Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Segítsetek!
Dr. Szabó Györgyhöz járok, első terheségemmel a Schöpf-Merei Kórházba. Hha valaki tud róla vagy a kórházról, jót-rosszat légyszi írjátok meg.
Addig is puszi :wink:

Lencsike
 


Lencsike, a gyerkőceimet nála szültem és van még néhány ismerősöm, aki szintén nála szült. Rosszat nem, csak jót tudok mondani róla. Mire vagy kiváncsi?
A kórházról infót a másik topikban találsz, minden le van írva.

Edina
Kép
Kép
 
 


Lencsike :)

Nézz egy topikkal feljebb és lejebb. Ott tudnak segíteni és sok hasznos infót találsz a kórházról.

Kép

Kép
 
 

 
 

SZIASZTOK!!!!


AZ ÉN KISFIAM 20 HÓNAPOS ÉS NEKEM NAGYON JÓ TAPASZTALATAIM VANNAK A KORHÁZRÓL!!!

ÉN TUTI A MÁSODIK BABÁMAT IS MAJD OTT FOGOM SZÜLNI!!! :D
 
 
 
 


szia LENCSIKE

A DOKIDAT NEM SIMEREM ,DE A KORHÁZBA SZÜLTEM A SIAM 2005-BEN ÉS SZUOPER HELY SZERINTEM A MÁSODIKAT IS MAJD OTT SZERETNÉM,HA MINDEN JÓL MEGY.
SOK SIKERT A BABÁHOZ
 
 
 
 


Csak az a baj, hogy már nincs Schöpf-Mérei!!!

:cry: :cry: :cry:
 
 


Bump! thx !

As soon as you wake up, you're fired

Our co-worker went missing for a few hours, and we tore up the place looking for him. The boss finally found him fast asleep. Rather than wake him, he quietly placed a note on the man's chest. "As long as you're asleep," it read, "you have a job. But as soon as you wake up, you're fired."

--------------dvd copy,--------dvd ripper, ------------------dvd to ipod,----------------dvd ripper,-------------------dvd software,-----------


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: