Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Várom erre az oldalra a BM szülészetével kapcsolatos tapasztalatokat. Én eddig vérvételen és Uh-n voltam.Az orvosom Dr.Zilahi Gábor nagyon alapos ( egyenlőre így látom),és megbízható.A kórházi felszereltséggel kapcsolatban még nincs tapasztalatom.

Írjatok minnél többen,hogy a várandós kismamáknak errők az intézményről is legyen képük.
 
 


Sziasztok!

Én is dr. Zilahi Gáborhoz járok. Épp most készülök hozzá, mert kb. 4 hetes lehet a babócánk. :D És mint első babás, rengeteg kérdés van bennem. Eddig szerencsére csak a szokásos rutinvizsgálatokkal voltam a doktor úrnál, és csak pozitív tapasztalataim vannak róla. Szóval kíváncsian várom a véleményeket mind a doktor úrról, mind a kórházról.
 
 


Sziasztok!
NEkem a tesóm született a BM kórházban, igaz az nem ma volt mert már 20 éves, de akkor is és most is nagyon jo hire van, orvost sajnos nem tudok mondani, mert én a sotéra járok, de az egyik ismerősöm tesoja is ott szult most és nagyon nagyon meg volt elégedve :D
 

 
 

Voltunk szülőszoba látogatáson a férjemmel. Nos,nem olyan extrákkal felszerelt,mint ahogy pl. a Szent Imréről hallani,de azért minden meg van aminek lennie kell.
Zuhanyozni lehet,kád nincs.Labda,kötél,bordásfal van.Lehet zenét bevinni és aki akar párologtatni,vihet illóolajat is.
A szülésznő nagyon tapasztalt volt,aki beszélgetett velünk.Én most a 21.héten járok,és maximálisan meg vagyok továbbra is elégedve.

Zilahi Főorvos Úr nagyon alapos,határozott,a kérdésekre készséggel válaszol.

Szülés után adnak a babának ruhát,tehát csak hazavivős holmit kell majd a papáknak bevinni.
Éjszakára a babák nincsenek az anyukáknál,nappal a vizit után azonnal megkaphatják és este 10-ig velük lehet.

A szülőszoba és a szülészet is higiénikus.

Továbbra is nagyon meg vagyok elégedve! :P
 
 


Szia én Vizsolyi Jánosné vagyok nagyon jók a tapasztalataim a korházzal kapcsolatban. én két gyermeket szültem ott. Nekem az orvosom DR.Bíró Gáspár volt és nagyon meg voltam vele elégedve.
Én csak ajánlani tudom ezt a korházat.[/url][/quote]


Sziasztok!
Volt "szerencsém" jópár napot eltölteni a kórházban pár héttel ezelőtt. Most a 15. hétben vagyok, és voltak problémáim. Dr Domokos az orvosom. Nagyon meg voltam elégedve a kórházzal, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt, orvosok, nővérek... Szülőszobán még nem jártam, gondolom, később majd az is jön... Annyira azért nem sietős :)
 


Sziasztok!
Ha valaki ismeri a BM kórházba Dr.Kazár Tibort és már szült is esetleg nála,az írjon már légyszi.köszi Ibolya[/b]

Ibolya


Sziasztok T.Móni vagyok tavaly 11.11.-én született meg a kis Márk Kazár Tibor Szülészorvos segíitségével.Nagyon kedvesnek és preciznek tartom.Csak jót mondhatok róla.
Sziasztok :roll:
 
 


kovács ibolya írta:Sziasztok!
Ha valaki ismeri a BM kórházba Dr.Kazár Tibort és már szült is esetleg nála,az írjon már légyszi.köszi Ibolya[/b]


A párom ott dolgozik, és csak jót tudott Kazár dokiról mondani. Én most pocis vagyok, és Dr Gerencsér Gézánál szülök, aki szintén egy tünemény:D

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is a BM-ben fogok szülni, Dr. Kazárnál, március 11-re vagyok kiírva. Szerintem nagyon aranyos, bár túl sokat nem találkoztam vele. Én is kíváncsi lennék, hogy milyen a szülés nála. Félek, hogy
majd császározni kell.
A héten voltam szülőszoba látogatáson. Meg vagyok elégedve mindennel.
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e valami infotok azzal kapcsolatban, hogy átköltöztetik a BM kórházat a Városligeti fasorról a Honvédba? Egy ismerősöm a Honvédban dolgozik és Ő mondta, de nem akarom elhinni.
Amúgy én a Bíró dokihoz járok és meg vagyok vele elégedve.
 
 


toti77 írta:Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e valami infotok azzal kapcsolatban, hogy átköltöztetik a BM kórházat a Városligeti fasorról a Honvédba? Egy ismerősöm a Honvédban dolgozik és Ő mondta, de nem akarom elhinni.
Amúgy én a Bíró dokihoz járok és meg vagyok vele elégedve.


Sajnos ez lenne a jobbik helyzet, de jelenleg úgy tünik, ott "teltház van". A párom BM-es, és úgy hírlik, eladták már az épületet is. Én még ott szülök májusban, de hogy utána mi lesz az ott dolgozókkal? Nem tudja senki sem igazán! :cry: :cry:

Kép
 
 


Sziasztok!

Én 4 gyereket szültem a Zilahy főorvos úrnál,és hála istennek profi, tudja mit mikor kell csinálni.A hugom és a sógornőm is nála fog szülni hamarosan és ők is szeretik A többi orvosról is csak jót mondhatok,mindegyikhez volt szerencsém és nagyon rendesek.
Sajnálni fogom, ha valóban megszűnik a kórház.
 
 


Sziasztok!

Most 2007 Februárjában szültem első babámat Dr.Zilahi Gábornál.
Zseniális a doki. Nagyon profin vezette le a szülést.A terhesgondozáson is nagyon alapos volt és a szülés is nagyon jó élmény volt vele.Korrekt,tudta,mikor kell pár bíztató szó,mosoly,és nagyon jól végezte a dolgát.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Vargáné Takács Ibolya volt a szülésznő,ő is szuper volt.
A gátmeccésem olyan szép lett,hogy már nem is látszik,pedig 3 hete szültem.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: