Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

S
 


Szia!

Én márciusba lehet ott fogok szülni ha bevezetik ezt az őrültséget, és akkor én is kiváncsi vagyok minden véleményre!

KépKép
KépKép
 
 


nekem bejött, de a különszoba miatt. elég lerobbant, és a környékbeli etnikum bejár lopni sajnos. a csecsemősök kedvesek és a nővérek is.
 
 

 
 

Sziasztok!2006.08.29-én szültem a gyönyörű kisfiamat a Rókusban!Meg voltam velük elégedve.A doktorom DR Oszoli Gábor és a szülésznőm Szabolcsi Erzsike szuperek voltak.Nem tudja valaki,hogy hol van a doktor magánr Kép endelője?
 


gregóczki írta:Sziasztok!2006.08.29-én szültem a gyönyörű kisfiamat a Rókusban!Meg voltam velük elégedve.A doktorom DR Oszoli Gábor és a szülésznőm Szabolcsi Erzsike szuperek voltak.Nem tudja valaki,hogy hol van a doktor magánr Kép endelője?
[quote]
 


Sziasztok!

Én is valószínű a Rókusban fogok szülni, július 01-én, sajnos nem tudok semmi, valakinek nincs friss infoja? Én csak jövőhét hétfőn megyek az orvossam beszélni, ha tudok valamit, akkor majd leírom, légyszi ha tudtok valamit írjatok! A különszobát hogy lehet elintézni? Szülésznők közül melyik jó?

Köszi

Anikó
 


Sziasztok!

Ha minden jól megy Én is a Rókusban fogok szülni, igaz csak szeptemberben.
Ismeri valaki Dr. Orosz Ferencet? Nála fogok szülni, elég rendesnek ismertem meg, de sajna nincs mobl száma és nehéz így elérni, írjatok, ha tudtok vmi infót!:)

Köszi

Ildikó

üdvözlettel:
Ildikó
 


Sziasztok!

Ha minden jól megy Én is a Rókusban fogok szülni, igaz csak szeptemberben.
Ismeri valaki Dr. Orosz Ferencet? Nála fogok szülni, elég rendesnek ismertem meg, de sajna nincs mobl száma és nehéz így elérni, írjatok, ha tudtok vmi infót!:)

Köszi

Ildikó

üdvözlettel:
Ildikó
 


sziasztok!

én is Orosz dokira lennék kíváncsi. valakinek vélemény, személyes tapasztalat? ráadásul úgy tudom bezárt a szülészet a Rókusban, ez igaz? mert ha igen rohamos léptekben kell új orvos után néznem :(. most járok a 13-k hétben.

előre is köszi
babóóó
 


Babóóó!

Már tavasszal bezárt a szülészet a Rókusban, én tavaly októberben szültem ott. Szétszéledtek a dokik, már akinek jutott hely. Orosz dokiról semmit nem tudok, hogy hova került, az enyém januártól a régi MÁV-ban lesz.

Márti


Ezt a neten találtam:

Dóra 2007. jún. 19. 12:36 | Válasz | #92

Sziasztok!
Én két gyereket szültem Dr.Orosz Ferenc szülész-nőgyógyász főorvosnál. Mindenkinek merem ajánlani. Emberileg és szakmailag is fantasztikus. A Szent Rókus Kórház rendelőjében lehet utolérni, csütörtökönként 17-19 óra között. Tel.:235-6627


Amúgy még az ambuláns rendelés működik... Telefonáljatok be. Ha nem sikerül, írj priviben és kinyomozom, mert vannak Rókusos ismerőseim!

Bunny

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Második babámat egy 'ex' Rókusos dokinál fogom szülni: Dr. Tóth Attila. ISMERI VALAKI??? MINDEN INFÓ ÉRDEKELNE RÓLA. PRiviben is.

köszi
Vendég
 


Valaki ismeri Dr. Biró Lothart?
 


Dr. Tóth Attila engem is érdekel, hogy hova került?
Dr. Tóth Attila max. 40 éves tündéri doki, én róla semmi rosszat nem tudok elképzelni, határozottan szerény. :lol: :wink: Orvosilag nem tudom, hogy milyen lehet így nem voltam nála.

Én most vagyok a 8. héten és szomorúan tapasztaltam, hogy szétesett a Rókus Kh.
Én 2003 -ban szültem ott a kisfiamat és 2006 -ban volt ott egy elhalt baba szülésem :( .
Doffekhoz járok, és mi jól kijövünk bár időnként nehéz megérteni, hogy mit mond nagyon körülményesen tud fogalmazni.

Most szülészetet keresek Doffek javaslatára, hogy nézzek körül, hogy hol, mi van!!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: