.

Vica
 
 


Sziasztok!

Tud vki segíteni abban, h dr Bálint Sándornál milyen árak vannak a magánrendelőben?

Nagyon köszönöm!

Azért kérdezem, mert nagy nehezen sikerült beszélnem a doktor úrral, aki a rendelőbe irányított. Az ottani asszisztens hölgy nem volt hajlandó elárulni az árakat..
 


Szia!

A rendelőben ki vannak írva az árak. Én a Bálint Balázshoz járok, de szerintem egységes mindhármojuknál. Kezelésenként változik egyébként, melyik érdekel, hátha tudok kb árat?
H.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: