Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az István kórházban szeretnék szülni, Várnai doktorúrnál. Írjátok meg a véleményeteket. De őszintén.

Köszönöm, sziasztok:
Ági
 
 


Szia Ági!
Én 7 és 12 éve szültem a Várnai doktornál,jó tapasztlataim vannak vele kapcsolatban.Nagyon szereti a kismamákat,a terhesgondozásnál és a szülésnél is nagyon rendes volt és a komplikációknál sem esik kétségbe. /az első szülésemnél fent maradt 1 része a placentának és erősen véreztem,higgadtan oldotta meg/.Nagyon gátvédelem párti,ehez persze kell olyan szülésznő aki partner ebben,én a Csűrösné Erzsikével szültem/nem volt választott/és nagyon ügyes és kedves volt.Végül és nem utolsósorban abszolút rád bízza a hálapénz mértékét,mi nem álltunk túl jól anyagilag így a hálapénz sem volt túl nagy , mégis mindennap bejött a szülés után és nagyon kedves volt a boríték átadása után is.Boldog várandósságot és gyönyörű egészséges kisbabát kívánok:
Timi.
 
 


Szia Timi!

Köszönöm. Én biztos, hogy császáros leszek. Az első két szülésem is az volt. Sajnos a 2. babaám halva született, ezért is keresek más kórházat és orvost. Rá esett a választás, de minden vélemény érdekel.

Ha valaki tud még valamit, kérem írja meg.

Sziasztok:
Ági
 
 

 
 

Kedves Ági!

Nem tudom, mi alapján döntöttél Várnai főorvos úr mellett, de biztosíthatlak, hogy nagyon jó választás volt, és biztosan nem fogod megbánni!!! Én április 13-án szültem nála, és csak a legjobbakat tudom mondani róla, az egész terhesgondozás, a vizsgálatok és a szülés során is mnindig maximálisan kedves, megértő, emberséges, nyugodt, higgadt, segítőkész és lelkiismeretes volt, így nekem csak és kizárólag kellemes élményeim vannak az egész István kórházról, a személyzetről, a körülményekről, a főorvos úrról pedig különösképpen. Ha nincs még szülésznőd, javaslom, hogy Lomen Marit válaszd, őt is melegen ajánlom, mert nagyon tapasztalt, kedves, kettejükre nyugodt szívvel rábízhatod magad az egész terhesség és a szülés során is, akkor biztosan nem lesz semmi probléma.
Ha bármilyen kérdésed van még, nyugodtan írd meg, szívesen válaszolok neked. Egyébként mikor születne a baba?
Addig is boldog várandós hónapokat kívánok Neked!
Üdvözöl: Tünde


Szia Tündi!

Most próbálkozunk a babával. Bízom benne mihamarább sikerül. Biztosan császáros baba lesz. Akkor nem kell szülésznő.

A tarifáról tudnál még mondani valamit?

Szia
Ági
 
 


Kedves Ági!

Utána olvastam a következő hozzászólásodban, hogy császár lesz (egyébként ez már biztos???? én már hallottam olyat, hogy 2 császár után a harmadik természetes úton született, bár ez úgy tudom, kétségkívül ritkább eset), így valóban nem aktuális a szülésznő-választás.

Írd meg légyszi az e-mail címed, ott válaszolok a kérdésedre, mert nem tudom, mennyire publikus ez a tarifa-dolog.
További szép napot Neked!
Tünde


Szia Tünde!

A címem: budaagnes@dunaweb.hu

szia
Ági
 
 


Sziszatok!

Én tegnap voltam az IStvános nyílt napon! Nagyon tetszett a szülőszoba meg az egész hely. Gondolkodom hogy ott szeretnék mégis szülni, de már 24 hetes terhes vagyok, nem tudom hogy az álltalatok említett Várnai doki elvállalna-e?
Tünde én is megadnám neked az e-mailem ( bettusi@freemail.hu) , ha fel tudnánk venni a kapcsolatot az nagyon jó lenne. Örülnék mindenféle segítségnek, mert szerintem már elég késő dokit váltani, de azért lehet hogy megpróbálnám. Próba csereszenye? Kép

Ha tudnál nekem is infót adni a dokiról, az jó lenne. Engem az elérhetősége érdekelne, az árak, meg hogy mennyire rugalmas pl. alternatív szülés, gátvédelem stb.

Válaszod előre is köszönöm: Betti

Kép
 


Szia Ági!
Borzasztó ami veletek történt,remélem,hogy hamar összejön a baba és enyhíti a fájdalmatok.
Várnai dr-nak tapasztalata biztos van én sőt már a nővérem is nála születtünk és mindketten nála szültünk.Ezzel csak azt szeretném mondani,hogy szerintem egy idősebb orvos hamarabb észreveszi ha gond van pont a tapasztalat miatt(de lehet,hogy ez csak az én véleményem).Szia:
Timi.
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de kérdésem lenne. Én még csak 8 hetes vagyok, és nemrég költöztünk a 8. kerületbe. Most kellene valahol kiváltanom a terhességi kiskönyvet is. Emellett fogalmam sincs melyik orvost keressem, ill. ha választott orvost szeretnék, mikor esedékes ezt vele megbeszélni, és kb milyen anyagi vonzata van?
Ha a terhesgondozásra jár az ember, de választott orvosa van, akkor is fizet a vizygálatokon?

Lehet hogy butaságokat írok, nézzétek el nekem, első baba tök új környezetben.

köszi: Ági
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: