Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok


Tudnátok segíteni abban, hogy milyen régi apaságit fogadnak el a kórházban? Most akartam elintézni, a 27 héten, de az önkormányzatnál elküldtek, hogy 30 napnál nem régebbi kell. Szerintem ez hülyeség, erősítsetek meg ebben légyszi!


Köszi

Tamcsi
 
 


Tamcsi,

Szerintem is hülyeség, de mintha 2 éve is így lett volna. Kérdezz rá a kórházban, szerintem a betegfelvételi irodában biztos tudnak segíteni (bejárat mellett jobbra), az ilyen adminisztratív dolgokat mintha ott intéztük volna.

Többiek!

Mi ez a csend és némaság? Senkivel semmi különös nem történik? Persze addig jó! :)

Egyik hétvégén eljöhetnétek hozzánk és összegyűlhetnénk miniatűr kertecskénkben. Sütni főzni nem fogok, max. muffint. :D Katus, ti mikor jöttök Pestre, ahhoz igazodhanánk.

Kópé
Vendég
 


hello kislányok!

Vizsgaidőszak van errefelé vidéken... :wink: Most hétvégén gyerekek nélkül megyünk Pestre, de úgy érzem későn szólok... 8) Utána szabi, nyaralás, belehúzunk az életbe a Balatonon, de aug-ban kb 3 napot megint jövünk!!!

Hogy van a mindenki? Tessék jelentkezni, mert már hiányoztok!!!

Puszi,
Katus
Vendég
 

 
 

Katus,

nekem neeeeem szólsz későn!!!!!!!
Itthon fogok poshadni egész hétvégén,Gábor mindkét nap melózik!
Ha minden okés,akkor a hisztisebbik itthon lesz velem,Marcit pedig elviszik anyósék...
Nincs kedvetek beugrani?????!!!!!! :wink:
Összedobok egy tiramisut :wink:

Pussz: Dóri
 


Katus,

nekem neeeeem szólsz későn!!!!!!!
Itthon fogok poshadni egész hétvégén,Gábor mindkét nap melózik!
Ha minden okés,akkor a hisztisebbik itthon lesz velem,Marcit pedig elviszik anyósék...
Nincs kedvetek beugrani?????!!!!!! :wink:
Összedobok egy tiramisut :wink:

Pussz: Dóri
 


Sziasztok!

Bocsi hogy közétek pofátlankodom!
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy az I-es Klinikán volt e már közületek valaki genetikai tanácsadáson - hogy az milyen, illetve utána hány nap múlvára adnak időpontot hasbabökésre!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


Szia Erika!

Én voltam genetikai tanácsadáson. Nekem vinni kellett az összes addigi leletemet, 13 hetesen mentem először és 16 hetesen kaptam időpontot magzati szív uh-ra és amniocentézisre. Az eredmény bő 2 hét alatt jött meg. Hagyományos nőgyógyászati vizsgálat nem volt, csak beszélgetés. A férjem is bejött, hiszen közös döntés előtt álltunk. Nagyon emberséges hangulatban telt, Beke dr-hoz kerültem. Azóta is hozzá járok.

Mi a baj, miért kell genetikára menned? Egyébként hova jársz?

Katus
Vendég
 


Sziasztok

Macskavati
köszi a segítséget!
mi a baj? szerintem semmi!
az egyik (Kaális) dokim szerint minden OK
a másik (jelenlegi) II-es klinikás dokim küld genetikai tanácsadásra és bökésre
nálunk mind 2 gyerek lombik + ICSI
csak most Picurkánál már 34 éves vagyok (Ákosnál még csak 32 voltam) (szerintem ez a fő gondja a dokimnak, + hogy lombik + hogy ICSI)
+ AFP (MOM) 0,8
+ UH a 18+3 héten készült és a gép szerint csak 17+2 hetes
Leírnád hogy milyen is a bökés???és mik utána a tenni valók? pihenés stb.
Sajna apjuk nem tud velem jönni, mert 9 napja varrták össze a jobb bokájánál az Achilles ínt (elszakadt és eltávolodott egymástól 3 cm-re) úgyhogy egyedül fogok menni, és akkor még valakit be is kell szerveznem, hogy vigyázzon itthon Ákosra és Apjukra, és persze adjon nekik enni míg én oda vagyok :cry:

Mindent köszi szépen előre is!

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Erika,

hááát, nem vagy egyszerű eset :wink: .
Ha te is úgy döntesz, hogy akarod a szúrást, akkor kapsz pontos időpontot, be kell adni a beutalót vagy kiskönyvet a 10 percenként kikakukkoló nővérkének, és a kijelzőn figyelni a személyi számod utolsó 4 számjegyét. A szúrást ambuláns módon csinálják, lefertőtlenített has, uh-os követés mellett (hogy hol a baba) tű beszúrása, 15 mp és kész. A szúrás maga inkább meglepő, nem fájdalmas, nagyon-nagyon vékony a tű, és iszonyú hosszú. Utána nem árt pihenni egy napot.
Én a 2. és 3. babánál már nem vállaltam ezt, inkább a 4 markeres anyai vérvizsgálattal + uh próbáltunk kizárni mindent. Még az életkorod sem indolkolja.

Katus
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget!
De nagyon úgy néz ki hogy marad az I-es klinika, ha tetszik, ha nem :cry: !
Most hívtam a Dr. Hajdú Krisztina féle magán Praxis-t, de itt csak július 14-re lett volna időpont, a Géndiagnosztikánál meg sajna ahhoz hogy vérből megnézzék ugyanúgy mint a 12 héten + UH-ot is csináljanak nem tudom sem időben, sem anyagilag úgy megoldani hogy apjuk ne tudja meg :cry: !
Most beszéltem a sógornőmmel erről mégegyszer, úgyhogy valszeg marad ez, de ha nem sikerül nekik elsőre a szúrás akkor megmondtam itthon mégegyszer nem megyek vissza oda az bizti. Az utána való pihit pedig majd megpróbálom oldani valahogy, mert ügye az muszály lesz.
Na majd még jövök, csak Ákos bátyó már nagyon nagyon nyügi,
Habár épp most hozott nekem ide a géphez valami állatot - éjjszaka repülhetet be, minden ilyen csúnyaságot összeszed, valahogy nem írtózik semmitől, nem úgy mint én.

Sziaszotk

Erika

Kép

Kép
 
 


Háááj!


A barátosném most várja a 2. babáját,a napokban fog szülni a MÁV-ban.Most febr.-ban töltötte a 35-öt,tehát már akkor is közel járt a "bűvös számhoz",amikor terhes lett.Mégsem jött szóba az amniocentezis.Szerintem orvosa és intézménye válogatja.

Erika,

nézd,valóban 1% a vetélési arány,de ne gondolj erre!!!Inkább arra,hogy jó,lesz ha már tudod,hogy minden okés,és tudom abszolút csekély vígasz,és nem ez a legfontosabb,de még a baba nemét is 100% biztosra megmondják.
Én nem tudom,hogy mit tennék,ha most lennék 35.és terhes lennék????!!! :roll:
Bele sem tudok gondolni,mert én 30 alatt "elakartam intézni" mindkettőt.Mivel minden adott volt hozzá-így is lett.Több babát nem tervezünk.
Ja,és még valami:az én szülésznőm ott dolgozik(csak most babázik otthon),és neki is megcsinálták.Ő több napot is pihent,biztos,ami biztos alapon.Bár ez egy két és fél évesnél segítség nélkül tudom,hogy nehezen oldható meg...
Remélhetőleg nem lesz semmi baj,és a dokid is megnyugszik!


Dóri
 


Sziasztok

Dóri
köszi szépen a véleményed neked is!
baba neme: apjuk lányt szeretne, de énnekem totál mindegy

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Férjemmel tervezzük a babát, így elvileg mostantól már bármikor teherbe eshetek. Viszont nincs orvosom, mivel székesfehérvári vagyok és eddeg oda jártam vissza nőgyógyászati vizsgálatra.
A Baross utcai klinika mellett lakunk, ezért mindenképp itt szeretnék szülni, viszont nem tudom, hogy hogy működik az orvos választás.
Tudom, hogy itt sok jó orvos van, de mégsem tuodom, hogy kihez sétájak csak úgy be (márha egyáltalán be lehet). Egyszer találomra felhívtam egy orvost, de az aszisztense azt mondta, hogy államin csak délelött lehet menni és ahhoz, aki épp ott rendel. Ezt nem értem ezek szerint a választott dokihoz csak magánrendelésre mehetek délután?????
Vannak tapasztalataitok ebben a témában?????

Nagyon megköszönném, ha írnátok doki neveket, akinél szültetek és meg voltatok vele elégedve.
Én nagyon kérdezősködős vagyok ezért sok türelem is kell hozzám az orvos részéről. :D :D
Ki az aki türelmes, kielégítően válaszol a kérdésekre, jó fej, aranyos, kedves????
Légyszi légyszí írjatok nevet (neveket)!
Nézegettem korábbi hozzászólásokat, de nem nagyon találtam választ a kérdéseimre.
Segítsetek légyszi!!!!
Köszönöm előre is válaszaitokat!!

Sziasztok, további szép napot!!
Kitti
 


Sziasztok!

Jó régen jártunk erre, de most itt vagyunk.

Marci bölcsis, volt már sajna 1 csuklótörésünk is, mert folyton rohan, mint aki lekési a randit.
3 barátnőnk van a bölcsiben, közülük az egyik 1 fekete kislány Laura nekem nagyon tetszik, igazi szépség.
Verekszünk is időnként, és jó nagy taslikat tud adni.
Most a ,,NEM" korszakunkat éljük. A válasz mindenre NEM.Be nem áll a szánk, 5 percre nem tud megülni a fenekén és még a csintalanabbnál is csintalanabb.

még pár kép a kis zsiványról:
Kép
anyával kópéskodom
Kép
hozom a pelust, mert még szükségem van rá
Kép
úúúú, de jó volt a Népligetben

Mindenkit Pusszantunk
Inci, Marcell és Apa

Kép
Kép
 
 


Kép
nagyon tetszettek a szines levelek
Kép
Alit is megsétáltattam ám

na Csók
Marcell, Incike

Kép
Kép
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A "régiek" talán még emlékeznek rám, jó 2 éve irogattam, akkor még csak tervben volt a gyermek :) 2007. okt. 17-én viszont már mindez valósággá vált: kisfiam született, Kolonics Péter Dávid
Azóta is olvasgatlak titeket, csak úgy éreztem, amíg nincs babóca, addig nem tudok nagyon hozzászólni.
Most viszont szeretnék egy kis segítséget kérni:
kisfiam fejbőrén - de csak ott, (ill. egyik acocskáján 2-3) pici vörös kiütések vannak. Védőnő szerint vmi műszálas anyagtól alakulhatott ki. Ő azt mondta hétfőn, hogy 2-3 nap alatt elmúlik. Doktornéni csak jövő hét szerdán jön - telefonon azt mondta, szerinte a melegtől. Tegnapra halványodott is, de ma erősödött, s hátul a kis fején még több lett. Nem adok rá műszálas ruhát, és a feje alatt textilpelenka van.
Lehet-e vmit tenni ellene, hogy elmúljon?
Köszi a segítségeteket előre is!

Szilvi
 


Sziasztok Régiek és Újjak!

Vagy 1 éve jártam erre utoljára, de most itt vagyok megint.

Marci januártól oviba megy, a csomag pelust már tavasz óta elhagytuk. Szerencsére 1-2 alkalom volt olyan amióta nincs pelus, hogy éjjel bepisilt. Igazi csintalan , eleven gyerek. Időnként ossza az észt és már azt is eldöntötte, hogy mindenki kap a mikulástól ajándékot.
Folyamatosan várjuk a télapót és jézuskát, ez már napi témává vállt itthon.

A nagy hírem, hogy május 24-re jön a kistesó, bár ebből még a törpi nem fogott fel sokmindent. Valószínű majd akkor, ha már nagy lesz a hasam és mozogni fog a kis ,,Alien", mint annak idején Marci.
Reméljük lány lesz, mert lassan elnyomás alá kerülök :lol: .


Mindenkit pusszantunk.
Marcell, Inci +pocaklakó és Apa

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron