Új privát üzeneted érkezett!

Ha valaki ismeri irjon
 


Szió!
Már régi a kérdés. Egy éve nála szültem a második fiamat. Kedves, udvarias, és óvatosan vizsgál. Higgadt, minden kérdésre kimerítően válaszol. Gondolom, azóta tapasztaltad, ha őt választottad?

Szilvi
 


Csőrmancs!
Én is Joó dokinál szültem 2006 Január 16-án. A doikt nagyon rég ismerem, több mint 7 éve, még az eü-i suliban a tanárom volt!
Nagyon rendes, figyelmes, segitőkész orvos. Soha semmi gondom nem akadt vele kapcs, és teljes mértékben megbíztam, megbízok benne!!!! Azt hiszem egy kismamának ez az egyik elsődleges szempont!
Ha van kérdésed, szívesen válaszolok!!!!
De csak jót tudok róla mondani!! Már több barátnőmnak is ajánlottam, eddig mindenki csak hálás érte!!

Jó egészséget!!!

Sudi

Sudi És

Kép
Kép
 
 

 
 

sziasztok
en 28 heter terhes vagyok es a Joo doktorhoz jarok. Nala is szertnek szulni, remelem be fog erni ha eccer ramjon...
Eddig mindig nagyon kedves volt es a 19-hetben voltak kisseb problemak es rogton intezte a tovabi vizsagalatokat. De halisten minden rendben volt. Es remelem az is lesz.

Nekunk kislanyunk lesz, az mar 100% :)

meg valaki varandos augusztusba ?
 
 


igy 4 honappal a szules utan irom ide hogy a doktor ur nemfaradt be a szulesre... az ugyeletes orvosoknal szultem. Nemment minden siman, de egezseges kislanyunk lett. Csak nemertem hogy a halapenz elotte kellet volna vagy mert ecceruen surgosseb dolga volt ?

KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: