Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg Szirom, neked is sokkal nagyobb a hasad mint Miksával enyi idősen?

Nekem legalább egy hónappal előrébb jár :D

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


Hahó!

Manó! Legyengíti az embert ez az egy szúrás, én is csodálkoztam. Szerintem nem pszichésen, hanem ténylegesen, de ez csak az én véleményem. Amikor görcsölgettem, akkor legalább tudtam, hogy miért fekszem, de amikor már nem görcsöltem, csak baromira fáradékony voltam, azon én is csodálkoztam. De ha úgy érzi az ember, akkor muszáj lepiheni vagy csak leülni, mert a szervezet úgy kívánja, azzal teszed a legjobbat. A második hét már jobb lesz. Nekem különben kedden szúrtak, és szombaton elmentünk anyuhoz Szekszárdra, erre a doki is azt mondta, hogy nyugodtan, de tény, hogy ott is nyugiban voltam. Jó, a boltig elsétáltam, meg elmentem minitúrára is az ovisokkal, és szerintem a barátnődhöz te is nyugodtan sétálj el, én császkálásnak azt értettem, hogy soppingoltok vagy hasonlók. Mert abban ki lehet dögleni.

Úgy egyébként a két terhesség között nekem annyi a különbség, hogy most sokkal rosszabbul voltam (émelygés, hányiger, állandóan fáztam, szagérzékenység) az elején, ami kitolódott egészen majdnem mostanáig. Még most is van hányigerem időnként, bár már sokkal enyhébb, még most is kiver a víz az öblítők illatától, szóval ez ebből a szempontból nehezebb. De én már Miksával is nyugiban voltam, emlékszel, kiírattam magam, mondván, én nem éjszalázom babásan. De én már akkor is 34 múltam, és most ugye 37 fölött vagyok már. Ez is számít állítólag,a huszonéveseknek sokkal könnyebbek a terhességeik, mégiscsak fiatalabbak :wink:
A pocim nagyobb szerintem mint Miksával, de azért nem vészes. Mondjuk nekem vele is nagy volt. És én bírom, ha nagy, jobb, ha babásnak néznek, mint ha kövérnek :lol: És ez az én méreteimmel sajnos valós veszély :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Kedves Anyukák!

Júliusban -50% nyári vásár a Branto gyerekruha boltban.
(Káposztásmegyer I. Dunakeszi u.16 és Cserző u. sarok)
Next,Adams,L.O.G.G.,MEXX,Cherkee,George,H&M,Gap,stb.. alig használt minőségi gyerekruhák 50-176 méretig.
Világmárkák elérhető áron!

Tovább folytatódik a 100,-/ db akciónk is!!!

Amíg a készlet tart!!
Poncsós strandtörülközők 2490,- ért!!!!


Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Hogy vagytok, pocisok, ebben a nagy melegben? És a poci nélküliek :wink:

Manó, telefonpara elmúlt már? Szirom, nálatok mi újság?

Mi ma voltunk ultrahangon és végeredmény született nem ügyben: újra picike lány várható a családba :wink:

KépKép
KépKép
 


Nyuszi!

Mi Szirommal kb átköltöztünk a 2007 novemberi topikba :oops: :oops: :oops:

Újabb csajszihoz gratula! Para elmúlt, mármint atelefontól, eredmény 46 xy, tehát egészséges kiskrapek.

Nyugodtabb vagyok, ciszták si felszívódtak, bár minne betegségetnyilván nem szűrnek, remélem hogy rendben lesz mostmár minden. A héten megyek terheléses cukorra, kicsit félek től emert enyhén több magzatvizet találtak az utolsó Uh-on, ami jelezhet kezdődő cukorbetegséget is, hát remélem nem jön be még ez is.

Most csütörtök óta dolgozom, majd megsülök az irodában. Azt hiszem aug 20 után már nem fogok jönni, eredetileg szeptembertől nem akartam de ráhúzok még két hetet, vagyis elveszek belőle azt hiszem.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


Sziasztok!

Nyuszi, gratula a lányzóhoz, Manónak meg a kispasihoz! Olvastam ám, hogy minden rendben, mert rákerestem, hogy hová irogatsz ;-)

Nálunk a héten megkezdődött a bölcsi és sajnos megint nem vettük simán. Harmadik napja tart, de Marcus minden reggel szörnyen sír... nem csodálom, hisz az 5 hét szünet is arról szólt, hogy a végén már apjával sem maradt reggel szívesen, sírt utánam. Betett az a 4 nap Prágában, de rendesen. Benne vagyon az ödipuszi korszak kellős közepében és hogy még pasi is, ez rátesz egy lapáttal.

Ma egyébként is megyünk Marcussal cicomókushoz (pszichológus), mert a háziorvosunk javasolta. Mert az egy dolog a a körmét most már majdnemhogy non-stop rágja, de a gyerektorna alatt a csuklóbőrét is harapdálta és az nem okés. Egy fiatal csajszi a pszichológus, nagyon-nagyon kedves. Először ketten kellett menni Ádámmal, kikérdezett mindenről, ami Marcussal kapcsolatos. Ma megyünk először vele, 5x kell menni és utána megint leülünk 3-an beszélgetni és elmondja, hogy mit lát.

Egyébként tündér, egyre jobban szót fogad, bár még mindig eszméletlenül eleven :) És nagyon nagyott nőtt, mindenki azt mondja. Pl. vettem neki 28-as szandit és már az sem jó rá, 29-es kell.....

Krisztiék jól vannak, múlt héten rótták szokásos Kolping körüket :)
Ildiék is jól vannak, Julkó hamarosan bölcsis lesz :)

Flocika,
A kisfiad van a türcsiben? Nagyon aranyos! Szerintem valamikor szeptemberben meglátogatlak az üzletben!

Puszi

H

Kép
 
 


Sziasztok!

Én tavaly júliusban a Szülőotthonban ( :cry: ) hoztam viklágra a kislánykámat,Fanni Hermina babát .Most lesz 9.-én 13 hónapos :)

A Szülőotthon topicba irogatok rendszeresen.

XV.kerben lakunk, de a párom újpesti srác.


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk még nincs babánk, de nagyon szeretnénk már. Lassan 2 éve lakunk Újpesten és szeretnék találni magamnak egy jó nőgyógyászt aki kedves , rendes és lelkiismeretes, mert sajnos az én dokim kiment külföldre. Fontos, hogy szimpatikus legyen és megértő, de az anyagiak sem mellékesek (nem szeretném a fél fizunkat odaadni egy vizsgálatért).
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv
T
 
 


Szia ticsuka!

Tudom ajánlani az én dokimat, viszont hogy anyagiakban megfelel-e azt nem tudom.
Alkalmankét 6 ezer Ft rákszűrés 7 ezer, viszont nagyon rendes, lelki ismeretes. Amíg ment a Szülőotthon ott dolgozott főorvosként. Dr Győri Attilának hívják.
A magánrendelője Káposztásmegyeren van.
Ha érdekel írj priviben és elküldöm az elérhetőségeit.

Üdv

Csilla


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Hahó, ha valaki erre járna a régiek közül:

Figyelem, Manóhíradó!

"Sziasztok! Ma 10.40-kor megszületett Bertold Olivér. 3780 gr, 52 cm. Még inkubátorban melegszik, mert elfáradt, meg a nyakán volt a zsinór, de jól vagyunk. Kb. egy óra múlva hozzák ki. Puszi! Szilvi"

Gratulálunk!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Kösz az infót, gratula Nekik, ha beszélsz vele:)

(Bezzeg a te Edebébidet nem írtad ide be :P Láttam, hogy minden rendben vele!).

Pusz

H.

Kép
 
 


Hanzi! Utólag már nem akartam híradózni :wink:
De köszi, hogy így figyelsz :D Minden rendben Edével, tényleg. A szívzörej nem vészes, hízik is, tegnap 2805 gr volt, 2490-nel hoztuk haza. Csak nem akar éjjel aludni, legfeljebb a mi ágyunkban, és szünet nélkül szopizni szeretne éjjel. Nappal tündibündi :lol:
Teszek képet, jó?
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Jajj, Hanzi, lemaradtam Marcus szülinapjáról, bocsánatot kérek! :oops:

Szóval utólag is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk Marcusnak!
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Én is gratulálok az új kis jövevényhez!!!! Sok tejcsit és pihentető éjszakákat kívánok!!!

Kép
 
 


Elnézést 2 kis jövevénynek!!!!

Kép
 
 


MANÓÓÓÓ!!

Nagy gatula a pici Bertoldhoz!

KépKép
KépKép
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: