Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudtok valamit a kórházról és az orvosról? Szeretnénk gyereket, de nem sokat hallottam róla, kb. csak a nevét. Érdekelne minden a kórházról, a negatív dolgok is, a nőgyógyászat és szülészet, meg a dokiról is. Alternatív dolgok, bánásmód, hányan vannak ott engedély nélkül, fájdalomcsillapítás, stb.
Köszönök minden hozzászólást!(sokat segítetek vele)

Sziasztok
 
 


szia mi is szeretnénk már hamarosan babát. Én is ott szeretnék majd szülni Egyed Jenő proffnál. A sógornőm két hete szült a Szabolcsba tapasztalat: ő azt mondja többnyire kedvesek voltak vele bár a pénzt úgy el rakják mintha kötelező lenne adni. Császárral szült reggel.Azt mondták neki , hogy az altató orvos éjszakás volt és miatta maradt ott.Mire a sógornőm -jó köszönöm szépen!!!! mire az orvos - majd neki köszönje meg!!!!!!!!!! na mi ez ha nem utalás. bár ez annyira változó te mikor fogsz szülni????


Szia!

Még nem vagyok terhes, de nagyon tervezzük már. Előtte szeretnék dokit találni.Köszi, hogy válaszoltál. Kár, hogy nincs jó kórház, én alternatívan szeretnék szülni. Belülről milyen volt a kórház állapota?

Szia!
 
 

 
 

Szia! akkor egy cipőben evezünk mi is nagyon várjuk már a lurkót. Remélem hamar babázhatunk.Belülről a kórház: terhesség alatt ha be kell feküdni akkor általában a földszinti szobákba kerülnek a kismamák ez elég egyszerű általában 4-5 ágyas. De tiszta, és a nővérek itt nagyon kedvesek. Szülés után általában a 3.-ra kerülnek és az nagyon kultúrált vannak két ágyas szobák nagyon barátságosak nem hófehér a fal hanem halvány sárgás.egyébként maga a szülészet is nagyon aranyos a szülőszoba ajtaján egy nagy gólya van festve meg ilyen apróságok amitől sokkal hangulatosabb lesz az egész.Lehet kérni baba-mama szobát is. És ha megszeretnéd nézni a szülészetet, beöltöztetnek,és körbevezetnek. Ti mióta próbálkoztok? remélem segítettem. Egyébeként a doki nagyon rendes és jó fej.


Sziasztok!
Nemsokára én is szülni fogok, remélem még a Szabolcs u.-i kórház szülészetén a Zsirai doktornál.
Jár oda valaki közületek? Vagy járt? Érdekelne a véleményetek, hogy milyen ott a helyzet?
Köszi. Bea
 
 


Sziasztok!
Én is a Szabolcs utcai.ba szeretnék szülni.A Murányi doktorhoz járok.Sajna még nem vagyok terhes, de remélem nemsokára.
Én voltam a kórházba,mint érdeklődő, és tényleg megnyugtató.
Jó lenne azért egy kis új infó bármiről.Ismeri valaki az én orvosomat?
Köszi:hédi
 
 


hédi: én csak csupa jót tudok mondani róla nekem keresztanyum dolgozik ott és nagyon dicsérik minden téren. én Egyed proffhoz járok és már mi is nagyon szeretnénk babát


sziasztok.én nemsokára szülök.Dr.Atalay Katalint tudom ajánlani.

Kép[/URL]Kép
 


Dr Atalay Katalinról tudna nekem valamit mondani?


Úgyhalottam nagyon megy a pénzre, vajon igaz ez?


Nekem is azt mondták, hogy pénzes.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron