Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ismeri vki Dr. Parragh Attilát, szülész-nőgyógyász, adjunktus a Szt. Imre kórházban? Én 2000-ben szültem Dr. Bálint Sándornál, de mivel kiköltöztünk a városból most a Parraghoz járok. Ikreket várok ráadásul, a 11-12. hétben vagyok. Jó lenne, ha valaki tudna vmi infot adni. Előre is köszi. Skopi


Szia!

Nekem is őt ajánlották mit tudtál meg róla?
Előre is köszi az infot.

Réka


Szia Réka!

Mit szeretnél megtudni a Parragh Attiláról?

Hol rendel? Telefon? Milyen ember? stb...

Az én kislányom 13 hónapja született nála, szívesen segítek.


Szia!
 
 

 
 

Kedves Erika!

Nagyon örülök, hogy válaszoltál.
Végre találtam itt valakit aki saját tapasztalatait mondja el.
Igazság szerint nekem 2 barátnőmnek ő az orvosa mindkettőjüknek több nógyógyászati problémája volt és végül a doktor úr segített nekik.
Az én orvosomról mostanában nem hallok túl sok jót és gondoltam váltok, azért is mert 5 hetes kismama vagyok és szeretnék egy jó megbízható orvost. Tudom a Szent Imrében van amiről itt azt írják, hogy jó választás. Ezért is gondoltam rá.
Olyan kérdésem lenne, hogy ha bármilyen problémád volt felhívhattad és fel is vette a mobilját?
Volt e választott szülésznőd?
Nekem ő lesz az első babám és bármilyen tanácsot szívesen fogadok. Ha esetleg a tarifákról is írnál örülnék. Nagyon köszömöm.
A privát e-mail címem: eles_reka@freemail.hu.


Sziasztok lányok!

El tudnátok küldeni a tapasztalataitoka Dr. Parragh A.-ról nekem is Őt ajánlották de még nem sikerült találkoznunk.

Előre is köszi mindent.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron