Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ebbe az új topicba olyan lányokat -fiúkat, asszonyokat-férfiakat várok és keresek akik vagy most tartanak az ötödik lombiknál vagy már túl is vannak rajta.
Ha tudjátok a "hogyan tovább"-ot, a lehetőségeket mind anyagi, mind erkölcsi szempontból kérem írjátok le.
Nekem most lesz az 5. lombikom a pesti Kaáliban, a munkahelyem már most megfenyegetett ha elkezdem akkor le is út fel is út.
De ez már nem is lep meg.
Viszont a gondolat -mi lesz ha ez sem sikerül- bennem van.
Hogyan tovább? Miből?
Ötleteket keresek-várok!
Cicvarek


Örökbefogadás?
wer
 
 


Nem rossz az "ötlet", bár én a hogyan továbbot még mindig -talán túl naivan- sajátban képzelem el. Ez persze nem zárja ki az örökbefogadást, de ez egy másik út...és egy másik topic témája.

 
 

kedves Kaális!!!! ha még a 40. életév alatt vagy próbálkozz. Én kórházban dolizom és rengeteg maminak a 7.-8. beültetésre sikerült. tudom ez nehéz téma-sajna úgy néz ki rám is ez a sors vár- de még próbálkozz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egyébként ha összejön a baby, utána rengetegen lesznek spontán terhesek. Ha meg végképp nem megy, fogadj örökbe egy törpöt,rengeteg babát hagynak itt, és hidd el őket is nagyon lehet imádni. ezenkivül minden elhagyott babának jobb egy csaqládban,mint intézetben felnőni. Sok sikert: Andi.


Sziasztok

Azt szeretném nagy naívan kérdezni , hogy aki lombikban vesz részt annak valamilyen szervi probléma miatt nem lehet babája? Vagy esetleg akinek kimondják nincsen semmi baja csak úgy nem esik teherbe olyan is van aki lombikra jár? Azért kérdezném, mert akinek pl nincsen peteérése vagy nincsen spermája vagy van de kevés rossz minőségű annak esetleg tudnék segíteni:) moni0511@freemail.hu

Mindenkinek kitartást és kisbabát kívánok.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: